Najlepsze formularze online i narzędzia ankiet 2020

Formularze online i narzędzia ankietowe to najlepszy sposób bezpośredniego połączenia się z klientami online. Dzięki tym dwóm unikalnym kanałom komunikacji możesz zbierać cenne informacje o klientach i przydatne opinie klientów na swojej stronie internetowej. Właśnie dlatego internetowe formularze i narzędzia do ankiet stały się tak popularne.


Ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie te narzędzia różnią się pod względem tego, jak są łatwe w użyciu, jaką oferują funkcjonalność oraz jak będzie wyglądać formularz i ankieta na końcu. Dlatego ważne jest, aby znaleźć taki, który odpowiada Twoim potrzebom, a Twoi klienci znajdą w nim atrakcyjny i łatwy w użyciu.

Co to są formularze i ankiety online?

Boczne szpilki obrazu

Formularze online mogą być całymi stronami internetowymi lub służyć jako element strony docelowej. Zazwyczaj znajdują się na stronach docelowych i kontaktowych i pozwalają użytkownikom na wprowadzenie żądanych danych, a następnie przesłanie tych danych pocztą e-mail. Można ich również użyć, aby umożliwić użytkownikom dostęp do specjalnych treści po przesłaniu formularza, takich jak bezpłatny przewodnik, ebook lub subskrypcja biuletynu e-mail.

Ankiety online to młodsi krewni starych szkolnych ankiet osobistych i telefonicznych. Zasadniczo są one nadal takie same – służą do zbierania opinii klienta na temat konkretnej sprawy lub innego rodzaju informacji. Zasadniczo jest to internetowy kwestionariusz, który twoi odbiorcy mogą wypełnić w podróży lub w dogodnym miejscu w domu.

Dlaczego potrzebujesz formularza online i narzędzi ankietowych??

Jak widać, formularze internetowe i narzędzia ankietowe mają wyjątkową zdolność do otwierania firmy na ciągłe informacje zwrotne. Ale dlaczego potrzebujesz narzędzi? Aby budować formularze i ankiety, musisz umieć kodować.

Podstawowymi wymaganiami do zbudowania dobrze wyglądającego formularza online jest znajomość HTML, CSS, Bootstrap i PHP. W przypadku ankiet online konieczne będzie dodanie wiedzy na temat administrowania bazą danych.

Z drugiej strony narzędzia do wypełniania formularzy i ankiet online nie wymagają wcześniejszej wiedzy technicznej ani programowania. Korzystając z nich, możesz w ciągu kilku minut zbudować w pełni funkcjonalne i świetnie wyglądające formularze i ankiety.

Lista najpopularniejszych formularzy i narzędzi ankiet online

Formularze i ankiety online są bardzo przydatne, gdy chcesz poprosić klientów o pozostawienie danych osobowych lub przekazanie cennych informacji zwrotnych. Tutaj znajdziesz listę najlepszych formularzy i narzędzi ankiet online do tworzenia zaawansowanych formularzy i ankiet.

SurveyMonkey

SurveyMonkey

SurveyMonkey to oprogramowanie ankiet online, które pomaga tworzyć i prowadzić profesjonalne ankiety online. Jest to bardzo potężna i dobrze znana aplikacja internetowa.

Formstack

Formstack

Formstack to łatwy w użyciu internetowy konstruktor formularzy, który umożliwia tworzenie i znakowanie formularzy bez znajomości kodowania.

Odwiedź Formstack
TypeForm

TypeForm

Typeform to internetowa platforma do zbierania i udostępniania informacji w sposób konwersacyjny, ludzki. Możesz tworzyć angażujące i konwersacyjne formularze online, ankiety, quizy, strony docelowe i wiele więcej dzięki Typeform.

Formularze Google

Formularze Google

Formularze Google to bezpłatna usługa, za pomocą której można tworzyć ankiety i quizy online oraz wysyłać je innym osobom.

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey to jedyna platforma ankietowa, która umożliwia przechwytywanie danych w dowolnym miejscu, nawet offline, bez względu na to, czy chcesz osobiście gromadzić dane, czy wysyłać ankiety online.

Bicie serca klienta

Bicie serca klienta

Client Heartbeat to rozwiązanie do zarządzania opiniami klientów i ankietami, które pozwala regulować i automatyzować ankiety dla klientów

SurveyGizmo

SurveyGizmo

SurveyGizmo to oprogramowanie do ankiet i tworzenia formularzy, które pomaga profesjonalistom i badaczom odpowiedzieć na najważniejsze pytania.

