2020 Yılında En İyi Ay Aylık Web Hosting Planları

aydan aya web hosting


Web barındırma hizmetleri web siteniz için temel sağlar – ziyaretçilerin sitelere erişmesine yardımcı olurken aynı zamanda siteleri çalışır durumda tutmak için araçlar ve teknolojiler sunar.

Mayıs 2019 itibarıyla, dünya çapında 154.608.076 etki alanı vardır, web barındırma sağlayıcılarının toplam sayısı 338.561 olduğunu – bu pazar için büyüme ve potansiyel sergiliyor. Ancak, sorun web sitesi barındırma site sahipleri için pahalı olabilir. Bunun nedeni, birçok barındırma hizmetinin yalnızca tam bir yıl için ödeme seçeneği sunmasıdır, bu da yüzlerce dolara mal olabilir. Bu yıllık ödeme planları sizi aynı anda 2 yıla kadar kilitleyebilir. Öte yandan, aydan aya web hosting site sahiplerinin her ay ödeme yapmalarını sağlar ve uzun vadeli bir taahhüde gerek yoktur.

Ancak, bir barındırma hizmeti seçmeden önce, oluşturduğunuz web sitesinin türünü, gerekli bant genişliğini, barındırma özelliklerini ve SSL sertifikalarına olan ihtiyacı göz önünde bulundurmak önemlidir..

Bir aydan aya web sitesi barındırma hakkında daha fazla bilgi edelim ve mevcut seçenekleri keşfedelim.

Ne zaman ve neden aylık web hosting satın almak?

Ne Zaman ve Neden Aylık Hosting Satın Alınır

Bazı site sahipleri için, web barındırma hizmetlerini aydan aya getirmek ihtiyatlı. Ana bilgisayar tarafından sağlanan performansı, araçları, müşteri desteğini ve diğer özellikleri test etmenizi sağlar. Planı istediğiniz zaman iptal edebilir ve gerekirse yıllık ödemelere yükseltebilirsiniz – her iki şekilde de herhangi bir ceza veya ek ücret riski yoktur.

Birçok ev sahibi ayrıca kaliteden ödün vermeden düşük fiyatlarla çalışma özgürlüğü ve esnekliği sağlar.

Başlangıç ​​web hosting planları karşılaştırması

DreamHostHostingerNamecheapA2 HostingHostGator
Fiyat$ 4.95$ 9.99$ 2.88$ 4.9010,95 $
Alan adı$ 7.99$ 8.99$ 9.06$ 14.95$ 12.95
Para iade97 gün30 gün30 günLimit yok45 günler
SSL SertifikasıBedavaXBedavaBedavaBedava
Kurulum ücretiX$ 4.99XXX
Bant genişliğiSınırsız100GBSınırsızSınırsızSınırsız

Aylık ve yıllık hosting planları

Fiyat Karşılaştırması - Aylık Vs. Yıllık Hosting Planları

Tarihsel olarak, barındırma abonelik planları yıllık olarak satıldı, yani 12, 24 veya 36 ay boyunca tamamen ödemek zorunda kaldınız. Örneğin, şirketler web sitelerinde aylık 3,99 ABD doları promosyon fiyatı gösterirler, ancak gerçekte 12, 24 veya 36 ay boyunca peşin ödeme tutarı ödemek zorunda kalacaksınız. Aylık fiyatlandırmayı görmek için (çoğu durumda herkese açık olarak gösterilmez), bir sipariş sürecini başlatmanız ve mevcut tüm abonelik seçeneklerinden aylık ödeme seçmeniz gerekir.

Bu, site sahiplerinin uzun vadede daha fazla değer için daha büyük faturayı önceden ödemelerini teşvik edecektir. Ancak sorun, herkesin tek seferde büyük miktarlarda para ödeyememesi idi. Son zamanlarda olsa da, web fiyatlandırma stratejileri barındırma bir değişiklik olmuştur ve barındırma hizmeti sağlayıcıları daha tüketici dostu fiyatlandırma seçenekleri sunarak vesilesiyle yükseliyor. Onlar insanlar için kolay ve kendi web siteleri için ödeme yapmak ucuz aylık web hosting ödeme planları sağlıyoruz.

