Посібник для початківців з реклами на Facebook

Сайт у Facebook був запущена 4 лютого 2004 року, від Марка Цукерберга, разом із студентами та одноквартирами Гарвардського коледжу, Едуардо Саверином, Ендрю Макколлумом, Дастіном Московіцем та Крісом Хьюзомfacebook помітне зростання

У цьому посібнику ми поговоримо про рекламу у Facebook. Ми почнемо з простих основ і дамо поради щодо того, як ви можете використовувати Facebook для реклами свого бізнесу, блогу, веб-сайту, продуктів чи послуг. Ми також дамо практичні поради щодо створення оголошень за допомогою покрокових інструкцій та детальної інформації.

Для всіх, хто не мав досвіду реклами на Facebook чи маєте базові знання, цей посібник допоможе вам отримати точну інформацію та інструкції щодо створення всебічної реклами, яка допоможе отримати позитивні результати.

Facebook, як ви вже могли знати, це найпопулярніша соціальна мережа сьогодні. Демографічне оновлення першого кварталу, яке було надано Facebook у квітні 2019 року, показує, що наразі налічується понад 2,38 мільярда активних користувачів щомісяця, що є найбільшою кількістю користувачів у будь-якій соціальній мережі. Спочатку ця мережа була обмежена студентами Гарварду. На самому початку понад половина студентів почала користуватися ним.

Незабаром більшість студентів почали покладатися на Facebook. Через деякий час інші престижні університети також почали користуватися цією мережею, поки вона нарешті не стала публічною та безкоштовною для всіх. Лише за короткий період Facebook прокотився по всьому світу і повністю знищив MySpace, найбільший веб-сайт соціальних мереж до цього моменту.

Через деякий час, Facebook сильно змінився і знайшов багато застосувань, включаючи рекламу. Сьогодні всі користуються Facebook, і не дивно, що люди намагаються використати цей факт.

зображення-5

Але спочатку, чому реклама в соціальних мережах?

З початку “епохи Інтернету” в 2000 році кількість користувачів Інтернету швидко зростає. Сьогодні всі переглядають Інтернет і навіть маленькі діти навчаються користуватися різними гаджетами з доступом до Інтернету в дуже молодому віці. Соціальні мережі – це найпоширеніші онлайн-платформи, і майже кожен має принаймні один профіль у певній мережі.

Об’єднаних аудиторій Facebook Inc. наразі більше
4,37 мільярда

З огляду на те, що їх так багато люди в соціальних мережах, маркетологи та бізнес-організації так само бачили потенціал для маркетингу на цих платформах. Цифровий маркетинг також значно зріс з 2000 року, і навіть соціальні мережі налагодили та надали цінні інструменти соціальних медіа, спеціально розроблені для реклами.

На початку маркетологи використовували власні методи реклами в соціальних медіа, але сьогодні в соціальних мережах є спрощені функції, які дозволяють легко рекламувати, надаючи вам свободу створювати власні власні оголошення та вибирати людей, на яких ви орієнтуєтесь. Facebook – перша мережа соціальних медіа, яка додала рекламну систему, тому що дуже багато людей вже використовували цю платформу, щоб продати себе на ринок.

Крім того, що в якості дивовижної рекламної системи, яку кожен може навчитися користуватися, оскільки вона є найпопулярнішою платформою соціальних медіа навколо, завжди знайдеться достатньо людей, до яких можна рекламувати. Це дві основні причини, чому реклама у Facebook має такий великий потенціал, і чому ви повинні намагатися використати її весь потенціал, використовуючи ці інструменти реклами.

користувач соціальних медіа
Користувачі соціальних медіа все ще збільшуються зі швидкістю, що перевищує 1 мільйон на день – це 14 нових користувачів щосекунди
мобільно-статистичний
Майже 2,9 мільярда людей зараз у всьому світі користуються соціальними мережами принаймні раз на місяць, причому понад 91% з них роблять це через мобільні пристрої.
Сайти соціальних мереж у всьому світі займають рейтинг за кількістю активних користувачів (у мільйонах станом на січень 2017 року)
Facebook
1,871
WhatsApp
1000
Facebook Messenger
1000
QQ
877
WeChat
846
QZone
632
Instagram
600
Tumblr
550
Twitter
317
Байду Тіба
300
Snapchat
300
Skype
300
Сіна Вейбо
297
Viber
249
ЛІНІЯ
217
Pinterest
150
yy
122
Лінкедин
106
BBM
100
Telegram
100
ВКонтакте
90
Какаоталк
49

Від малого бізнесу, середніх підприємств, до великих корпорацій, всі рекламують у Facebook. Це означає, що кожен може отримати користь від створення маркетингової стратегії в цій соціальній мережі, незалежно від того, в якій галузі вони працюють, чи наскільки великий їхній бізнес. Крім того, незалежно від вашого бюджету, ви можете створювати рекламу, яка принесе вам адекватні результати.

