50 parimat vabakutseliste töökohtade veebisaiti, et leida tööd ja teenida raha 2020. aastal

vabakutseliste töökohtade peamine


Kui otsite veebis vabakutselisi töökohti, et kiirelt raha teenida ja vältida kartlikku igapäevast pendeldamist tööle, olete jõudnud õigesse kohta! Vabakutseline abi aitab teil luua pikaajalisi suhteid klientidega, kes võivad teid isegi pikaajaliseks tööks pideva pideva töö jaoks palgata. Vabakutselisena saate oma huvidest kasu lõigata ja võtta endale meelepäraseid projekte.

Värskendus: Kuna kogu maailma valitsused üritavad COVID-19 levikut piirata, pole kodust töötamine enam võimalus, vaid vajadus mitmete tööstusharude ja töökohtade jaoks. Paljud ettevõtted on mõjutatud, kogevad aeglustumist, põhjustades töötajatele komplikatsioone või lihtsalt suletakse heaks, kuni kogu Coronaviiruse fiasko puhub üle. Paljude inimeste jaoks on kodus karantiinis otstarbekohane otsimine ja teenimine järjest keerukamaks muutunud. Õnneks pakub vabakutseline töötamine paindlikke ja kaugtöövõimalusi, mis saavad aidata töötajaid paljudes uutes koronaviiruses mõjutatud tööstusharudes. Olenemata sellest, kas teid on nende arengute tõttu koondatud või on teie töötunnid lühendatud, on vabakutselise töö alustamisel võimalik see sissetulek tasa teenida.

Vabakutselisena õitsenguks ja inimväärse elamise tagamiseks tuleb luua õiged ühendused, üles ehitada portfell ja oma nimi seal välja tuua. Seal on palju vabakutselisi töökohti, kui teate, kust otsida. Uuringud näitavad, et 59% -l Ameerika Ühendriikide ettevõtetest on paindlik tööjõud, väidab Forbes.

Kuid kuidas leida neid veebis vabakutseliste töökohti ja tagada teie rahaline ellujäämine nendel aegadel? Vastus: vabakutselistel veebisaitidel! Kuid kõigepealt peate teadma, mis on vabakutseline töö ja milliseid projekte saate vabakutselistel saitidel skoorida.

Contents

3 parimat vabakutseliste töökohtade veebisaiti – mai 2020

SOOVITUSLIK
flexjobs logoFlexJobs töökomisjon korraldab enam kui 20 000 kaug- ja vabakutselist töökuulutust.Külasta
FlexJobs
fiverri logoFiverr on tõenäoliselt parim vabakutseline veebisait, kus oma vabakutselisena karjääri alustada.Külasta
Fiverr
solidgigs logoSolidGigs on väga leidlik platvorm vabakutselisteks hõlpsa otsinguribaga.Külasta
SolidGigs

Sisukord

 • Asjad, mida enne vabakutselisena alustamist teada tuleks
 • Üldised vabakutseliste tööotsijate saidid
 • Vabakutselised kirjatööd
 • Vabakutselised graafilise disaini töökohad
 • Vabakutselised turundustööd
 • Vabakutseliste arendajate töökohad
 • Vabakutseliste fotograafide töökohad
 • Vabakutseliste virtuaalse assistendi töökohad
 • Vabakutseliste videoredaktorite töökohad
 • Vabakutseliste müügi töökohti
 • Vabakutseliste klienditoe töökohad
 • Järeldus

Asjad, mida enne vabakutselisena alustamist teada tuleks

Mis on vabakutseline?

Vabakutseline töö on see, kui FIE osutab teenuseid korraga mitmele kliendile. See propageerib digitaalse nomaadi elustiili, kuna vabakutselised töötavad oma kodu mugavuste järgi. Nad saavad määrata oma töötunnid, jälgida oma projekte ja arveldada oma klientidega vastavalt kehtestatud hinnale.

Vabakutselised leiavad tööd parimate vabakutseliste saitide kaudu või otse, ilma kolmandate osapoolte ressursse kasutamata. Vabakutseline teenib raha ühe töökoha või tunni kaupa.

Mis on vabakutselised veebisaidid ja kuidas need töötavad?

Vabakutseliste veebisaidid on vabakutseliste kontsertide turuplatsid, kus ettevõtted ja vabakutselised saavad omavahel vastastikku kasu. Need vabakutselised tööotsingu saidid võimaldavad tööandjatel postitada tööpakkumisi, millele vabakutselised teevad pakkumisi või taotlusi. Neid julgustatakse üles ehitama oma profiile nendele vabakutselistele veebisaitidele, et näidata oma portfooliot, oskusi ja mainet. Nad saavad teenida raha, kindlustades ja viies iga päev neile platvormidele üles sobivaid projekte.

Mõned neist vabakutselistest platvormidest pakuvad tasuta tellimusi, teised võtavad komisjonitasu või liikmemaksu. Need veebisaidid on integreeritud turvaliste maksevõimalustega, veendumaks, et mõlemale poolele pole takistusi.

Asjad, mida tuleks enne vabakutselisena alustamist meeles pidada

Vabakutselisena alustamine võib olla lihtne, kuna peate vaid registreeruma vabakutselisel veebisaidil ja alustama projektide pakkumist. Siis peate määrama oma teenuste hinnakujunduse – nii saate oma väärtust maailmale näidata, nii et veenduge, et teete seda õigesti.

Oleme koostanud parimate vabakutseliste veebisaitide jaoks ainulaadse ja põhjaliku juhendi, mis aitavad teil alustada. Siin tutvustame teile mõnda ettevõtte parimat vabakutselist platvormi, räägime teile nende peamistest omadustest ja arutame nende hindade hulgas ka muid omadusi. See peaks aitama teil vabakutselise karjääri alustada õigel platvormil vastavalt oma nišile ja eelistustele.

Allpool on toodud parimad vabakutselised saidid, mille hulgast valida:

Üldised vabakutseliste tööotsijate saidid

Üldised vabakutseliste töökohad

Nendel vabakutselistel veebisaitidel on lai valik vabakutselisi töökohti kirjutamise, kujundamise, veebiarenduse, turunduse, müügi, fotograafia ja paljude muude valdkondade valdkonnas..

