Найкращий веб-хостинг WordPress

Сектор даних

У цьому посібнику ми зібрали та проаналізували дані з трьох джерел:


 • опитування фахівців WordPress (176 відповідей)
 • склав рекомендації від провідних блогерів (71 блогерів)
 • проаналізовані дані з найкращих результатів пошуку (рейтинг компаній з топ-50 результатів пошуку)

Ця інформація дасть вам чітке розуміння того, який веб-хостинг-компанія є найкращим вибором.

3 найкращих вибору за результатами опитування

Bluehost

66 разів
рекомендується

Середній рейтинг
4.19

GoDaddy

54 рази
рекомендується

Середній рейтинг
3.31

SiteGround

20 разів
рекомендується

Середній рейтинг
4,58

Майте на увазі, що чим більше компанія, тим більше думок ви отримаєте, і це може вплинути на середній рейтинг компанії. З огляду на це тут розміри компаній, згаданих вище:

 • BlueHost – розміщено 2,156,823 доменів
 • GoDaddy (компанія-реєстратор, тому не всі домени є фактичними веб-сайтами) – розміщено 43 163 218 доменів
 • SiteGround – розміщено 1 900 000 доменів

Дані, зібрані з Webhostinggeeks.com 9 червня 2018 року

Деталі результатів опитування


Діаграма

Думки + рекомендації

Рейтинг

BlueHost

67

4.23

GoDaddy

57

3.31

SiteGround

24

4,58

ХостГатор

18

3,95

Хостинг InMotion

15

4.43

Рідкий веб

4

4.39

a2 Хостинг

3

4,52

DreamHost

3

4.27

NeamCheap

3

4.02

WebHostingHub

2

4.19

iPage

2

3,91

Маленький апельсин

2

3,58

1 і 1

1

3.03

Думка експертів WordPress (опитування – 176 відповідей)

Опитування було дуже відвертим. Ми попросили експертів рекомендувати одну зі служб хостингу WordPress зі списку або включати іншу, якщо її немає в списку. Ми попросили два варіанти спільних компаній WordPress та керованих компаній WordPress. Майте на увазі, що деякі веб-хостингові компанії надають як спільні, так і керовані послуги WordPress. Спільний хостинг коштує менше і цього буде достатньо для запуску та ведення блогу чи веб-сайту. Як тільки трафік вашого сайту зростає, вам може знадобитися перейти на керований хостинг (але це не потрібно). Якщо ви хочете включити свою думку, дотримуйтесь цього посилання.

36

GoDaddy

32

BlueHost

23

SiteGround

14

В русі

10

ХостГатор

51

Інший

Рекомендація для найкращих блогерів (71 відгуків)

Ми переглянули веб-сайти провідних блогерів і перевірили, якими компаніями, що користуються WordPress, які вони використовують та рекомендують. Ви можете перевірити список блогерів тут, та результати цього аналізу нижче.

35

BlueHost

21

GoDaddy

8

ХостГатор

3

DreamHost

2

ХостМастер

12

Інший

Рейтинг з топ-50 результатів пошуку

Ми взяли список усіх компаній, які згадували в опитуванні, і зібрали їхні рейтингові оцінки з топ-50 результатів пошуку Google. Ви можете бачити зібрані дані тут і нижче – інформація із середнім зібраним рейтингом.

Майте на увазі, що частина інформації надходить із веб-сайтів, на яких люди представляють відгуки редактора. Це означає думку та оцінку однієї людини щодо конкретної компанії. Але деякі сайти збирають відгуки користувачів та рейтинги, які можуть відображати громадську думку.

4,58

SiteGround

4,52

a2 хостинг

4.43

В русі

4.39

Рідкий веб

4.27

DreamHost

4.19

BlueHost

Додаткова інформація для перевірки

Ціна

Як правило, ви сплачуєте десь 5-15 доларів на місяць за спільний план хостингу WordPress, плюс щорічну плату за реєстрацію домену. Ви можете знайти фантастичні пропозиції та пропозиції, які коштують до $ 1,00 на місяць для веб-хостингу. Якщо ви прочитаєте Загальні положення та умови цієї пропозиції, ви зрозумієте, що це акційна ціна, якщо ви підпишитеся на кількарічні пакети. Після цього періоду ставка зазвичай зростатиме. Я бачив людей, здивованих, коли настає дата поновлення, тому ми хочемо, щоб ви про це знали. Якщо ви хочете користуватися планами щомісячних платежів, перегляньте керівництво щодо найкращих планів хостингу WordPress з місяця в місяць.

Гарантія повернення грошей

Більшість компаній пропонують певні періоди повного окупності (30, 45, 90 днів), і в цей період ви отримаєте повне відшкодування. Можливо, ви побачите претензії “Гарантія повернення грошей у будь-який час” від деяких компаній. Зазвичай це означає, що ви повернете заборговану суму після проходження запропонованого періоду. Переконайтесь, що ви прочитали їх “Умови надання послуг”.