Чому Facebook настільки хороший для реклами?

Однією з унікальних речей у Facebook є те, що крім створення свого профілю на ньому, ви можете також використовувати цей профіль для створення власної сторінки. Тільки коли у вас є сторінка у Facebook, ви зможете рекламувати всі можливості, пропоновані платформою. Сторінка може представляти ваш бізнес, організацію чи будь-що інше.

бізнес-іконки

На цій сторінці ви ділитесь відповідним вмістом і включаєте всю інформацію про свої послуги, продукцію, бренд тощо. Це може бути надійним інформаційним центром, де люди можуть дізнатися все про те, хто та хто ви. Крім цього, є різні додатки у Facebook, які можуть перетворити вашу сторінку в магазин електронної комерції.

Ви можете представити свою організацію найкращим чином та надати аудиторії всю необхідну інформацію. У Facebook у вас є можливість спрямувати всі свої маркетингові зусилля на свою сторінку, і саме тому ви можете отримати всебічні маркетингові результати, які ви справді відчуєте і помітите. Отже, давайте подивимося на всі причини, чому слід рекламувати у Facebook:

 • Це рентабельно
 • Це дозволяє орієнтуватися на конкретні групи людей
 • Ви можете зосередити всю рекламу на одній марці / сторінці
 • Це найпопулярніша мережа соціальних медіа
 • Він пропонує безліч різних методів реклами
 • Його структура підходить для реклами
 • Це простий у користуванні
через рекламу

Види рекламних методів у Facebook

Ми можемо вільно сказати, що є два способи, як ви можете дістатися до людей у ​​Facebook – через платну рекламу та органічну рекламу. Обидва вони можуть бути дуже ефективними, але, звичайно, безкоштовні способи реклами означають більше часу, праці та знань, вкладених у кампанію.

Простіше кажучи, вам знадобиться більше часу, щоб охопити людей і фактично продати свій товар, послугу або все, що ви намагаєтесь продати. За допомогою платних методів ви зможете все почати швидше, але, звичайно, це означає витратити певну суму грошей, залежно від обсягу ваших маркетингових потреб.

Facebook – один з найбільших гравців цифрової реклами, що свідчить про те, що реклама в соціальних мережах є головним і центром у світі цифрових реклам

Ми розділили рекламу на Facebook на ці дві категорії просто тому, що платні методи інтегровані з Facebook і спеціально створені для цієї мети, хоча є безкоштовні способи рекламувати щось самостійно, не використовуючи жодної функції Facebook.

Варіанти платних оголошень, які пропонує Facebook, включають:

На мобільну рекламу припадає понад 60% доходів від реклами у Facebook
Фактично, Facebook видуває з води всі інші цифрові властивості, коли йдеться про витрати на показ реклами, захоплюючи 35,4 відсотка загальних витрат на рекламну рекламу в США – цілих 11,93 мільярда доларів (друге місце Google, порівняно, займе лише $ 4,79 млрд.).
 • Підвищення сторінки подобається
 • Підвищення наочності публікації
 • Підвищення кількості кліків на веб-сайті
 • Посилення відео
 • Підвищення встановлення додатків
 • Підвищення взаємодії з додатками
 • Підвищення поінформованості про бренд

безкоштовна реклама-варіант

Безкоштовні варіанти реклами на Facebook включають:

 • Запрошення друзів сподобатися вашій сторінці вручну
 • Обмін сторінками
 • Публікація цінного контенту
 • Залучення людей до дискусій у Facebook
 • Розробка месенджера Facebook маркетинг чат стратегія
 • Приєднуйтесь до відповідних груп Facebook, щоб рекламувати себе

Створення вашого облікового запису

образ-9

Перш ніж щось робити, спочатку доведеться налаштувати свій обліковий запис. Перейдіть на свою сторінку в Facebook, а з лівого боку ви побачите розділ “додати нове”, де ви знаходитесь
слід вибрати “Облікові записи реклами”. Перше, що вам доведеться налаштувати, – це платіжна інформація. Ви повинні надати Facebook спосіб оплати, який є дійсним.