Aylık ödeme web siteleri kısa vadede çok daha ucuzdur, bu yüzden sıkı bir bütçeniz varsa veya sadece web sitenizi sürüş test ediyorsanız, aylık web hosting ödemek için mükemmeldir. Bu, insanların bloglarını, e-ticaret işletmelerini ve diğer site türlerini başlatmasını her zamankinden daha kolay hale getirir.

Ayrıca, web hosting aylık faturalandırma seçenekleri uzun vadeli taahhütte bulunmadan önce hizmetleri test etmek için izin verir. Ancak kısa sözleşme süreleri nedeniyle, bu aylık paketler de uzun vadede daha pahalı olma eğilimindedir..

Bununla birlikte, çoğu barındırma planının varsayılan olarak yıllık ücretleri görüntülediğini anlamak önemlidir, bu nedenle aydan aya hizmetler için ödeme yapacağınızdan emin olmak için kasada dikkat edin. Biz önde gelen web sitesi bazı orada birkaç kategoride en iyi ay ay web barındırma hizmetleri bulmak için orada karşılaştırıldı ve onlar burada listelenir. Aşağıdaki bazı en iyi aylık web sitesi barındırma hizmetleri, akıllıca seçin.

En iyi aylık ucuz hosting hizmetleri

Aylık Ucuz Paylaşımlı Hosting Siteleri

Paylaşılan barındırma web siteleri aynı anda birden fazla web sitesini tek bir platformda barındırabilir. Kaynaklar ve maliyetler, bu hizmetlere ihtiyaç duyan site sahipleri arasında paylaşıldığı için bu planın en önemli faydası karşılanabilirliktir. Saygın barındırma şirketleri, bir blog veya web sitesi başlatmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunan paylaşılan aylık barındırma planları sağlar.

Bazılarını seçtik aylık en iyi paylaşılan barındırma sağlayıcıları cebinde ağır olmayan endüstride.

DreamHost

dreamhost ana sayfası

Onlar 20 yıldan fazla bir süredir iş yapıyorlar ve ünleri onlara WordPress tarafından onaylanan ilk 3 web barındırma şirketi arasında bir pozisyon kazandırdı. Küçük işletme sahipleri, yeni blogcular ve teknoloji meraklıları için ideal bir barındırma platformudur. Bu hizmet, 1,5 milyondan fazla blog ve web sitesine ev sahipliği yapıyor ve bu da onu en güvenilir barındırma şirketlerinden biri haline getiriyor.

Ana Özellikler

 • Otomatik yedeklemeler
 • % 100 kesintisiz çalışma garantisi
 • 97 günlük para iade garantisi
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • Ölçülmemiş bant genişliği

Fiyatlandırma

Dreamhost fiyatlandırma planları, temel bir paylaşılan barındırma planı için 4,95 $ / ay’dan başlar ve daha sağlam barındırma planı için 10,95 $ / ay’a kadar gidebilir. Bu paketler, sınıfındaki diğer aylık barındırma web sitelerine kıyasla oldukça rekabetçi fiyatlıdır. Aylık planlar ücretsiz alan adı içermez, yıllık 7,99 ABD doları ek tutardır..

Avantajları

 • Mükemmel müşteri desteği
 • Net ve şeffaf fiyatlandırma
 • Fiyat / performans oranı
Ek bilgi için DreamHost’u ziyaret edin >>

Hostinger

hostinger ana sayfası

Bu web hosting sağlayıcı 2011 yılında başladı ve ucuz paylaşılan hosting planları ile ünlüdür. Şu anda 178 ülkede 29 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyorlar. Hostinger kalite ve hosting hizmetlerinin fiyatı arasında mükemmel bir denge ile web hosting sektöründe lider olarak kabul edilir.