Nii et kui otsite mitut vabakutselist veebitööd, mis laiendab teie silmaringi, on see teie jaoks kõige põhjalikum loetelu.

FlexJobs

flexjobs

See on platvorm, mis mitte ainult ei paku vabakutselisi töökohti algajatele, vaid on ka keskpunktiks teistele paindlikele töökohtadele. Üle 50 töökategooriaga ulatub kaugkarjäär algtaseme ametikohtadest kõrgema palgaga töökohtadele kogu maailmast. Samuti lubab see pakkuda pettusevaba ja paindlikku tööpakkumist karjäärile orienteeritud vabakutselistele. FlexJobs Corporationi töönõukogu korraldab praegu enam kui 20 000 kaug- ja vabakutselist töökuulutust, mille õigsust kontrollitakse.

Põhijooned:

 • Loendid kuvatakse hästi kavandatud viisil
 • Enamiku tööandjate ettevõtete kirjelduste kättesaadavus
 • Ehitab vabakutselise kliendibaasi

Hind: FlexJobs võtab kuu eest 14,95 dollarit, kolme kuu eest 29,95 dollarit ja aasta eest 49,95 dollarit

Fiverr

fiverr

See on tõenäoliselt parim vabakutseline veebisait, kus alustada oma vabakutselise karjääri. Kuna töökohti alustatakse 5 dollarist projekti kohta, pakub platvorm väikseid projekte, mida saate potentsiaalsetele klientidele täiendada ja oma portfelli luua. Fiverris Internetis olevad vabakutselised võimalused aitavad teil luua nišši ja liikuda edasi olulisemate projektide juurde.

Põhijooned:

 • Pakub oma oskuste laiendamiseks tasuta kursusi
 • Saadab maksvaid kliente
 • Te ei pea klientide eest pakkumist tegema

Hind: Fiverr võtab sõltuvalt projektist vabakutselistelt tasu vahemikus 5,00 kuni 995,00 dollarit töö kohta

SolidGigs

SolidGigs

See on väga leidlik platvorm vabakutselisteks töödeks ja kaugtööks koos lihtsa otsinguribaga. See säästab aega – läbides vabakutselised töökuulutused ja valides kõige asjakohasemad – tuginedes teie teadmistele. Nii et kui olete hõivatud inimene, võib SolidGigs saada teie vabakutseliste tööde veebisaidiks.

Põhijooned:

 • Kursuste, intervjuude ja mallide veebiressursside kogu
 • Saadab 2% parimatest vabakutselistest kontsertidest

Hind: 19 dollarit kuus

Lisateabe saamiseks külastage SolidGigsit >>

Üles

Üles

Upwork moodustati kahe juhtiva veebivälise vabakutselise töö platvormi ühendamise tulemusel: oDesk ja Elance. See pakub vabakutselisi võimalusi väga erinevates nišides – igasugustele vabakutselistele töötajatele veebis. Projektide ligimeelitamiseks peavad vabakutselised üles ehitama oma tööportfelli, profiili, reitingud ja pakkumishinnad. Seejärel leiab Upwork läbi erinevate filtritega võimendatud võimsate otsingumootorite abil teie jaoks õige vaste. Selles on midagi kõigile, alates lühi- või pikaajalistest projektidest kuni põhi- või eksperttasemeni.

Põhijooned:

 • Tõhus otsing
 • Ohutud maksed
 • Täpne arveldus

Hind: Upwork võtab 20% esimese kliendi kaudu teenitud 500 dollarist, 10% eluaegsete arvete vahel, mis jäävad vahemikku 500–10 000 dollarit, ja 5% eluaegsete arvete eest, kui projekti väärtus on üle 10 000 dollari.

Toptal

toptal

See on kõige konkurentsivõimelisem platvorm, mis lubab palgata 3% vabakutselistest kogu maailmast. Vabakutselised peavad läbima sõeltesti ja kui olete testi läbinud, annab see kindluse vingete klientide parimate projektide osas. Märkimisväärsed ettevõtted nagu Zendesk ja Airbnb palkavad sellelt vabakutseliselt töökohalt vabakutselisi, mis näitab, et konkurents sellel platvormil on väga suur, kuid ka õiglast hüvitist antakse. Kui olete saanud Toptali kogukonna liikmeks, looge mõned väga olulised ühendused, mis määravad teile mõned kasumlikud projektid.

Põhijooned:

 • Kiire paigutamisprotsess
 • Kahenädalane tasuta prooviversioonipoliitika

Hind: Alghind 60 dollarit

CloudPeeps

pilvekõned

See on kõik-ühes platvorm, mis ühendab veebipõhise vabakutseliste kogukonna turuga ja julgustab mõlemat äri ajama. Liikmed saavad määrata oma määrad ja vabakutselised veebitöökohad kategooria, töö liigi või palgavahemiku järgi. Kui teil on muljetavaldav portfell ja soovite saada rohkem kogemusi, on CloudPeeps teie jaoks parim platvorm. Nende ainuõiguse tõttu võib olla keeruline liituda, kuid kui olete end registreerinud, on vabakutseliste võimaluste tagamine üsna lihtne..

Põhijooned:

 • Kiire makse
 • Veatud protsessid
 • Kaug-töösõbralik

Hind: CloudPeeps Standard maksab 9 dollarit kuus, CloudPeeps Plus aga 29 dollarit kuus

Tõepoolest

tõepoolest

See on number üks töökohtade veebisait maailmas, mis meelitab iga kuu üle 250 miljoni külastaja. See seab esikoha kaugtöölistele ja vabakutselistele, andes neile vaba juurdepääsu tööotsingutele, võimaldades neil avaldada CV-sid ja viia läbi uuringuid ettevõtetes. Veebisaiti on väga lihtne kasutada ja platvormilt leiate palju kaugtööpakkumisi. Selle platvormi nii suure populaarsuse korral on iga vabakutseline või kaugtööline kohustatud leidma midagi vastavalt oma oskuste kogumile.