Спершу перейдіть до налаштування облікових записів оголошень, у якому буде вказано його ідентифікатор, але слід вставити ім’я облікового запису, щоб ви відразу дізналися, для якої сторінки ви використовуєте його. Пройдіть і заповніть усі пробіли, переконайтеся, що все точно, і виберіть правильну валюту. Ви також повинні переконатися, що все налаштовано належним чином, оскільки згодом ви не зможете змінити ці речі.

Потім натисніть кнопку “Зберегти” та перейдіть, щоб налаштувати свою платіжну інформацію, а потім виберіть способи оплати, розташовані в розділі виставлення рахунків. Тут ви можете вибрати спосіб оплати, який потрібно додати, тобто кредитну карту, PayPal або рекламний купон. Для початку виберіть PayPal або кредитну карту, оскільки у вас, ймовірно, немає доступних талонів. Вставте всю необхідну інформацію та продовжуйте.

Люди у віковій групі 25-34 років
найпоширеніша вікова демографічна
13-17
5.9
18-24
38.25
25-34
52,82
35-44
38.42
45-54
32.34
55-64
14.06
65+
20,02 мільйони користувачів
рекламні рахунки
Профіль активних користувачів Facebook (у мільярдах)
Щомісяця
26,885
Мобільний
17 079
Щодня
11 492
Мобільний щоденний
6,986

Наступного разу, коли ви почнете створювати оголошення, ви побачите платіжну адресу в кінці кожного оголошення, і ви можете змінити адресу для виставлення рахунків тут, коли потрібно. У більшості випадків, коли ви платите за додаток у Facebook, сума грошей буде перевірена на ваш рахунок, і якщо у вас буде достатньо на нього, щоб підтримувати бюджет вашого оголошення, ваше оголошення буде створено.

Сума буде знята з вашого рахунку лише після закінчення терміну дії оголошення. Можливо, пройде 5–7 днів, перш ніж Facebook обробить суму та зніме її з вашого рахунку. Щойно ви налаштували спосіб оплати, ви можете зайти до створення власних оголошень у Facebook.

Підвищення постів

зображення-10

Один із способів зв’язку з людьми – опублікувати на своїй сторінці щось, що може бути для них цінним. Ви можете розміщувати маркетингові матеріали, продукти, послуги, інформацію про них або все інше, що вважаєте за потрібне. Коли ви щось публікуєте на своїй сторінці, люди, які сподобалися їй, побачать вашу публікацію, але, як ми вже згадували раніше, не всі вони побачать це.

Лише близько 30% ваших шанувальників зможуть побачити ваші публікації природним чином. Якщо ви хочете охопити більше людей, вам слід збільшити публікації на своїй сторінці. Чудова річ у цьому підході – це те, що ви також зможете зв’язатися з людьми, які навіть не сподобалися вашій сторінці, але ми досить швидко досягнемо цього.

Використання оголошень у Facebook для збільшення публікацій

Золоте правило – “Ніколи не збільшуйте посаду без визначеної мети!”
пост

Найпростіший спосіб збільшити публікацію на своїй сторінці у Facebook – це щось опублікувати, а потім перейти до правого нижнього кута вашої публікації, де з’явиться картка “boost”. Клацніть на ньому, і відкриється нове вікно оголошення.

Запам’ятайте правило 20% тексту на фотографіях.
Якщо у вашій публікації є посилання і посилання
тягне за собою фотографію, яка має занадто багато тексту,
ви не зможете підвищити або просувати його
boost-post
Сила навіювання дуже сильна у Facebook – особливо із зображеннями, які запалюють почуття та пристрасті
Люди

У верхньому куті ліворуч ви побачите розділ “Аудиторія”, де ви можете знайти кілька варіантів вибору аудиторії, на яку ви хочете націлити оголошення. Є три звичайні варіанти, які ви побачите, коли ви там:

 • Люди, яких ви обираєте за допомогою націлювання
 • Люди, яким подобається ваша сторінка
 • Люди, яким подобається ваша сторінка та їхній друг

Facebook любить часто змінювати ці налаштування, і ви, можливо, не отримаєте тих самих, коли відкриєте вікно своєї реклами для збільшення публікацій. Однак є можливість створити власну аудиторію та вибрати всю специфіку цієї аудиторії.