Ana Özellikler

 • Tek Tıkla yükleyici
 • Haftalık yedeklemeler
 • 30 günlük para iade garantisi
 • Kolay web sitesi oluşturucu

Fiyatlandırma

Hostinger’in temel paketi aylık 9,99 ABD dolarından başlar. Ayrica Premium planina aylik 10,99 $ veya bir İşletme planina 15,99 $ / ay yükseltebilirsiniz. Aylık planlar ücretsiz bir alan adı içermez, ek bir yıllık 8,99 ABD dolarıdır. Ve bir aydan aya hosting planı seçtiğinizde bir kerelik 4,99 $ kurulum ücreti ödemek zorundasınız..

Avantajları

 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • 10GB disk alanı
 • Güçlü kontrol paneli

Namecheap

Namecheap ana sayfası

Bu aylık web sitesi barındırma hizmeti, son zamanlarda Inc. 5000 listesinde Amerika’nın en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olarak kabul edildi. Namecheap paylaşılan barındırma, üç web sitesinin bir sunucuda maksimum çalışma süresi ile çalışmasına izin verir.

Ana Özellikler

 • Ölçülmemiş bant genişliği
 • Gizlilik koruması
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu
 • Alan adı ve gizlilik koruması
 • 30-gün para iade garantisi

Fiyatlandırma

Paketler aylık 2.88 $ ‘dan başlar ve bu, diğer ucuz paylaşılan aylık barındırma web siteleri için ciddi bir rekabettir. Sıkı bir bütçeniz varsa, onların uygun fiyatlı hosting planı iyi bir seçenek olabilir. Hizmetlerini güvenilir bulursanız, ayda 4,44 dolar için Stellar Plus planına, hatta 8,88 dolar / ay için bir Yıldız İş planına yükseltebilirsiniz. Aylık planlar ücretsiz bir alan adı içermez, ek olarak 8,88 ABD doları / yıl.

Avantajları

 • 99.88% kesintisiz çalışma süresi
 • Verimli müşteri hizmeti
 • WordPress özellikleri ve eklentileri ile% 100 uyumlu

A2 Hosting

A2 Hosting ana sayfası

2001 yılından beri faaliyet gösteren bağımsız bir aylık hosting web sitesi hizmetidir. A2 Hosting, WordPress veya diğer CMS platformları için ekstra güç gerektiren bloglar için popüler bir seçenektir. WordPress sayfalarının sayfa yükleme hızını 20 kata kadar artırmak için site hızlandırıcı yazılımı kullanır. Ziyaretçilerin% 40’ı 2 saniyeden fazla yüklerse siteden ayrıldığından bu avantajlıdır.

Ana Özellikler

 • % 99,9 kesintisiz çalışma
 • Ücretsiz alt alanlar
 • Sınırsız disk alanına sahip Turbo SSD sunucusu
 • SSL Sertifikası
 • Otomatik yedeklemeler

Fiyatlandırma

Barındırma planları $ 9.99’dan başlıyor. Ancak, mevcut uzun vadeli satışları ilk faturalandırma döngüsü için% 51 indirimli ve ayda yalnızca 4,90 ABD doları ödersiniz. Yine de, yıl boyunca bu indirimin arttığı birkaç durum olabilir. Aylık planları tam fiyata olsa da, etkileyici özellikler bunu telafi ediyor.

Avantajları

 • Geliştirilmiş güvenlik
 • Ultra yüksek hız
 • Geliştiriciler için araçlar

HostGator

HostGator ana sayfası

Çok güvenilir hizmetleri ile sekiz milyondan fazla müşteriye hitap ay ay web hosting oyununda en köklü oyunculardan biridir. Bu hizmet, uygun fiyatlarla güçlü özellikler sağladığı için bilinir.

Ana Özellikler

 • Sınırsız disk depolama alanı
 • Ölçülmemiş bant genişliği
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • Tek tıklamayla WordPress kurulumları

Fiyatlandırma

HostGator’un aylık temel Hatchling paylaşımlı barındırma planının maliyeti 10,95 $ ve İşletme planının maliyeti 16,95 $ olup, diğer paylaşılan aylık barındırma web sitesinin fiyatlandırma planları arasında oldukça yüksektir. Bu rekabetçi fiyatlandırma planı, sağladığı özellikler ile doğrulanabilir.