Põhijooned:

 • Sisseehitatud veebi jätkamise ehitaja
 • Suuremahuline rentimine
 • Tööteate e-kirjad

Hind: 5 dollarit päevas spondeeritud töökohtade jaoks

Vabakutseline

vabakutseline

See on suurim online vabakutseliste töökohtade turg, kus on üle 32 miljoni registreeritud kasutaja – see tähendab, et paljud ettevõtted kasutavad veebisaiti oma töö tellimiseks. See pakub mitmesuguseid vabakutselisi töökohti, sealhulgas tarkvara ja rakenduste arendamist, kirjutamist, digitaalse turunduse teenuseid jne. Kõik, mida peate tegema, on teha profiil ja alustada pakkumiste tegemist soovitud töökohtadele!

Põhijooned:

 • Lugematu arv projekte ühel platvormil
 • Odavaimad vahendustasud

Hind: 10% fikseeritud tunniprojektide, 20% teenuste ja 15% projektitasu eest

Lisateabe saamiseks külastage Freelancerit >>

Guru

guru

Guru aitab teil luua profiili, mis kajastaks suurepäraselt teie kogemusi ja oskusi – et parandada oma võimalusi tööandjaga ühenduse võtmiseks. Neil on tohutult palju vabakutselisi töökuulutusi, mida uuendatakse iga päev erinevatest tööstusharudest.
See on interaktiivse liidesega kõige sirgjoonelisem vabakutseline veebisait, mis võimaldab vabakutselistel töökohtade vahel probleemideta läbi liikuda..

Põhijooned:

 • Toetab tehinguid mitme makseviisi kaudu
 • Lai valik töökategooriaid
 • Projekti sujuvamaks muutmine

Hind: 29,95 dollarit

Vabakutselised kirjatööd

Vabakutseliste kirjutamise töökohad

Vabakutselise kirjutamise alustamine nullist võib olla väga hirmutav ülesanne, eriti kui te ei tea, kust alustada. Internet on peamine vabakutseliste kirjutamise turg, kuid legitiimse töövõimaluse eraldamine klikisöödapettusest võib olla keeruline.

Seetõttu oleme loonud veebis mõne kvaliteetse vabakutselise kirjutuskontserdi leidmise jaoks parimate vabakutseliste kirjutamisveebisaitide põhjaliku loendi.

Contena

konteksti

See on üks parimaid vabakutselisi kirjutamissaite, kuna toimetajatele, kirjutajatele ja sisuloojatele on saadaval palju kirjutamistöid. Need pakuvad segu vabakutselistest ja kaugtöövõimalustest. Lisaks aitab Contena vabakutselistel leida tööd vastavalt oma nišile, kitsendades tulemusi, et hõlmata kõige kasumlikumaid kirjutamiskategooriaid. Saate vabakutseliste kirjatööde pakkumist lisada tehnoloogia-, haridus-, tervise-, rahandus-, ilu- ja paljudesse teistesse tööstusharudesse.

Põhijooned:

 • Tõhusad koolituskursused
 • Vahendusteenused
 • Klienditugi

Hind: 500 dollarit aastas kuldse liikmelisuse ja 800 dollarit aastas plaatina liikmelisuse eest

Blogging Pro

bloggingpro

See vabakutseline kirjutamise veebisait pakub kaugtöövõimalusi ka erinevates kategooriates, näiteks ajaveeb, sisukirjutamine, ajakirjandus, korrektuur või tehniline kirjutamine. Nad koguvad kõik parimad veebikirjutamisega seotud tööd ja muudavad vabakutseliste otsimise lihtsaks. Seega, kui soovite oma kirjutamisoskust kasutades kodust raha teenida, laske Blogging Pro kaudu tööle kandideerimisel käepärast olla ka mõned näidised.

Põhijooned:

 • Andke näpunäiteid oma ajaveebi kasvatamiseks
 • Palju kirjutamist kaugjuhtimisega

Hind: 30 päeva eest 30 dollarit

Skyword

taevasõna

See on peamine sisuturunduse platvorm, mis on tuntud järjepidevate vabakutseliste kirjutamisvõimaluste pakkumise kaudu. Kliendid kasutavad seda platvormi ühenduse loomiseks, oma sisu postitamiseks veebisaidile ja suhete haldamiseks vabakutselistega, kellele nad oma töö tellivad. Skywordi taga olevad inimesed liiguvad postitatud töödest läbi ja vastavad kliendi vajadustele kirjanikuga. Seejärel kutsutakse kirjanik töötama kliendi projekti kallal ja neil lubatakse isegi töötada mitme projektiga õigeaegselt. Skywordi vabakutseline töölaud ei piirdu ainult USA või ainult inglise ettevõtetega, vaid toetab enam kui 13 keelt ja kliente enam kui 27 riigist.

Põhijooned:

 • Vabakutselised saavad ühendust märgatavate klientidega
 • Kirjatööde mitmekesisus
 • Hinnad on paremad kui teiste vabakutseliste kirjutavate veebisaitide puhul

Hind: Veebisait ei paku

Vabakutseline kirjutamine

Vabakutseline kirjutamine

See on suurim vabakutseliste kirjatööde platvorm, mis koosneb kõige rohkem kirjutuskontsertidest – isegi rohkem kui Tõepoolest või Craigslistissa. Selle vabakutselise saidi kaudu saate võimaluse teha koostööd mõne turu suurima nimega, näiteks Netflix, Facebook ja Adobe. Lisaks töökuulutustele annab see vabakutselistele võimaluse osaleda konkursside kirjutamisel ja teenida preemiaid.

Põhijooned:

 • Sobib kõigi kogemustasemetega kirjanikele
 • Lihtsad otsingufiltrid
 • Konkurentsivõimelised palgamäärad

Hind: Tasuta

Kirjutamise vabadus

vabaduskirjutamisega

Hea pigi korral võite kindlasti võita projekte, mis selle platvormi kaudu tasuvad tõesti hästi. See pakub valitud arvu vabakutselisi kirjutamisvõimalusi, mida saadetakse regulaarselt e-posti teel. Sellel platvormil leiate palju ajakirjanduse, esseede, ajaveebide ja ilukirjanduse kirjutamisega seotud sisutöid.

