Najlepszy hosting stron WordPress

Sektor danych

W tym przewodniku zebraliśmy i przeanalizowaliśmy dane z trzech źródeł:


 • ankieta wśród specjalistów WordPress (176 odpowiedzi)
 • skompilowane rekomendacje najlepszych blogerów (71 blogerów)
 • analizowane dane z najlepszych wyników wyszukiwania (ocena firm z 50 najlepszych wyników wyszukiwania)

Informacje te pozwolą ci zrozumieć, która firma hostingowa jest najlepszym wyborem.

3 najlepsze typy na podstawie wyników ankiety

Bluehost

66 razy
Zalecana

Średnia ocena
4.19

Idź Tato

54 razy
Zalecana

Średnia ocena
3,31

SiteGround

20 razy
Zalecana

Średnia ocena
4.58

Pamiętaj, że im większa firma, tym więcej opinii otrzymasz, co może wpłynąć na średnią ocenę firmy. Mając to na uwadze, oto rozmiary wyżej wymienionych firm:

 • BlueHost – 2 156 823 hostowanych domen
 • GoDaddy (firma rejestrująca, dlatego nie wszystkie domeny są rzeczywistymi stronami internetowymi) – 43 163 238 domen hostowanych
 • SiteGround – 1 900 000 hostowanych domen

Dane zebrane z Webhostinggeeks.com w dniu 9 czerwca 2018 r

Szczegóły wyników ankiety


Diagram

Opinie + rekomendacje

Ocena

BlueHost

67

4.23

Idź Tato

57

3,31

SiteGround

24

4.58

HostGator

18

3,95

Hosting InMotion

15

4,43

LiquidWeb

4

4,39

a2 Hosting

3)

4.52

DreamHost

3)

4.27

NeamCheap

3)

4.02

WebHostingHub

2)

4.19

iPage

2)

3,91

Mała pomarańcza

2)

3.58

1 i 1

1

3,03

Opinia ekspertów WordPress (ankieta – 176 odpowiedzi)

Ankieta była bardzo prosta. Poprosiliśmy ekspertów o zalecenie jednej firmy hostingowej WordPress z listy lub uwzględnienie innej, jeśli nie ma jej na liście. Poprosiliśmy o dwie opcje Współdzielone WordPress i Zarządzane firmy WordPress. Należy pamiętać, że niektóre firmy hostingowe zapewniają zarówno udostępniane, jak i zarządzane usługi WordPress. Hosting dzielony kosztuje mniej i wystarczy, aby założyć i prowadzić blog lub stronę internetową. Gdy ruch w witrynie wzrośnie, może być konieczne przejście na hosting zarządzany (ale nie jest to wymagane). Jeśli chcesz dołączyć swoją opinię, wykonaj to połączyć.

36

Idź Tato

32

BlueHost

23

SiteGround

14

W ruchu

10

HostGator

51

Inny

Rekomendacja najlepszych blogerów (71 opinii)

Sprawdziliśmy najpopularniejsze witryny blogerów i sprawdziliśmy, jakich firm hostingowych WordPress używają i które polecają. Możesz sprawdzić listę blogerów tutaj, i wyniki tej analizy poniżej.

35

BlueHost

21

Idź Tato

8

HostGator

3)

DreamHost

2)

HostMaster

12

Inny

Ocena z 50 najlepszych wyników wyszukiwania

Wzięliśmy listę wszystkich firm wymienionych w ankiecie i zebraliśmy ich oceny z 50 najlepszych wyników wyszukiwania Google. Możesz zobaczyć zebrane dane tutaj a poniżej informacje o zebranych średnich ocenach.

Pamiętaj, że niektóre informacje pochodzą ze stron internetowych, na których ludzie prezentują recenzje redakcji. Oznacza to opinię i ocenę jednej osoby na temat konkretnej firmy. Jednak niektóre witryny gromadzą opinie użytkowników i oceny, które mogą odzwierciedlać opinię publiczną.