Під цим розділом ви знайдете розділ «бюджет і тривалість», де ви також можете скоригувати, скільки ви витратите на рекламу в день, і де ви можете встановити, скільки часу триватиме оголошення або до якої дати. Майте на увазі, що у вас не буде щоденного бюджету і ви можете вставити лише загальний бюджет для оголошення.

Однак якщо ви хочете знати, скільки грошей ви витрачаєте щодня, просто вставте бюджет і кількість днів, коли ви хочете показувати рекламу, і розділіть ці два. Виходячи з вашої цільової аудиторії, їх розташування та встановленого бюджету, ви отримаєте оцінку, скільки людей буде досягнуто вашою публікацією.

Facebook CTA Кнопки за популярністю Кнопки CTA
Відсоток популярності

відсоток популярності

Праворуч ви побачите, як буде виглядати ваше оголошення як для настільних, так і для мобільних користувачів. Тонко налаштуйте свою рекламу якомога довше, поки не будете впевнені, що ви потрапили в це солодке місце. Майте на увазі, що у вашому дописі не повинно бути багато тексту, оскільки Facebook може не схвалити ваше оголошення. Крім того, довгі рядки тексту зазвичай не підходять для більшості людей, і вам слід уникати їх.

Коли ви закінчите з усіма цими речами, натисніть на кнопку “прискорити” в правому нижньому куті, і ваше оголошення буде відправлено на розгляд і досить швидко завантажиться, якщо все в порядку. Коли ваше оголошення буде затверджено і ваша публікація збільшується, ви зможете відстежувати результати в режимі реального часу та бачити, скільки людей воно охопило.

Крім того, якщо ви задоволені рекламним повідомленням, яке збільшується, і воно потихеньку закінчується, ви можете просто натиснути кнопку “додати більше бюджету”, щоб продовжити показ оголошення чи охопити ще більше людей. В кінці вашого поштовху ви можете перевірити всі важливі показники, такі як охоплення публікації, взаємодії, кількість людей, які натиснули на вашу публікацію, кількість публікацій та з яких країн люди, яким сподобалась ваша публікація..

Близько 85% рекламних оголошень у Facebook націлено на країну замість конкретного місця розташування. Лише 45% цих оголошень використовують націлювання на інтерес
бюджет та тривалість
Ціни на оголошення в Facebook варіюються залежно від кількох факторів, включаючи час року, країну, на яку ви орієнтуєтесь, і навіть якість реклами.

Розкриваючи пости природним чином

Перше, що вам потрібно зробити – це постійно ділитися. Діліться публікаціями щодня, навіть два-три рази на день у різні періоди. Щоб покращити взаємодію, вам потрібно поділитися публікаціями, які інтригують і стосуються вашої сторінки та ваших шанувальників. Крім того, ви завжди повинні повторно ділитися публікаціями своєї сторінки у своєму профілі.

Якщо у вас є співробітники або співробітники, які працюють разом з вами, вони також повинні повторно ділитися публікаціями у своїх профілях. Коли вся організація працює разом, ваша
маркетинг соціальних медіа природно зростатиме.

У Facebook більше значить більше, тобто чим більше людей щось ділиться, тим більше шансів, що більше людей сподобаються цим публікаціям. Чим більше людям подобається певна публікація, тим більше буде видимість цієї посади. Звичайно, переконайтеся, що ви публічно ділитесь публікаціями, щоб бачити їх навіть люди, які не є вашими друзями.

Крім того, покладіть захоплюючі ескізи та напишіть описи публікацій, які приваблюють та привертають увагу. Ідіть на кількість, але обов’язково працюйте над якістю своїх публікацій якомога більше.

промо-веб-сайт

Просування веб-сайту

Не рідкість бізнесу просувати свої веб-сайти в соціальних мережах. Це один із найкращих способів забезпечити безліч відвідувачів та стабільно розвивати ваш веб-сайт.

Можливо, ви докладете великих зусиль для створення свого веб-сайту, його дизайну, оптимізації та збагачення його публікаціями блогу, відео, продуктами та варіантами оплати, але якщо ви не змогли залучити жодних відвідувачів, і змусити їх дати своїм веб-сайт шанс, тобто побачити, наскільки він хороший і наскільки він може бути цінним для них, тоді це було дарма.