Põhijooned:

 • Tasuta tellimus
 • Töö mitmekesisus

Hind: Tasuta

PubLoft

publoft

See on vabakutseline kirjutamisplatvorm, mis pakub usaldusväärseid kliente – ilma vajaduseta suhelda – nendega. See kirjutamisveebisait tagab, et vabakutseline saab keskenduda käsil olevale tööle ja ei pea muretsema klientide käsitsemise või haldamise pärast. PubLofti sisenemiseks peate täitma vormi ja läbima mõned testid, misjärel pääsete juurde suurele hulgale silmapaistvatele klientidele, kes maksavad teile tasustatud summaga teie pingutuste kohaselt.

Põhijooned:

 • Vaevavabad kirjutamiskontserdid ilma kliendisuheteta
 • Kahenädalased maksed

Hind: Alates 150 dollarist postituse kohta

Sisuliselt

Sisuliselt

See on suurim sisuturundusplatvorm, mis töötab suurte ettevõtetega nagu Google, Walmart, Marriott ja paljud teised. Sisuliselt aitab vabakutselistel sisutöökohti leida ja oma portfooliot täiustada. See on tipptasemel agentuur, mis ühendab teid otse klientidega vabakutseliste kirjutamisvõimaluste saamiseks. Teil tuleb lihtsalt üles ehitada ja postitada silmatorkav platvorm, mille kontohaldusmeeskond valib edaspidiseks tööks.

Põhijooned:

 • Töövoo jälgimine on lihtne
 • Maksete läbipaistvus

Hind: 50 000 kuni 200 000 dollarit kvartalis

Vabakutselised graafilise disaini töökohad

Vabakutseliste disaini töökohad

Kui olete õnnistatud annet teha vabagraafilist karjääri graafilise disainerina, kuid ei suuda välja mõelda, kust alustada – olete jõudnud õigesse kohta.

Seal on palju vabakutselisi töökohti, mis pakuvad vabakutselisi töökohti, kuid mitte kõik neist ei sobi eri tüüpi vabakutseliste jaoks. Oleme siin koostanud vabakutseliste graafilise disaini veebisaitide ja nende unikaalsete omaduste loendi.

Behance

Behance

See on maailma suurim disaini töökohtade loominguline võrgustik, mis pakub graafilistele disaineritele platvormi oma annete tutvustamiseks. See ei ole rangelt vabakutseline töökoht, vaid võimaldab disaineritel oma töid jagada – potentsiaalsetele klientidele neid näha. Saate sirvida loominguliste disainerite postitatud piltide portfellidest ja edastada sõnumi disainerile, kelle töö teile kõige rohkem meeldib. Vabakutselisena saate oma portfelli postitada ka otse veebisaidi töölauale, mis annab teile juurdepääsu suurele hulgale loovisikutele.

Põhijooned:

 • Suurele vaatajaskonnale nähtavad projektid
 • Salvestage oma lemmikdisaini teos
 • Kohandamise teenused

Hind: 399 dollarit kuus ühe töökuulutuse eest

99 kujundust

99Designs

See platvorm on parim vabakutseline sait graafiliste disainerite jaoks, et oma oskusi tutvustada ja müüa. Nagu nimigi ütleb, on 99 disainilahendust mõeldud vabakutselistele, kes saavad aidata kliente, kellel on üle 90 erinevat tüüpi disaini, näiteks visiitkaardid, sihtlehed või veebisaidid jne. See töötab erinevalt enamikust teistest vabakutseliste kujundusega seotud veebisaitidest, kuna kliendid avaldavad konkurss ja disainerid peavad esitama oma töö, mille kliendid hiljem valivad.

Põhijooned:

 • Klienditoe meeskonnalt tasuta kujunduskonsultatsioon
 • Sujuv kogemus mõlemale poolele

Hind: Paketid algavad 399 dollarist

Lisateabe saamiseks külastage 99 disainilahendust >>

Tibutav

Tibutav

See on maailma juhtiv vabakutseliste disainerite platvorm ning pakub kaugtöövõimalusi ja vabakutselisi veebidisaini töökohti. Selle platvormi suurim eelis on see, et see võimaldab teistel disaineritel ja potentsiaalsetel klientidel teile tagasisidet anda oma töö kohta.
Sellel veebisaidil leiate tõeliselt kvaliteetset tööd kõrgetasemelistelt klientidelt, sealhulgas sellistelt ettevõtetelt nagu Buffer, Zendesk ja Tinder. Lisaks vabakutseliste töökohtade jahipidamisele algajatele, saate ka võimaluse oma portfoolio arendamiseks ja potentsiaalsetele klientidele näituste lisamiseks..

Põhijooned:

 • Suur kogukond, kellega suhelda
 • Vapustav ja hõlpsasti kasutatav platvormi kujundus
 • Hankige disaineritelt tagasisidet

Hind: Dribbble Pro on 12 dollarit kuus

Envato stuudio

Envato stuudio

See on vabakutseline disainiveebisait, mis on populaarne logo kujunduse ja WordPressi teema kohandamise osas. See on tohutu platvorm disaineritele, kelle valivad ettevõtted. Envato Stuudio on hõlpsasti kasutatav veebisait, kus vabakutselised saavad leida häid võimalusi ja saada nägusaid makseid.

Põhijooned:

 • Kasutajasõbralik platvorm
 • Hea väljamakse
 • Sujuv suhtlus vabakutseliste ja klientide vahel

Hind: Alates 5 dollarist

Kujundusrahvas

Kujundusrahvas

See on veebidisaini turg, mis pakub mitmeid graafilise disaini teenuseid. Veebisaidil on väiksem kliendibaas kui 99 kavandit. Kas ettevõtete omanikud korraldavad ideekonkursid, et vabakutselistel disaineritel oleks võimalik oma töö esitada ja seejärel need välja valida, või võtavad nad ühendust disaineriga, keda nad eelistavad. See vabakutseliste disainerite sait pakub ainulaadset platvormi, kus vabakutselised saavad näidata oma andeid, luua kontakte ja luua portfelle.

Põhijooned:

 • Suurepärane klienditeenindus
 • Lühike tööaeg
 • Asjatundlikud disainerid

Hind: 99–1100 dollarit

Rahvahulk

Rahvahulk

See on veebipõhine vabakutseline turg, kust leiate kohandatud logo kujunduse, veebisaidi kujunduse, illustratsiooni ja tööstusdisainilahenduse projekte. Vabakutselised tutvustavad oma disaini võimalusi, osaledes ettevõtlusspetsialistide korraldatud konkurssidel. Samuti võite platvormist leida üksikprojekte, kui te pole konkurssidel üles astunud.