Підтримка

В даний час більшість компаній пропонують технічну підтримку 24 години на день, 7 днів на тиждень. Однак завжди добре перевірити їх, надіславши електронною поштою опівночі та в суботу вночі, вранці в неділю тощо. Перевірте, скільки часу потрібно на відповідь. Крім швидкості відповідей, перевірте, чи є вони технічно компетентними. Ви б не хотіли підписуватись на хоста, яким керує купа продавців, які вміють продавати і не виправляти проблеми..

Встановити одним клацанням миші

Хоча кожен хост має різні панелі управління, процес установки WordPress буде подібним. Більшість хостинг-провайдерів пропонують установку WordPress одним клацанням миші, і вам буде дуже легко налаштувати її. Зазвичай на панелі управління хоста з’явиться значок із написом «Встановити WordPress». і це так само просто, як натиснути цей значок та дотримуватися покрокових інструкцій для встановлення останньої версії WordPress.

Час роботи

Більшість компаній пропонують 99,9% або 100% часу роботи. Реальність така, що кожному серверу потрібен час для перезавантаження та виправлення можливих помилок обладнання. Потрібно розуміти, що 0,01% простоїв означає, що ваш сервер може бути недоступним близько восьми з половиною годин протягом року. Таким чином, 99,9% – це не якась божевільна компанія з високим числом, яка обіцяє вам, що насправді це число повинно бути навіть вище. Реальність полягає в тому, що сервери – це апаратне обладнання, і хоча вони досить надійні, потребують технічного обслуговування час від часу.

Швидкість завантаження

Швидкість вашого веб-сайту є вирішальною, і Google оголосив швидкість сайту вплине на рейтинг пошуку. Якщо ви шукаєте в Інтернеті, ви можете знайти деякі сайти, які виконують тести на швидкість різних хостинг-компаній. Ці тести корисні, але результати можуть відрізнятися, оскільки всі ці тести робляться на основі ефективності одного єдиного веб-сайту, який розміщується на одному сервері хостинг-провайдера. Таким чином, ці тести марні і не дають вам ніякої цінності, оскільки ви не знаєте, як буде працювати ваш сайт. Після того, як ви налаштуєте свій веб-сайт із обраним вами хостинг-провайдером, було б перевірити свій веб-сайт та працювати над вдосконаленням цього фактора. Ось кілька безкоштовних інструментів, якими ви можете скористатися, щоб перевірити свою швидкість Лодімпакт, Пінгдом, Google PageSpeed.

Резервні копії

Одне, на що потрібно звернути увагу, – це резервне копіювання. Між варіантами резервного копіювання веб-хостів може бути величезна різниця. Важливо мати хороший план резервного копіювання, тому найкращим вибором буде хост, який виконує щоденні резервні копії. Найгіршим варіантом було б перейти з хостом, який не має резервного плану. Багато веб-хостингів пропонують резервні копії за додаткову плату, тому перевірте це. Якщо ціна здається розумною, то вона, безумовно, вартує витрат. Пам’ятайте, що якщо ваш веб-сайт знижується, і у вас немає резервної копії, ви не зможете його отримати назад. Повторюся ще раз: регулярні резервні копії є обов’язковими!

SSL сертифікат

Якщо ви плануєте продавати товари чи послуги через свій веб-сайт, ви можете дізнатися, чи дозволяє веб-хост налаштувати SSL (Secure Sockets Layer). Можливо, ви бачили це на інших сайтах, де їх веб-адреса починається з “https: //” замість “http: //”. Сертифікат SSL знадобиться, якщо ви плануєте збирати інформацію про платежі кредитною карткою. Але, оскільки Google оголосив, що використовуватиме “https: //” як фактор ранжування, це означає, що ваш веб-сайт може стати вищим, якщо ви його використовуєте, все більше сайтів почали переходити на безпечні з’єднання. Таким чином, важливо перевірити, чи він доступний, перш ніж взяти на себе хост.

Розташування серверів

Якщо ви не залишаєтесь у США, у вас є можливість розмістити свій сайт у місцевого постачальника. Можливо, буде простіше впоратися зі службою підтримки та зв’язатися з ними по телефону або за потреби відвідати. Інтернет є глобальним, і ви можете відкривати будь-який веб-сайт, незалежно від місця його розташування. Наприклад, якщо веб-сайт має французьку веб-адресу, це не означає, що веб-сайт фактично знаходиться на сервері, розміщеному у Франції. Хоча дані подорожують з високою швидкістю, завжди буде більша затримка в часі з більшою відстані між сервером і комп’ютером користувача. Найкращим рішенням буде розташування вашого веб-сайту на сервері, найближчому до вашої аудиторії. Таким чином, не забудьте перевірити, де веб-хост розміщує свої сервери.

Швидкий огляд 3 найкращих виборів

Bluehost

Bluehost

66 разів
рекомендується

Середній рейтинг

4.19

BlueHost виріс поряд з Інтернетом. Заснована в 1996 році, вона є однією з найбільших хостингових компаній у світі, і її рекомендують багато провідних блогерів. Зараз належить Endurance International Group, компанія розміщує понад два мільйони веб-сайтів.