4.58

SiteGround

4.52

Hosting A2

4,43

W ruchu

4,39

LiquidWeb

4.27

DreamHost

4.19

BlueHost

Dodatkowe informacje do sprawdzenia

Cena £

Zasadniczo płacisz około 5-15 USD miesięcznie za wspólny plan hostingowy WordPress plus roczna opłata za rejestrację domeny. Możesz znaleźć fantastyczne oferty i oferty już od 1,00 USD / m za hosting. Jeśli zapoznasz się z warunkami tego rodzaju oferty, zrozumiesz, że jest to cena promocyjna, jeśli zapiszesz się na pakiety wieloletnie. Po tym okresie stawka zwykle rośnie. Widziałem ludzi zaskoczonych, kiedy nadchodzi data odnowienia, więc chcemy, abyś był tego świadomy. Jeśli chcesz skorzystać z miesięcznych planów płatności, sprawdź lub poproś o najlepszych planach hostingowych WordPress z miesiąca na miesiąc.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Większość firm oferuje pewne pełne okresy zwrotu (30, 45, 90 dni), w tym okresie otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Niektóre firmy mogą zobaczyć roszczenia „Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie”. Zwykle oznacza to, że otrzymasz proporcjonalną kwotę po upływie sugerowanego okresu. Pamiętaj, aby przeczytać ich „Warunki świadczenia usług”.

Wsparcie

Obecnie większość firm oferuje wsparcie techniczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jednak zawsze dobrze jest je przetestować, wysyłając e-mail o północy oraz w sobotnie wieczory, niedziele rano itp. Sprawdź, ile czasu zajmuje odpowiedź. Oprócz szybkości odpowiedzi sprawdź, czy są technicznie kompetentni. Nie chcesz zapisywać się na hosta obsługiwanego przez grupę sprzedawców, którzy wiedzą tylko, jak sprzedawać, a nie naprawiać problemów.

Instalacja jednym kliknięciem

Chociaż każdy host ma inne panele sterowania, proces instalacji WordPress będzie podobny. Większość dostawców hostingu oferuje instalację WordPress jednym kliknięciem, a konfiguracja jest bardzo łatwa. Zwykle na panelu sterowania hosta widoczna jest ikona „Zainstaluj WordPress”. i wystarczy kliknąć tę ikonę i postępować zgodnie z instrukcjami krok po kroku, aby zainstalować najnowszą wersję WordPress.

Czas pracy

Większość firm oferuje 99,9% lub 100% czasu sprawności. W rzeczywistości każdy serwer potrzebuje czasu na ponowne uruchomienie i naprawę ewentualnych awarii sprzętu. Musisz zrozumieć, że 0,01% przestojów oznacza, że ​​Twój serwer może być niedostępny przez około osiem i pół godziny w ciągu roku. Zatem 99,9% nie jest jakąś szaloną, liczną firmą, która obiecuje ci, w rzeczywistości, liczba ta powinna być jeszcze wyższa. Rzeczywistość jest taka, że ​​serwery są sprzętem i chociaż są dość niezawodne, od czasu do czasu wymagają konserwacji.

Szybkość ładowania

Szybkość witryny ma kluczowe znaczenie Google ogłosił ta szybkość witryny miałaby wpływ na rankingi wyszukiwania. Jeśli przeszukujesz Internet, możesz znaleźć strony przeprowadzające testy prędkości różnych firm hostingowych. Testy te są przydatne, ale wyniki mogą się różnić, ponieważ wszystkie te testy zostały wykonane w oparciu o wydajność jednej witryny, która była hostowana na jednym serwerze dostawcy hostingu. Dlatego te testy są bezużyteczne i nie dają żadnej wartości, ponieważ nie wiesz, jak działałaby Twoja witryna. Po skonfigurowaniu witryny u wybranego dostawcy usług hostingowych byłoby sprawdzenie witryny i praca nad poprawą tego czynnika. Oto kilka bezpłatnych narzędzi, których możesz użyć do przetestowania prędkości Loadimpact, Pingdom, Google PageSpeed.