Avantajları

 • Kullanımı kolay kontrol paneli
 • Yüksek çalışma süresi ve hızlı yükleme oranları
 • Olağanüstü müşteri hizmetleri
Ek bilgi için HostGator’u ziyaret edin >>

En iyi aydan aya WordPress barındırma hizmetleri

Aydan Aya WordPress Barındırma
WordPress, CMS pazar payının% 61,8’ine sahip olan ve blogları, e-ticaret sitelerini ve hatta küresel markaları çevrimiçi olarak destekleyen en güçlü web sitesi oluşturma platformudur. WordPress hosting, bu CMS’nin performansına daha iyi uyacak web siteleri için optimize edilmiş çözümler sunar.

İşte en iyi WordPress aylık faturalandırma barındırma planlarından bazıları.

SiteGround

SiteGround ana sayfası

Etkileyici özellikleri ve ölçekleme araçları nedeniyle WordPress tarafından onaylanan en iyi 3 web barındırma şirketlerinden biridir. Kullanılabilir müşteri destek seçenekleri ve optimize edilmiş performans seviyeleri, çeşitli sunucu konumlarıyla birlikte, kullanıcılar tarafından oylanan en iyi seçenek haline geldi.

Ana Özellikler

 • Ücretsiz WordPress site transferleri
 • Yükleme süresini azaltmak için WordPress SuperCacher
 • Git’in ücretsiz kurulumu
 • WordPress otomatik güncelleyici

Fiyatlandırma

SiteGround, 3.95 $ ‘dan başlayan birkaç WordPress aylık faturalandırma planı ve başlangıç ​​planı için bir kerelik 14.95 $’ lık bir etkinleştirme ücreti sağlar. İlk ay deneme süreniz sona erdiğinde, aylık 11,95 ABD doları ödemeniz gerekir. Katmanlı fiyatlandırma planları, aylık 10.000 ila 100.000 ziyaretçiye sahip küçük işletmeler, girişimler ve büyük şirketlere hitap ediyor.

Avantajları

 • Modern ve saygın teknoloji
 • Birçok destek seçeneği
 • Hızlı sayfa yükleme hızı
 • Rekabetçi fiyat
Ek bilgi için SiteGround’u ziyaret edin >>

InMotion Barındırma

InMotion ana sayfası

Web sitesini yükseltmesi veya WordPress’te yeni bir tane alması gereken site sahipleri için barındırma hizmetleri arasında önde gelen rakiplerden biridir. Bu aylık barındırma web sitesi iki tür hizmet sunar: geleneksel paylaşılan barındırma ve WordPress barındırma. İlki yeni başlayanlara hitap ederken, ikincisi işletme sahiplerine ve acentelerine hizmet sağlar.

Ana Özellikler

 • ÜCRETSİZ alan adı
 • Ücretsiz site taşıma işlemleri
 • cPanel dahil
 • Gelişmiş Güvenlik Duvarı koruması

Fiyatlandırma

WP-4000S planları için başlangıç ​​aylık fiyatı 27.99 dolar. Ayrıca 90 günlük para iade garantisi ve ücretsiz cPanel lisansı sunar.

Avantajları

 • % 99,95 çalışma süresi
 • Freebies
 • Gelişmiş güvenlik koruması
Ek bilgi için InMotion Hosting’i ziyaret edin >>

A2 Hosting WordPress

A2 Hosting WordPress

Bu ay web barındırma sitesi etkileyici avantajları ve yüksek kaliteli çözümleri ile rakiplerinden öne çıkıyor. Olağanüstü çalışma süreleri ile, ziyaretçilerinizin geri dönmesini önleyen web sitenizin hızlı performansını sağlayabilirsiniz. Hem amatör hem de ileri düzey kullanıcılar için ideal aylık WordPress barındırma web sitesidir.

Ana Özellikler

 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • Veri merkezi konumu seçimi
 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu
 • Tek tıklamayla yazılım kurulumu

Fiyatlandırma

A2 Hosting, 9,99 $ ‘dan başlayan en iyi WordPress ödeme planlarına sahiptir. Paketleri ücretsiz yedeklemeler ve güvenilir müşteri destek hizmetleri içerir.