Põhijooned:

 • Lihtne registreeruda
 • Tasuta registreerimine

Hind: 399 dollarit hõbepaki eest ja nii edasi

Vabakutselised turundustööd

Vabakutselise turunduse töökohad

Kui olete sotsiaalmeedia fanaatik või armastate luua huvitavat sisu, kuid soovite teha vabakutselist tööd kodust – vabakutselised turundustööd on teie jaoks.

Nüüd eelistavad rohkem ettevõtted palgata inimesi kaugtöö jaoks vabakutseliste tööotsimissaitide kaudu. Kõik, mida vajate, on arvuti ja Interneti-ühendus.

Inimesed tunnis

Inimesed tunnis

Vabakutseline turundusplatvorm on mõeldud SEO entusiastidele, tarkvarainseneridele ja loovisikutele, kes soovivad oma õnne proovida ka vabakutselises maailmas. Vabakutseline teeb ülesande pakkumise ja kui see valitakse, tagab vabakutseline projekti. Vabakutseliste kaitsmiseks võltsklientide eest võtab veebisait ülesannete eest ettemaksu. See vähendab kliendi ja vabakutselise vahel tekkivate vaidluste riski.

Põhijooned:

 • Professionaalsed kliendid, kellega koos töötada
 • Määrake oma hinnad

Hind: 3,5–5% vahendustasu

Remotive

Remotive

See on iga kahe kuu tagant ilmuv infoleht nii kaugtöötajatele kui ka inimestele, kes otsivad vabakutselist tööd veebis. Lisaks töökohtadele pakub see näpunäiteid kaugtöökohtade palkamiseks ja digitaalse nomaadi elustiili järgimiseks. Tööpakkumised on liigitatud kategooriatesse ja need aitavad teil leida konkreetse töö, mida otsite, kasutades ettevõtte sotsiaalmeedia üksikasju ja kontaktteavet.

Põhijooned:

 • Kasutajasõbralik liides
 • Tõhus juhendamine kaugtöö jaoks

Hind: Tasuta

Aquent

Aquent

See on auhinnatud vabakutseliste veebisait, mis teadaolevalt pakub vabakutseliste turundamiseks kõrgepalgalisi töökohti. Aquent eelistab siiski palgata vabakutselisi, kellel on üle kahe aasta kogemus. Kuid värsked lõpetajad on oodatud ka platvormil piiramatute töökohtadega tutvuma.

Põhijooned:

 • Juhendab vabakutselist hinnaklassi määramisel
 • Isikustatud teenus
 • Talent premeerib

Hind: 30% ümberarvestustasu iga vabakutselise eest

Vabakutseliste arendajate töökohad

Vabakutseliste arendajate töökohad

Arendajate vabakutseline töö võib olla unistuste võimalus – kui nad on 9–5 jahvatusest väsinud. Nad saavad vabalt valida endale huvipakkuvaid töökohti neile sobivaima paindliku tööajaga.

Kuid probleem ilmneb siis, kui nad ei tea, kust tööd leida. Aitamaks teil välja mõelda, mis on teie jaoks parim, koostasime parimate vabakutseliste arendajate veebisaitide loendi.

Lorem

asklorem

See sisaldab kvalifitseeritud veebiarendajate ja -kujundajate võrku, millel on märkimisväärsed ülevaated Facebookis, ProductHunt ja Reviews.io. See on tõusmas vabakutseliste veebisaitide arendajate seas üheks suurimaks platvormiks, mis võib aidata teil luua ka Shopify poe või uue WordPressi saidi. Vabakutseliste arendajate veebisaidi peamine atraktsioon on see, et vabakutseliste tööde värbamiseks ei ole kuutasu ja kontserdid maksavad kenasti. Enne kui nad saavad platvormil töötada, kontrollib veebisait kõiki vabakutselisi veebiarendajaid.

Põhijooned:

 • Kiire suhtlus
 • Kvaliteetne töökogemus
 • Erakorraline klienditugi

Hind: Kuutasu pole, maksed algavad 25 dollarist 250 dollarini

Gun.io

Gun.io

See on vabakutseline töökoht, mis on loodud spetsiaalselt vabakutselistele veebiarendajatele. Gun.io veebiarendajad teevad koostööd selliste tööstushiiglastega nagu Tesla, Cisco ja paljud teised. Vabakutseliste arendajate veebisait võtab ühendust nii ettevõttega, kes võtab tööle kodus töötavaid inimesi, kui ka kaugtöölistele, kes teevad sellele tööle pakkumise. Kontrollimine toimub tehniliste teadmiste ja inimese kogemuste põhjal. Kontrollitakse vabakutselisi, kes vastavad kriteeriumidele ja saavad seejärel klientidega koostööd teha.

Põhijooned:

 • Tal on veebisaidil loetletud kõige ihaldatumad anded
 • Juhendab vabakutselist projekti valmimiseni
 • Tagab, et ettevõtted saavad selle eest, mida nad maksavad, väärtust

Hind: 75–150 dollarit tunnis

Gigster

Gigster

See on Silicon Valleys asuv vabakutseline arendajate veebisait, kus valitud kohandatud rakendused on välja töötatud ja välja töötatud. Paljud tehnoloogiaettevõtted ressursivad oma tööd platvormi kaudu, et oma tegevust sujuvamaks muuta. Gigster on mõeldud inimestele, kellel on valdkonnas teadmisi ja kogemusi. Nad palkavad sellised vabakutselised läbi sõelumisprotsessi, kus nad kasutavad AI-d vabakutseliste projektidega sobitamiseks.

Põhijooned:

 • Tipptasemel arendajad
 • Kiire projektiprotsess
 • Teatab klientide käigust

Hind: Erinevate hindadega rakendused võivad maksta umbes 52 000 dollarit

Talendikapp

Talendikapp

Vabakutseliste arendajate veebisait võimaldab vabakutselistel töötada kõrge profiiliga klientide jaoks ja pakub neile veebis kvaliteetseid vabakutselisi töökohti. Vabakutseline töötaja peab looma profiili ja pidama portfooliot, mis näitab nende kogemuste taset, kompetentsi ja oskusi. Sellel vabakutselise töö saidil on saadaval mitmeid töökohti, kus kliendid vaatavad vabakutselise profiili üle. Platvormi kaudu loodud veebisaitidel on kõik kaasaegse veebisaidi olulised elemendid – need aitavad ettevõtetel külastajaid klientideks muuta.