Недостатня кількість соціальних медіа – це налаштування, але в ньому є багато людей, які є потенційними клієнтами. Ось чому поєднання веб-сайту та сторінки у Facebook, яка співвідноситься з нею, може бути таким ефективним способом маркетингу вашого бізнесу.

Просування веб-сайту через бізнес-сторінку Facebook

49,5% населення світу користується Інтернетом, 22,8% – Facebook

Ви хочете знайти більше людей, які можуть бути зацікавлені у тому, що може запропонувати ваша сторінка, ділитися вмістом, купувати продукти або просто підвищувати загальну видимість вашої сторінки. Коли у вас є сторінка у Facebook, яка представляє ваш бізнес чи якусь організацію, вам потрібно отримати якомога більше лайків, щоб мати можливість підтримувати себе та робити свою організацію більш видимою для людей.

Справа на сторінках Facebook полягає в тому, що лише близько 30% людей, які сподобалися вашій сторінці та не підписалися на неї, можуть бачити публікації, якими ви ділитесь. Наприклад, якщо на вашій сторінці є 1000 лайків, ваші публікації побачать лише близько 300 людей, і саме тому лайки дуже важливі, і чому вам потрібно отримати їх багато.


Використання Facebook-оголошень для подобань на сторінці


Сьогодні 85% брендів у Facebook просувають свої пости – і, спираючись на історичні дані Socialbakers, це лише продовжить зростати.
рекламна сторінка

Перше, що вам потрібно зробити – це перейти на створену вами сторінку. Просто натисніть на вашу сторінку, яка знаходиться в лівому куті, де ви можете побачити всі ваші групи та сторінки. Опинившись на своїй сторінці, ви зможете побачити функцію “Отримати більше лайків”, яка розташована над вашою обкладинкою, і натиснути на неї.


Понад 30 мільйонів підприємств мають сторінки у Facebook

Переконайтеся, що ви зареєстровані як адміністратор цієї сторінки або не матимете облікових даних для створення будь-яких оголошень. На деяких сторінках ця кнопка може бути розміщена на вашій
тимчасова шкала сторінки, тому прокрутіть трохи вниз, поки не знайдете її. Коли ви знайдете його, ви побачите щоденний бюджет, позначений у доларах США, і це сума грошей, яку ви витратите кожен день на своє оголошення, а не загальна сума, тому переконайтеся, що ви пам’ятаєте про це.

Щоб отримати чітке уявлення про те, що це все, спочатку почніть з невеликих цифр, щоб побачити, як працює кампанія та скільки лайків, а потім зробіть це ще раз. Щойно ви встановите бюджет, одразу під ним ви знайдете приблизну оцінку кількості сподобань вашій сторінці за день.

Чим більший ваш щоденний бюджет, тим більше сторінок сподобається вам за день. Майте на увазі, що кількість лайків, які ви отримуєте за день, може змінюватися, і це не точно. За кількістю лайків ви можете вибрати тривалість оголошення. Ви можете вибрати від 7, 14 до 28 днів, і якщо це вам не підходить, є можливість вибрати точну дату, до якої ваше оголошення має відображатися.

Над розділом “бюджет та тривалість” ви можете побачити розділ інтересів, де ви можете ввести кілька інтересів, які мають люди для кращого націлювання. Наприклад, якщо ви продаєте спортивне спорядження, було б нормально зайнятися спортом, бігом або чимось подібним. Таким чином ви зможете націлити на потрібних людей, які зацікавлять вашу сторінку. Це означає, що вони, ймовірно, натиснуть на вашу сторінку, коли побачать рекламу.

Популяризуйте лише власний контент. Навіть якщо ви ділитеся гарною порадою з іншого веб-сайту, не збільшуйте його, якщо він посилається на когось іншого. Навіщо платити, щоб надсилати трафік на чужий сайт?

Над розділом “інтереси” ви можете вибрати місця, де відображатиметься ваше оголошення. Це відмінна функція, яка дозволяє бути конкретними щодо вашої реклами та отримання
змістовні лайки. Наприклад, якщо у вас є місцевий бізнес, вам слід зосередитись лише на тих сферах, де можуть бути ваші потенційні клієнти. Однак якщо у вас є бізнес в Інтернеті, ви повинні орієнтуватися на місцеположення, які мають ринок, який потребує вашої продукції.