Avantajları

 • En iyi güvenlik ayarları
 • WordPress’in Otomatik Kurulumu
 • Turbo sunucular

Aydan aya en iyi yönetilen WordPress barındırma web siteleri

Aydan Aya Yönetilen WordPress Barındırma

Bu, barındırma sağlayıcılarının WordPress web sitenizin tüm teknik yönlerini yönettiği yerdir. Buna hız performansı, yedeklemeler, yazılım güncellemeleri, önbellekleme ve çok daha fazlası dahildir. WordPress siteleri için yüksek trafik ve günlük kullanıcılar almalarına yardımcı olabilecek sorunsuz bir hizmet gerektiren site sahipleri için doğru seçenektir..

İşte en iyi yönetilen WordPress barındırma web sitelerinden bazıları:

WP Motoru

WP Engine ana sayfası

İster kişisel bir blog, ister küçük işletme web sitesi oluşturun, WP Engine, WordPress sitenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak teknoloji ve hıza sahiptir..

Ana Özellikler

 • Günlük yedeklemeler ve tehdit algılama
 • WP Engine’e ücretsiz otomatik geçiş
 • Kolay kurulum

Fiyatlandırma

Başlangıç ​​paketi aylık 30 ABD dolarıdır – 10 GB yerel depolama alanına ve aylık 25.000 ziyaretçi trafik sınırına sahip bir web sitesine ev sahipliği yapmanıza olanak tanır. Daha fazla siteye ev sahipliği yapmak istiyorsanız, aylık 290 $ ‘a kadar daha büyük bir aylık web barındırma planına da geçebilirsiniz..

Avantajları

 • 7/24 özel müşteri desteği
 • 10 kat daha hızlı ölçeklendirme
 • Birden çok WordPress aracının kullanılabilirliği

Kinsta

Kinsta ana sayfası

Bu, ücretsiz geçiş, zamanında yedeklemeler ve hız optimizasyonu içeren genel olarak yönetilen bir hizmettir. Tüm araçlar kullanıcı dostu olup, hızlı kurulum işlemi ve saldırı önleme sistemini garanti eden yüksek güvenlik sunar.

Ana Özellikler

 • 20 sunucu konumu
 • Ücretsiz WordPress web sitesi geçişi
 • Sık çalışma süresi kontrolleri
 • Ziyaretçi analizi gösterge tablosu
 • Web sitesi önbelleğe alma

Fiyatlandırma

Kinsta’nın aydan aya planları aylık 30 ila 1500 dolar arasındadır – bunlar ücretsiz SSL sertifikası, CDN erişimi ve tüm planlarda 30 günlük para iade garantisi içerir.

Avantajları

 • Hızı en üst düzeye çıkaran bulut tabanlı bir altyapı
 • % 99,9 garantili çalışma süresi
 • Etkileyici teknik destek
Ek bilgi için Kinsta’yı ziyaret edin >>

Volan

FlyWheel ana sayfası

Bu aydan aya web barındırma hizmeti, ölçeklenebilir özelliklere ve kullanımı kolay bir arayüze sahip geliştiriciler için hayatı kolaylaştırır. Ayrıca, müşterinin web sitesinin tasarımını ve geliştirmesini önizleyebileceği demo web siteleri oluşturmayı da kolaylaştırır.

Ana Özellikler

 • FlyWheel bulut platformu
 • Daha hızlı yükleme süreleri
 • Yerel geliştirme aracı
 • Kolay ve hızlı web sitesi hazırlama ve ücretsiz geçişler

Fiyatlandırma

FlyWheel’in ayda 15 ila 290 $ arasında olan ve evreleme ve CDN hizmetleri içeren bir aydan aya planları vardır. Önceden belirlenmiş planınızın sınırlarını aşarsanız, bir fazlalık ücreti alınır..

Avantajları

 • Sezgisel arayüz
 • Kolay yeniden satış barındırma
 • Aylık eklenti güncellemeleri
Daha fazla bilgi için FlyWheel’u ziyaret edin >>

En iyi aydan aya VPS hosting web siteleri

Aydan Aya VPS Barındırma

VPS hosting, paylaşılan barındırma web sitelerinden bir seviye yukarı – yine de bir sunucuyu diğer sitelerle paylaşıyorsunuz, ancak bunlardan azı var. Bu, kaynakların daha büyük bir payını almanızı sağlar ve performansı artırır.