Põhijooned:

 • Ehitab teie digitaalse resümee
 • Kandideerida saab iga vabakutseline

Hind: Tasuta vabakutselistele tööotsijatele

Kodeeritav

Kodeeritav

See on üks parimaid vabakutseliste arendajate veebisaite, mis on spetsiaalselt pühendatud WordPressi arendajatele kogu maailmas. Kliendid ei pea vabakutselisi kontrollima, selle asemel teeb veebisaidi algoritm nende eest tööd. Vabakutselisena on vaja vaid luua atraktiivne profiil, teha pakkumine projektidele ja pakkuda kvaliteetset veebisaidi kujundust. Saate määrata konkurentsivõimelise hinna ja saada rohkem projekte.

Põhijooned:

 • Eksklusiivne WordPressi arendajaplatvorm
 • Tööle pakkumist ei tehta

Hind: 70 dollarit – 120 dollarit tunnis

Vabakutseliste fotograafide töökohad

Vabakutselise fotograafi töökohad

Enamik fotograafe eelistab vabakutselist tööd kodust või lepingulisel alusel. Ehkki nad ei saa regulaarseid palku, on fotograafia abil elatise teenimine lihtsalt liiga rahuldust pakkuv.

Kui soovite siseneda vabakutseliste fotograafia valdkondadesse ja olete juba kõik varustus ostnud, veetnud tunde pildistades ja lõpuks loonud muljetavaldava portfelli – kuid te ei leia alustamiseks kontserte?

Oleme siin selleks, et aidata teil leida veebis vabakutselisi fotograafia töökohti, mis on saadaval paljudel parimatel veebipõhistel töökohtade saitidel.

Craigslistissa

Craigslistissa

Veebisait pakub nii vabakutselisi kontserte kui ka kaugtööd fotograafidele, kes soovivad oma portfooliot lõbusalt üles ehitada. Leiate riiklikke vabakutselisi töökuulutusi pikaajalise või ajutise töö jaoks, millele pääseb juurde veebisaidi fotograafia töölaua kaudu. See on kõigile täiesti tasuta, kuid peate oma valitud töökuulutusi kinnitama. Peale selle võite leida palju kaugtöökohti ja regulaarselt raha teenida.

Põhijooned:

 • Ideaalne algajatele vabakutselistele
 • Isikupärastatud kogemus

Hind: Tööotsijatele tasuta

Airbnb

Airbnb

Veebisait palkab vabakutselisi fotograafe lepingulistel alustel, mis eeldab nende asukohtadest peamiselt kinnisvarafotograafiat. Veebisaidil postitatavate piltide kvaliteedi suhtes on nad eriti erilised. Kandideerimiseks peab teil olema tugev portfell, et oma tööd arvestada. Airbnb ootab vabakutseliselt ka kvaliteetset piltide töötlemist – seega peaksid fotograafil olema kõik vajalikud oskused.

Põhijooned:

 • Kena maksed
 • Võimalus kohtuda inimestega ja näha toredaid kohti

Hind: 95–125 dollarit kirje kohta

Fotograafia töökohad Central

Fotograafia töökohad Central

Veebisaidil olevate fotograafia töötahvlite kaudu saavad vabakutselised sihtida mõnda parimat klienti. See toimib sillana tööandjate ja vabakutseliste tööotsijate vahel, kus nad saavad nautida piiramatut töökuulutust 24-tunnise klienditeenindusega. Lisaks lubab see oma valdkonnas vabakutselisi töökohti ja ei palka kogenematuid inimesi, mis lihtsustab kvalifitseeritud spetsialistide võimalusi uute projektide kindlustamiseks.

Põhijooned:

 • Liituda võib tasuta
 • Teie piirkonnas saadaval olevad töökohad

Hind: Tasuta

Ajakirjanduse töökohad

Ajakirjanduse töökohad

Seda vabakutselist tööotsingu saiti on kiidetud sadades väljaannetes, näiteks The New York Times ja The Wall Street Journal. See koosneb peamiselt meediatööstuse töökohtadest ning pakub karjäärinõustamist ja meediaressursse. Platvorm pakub kõigile vabakutselistele fotograafidele hea võimaluse oma karjääri alustamiseks. See võõrustab oma platvormil suuri meediaettevõtteid nagu ESPN, National Geographic, CNN ja palju muud.

Põhijooned:

 • Jätka juurdepääsu andmebaasidele
 • Pakub igat tüüpi meediatöid

Hind: 100 dollarit ühe töökuulutuse eest

Fotograafia töökohad veebis

Fotograafia töökohad veebis

See erineb teistest vabakutselistest veebisaitidest pisut, kuna võimaldab tööpakkumise asemel oma fotosid postitada. See tegutseb pigem vabakutselise töölauana kui portfelliehitajana, mille eest peate maksma kuutasu. Vabakutseliste projektide valimise asemel peate saama teha pilte, mis on teile kõige mugavamad ja kirglikumad.

Põhijooned:

 • Annab teile idee fotograafiaturust
 • Saate kasutada oma fotologisid

Hind: 27 dollarit kuus

Vabakutseliste virtuaalse assistendi töökohad

Vabakutseliste virtuaalassistendi töökohad

Kui soovite kodu mugavustest lähtuvalt töötada virtuaalse abilisena, saate aidata inimesi andmesisestuse, sotsiaalmeedia haldamise või klienditeeninduse pakkumisel. Töö alustamiseks on vaja vaid erakordset organiseerimis- ja suhtlemisoskust.

Siin on täielik nimekiri parimatest vabakutselistest veebisaitidest, mis aitavad teil virtuaalse abilisena leida häid kontserte.