Kopie zapasowe

Jedną z rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę, jest tworzenie kopii zapasowych. Może istnieć ogromna różnica między opcjami tworzenia kopii zapasowych przez hosty internetowe. Ważne jest, aby mieć dobry plan tworzenia kopii zapasowych, dlatego najlepszym wyborem byłby host, który wykonuje codzienne kopie zapasowe. Najgorszą opcją byłoby wybranie hosta bez planu tworzenia kopii zapasowych. Wielu hostów internetowych oferuje kopie zapasowe za dodatkową opłatą, więc sprawdź to. Jeśli cena wydaje się rozsądna, to zdecydowanie jest warta kosztu. Pamiętaj, że jeśli Twoja witryna ulegnie awarii i nie będziesz mieć kopii zapasowej, nie będzie możliwości jej odzyskania. Powtórzmy jeszcze raz: regularne kopie zapasowe są koniecznością!

Certyfikat SSL

Jeśli planujesz sprzedawać towary lub usługi za pośrednictwem swojej witryny, możesz chcieć sprawdzić, czy usługodawca internetowy umożliwia skonfigurowanie protokołu SSL (Secure Sockets Layer). Być może widziałeś to w innych witrynach, w których ich adres internetowy zaczyna się od „https: //” zamiast „http: //”. Certyfikat SSL będzie potrzebny, jeśli planujesz gromadzić informacje o płatnościach kartą kredytową. Ponieważ jednak Google ogłosił, że użyje „https: //” jako czynnika rankingowego, oznacza to, że Twoja witryna może uzyskać wyższą pozycję w rankingu, jeśli z niej korzystasz, coraz więcej witryn zaczęło przełączać się na bezpieczne połączenia. Dlatego ważne jest, aby sprawdzić, czy jest ono dostępne, zanim zdecydujesz się na host.

Lokalizacja serwerów

Jeśli nie zostaniesz w USA, masz możliwość hostingu swojej witryny u lokalnego operatora. Pomoc może być łatwiejsza i kontakt telefoniczny lub wizyta, jeśli to konieczne. Internet jest globalny i możesz otworzyć dowolną stronę internetową bez względu na to, gdzie się ona znajduje. Na przykład, jeśli witryna ma francuski adres internetowy, nie oznacza to, że witryna faktycznie znajduje się na serwerze umieszczonym we Francji. Chociaż dane przemieszczają się z dużą prędkością, zawsze występuje większe opóźnienie czasowe z większą odległością między serwerem a komputerem użytkownika. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zlokalizowanie witryny na serwerze najbliższym Twojej publiczności. Dlatego nie zapomnij sprawdzić, gdzie host umieszcza swoje serwery.

Szybki przegląd 3 najlepszych typów

Bluehost

Bluehost

66 razy
Zalecana

Średnia ocena

4.19

BlueHost rozwijał się wraz z Internetem. Założona w 1996 roku, jest jedną z największych firm hostingowych na świecie i poleca ją wielu najlepszych blogerów. Firma należąca obecnie do Endurance International Group, obsługuje ponad dwa miliony stron internetowych.

Plusy

 • konfigurowalny cPanel
 • dobry czas pracy
 • świetne wsparcie
 • wyspecjalizowany hosting WordPress

Cons

 • kosztowne dodatkowe funkcje
 • brak opcji twórców stron internetowych
 • niejasne ceny planów hostingowych

Cena £

Hosting dzielony (tylko dla WordPress) ze zniżką: Plan startowy już od 2,75 USD.

Uwaga: pakiety hostingowe mają obniżoną stawkę dla kupujących po raz pierwszy i mają ograniczenia czasowe.

Idź Tato

Idź Tato

54 razy
Zalecana

Średnia ocena

3,31

Firma GoDaddy została założona w 1997 r., Jako rejestrator domen i zajmuje się hostingiem. Dziś jest to największy rejestrator z akredytacją ICANN, obsługujący ponad 12 milionów klientów. GoDaddy słynie również z reklam Super Bowl i NASCAR. Nie można zaprzeczyć, że jest to gigant w branży hostingowej.

Plusy

 • wiele planów hostingowych
 • doskonały czas pracy
 • Serwery Windows i Linux dla wszystkich planów

Cons

 • płatny kreator stron internetowych
 • ograniczone adresy e-mail
 • nieustanna wyprzedaż

Cena £

Hosting WordPress ze zniżką: abonament podstawowy od 3,99 USD.

Uwaga: pakiety hostingowe mają obniżoną stawkę dla kupujących po raz pierwszy i mają ograniczenia czasowe.

