20 põhjust, miks peaksite blogi looma (äri- ja meelelahutuslikuks)

miks-alusta-ajaveeb


Mis on ajaveeb ja miks seda alustada? Blogi pidamiseks peaks olema palju põhjuseid. Selles artiklis käsitletakse paarkümmend viisi, miks kõigil peaks olema oma ajaveeb. Mõne jaoks meist pole midagi muud rahuldustpaevamat kui unistuste töö. Ükskõik, kas tegemist on tehnika, kunsti, bioloogia või mõne muu teie valitud kandjaga. Kuid mõned inimesed ütlevad teile, et miski pole nii rahuldust pakkuv kui täiskohaga blogija!

Blogimine parandab ja vormib teie iseloomu. See annab teile ka täitmise ja mõnel juhul ka finantsstabiilsuse.

Siin on kakskümmend põhjust, mis sunnivad teid ajaveebi looma:

Rõõmu ajamine

1. Aitab õppida uusi asju

Õppimine on blogimisel kõige julgustavam tegur. Ehkki see eeldab, et peate oma blogisse teksti postitama, aitab see teil ka palju õppida. Uurides, mida teised blogijad kirjutavad. Keskendutakse sellele, kuidas inimesed kommenteerivad. Sisu loomine parandab teie teadmisi konkreetsel teemal.

2. See annab teile mõtte selguse

Oskus selgelt mõelda ja tegutseda on üks olulisemaid oskusi meie igapäevases elus. Muidugi, nad ei õpeta sulle seda koolis! Blogimise kaudu õpid kajastama oma suhteid ja muid eluküsimusi. Samuti aitab see suhelda erinevate inimestega.

3. See parandab teie kirjutamisoskust

Kirjutamisoskusega kaasneb pideva harjutamise vajadus. Mis oleks parem viis selleks, kui mitte ajaveebi kaudu? Pidage meeles, et vastuolud nõrgendavad teie kirjutuslihaseid. Miks siis blogi on? Blogimine suurendab teie kirjutamisoskust, sundides teid kirjutamist jätkama.

Võite kasutada selliseid tööriistu nagu Grammatika ja Valge suits mis aitaks teil kvaliteetset sisu toota.

4. See parandab teie enesekindlust

Noh, ajaveeb õpetab, kuidas jagada oma erinevaid arvamusi. See julgustab teid aktsepteerima tehtud vigu. Te tunnete ära oma erilised tugevused ja õpite oma nõrkusi kontrollima. Samuti peate võtma kriitikat ja meelitusi küpselt ja professionaalselt.

5. See võib teie kõnet paremaks muuta

Hea kõne algab veelgi parema skriptiga. Mida rohkem huvipakkuvate teemade kohta teada saate, seda lihtsam on neid suuliselt suhelda. Mõne aja pärast kasvab enesekindlus. Ja võiks silmitsi seista publikuga ja hallata võimalikke närvilisi tundeid. Blogimine aitab teil seda teha.

6. See võib aidata teid vabatahtlikul tööl ja kogukonna tegevuses

Blogimine aitab ka muul viisil. Nagu ohutu joogivee pakkumine abivajajatele. Või abivajava lapse hariduse eest tasumine. Sellised kirjanikud nagu Jeff Goins annetada ligi kümme protsenti oma müügist heategevusorganisatsioonidele. Teised nagu Pat Flynn kogub rohkem kui viiskümmend tuhat kahe kooli ehitamiseks Aafrikas Ghanas.

7. See on tõeline väljakutse

Oota, aga miks ajaveeb, kui see on väljakutsuv? Me kõik peame mingil hetkel oma elus tegema raskeid ülesandeid. Kui põnev oleks elu, kui meil oleks asju käes? Blogimisega on liiga mugavaks saamine üsna keeruline. Seega sunnib see sind pidevalt kasvama, mis pole sugugi nii halb asi!

8. Blogimine võimaldab teil inimesi aidata

Miks mitte ajaveeb, kui see laseb teil kangelasena saada? Oma loo jagamise kaudu saate inspireerida noori uurima nende varjatud potentsiaali. Kirjutades erinevatest ideedest, näiteks armastusest, suhetest ja muudest sotsiaalsetest teemadest, saate muuta nende elu.

9. See annab teile parima distsipliini

Kas olete inimestega kontakti pidamise või sõiduplaanide pidamise osas vaene? Blogimisega parandate neid kahte tegurit. See aitab teil tähtaegadest kinni pidada ja klientide vajadusi täita. Kui ajaveebide pidamine võib teid selles aidata, siis miks mitte ka ajaveebid?