Belay

Belay

See on ainuüksi tööl põhinev veebisait, mis palkab virtuaalse abistaja mitmesuguste klientide ülesannete jaoks, mis hõlmavad tegevjuhi asetäitjaid, veebispetsialiste ja raamatupidajaid. Kaugtöödele pääseb juurde nii veebisaidi kaudu, kui ka veebilehtedel Tõepoolest ja klaasuks. Kandidaadid peavad läbima värbamisprotsessi, mis hõlmab mitu intervjuud ja kogu protsess võtab umbes neli kuni viis nädalat.

Põhijooned:

 • Hea ettevõtte kultuur
 • Vabakutseliste võimalused vastavalt teie teadmistele

Hind: 25 dollarit tunnis

Zirtual

Zirtual

See on kaugtöökoht, mis võimaldab töötada täistööajaga, kuid palkab ka vabakutselisi mitmesuguste projektide jaoks. Veebisait võtab tööle virtuaalseid assistente ja määrab nad oma lugupeetud klientidele konkreetsete ülesannete jaoks. See võimaldab klientidel valida kvaliteetset assistenti ja laiendada oma äri lisatud abi abil. See hõlmab virtuaalse abistaja eri kategooriaid nagu andmesisestus, turundus, äritugi ja veebisaidi hooldus.

Põhijooned:

 • Tõhus ligipääsetavus
 • Võimalus saada suurt kasumit

Hind: Alates 398 dollarist kuus

Aeg jne.

Aeg Jne

Aeg jne on tööstuses olnud juba üle 10 aasta, mis tõestab nende usaldusväärsust. Veebisaiti on kajastatud ka lehtedes Forbes, Telegraph ja The Guardian. See pakub palju vabakutselisi veebitöökohti virtuaalsetele assistentidele, kes läbivad karmi valikuprotsessi. Vabakutselised saavad töötada spetsiaalse kontohalduri juures Time Etci kogukonna ekspertide meeskonnaga.

Põhijooned:

 • Tasuta prooviversioon
 • Juurdepääs sadadele silmapaistvatele klientidele

Hind: Alates 25 dollarist tunnis

Amazon mehaaniline Turk

Amazon mehaaniline Turk

See on üks parimaid vabakutselisi veebisaite, kus saate kiiresti leida virtuaalse assistendi töökohti. Mõned populaarsed virtuaalassistendi töökohad on sisu loomine, loendite korraldamine, andmete kogumine ja ettevõtte klientidelt tagasiside saamine.

Põhijooned:

 • Saadaval on mitmesuguseid ülesandeid
 • Kolmandate osapoolte tugifoorumid

Hind: 20% vahendustasu kõigi vabakutseliste teenuste eest

VA võrgundus

VA võrgundus

See on virtuaalne assistent vabakutseline töölaud, mis töötab ka nende jaoks sotsiaalsete võrgustike tööriistana. Teil pole vaja veebisaidil pakkumisi teha, selle asemel tehakse teile huvitatud klientidega paar vastavalt teie oskustele ja teadmistele. Üle poole veebisaidi postitustest on mõeldud virtuaalse assistendi töökohtadeks. Platvorm annab juhiseid ka vabakutselistele, kes tööd otsivad. See on hea veebisait, kui otsite vabakutselist tööd kodust.

Põhijooned:

 • Vaba liikmelisus
 • Võtke ühendust valdkonna ekspertidega

Hind: 35 dollarit tunnis

Fancy käed

Fancy käed

See vabakutseline veebisait palkab virtuaalseid abilisi mitmesuguste igapäevaste äriliste ülesannete täitmiseks, näiteks kõnede tegemine, kohtumiste pidamine ja andmesisestus jne. Kogukonda sisenemiseks peab teil olema kiire Interneti-ühendus ja olema hästi kursis erinevat tarkvara. Veebisaidi suurim eelis on see, et see pakub isegi juhtpositsioone nägusate väljamaksetega virtuaalsele assistendile.

Põhijooned:

 • Paindlik tööajastus
 • Saadaval on mitmesuguseid töökohti

Hind: 5 taotlust kuus 29,99 dollarit

Vabakutseliste videoredaktorite töökohad

Vabakutseliste videoredaktorite töökohad

Videoredaktor võib olla väga tänuväärne karjäär, eriti kui jõuate kodust tööle. Vabakutselised naudivad tööd paindlikuma tööajaga ja vabadust valida projekt, mille kallal nad tahavad töötada.

Ükskõik, kas olete kogenud videotoimetaja või alles alustanud, peate kontrollima neid videote vabakutselisi veebisaite.

Mandy

Mandy

Vabakutseliste töökohtade veebisait on videofilmide tootmise ja redigeerimise teenuste jaoks väga tuntud platvorm. Ehkki see kõlab suurepäraselt, on konkurents väga suur ja võõrustab tuhandeid teisi video- ja filmispetsialiste – seega peaks teil olema hea portfell vabakutseliste võimaluste pakkimiseks.

Põhijooned:

 • Tasuta prooviversioon
 • Professionaalsete töökohtade kättesaadavus

Hind: liitumistasu algab 19,39 dollarist kuus

Tootmiskeskus

Tootmiskeskus

See on juhtiv vabakutseline ja kaugveebisait videotootmiseks. See on muutunud üsna kuulsaks, kuna paljud kvalifitseeritud spetsialistid on platvormi kaudu leidnud töökoha suuremates televõrkudes ja stuudiotes. See on hea veebisait nii tootmisettevõtetele kui ka vabakutselistele vabakutselistele, et alustada oma karjääri osalise või täistööajaga töödega.

Põhijooned:

 • Ulatuslik klientide andmebaas
 • Palju praktikavõimalusi

Hind: Liikmelisus algab 4,99 dollarist kuus

Liikumisgraafik

Liikumisgraafik

Just vabakutselistel ja kaugtöökohtadel on parimad töökohad filminduse, animatsiooni ja visuaalefektide alal. Mõne töö hulka kuulub ka üld-, liikumisgraafika ja visuaalefektide spetsialist.