Orada çok sayıda VPS sunucusu var, ancak aşağıda ayrıntıları verilen hizmetler kalabalığın arasından sıyrıldı.

Bluehost

Bluehost ana sayfası

VPS web barındırma alanında bir endüstri lideridir ve kalıcı olarak ücretsiz alan adı sunan tek şirkettir. BlueHost’un hizmetleri, sunucularının sunduğu karma olmayan esneklik sayesinde öne çıkıyor. Bu nedenle, gelişmiş cPanel’e doğrudan erişerek gerçekleştirebilecekleri herhangi bir gecikme olmadan ölçeklendirme seçeneğine ihtiyaç duyan web siteleri için idealdir..

Ana Özellikler

 • Ücretsiz alan adı
 • Sınırsız e-posta hesabı
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • 30-gün para iade garantisi

Fiyatlandırma

BlueHost’un aylık faturalandırma planlarını barındıran web’i, standart plan için aylık 29,99 $ ve nihai paket için 119,99 $ ‘dan başlar. Bluehost’u sektörde güvenilir bir isim haline getiren sayısız özellik ve yaygın olarak güvenilen hizmetlerden yararlanabilirsiniz..

Avantajları

 • Güvenli ve hızlı
 • Diğer WordPress özellikleri ve eklentileri ile% 100 uyumluluk
 • % 99,99 sunucu çalışma süresi
Ek bilgi için BlueHost’u ziyaret edin >>

Hostwinds

Hostwinds ana sayfası

Bu aylık barındırma web sitesi, tüm girişimlere ve başarılı işletmelere hitap etmek için tasarlanmıştır. Güçlü ve esnek bir şirket arıyorsanız Hostwinds, on çeşit VPS barındırma seçeneği ile Linux veya Windows tabanlı özel sunucular sunar.

Ana Özellikler

 • Ücretsiz web sitesi transferleri
 • DDoS saldırılarına karşı koruma
 • Veri merkezi konumu seçimi
 • Kurumsal Güvenlik Duvarı

Fiyatlandırma

Yönetilen Linux VPS barındırma hizmetleri ayda 5.17 $ ‘dan (genellikle 10.9 $) başlar ve ayda 247.69 $’ a kadar çıkabilir. Öte yandan, yönetilen Windows VPS çözümleri başlangıç ​​planı için 7,99 $ / ay’dan başlayabilir ve en büyük paket için 270,25 $ / ay’a mal olabilir..

Avantajları

 • Mükemmel yapılandırma seçenekleri
 • Esnek planlar
 • Gece yedekleri

iPage

iPage ana sayfası

iPage, 1998 yılında tam bir web hizmeti sağlayıcısı olarak kuruldu. Ancak, önümüzdeki on yıl içinde, şirket bir web barındırma sağlayıcısı haline geldi. 2009 yılında, birkaç tanınmış web barındırma sahibi olan Endurance International Group tarafından satın alındı. Oldukça uygun fiyatlı VPS paketleri var.

Ana Özellikler

 • Ücretsiz alan adı
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu
 • 30-gün para iade garantisi

Fiyatlandırma

iPage’in VPS hosting aydan aya planları Temel plan için aylık 24,99 $ ve Optimum plan için aylık 99,99 $ olarak fiyatlandırılır.

Avantajları

 • Son derece uygun fiyatlı tanıtım fiyatı
 • Yardımcı destek
 • Kontrol paneli ve müşteri portalının entegrasyonu
Ek bilgi için iPage’i ziyaret edin >>

Sonuç

Web sitenizin barındırma hizmeti sağlayıcısıyla uzun vadeli bir taahhüt istemiyorsanız, aydan aya web barındırma planları en iyi seçeneklerdir.

Bu kılavuz en iyi aylık web barındırma web siteleri ile doludur – başlattığınız sitenin türünü ve ihtiyacınız olan barındırma bildiğinizden emin olun, sonra buradaki seçenekler arasından seçiminizi yapın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map