Плюси

 • налаштований cPanel
 • хороший час роботи
 • велика підтримка
 • спеціалізований хостинг WordPress

Мінуси

 • дорогі додаткові функції
 • відсутність варіантів розробників веб-сайтів
 • незрозумілі ціни на плани хостингу

Ціна

Спільний хостинг (право для WordPress) із пропозицією зі знижкою: План старту починається від $ 2,75.

Примітка. Хостинг-пакети мають знижену ставку для покупців, які вперше вперше з’являються, та мають обмеження у часі.

GoDaddy

Godaddy

54 рази
рекомендується

Середній рейтинг

3.31

Заснований у 1997 році, GoDaddy почав працювати як реєстратор домену та розгалужувався до веб-хостингу. Сьогодні це єдиний найбільший реєстратор, акредитований ICANN, який обслуговує понад 12 мільйонів клієнтів. GoDaddy також відомий своїми рекламними роликами Super Bowl та NASCAR. Не можна заперечувати, що це гігант в хостинговій індустрії.

Плюси

 • багато хостинг-планів
 • чудовий час роботи
 • Сервери Windows та Linux для всіх планів

Мінуси

 • платний веб-сайт-розробник
 • обмежені адреси електронної пошти
 • невблаганна розпродаж

Ціна

WordPress хостинг із пропозицією зі знижкою: Базовий план починається від $ 3,99.

Примітка. Хостинг-пакети мають знижену ставку для покупців, які вперше вперше з’являються, та мають обмеження у часі.

Сайт

SiteGround

20 разів
рекомендується

Середній рейтинг

4,58

У 2004 році приватна компанія SiteGround була заснована в гуртожитку групою університетських технічних майстрів. Глобальний гравець, штаб-квартира SiteGround, розташована в Болгарії, яка назвала Кремнієву долину країн Східного блоку. Компанія має сервери в Чикаго, Амстердамі та Сінгапурі. На це важко знайти скарги
господар; Зазвичай клієнти дуже задоволені послугою.

Плюси

 • відмінний сервіс підтримки
 • високий час роботи
 • ви можете вибрати розташування сервера
 • за допомогою веб-конструктора Weebly

Мінуси

 • обмежений простір на диску для найменш дорогого спільного хостингу
 • немає безкоштовного доменного імені

Ціна

Спільний хостинг (право для WordPress) з пропозицією зі знижкою: план StartUp від $ 3,95.

Примітка: хостинг-пакет відображає 60% знижки на перший термін для покупців, які вперше потрапляють.

Додаткові хостинг-провайдери WordPress

GreenGeeks

GreenGeeks

GreenGeeks була заснована в 2008 році в Каліфорнії. Це одна з найбільш прозорих компаній, з якими ми стикалися, і GreenGeeks надає пряму інформацію про свої послуги. Нічого не приховано дрібним шрифтом.

Якщо ви поділитесь нашою турботою про навколишнє середовище, ви будете раді дізнатись, що сервери GreenGeek працюють на 300 відсотків від вітру. Це ставить їх на перше місце щодо екологічно чистих хостингових компаній.

Плюси

 • один з найбільш екологічно свідомих господарів
 • 99,99% тривалості тривалості роботи
 • гладкий панель приладів
 • один логін на все

Мінуси

 • відсутня підтримка громади
 • невідповідні часи завантаження
 • неможливість отримати окремий вхід cPanel

Ціна

WordPress хостинг із пропозицією зі знижкою: План старту починається від $ 3,95.

Примітка. Хостинг-пакети мають знижену ставку для покупців, які вперше вперше з’являються, та мають обмеження у часі.

Кінста

Кінста

Kinsta – це преміальний керований постачальник послуг WordPress, який має інфраструктуру на базі Google Cloud Platform. Вони займаються бізнесом більше п’яти років, надаючи найвищі послуги. Їх хостинг підходить для широкого кола користувачів, включаючи малий бізнес та підприємства з високим трафіком.

Kinsta має численні чудові особливості, окрім їх нав’язливої ​​швидкості в архітектурі та високої мережі безпеки, у них є команда підтримки експертів WordPress, яка працює цілодобово, і вони створили MyKinsta, власну інформаційну панель управління сайтом з нуля..

Плюси

 • регулярні перевірки безперервного часу, повне резервне копіювання щоденних програм, сканування зловмисного програмного забезпечення, гарантія безкоштовного виправлення
 • приладова панель управління сайтом
 • безкоштовний SSL
 • безкоштовний CDN
 • SSH доступ
 • вільні міграції

Ціна

Плани Kinsta починаються від 30 доларів. Вони пропонують 2 місяці відпустки на всі щорічні підписки.

Висновок

Пошук кращого постачальника веб-хостингів WordPress для вашого нового веб-сайту може бути складним завданням. Особливо, якщо частина термінології, яка використовується, є для вас новою. Ми сподіваємось, що наведена вище інформація допоможе вам вибрати найнадійнішого та найповажнішого хоста WordPress на основі всіх даних, які ми зібрали. Кожна з трьох найкращих хостинг-компаній WordPress надає видатний сервіс та допомогу. Якщо у вас виникли запитання, не соромтеся звертатися до нас, оскільки ми перевірили всіх провідних хостинг-провайдерів у цій галузі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map