Siteground

SiteGround

20 razy
Zalecana

Średnia ocena

4.58

W 2004 roku prywatna firma SiteGround została założona w pokoju wieloosobowym przez grupę magików uniwersyteckich. Globalny gracz, centrala SiteGround z siedzibą w Bułgarii, która nazywała Dolinę Krzemową krajów Bloku Wschodniego. Firma ma serwery w Chicago, Amsterdamie i Singapurze. Trudno znaleźć na to skargi
gospodarz; klienci są zazwyczaj bardzo zadowoleni z usługi.

Plusy

 • doskonała usługa wsparcia
 • wysoki czas sprawności
 • możesz wybrać lokalizację serwera
 • za pomocą konstruktora stron Weebly

Cons

 • ograniczone miejsce na dysku dla najtańszego planu hostingu współdzielonego
 • brak darmowej nazwy domeny

Cena £

Hosting dzielony (tylko dla WordPressa) ze zniżką: plan StartUp już od 3,95 $.

Uwaga: pakiet hostingowy odzwierciedla 60% zniżki na pierwszy termin dla kupujących po raz pierwszy.

Dodatkowi dostawcy hostingu WordPress

GreenGeeks

GreenGeeks

GreenGeeks został założony w 2008 roku w Kalifornii. Jest to jedna z najbardziej przejrzystych firm, jakie napotkaliśmy, a GreenGeeks zapewnia bezpośrednie informacje o swoich usługach. Małe rzeczy nie są ukryte.

Jeśli podzielasz naszą troskę o środowisko, z przyjemnością dowiesz się, że serwery GreenGeek są w 300 procentach zasilane energią wiatrową. To stawia je w czołówce najbardziej przyjaznych dla środowiska firm hostingowych.

Plusy

 • jeden z najbardziej świadomych ekologicznie gospodarzy
 • Czas pracy 99,99 procent
 • elegancki pulpit nawigacyjny
 • jeden login do wszystkiego

Cons

 • brak wsparcia społeczności
 • niespójne czasy ładowania
 • niemożność uzyskania osobnego loginu cPanel

Cena £

Hosting WordPress ze zniżką: plan startowy już od 3,95 $.

Uwaga: pakiety hostingowe mają obniżoną stawkę dla kupujących po raz pierwszy i mają ograniczenia czasowe.

Kinsta

Kinsta

Kinsta jest zarządzanym premium dostawcą hostingu WordPress z infrastrukturą opartą na Google Cloud Platform. Działają na rynku od ponad pięciu lat, oferując usługi na najwyższym poziomie. Ich hosting jest odpowiedni dla szerokiej gamy użytkowników, w tym małych firm i przedsiębiorstw o ​​dużym ruchu.

Kinsta ma wiele niezwykłych funkcji, poza szybką obsesyjną architekturą i siecią wysokiego bezpieczeństwa, ma zespół wsparcia ekspertów WordPress pracujących przez całą dobę i od samego początku zbudował MyKinsta, własny pulpit do zarządzania witryną.

Plusy

 • regularne kontrole dostępności, pełne codzienne kopie zapasowe, skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, gwarancja bezpłatnej naprawy hacków
 • niestandardowy pulpit nawigacyjny zarządzania witryną
 • bezpłatny SSL
 • bezpłatny CDN
 • Dostęp SSH
 • bezpłatne migracje

Cena £

Plany Kinsta zaczynają się od 30 USD. Oferują 2 miesiące zniżki na wszystkie roczne subskrypcje.

Wniosek

Znalezienie najlepszego dostawcy hostingu WordPress dla nowej witryny może być nieco trudnym zadaniem. Zwłaszcza jeśli niektóre z terminologii są dla ciebie nowe. Mamy nadzieję, że powyższe informacje pomogą Ci wybrać najbardziej niezawodny i renomowany host WordPress na podstawie wszystkich zgromadzonych przez nas danych. Każda z trzech najlepszych firm hostingowych WordPress zapewnia wyjątkową obsługę i pomoc. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakieś pytania, ponieważ przetestowaliśmy wszystkich najlepszych dostawców hostingu w branży.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map