Рекламуйте вміст, який потрапляє до шанувальників у ваш список електронних листів Сюди входять подарунки, безкоштовні вебінари, безкоштовні електронні книги та будь-який інший тип халяви
бачить-оголошення

Над цим розділом розміщено розділ “вік”, де ви можете далі визначити свою цільову аудиторію. Лівий проміжок – мінімальний вік, а правий – максимальний вік для вашої цільової аудиторії. Нарешті, над розділом “вік” – це гендерний розділ, який можна вибрати, щоб краще визначити, хто бачить ваші оголошення.

Вище ви можете побачити розділ “Рекламне оголошення”, в якому ви можете редагувати текст і змінювати розмір зображення своєї реклами або вставляти якесь інше зображення. Ви також можете змінити положення зображення, щоб створити найкращий можливий ефект. Крім того, ви можете також завантажити відео замість зображення та використовувати його у своїй рекламі.

У правій частині вікна ви побачите попередній перегляд вашої реклами як для користувачів настільних ПК, так і для користувачів мобільних пристроїв. Після того, як ви будете задоволені кінцевим результатом, натисніть «просувати», і оголошення почне показ.

Оскільки Facebook, схоже, надає перевагу відео у наших новинних каналах (користувачі Facebook щодня переглядають понад 100 мільйонів годин відео у Facebook), бренди розуміють, наскільки важливо сприйняти вітчизняну відеорекламу на платформі, як спосіб використання інтерактивного формату розповісти свою історію

Отримання сторінок подобається без оплати

Створення реклами, щоб отримати більше лайків – це гарна річ, але ви також повинні навчитися робити це, не витрачаючи грошей. Ви можете залучити важливих шанувальників, які цікавлять вашу сторінку, зробивши це “вручну”, тобто запросивши людей самостійно. Платні оголошення для сторінок, які подобаються, не завжди приносять багато справжніх шанувальників, які будуть тримати себе на вашій сторінці та взаємодіяти з вашим брендом..

Перший зручний варіант – запросити людей безпосередньо до сподобалось потрібної вам сторінки. Ви можете запросити всіх своїх друзів на це, хоча існують щоденні обмеження щодо кількості людей, яких ви можете запросити. Якщо у вас у вашому профілі багато друзів, це хороша можливість миттєво розпочати поширення слова про вашу сторінку. Обов’язково робіть це щодня для якомога більшої кількості людей.

Крім того, коли ви щось публікуєте на своїй сторінці, ви можете натиснути на лайки, які ви отримали на цій публікації, і запросити людей сподобатись вашій сторінці звідти, навіть якщо вони не є вашими друзями. Щоб отримувати лайки від людей, які не є вашими друзями чи не сподобалися вашій сторінці, ви можете збільшити свою публікацію та запросити їх.

З іншого боку, коли комусь подобається ваша сторінка, є ймовірність, що їхні друзі побачать їхню активність і сподобаються вашій публікації. Крім того, публікуючи на своїй сторінці, переконайтеся, що ви також ділитесь цими публікаціями у своєму профілі. Так ви покращите видимість та отримаєте шанс на більшу експозицію та зможете запросити більше людей, які сподобаються вашій сторінці.

Це, звичайно, повільніший спосіб отримання лайків, але ви завжди отримаєте змістовні лайки. Крім того, корисно завжди мати деяку активність на своїй сторінці та постійно піддавати себе потенційним клієнтам та підписникам. Найкращий варіант – поєднувати це з платними методами, і ви будете стабільно нарощувати свою фан-базу.

Ви можете скористатися новою функцією відео в прямому ефірі на Facebook, де ви та інші співробітники можете поговорити про нові прибуття до вашого магазину

Використання оголошень у Facebook, щоб отримати більше відвідувань веб-сайтів

Перше, що вам потрібно мати для реклами свого веб-сайту, це, звичайно, хороший побудований веб-сайт. Переконайтеся, що ви оновлюєте свою сторінку за допомогою посилання вашого веб-сайту, щоб вам не довелося робити це знову заново під час реклами. Крім того, ви також можете отримати органічні кліки на свою веб-адресу, тож було б добре мати її там.

Перейдіть на свою сторінку і прокрутіть трохи вниз. У лівій нижній частині екрана ви побачите спливаючу синю карту “Рости бізнес”. Клацніть на цій картці та виберіть опцію “Отримати більше відвідувачів веб-сайту”, і з’явиться вікно створення вашої реклами.