Survicate

Survicate

Survicate to narzędzie, które pomaga właścicielom firm i marketerom identyfikować trendy, zachowania klientów itp. Dzięki widżetom strony internetowej, które działają jako narzędzia ankietowe, które pomagają użytkownikom zarządzać krótkimi ankietami i gromadzić opinie klientów na temat witryny, jej produktów i usług.

Odwiedź Survicate
Polldaddy

Polldaddy

PollDaddy to usługa udostępniająca widżety ankietowe dla blogów, stron internetowych i sieci społecznościowych.

Formsite

Formsite

Formsite to usługa, która umożliwia nietechnicznym użytkownikom tworzenie formularzy i ankiet internetowych o profesjonalnej jakości bez znajomości języka HTML ani kodowania.

GetSiteControl

GetSiteControl

GetSiteControl to freemium narzędzie, które pomaga wydawcom w pozyskiwaniu potencjalnych klientów i zaangażowaniu użytkowników. Zawiera 7 widżetów wezwania do działania w jednej wtyczce.

Formularze HubSpot

Formularze HubSpot

Darmowy konstruktor formularzy HubSpot pomaga bez wysiłku przekształcić anonimowych odwiedzających witrynę w potencjalnych klientów. Wszyscy, którzy wypełnią formularz, zostaną automatycznie przekierowani do HubSpot CRM, który również jest bezpłatny. Możesz dalej zarządzać relacjami z tą osobą, ustawiając zadania przypomnienia, dzwoniąc do niej lub wysyłając spersonalizowaną wiadomość e-mail jeden do jednego.

Odwiedź Formularze HubSpot
logo formplus

Formplus

Formplus to aplikacja internetowa, która pomaga użytkownikom tworzyć proste formularze online o rozbudowanych funkcjach. Użytkownicy nietechniczni mogą tworzyć formularze z logiką warunkową, integracjami płatności, polami do zbierania podpisów, powtarzaniem danych i analiz. Formularze można wypełniać zarówno offline, jak i SMS-em.

Logo SGS

SoGoSurvey

SoGoSurvey to platforma zarządzania opiniami, która pomaga klientom poprawić jakość obsługi klienta, zbierać opinie o produktach i zwiększać zaangażowanie pracowników.

Logo odpowiedzi

Odpowiedzi

Odpowiedzi – przekształcanie opinii w sprzedaż. ResponseSuite wykorzystuje inteligencję ankiet, aby coraz więcej klientów kupowało więcej produktów.

logo jotform

JotForm Mobile Forms

JotForm Mobile Forms to internetowy kreator formularzy, który umożliwia wypełnianie formularzy i ankiet, nawet offline. Możesz dostosować swoje formularze, dodając zaawansowane pola formularzy i przypisując utworzone formularze członkom zespołu w celu bezproblemowej współpracy.

logo feedier

Feedier

Feedier to narzędzie zwrotne, które wyróżnia się na tle konkurencji dzięki podejściu wielokanałowemu, bardzo atrakcyjnemu i zaryzykowowanemu interfejsowi użytkownika, a także możliwości dostarczania nagród za ukończenie sprzężenia zwrotnego.

Odwiedź Feedier
logo Leadquizzes

LeadQuizzes

LeadQuizzes to internetowe narzędzie do tworzenia ankiet i quizów, które pozwala zwiększyć pozyskiwanie potencjalnych klientów i dowiedzieć się więcej o odbiorcach. Bez względu na to, czy potrzebujesz dodatkowych 50 potencjalnych klientów miesięcznie, czy 50 000, LeadQuizzes może ci pomóc w rozwoju.

logo ankiety profs

ProProfs Survey Maker

ProProfs Survey Maker to potężne oprogramowanie ankietowe oparte na SaaS, które pomaga profesjonalistom tworzyć angażujące ankiety online, takie jak NPS, ankiety punktowane, ankiety w aplikacji, quizy i ankiety.

Logo Engagebay

Formularze EngageBay

EngageBay Forms jest prostym, wydajnym i najlepszym DARMOWYM narzędziem do tworzenia formularzy. Każdy, kto wypełni formularz, zostanie automatycznie przekierowany do EngageBay CRM. Twórz responsywne i piękne formy w kilka minut.

Wniosek

Formularze i ankiety online to skuteczne metody zbierania informacji o klientach online. Możesz zacząć korzystać z nich już dziś, dzięki narzędziom wymienionym powyżej. Mamy nadzieję, że te informacje pomogą ci wybrać narzędzie, które odpowiada Twoim konkretnym potrzebom i które spodobają się Tobie i docelowym odbiorcom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map