Blogimine äri jaoks

10. Blogimisega saate raha teenida

Neile meist, kes pole sündinud miljonärideks, on hea võimalus teenida õiglast summat raha. Sinust võib saada isegi täiskohaga blogija, kes teenib sellest elatist. Kõik need toimivad samal ajal, kui sa armastad. Lisaks on teil piisavalt aega muude tegevustega tegelemiseks ja perega aja veetmiseks.

11. Spetsiaalset kvalifikatsiooni ei nõuta

Oma WordPressi ajaveebi saate luua vähem kui viieteistkümne minutiga, kasutades lihtsat samm-sammult juhist. Miks mitte siis blogi teha? Täna saadaval olevate tööriistade abil ei pea te ajaveebi tegemiseks olema programmeerija ega asjatundlik inimene. Paar klõpsu ja olete valmis minema!

12. See on taskukohane

Miks mitte blogi teha, kui saate alustada ja maksta 2,75 dollarit kuus? Jah, lihtsa isikliku ajaveebi pidamine maksaks teile palju. Kui soovite, et teie ajaveebil oleks teatav vabadus, siis kasutage ise hostitud seadistust. Leiate, et see on jõukohane kõigile, ükskõik kus maailmas ka poleks.

13. See aitab teil saada veebipõhist vaatajaskonda

Enamik inimesi on meelitanud kohtadesse ja üksikisikutesse, kes parandavad oma elatist. Blogi võimaldab teil oma sisu kaudu väärtust luua. Siit saate suurendada oma fännide arvu ja jõuda teiste veebisugejateni.

14. See aitab avalikku arvamust mõjutada

Blogimine aitab teil tuvastada tühimiku avalikus sektoris ja võimaldab jagada oma vaateid laia publikuga. Hea näide on piirkond, kus rasedatele emadele ja ühiskonna haigetele erandeid ei ole üldse või on üldse olemas. Selle teema oma blogis esiletõstmisega suurendate selle teema teadlikkust. Võiksite saada osalevate inimeste, näiteks valitsuse sidusrühmade tähelepanu!

15. Aitab teil oma usaldusväärsust üles ehitada

Mõned hariduskraadid kaotavad oma asjakohasuse ja organisatsioonid määravad konkreetse kvalifikatsiooni. Sel juhul on selgunud, et ajaveebi kaudu saavad tööotsijad tööd. Ettevõtted otsivad usaldusväärseid kirjanikke ja arvamusliidreid, kes oma ajaveebidesse kirjutaksid.

16. See aitab teie tööd avaldada

Kas ootate endiselt kirjastaja teenuseid? Noh, siis peate kogu elu ootama! Miks mitte siis blogi ajada ja teha ise kirjastajaks? Selliseid kirjanikke nagu Theresa Ragan lükati üheksateistkümne aasta jooksul tagasi üle saja korra. Seejärel otsustas naine nutikaks saada ja aasta jooksul müüs ta peaaegu kolmsada tuhat eksemplari!

17. See annab teile võimaluse inimestega vestelda

Miks kirjutada blogi? Noh, teie ajaveeb võimaldab teil osaleda paljudel rääkimises. Võite jagada oma ajaveebis mõtteid, mis võivad teile üritusel või konverentsil esinejate pakkumisi pakkuda!

18. See võib teile nõuda tehinguid

Miks äri ajada? Kuulus ajaveeb Mark Schaefer on saanud silmapaistvaid tehinguid erinevatelt ettevõtetelt. Nende hulgas Microsoft, Amazon, Yahoo ja eBay, aga ka paljud teised. Saate tuvastada teema, mis teile kõige paremini sobib, ja alustada selle põhjal ajaveebi. See võib varsti viia mõne nõustamiskohani.

19. See aitab teil leida vabakutselisi töökohti

Paljud inimesed teenivad täna vabakutseliste töökohtade kaudu raha ükskõik millisest maailma kohast. Blogi on suurepärane viis oma oskuste demonstreerimiseks ja see võib aidata teil leida uusi kliente. Võite saada palka selle eest, et teete midagi, mis on teile kõige südamelähedasem!

20. Aitab edendada kunsti või muid hobisid

Miks mitte ajaveeb, kui see toob välja teie parimad hobid? Võite armastada jalgpalli mängimist, helmeste tegemist, joonistamist, kunsti ja disaini või isegi laulmist. Rääkige oma kirest oma blogis ja see paneb veebilugejad teid sügavamas mõttes seostama!

Järeldus

Kui olete saanud mõned näpunäited, siis jagage seda artiklit nendega, kes jagavad teie muret. Kas on veel mingeid näpunäiteid, mis meil on välja jäetud? Jätke julgesti oma ettepanekud ja kommentaarid ning me võtame teiega ühendust!

Miks-sa peaksid-peaks-alustama-ajaveebi

Kasutage seda infograafikat oma veebisaidil vabalt

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map