рости-бізнес

Щоб просувати продукт чи додаток, робіть кілька оголошень у Facebook у різний час дня та тижня

У розділі “Рекламне оголошення” ви отримаєте 4 речі, які ви зможете налаштувати:

URL: Це адреса вашого веб-сайту, і якщо у вас є набір на вашій сторінці, він також буде автоматично встановлений і тут. Якщо ви хочете якусь іншу адресу, просто змініть її.

Текст: Тут слід написати привабливий текст, який пояснює людям, про що йдеться у вашому веб-сайті та чому вони мусять його відвідувати.

Зображення / Відео: Ви можете вибрати адекватне зображення або відео для своєї реклами. Якщо ви знайдете зображення, ви отримаєте заголовок максимум на 25 слів, який допоможе вам привернути увагу людей, можливість завантажувати зображення, вибирати зображення зі своєї сторінки та розміщувати обране вами зображення так, щоб воно ідеально відповідало рекламі..

Якщо ви виберете “відео”, ви отримаєте можливість завантажувати своє відео або створювати слайд-шоу, за яким ви зможете продовжувати відповідну музику.

Зробіть свою рекламу більш привабливою та цікавою, щоб люди зайнялися її переглядом! І відео, і графічні оголошення містять кнопку заклику до дії, і вам буде надано безліч варіантів на вибір: подати заявку зараз, забронювати, зараз, зв’яжіться з нами, завантажте, дізнайтеся більше, надішліть повідомлення, запит часу, перегляньте меню, магазин тепер підпишіться та дивіться більше.

Добре продуманий і продуманий образ обкладинки повинен бути частиною будь-якої ефективної стратегії Facebook
більш привабливим-оголошення
Такі продукти, як динамічні реклами, які дозволяють рекламодавцям завантажувати свій каталог товарів у Facebook, а потім доставляти відповідні цільові оголошення, виявляються високоефективними для маркетологів, які хочуть керувати нижніми напрямками діяльності, наприклад, покупки

Наступний розділ – це розділ “Аудиторія”, де ви знову визначаєте стать, вік та місцезнаходження людей, на які буде націлено ваше оголошення на веб-сайті. Однак тут ви зможете вибрати загальні інтереси, такі як “музика”, і додати додаткові інтереси, щоб ще краще орієнтуватися на людей, наприклад, “домашня музика” або “техно музика”.

техно-музика-ауд

Наступний розділ – це частина “бюджет та тривалість”, де ви можете встановити свій щоденний бюджет, побачити приблизну кількість кліків, які ви отримуватимете на рекламному веб-сайті за день, і тривалість, протягом якої відображатиметься показ вашого веб-сайту. Як завжди, у правій частині вікна створення реклами ви зможете побачити попередній перегляд своєї реклами.

Коли ви публікуєте публікації про свої продукти або запускаєте кампанії – включайте хештеги. Це допомагає клієнтам бачити ваші пов’язані публікації. Він також заохочує їх використовувати хештеги, коли вони демонструють ваш товар у публікації або беруть участь у вашій кампанії
техно-музика

Однак при просуванні веб-сайтів ви також отримаєте попередній перегляд стрічки в Інстаграмі, враховуючи той факт, що ці оголошення також будуть бачитись в Instagram. Переконайтесь, що ви перевірили цей розділ, оскільки Instagram вимагає конкретних зображень та відео, якщо ви не відповідають вимогам, які вони там не відображатимуться, тож переконайтеся, що ваші оголошення також підходять для Instagram.

Коли ви впевнені, що все налаштовано правильно, двічі перевірте все, а потім натисніть «просувати» в нижньому правому куті вікна створення реклами та створіть своє оголошення.

Як пасивно просувати свій веб-сайт

Дохід від реклами Facebook у всьому світі з 2009 по 2016 рік (у млн. дол. США)
2016 рік
26,885
2015 рік
17 079
2014 рік
11 492
2013 рік
6,986
2012 рік
4,279
2011 рік
3154
2010 рік
1868
2009 рік
764

Перш за все, ви повинні переконатися, що ви вказали адресу свого веб-сайту у визначеному районі на своїй сторінці у Facebook. Коли хтось заходить на вашу сторінку, йому потрібно чітко бачити адресу вашого веб-сайту і мати можливість натиснути на нього і побачити, що ви можете запропонувати там.