Põhijooned:

 • Tehke koostööd kuulsate animaatorite, disainerite ja kunstijuhtidega
 • Ideaalne inimestele, kellel on erinev oskuste tase ja kogemused

Hind: 129 dollarit tavalise postituse eest 30 päeva jooksul

Loominguline lehm

Loominguline lehm

See on foorum, kus on juhiseid ja näpunäiteid tarkvara tõrkeotsingu ja hariduse kohta. Veebisaidi kogukonda kuuluvad asjatundlikud toimetajad, kes aitavad vabakutselistel omandada rohkem oskusi. Veebisaidil vabakutselise töö leidmiseks peate lihtsalt postitama oma profiilile videorulli ja kandideerima saadaolevatele videotöötlustöödele.

Põhijooned:

 • Juhendid keeruka tarkvara kasutamiseks
 • Juhendamine kogenud videotoimetajatelt

Hind: Varieerub erinevate oskuste taseme jaoks

Koguge.tv

Koguge.tv

See on organiseeritud ja süsteemne platvorm, mis võimaldab ülimalt loomingulistel inimestel töötada silmapaistvate kaubamärkidega ja ühendada kõige leidlikumad talendid. Nende talentide kogumisse kuuluvad režissöörid, copywriteerijad, fotograafid ja videotoimetajad jne. Oma loomingulise võrgustiku osaks saamiseks peavad vabakutselised läbima sõelumisprotsessi ja läbima nende seatud standardid. Peate esitama tasuta ning kui see on valitud nimekirja ja valitud, võib sellest saada veebisaidi kogukonna osa.

Põhijooned:

 • Võtke ühendust tööstuse silmapaistvate inimestega
 • Töötage projektide kallal, mille vastu olete kirglik

Hind: Projektidest erinev

Vabakutseliste müügi töökohti

Vabakutseliste müügi töökohad

Vabakutseliste müügi töökohtade veebisaidid pakuvad teile ainulaadse võimaluse hankida vabakutselisi kontserte, mida on muidu raske hankida. Nad palkavad ihaldatud projektide jaoks parimad talendid ja aitavad teie karjääri kiirendada. Kõik, mida peate tegema, on luua müügiportfell ja registreeruda allpool loetletud vabaimate vabakutseliste müügi saitide jaoks.

Zip värbaja

Zip värbaja

See on parim värbamisveebisait, mis otsib õige kogemusega inimesi ja sobib neile kõige sobivama tööga. Paljud tööstuse hiiglased kasutavad platvormi vabakutseliste talentide palkamiseks. Vabakutselised peavad tööle kandideerima, täites profiilivormi, misjärel neil on lubatud vaadata vabakutseliste tööpakkumisi ja kandideerida kuhu iganes nad huvitavad leiavad.

Põhijooned:

 • Lihtne kasutada
 • Uute töökohtade teated
 • Infolehed

Hind: Neljapäevane tasuta prooviversioon, mille järel kehtivad igakuised liitumistasud

punane müts

punane müts

Veel üks värbamisveebisait, mis võtab tööle vabakutselisi töötajaid ja pakub ka parimat kaugtöökohta – selleks, et aidata klientidel leida ideaalseid kandidaate töötamiseks, peamiselt müügiosakonna jaoks. Kui arvate, et teil on mõne olulise ettevõtte müügiesindajana töötamiseks vajalikud oskused ja kogemused – Red Hat on teile sobiv platvorm.

Põhijooned:

 • Karjäärivõimalused
 • Koostöö ja paindlik keskkond

Hind: Varieerub vastavalt teie valitud kuutellimuste paketile

Jäta autosõit vahele

Jäta autosõit vahele

Töökoha veebisait, mis pakub müügis parimaid kaugtöökohti ja vabakutselisi kontserte. Platvorm muudab täpsema kontrollisüsteemi kaudu töö otsimise väga lihtsaks. Kaugtööd liigitatakse kategooriatesse ja neile pääseb juurde kuupäeva-, asjakohasuse- või asukohafiltrite abil. Veebisaidil on ka kaugtöökohti teistelt värbamisveebisaitidelt, mis lihtsustab taotlejate valimist kõigi saadaolevate võimaluste hulgast.

Põhijooned:

 • Lihtsustab parimate kaugtööde otsimist
 • Ei vaja registreerimist

Hind: Tööpakkumiste pakkumise hind on 79 dollarit, samas kui tellimus on tasuta

Vabakutseliste klienditoe töökohad

Vabakutseliste klienditoe töökohad

Kui olete loomulike probleemide lahendaja ja inimestega hea, kuid vihkate tööle sõitmist iga päev, võite alustada oma vabakutselise karjääri klienditoe esindajana.

Uue karjääri alustamiseks on siin mõned vabakutseliste veebisaidid, mis pakuvad töökohti klienditoe valdkonnas.

Töötame eemalt

Töötame eemalt

See on kaugtöö sait, mis postitab töökohti, mis ei vaja teie kohalolekut. See on üks esimesi kaugtöölaudu, mis tänaseni on kaugtöökohtade külastatavaim platvorm.

Põhijooned:

 • Erinevad saadaolevad töökohad
 • Lihtne navigeerida

Hind: 299 dollarit töökuulutuse kohta 30 päeva jooksul

Virtuaalsed kutsed

Virtuaalsed kutsed

Kaugtöö veebisait pakub parimat kaugtöö jaoks mõeldud töötahvlit, kus on enam kui 10 000 telereklaamidele sobivat ettevõtte loetelu. Kui registreerute virtuaalsetel kutsetel, saadab kaugtöö töökoht teile e-kirju, kui töökohad vastavad teie teadmistele.

Põhijooned:

 • Hea töö filtrid
 • Töökohad kõigil kogemustasanditel

Hind: Igakuine tellimistasu 15,99 dollarit kasutajatele

Järeldus

Kuna tegemist on vabakutselise töötaja või kaugtöötajaga, saate valida oma vajadustele kõige paremini vastava töö. Vabakutselised töökohad võimaldavad teil säilitada paindlikku ajakava, et saaksite samal ajal raha teenida ja oma kohustuste eest hoolitseda.

Selles juhendis on teavet mõnede parimate vabakutseliste saitide kohta, mis aitavad teil järgmise vabakutselise töö leida. Kõik algab oma enese tugevuste avastamisest – ja otsustab, kas vabakutseline või kaugtöö on teie kutsumus!

Soovitame teil valida vabakutselised tööotsingu saidid, mis vastavad teie vajadustele ja võimaldavad teil teha midagi, mille vastu olete kirglik. Edu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map