Наступний крок – поділитися своїм веб-сайтом на своїй сторінці та повторно поділитися з усіма своїми профілями. Крім того, включіть адресу свого веб-сайту у всі публікації, якими ви ділитесь на своїй сторінці, і весь вміст, який ви також додаєте. Наприклад, якщо ви додаєте фотографії сумок, які продаєте через свій веб-сайт, непогано мати посилання на веб-сайт в описі, а також на фотографії.

Людина може миттєво натиснути на опис та перейти на веб-сайт, а інші можуть бачити адресу вашого веб-сайту, коли хтось ділиться вашими фотографіями. Якщо ви робите блог на своєму веб-сайті, також непогано поділитися своїми майбутніми повідомленнями у Facebook, щоб люди, які хочуть прочитати більше ваших публікацій, відвідували ваш веб-сайт.

Як слідкувати за рекламною кампанією

зображення-11

Просто створення реклами та відпущення вашої кампанії просто недостатньо, коли мова йде про рекламу на Facebook. Повірте мені, ви будете робити це знову і знову, і вам слід переконатися, що ви завжди зробите це краще наступного разу. Для цього вам доведеться покластися на свого менеджера об’яв, щоб побачити, як ефективні ваші оголошення та дізнатися, де ви помилилися та де добре зробили.

Перейдіть до менеджера оголошень і перейдіть на вкладку “Огляд облікового запису”. Тут ви зможете дізнатися багато про свої рекламні кампанії та отримати цінну інформацію, яка допоможе вам створити набагато кращі оголошення в майбутньому. У розділі огляду облікового запису можна зробити і переглянути багато речей.

Facebook – П’ята найцінніша компанія у світі, ринкова вартість якої перевищує 321 мільярд доларів. Має близько 13000 співробітників. Придбав таких конкурентів, як Instgram, WhatsApp та Oculus
рахунок-огляд

Виберіть потрібні показники

Можна вибрати 4 розділи для своїх показників, і всі вони можуть бути відрегульовані та змінені залежно від ваших потреб. Вам просто потрібно натиснути на символ стрілки, що вказує вниз, і з’явиться нове вікно. Тут вам будуть запропоновані абсолютно нові варіанти вибору показника, який потрібно відображати.

Facebook є ідеальна рекламна платформа для малого бізнесу з невеликими бюджетами
метрики
У Facebook настільні оголошення мають 8,1x вищий показник кліків, а мобільні – на 9,1x вищий показник кліків, ніж звичайні веб-оголошення

Порівнюючи ефективність ваших оголошень у різні періоди

Натисніть кнопку діапазону дат, потім натисніть розділ порівняння, і з’явиться календар, який надає можливість вибрати різні дати, які ви хочете порівняти. Так ви зможете дізнатись більше про ефективність ваших кампаній, а також про те, які часові фактори вплинули на них та яким чином.

Покладайтеся на графіки, щоб проаналізувати ваші кампанії

Понад 70% маркетологів планують збільшити використання відеореклами в наступному році

Для аналізу рекламних кампаній з діаграмами слід використовувати різні показники. Наприклад, якщо рекламна кампанія призначена для подобається сторінок, є сторінка на зразок розділу, який розповість, скільки людей сподобалось вашій сторінці під час оголошення, оскільки це найцінніший показник у цьому виді реклами.

Ви також можете знайти географічну та демографічну інформацію про аудиторію, яка взаємоділа з вашою рекламою, і переглянути, які мобільні пристрої вони використовують для перетворення чи перегляду ваших оголошень. Просто натисніть на розділ розбиття та виберіть пункт “доставити”, “за часом” або “за дією”.

За допомогою цих відомостей у вас буде багато чого на руках, тому будьте готові дізнатися більше та отримати досвід, необхідний для визнання тенденцій та вдосконалення майбутніх рекламних кампаній..

Висновок

Вітаємо! Зараз ви дізналися основи реклами у Facebook. Ви також можете почати створювати свою маркетингову кампанію у Facebook і бачити, як відбувається магія. Не забудьте запам’ятати всі речі, про які ви сьогодні дізналися, і використовувати їх на вашу користь.

Незважаючи на те, що ці речі можуть бути досить цінними, вони є лише основою реклами у Facebook – ми тут лише дряпаємо поверхню. Тому не забудьте дізнатися більше і намагайтеся в майбутньому вдосконалити свої рекламні навички. Досягнувши просунутого рівня, ви зможете створити повноцінні маркетингові кампанії на Facebook. Удачі!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map