Найкращий веб-дизайн та графічні інструменти 2020

І веб-дизайнер, і графічний дизайнер – дуже популярні професії в епоху цифрових технологій. Хоча зусилля обох цих професій мають однакову мету – забезпечити чудовий досвід користувачів, створивши дивовижні та зручні веб-сайти, вони не однакові. Кожен із них вимагає певних знань, набору навичок та інструментів.


Що таке веб-дизайн?

Бічний образ коня

Перші асоціації, які приходять на думку, коли з’являється слово веб-дизайн, – це естетика та численні візуальні аспекти веб-сайту. І саме це і є веб-дизайн – створення візуальних елементів для веб-сайту клієнта.

Веб-дизайн охоплює безліч різних навичок, необхідних для створення всіх візуальних зображень, які можна знайти на веб-сайті. Для цього веб-дизайнерам не потрібно знати, як кодувати, але вони повинні бути знайомі з концепціями графічного дизайну, найкращими методами UX та знати, які інструменти веб-дизайну виконають роботу..

В основному веб-дизайн включає процеси, що варіюються від концептуалізації та планування веб-сайту до створення макета веб-сайту, вибору кольорів, шрифтів та інтерактивних функцій. Щоб покращити веб-дизайн, дизайнерам також потрібно знати, як використовувати логотипи, фотографії, значки та кліпарт, не впливаючи негативно на швидкість завантаження веб-сайту..

Що таке графічний дизайн?

Елементи та принципи дизайну
Переглянути елементи та принципи дизайну

[Шпаргалку]

Графічний дизайн, з іншого боку, є значно ширшим полем. Ось чому його також називають комунікаційним дизайном, або мистецтвом з метою. У той час як веб-дизайнери спеціалізуються на наданні візуальних зображень, які будуть використані при створенні веб-сайту, графічні дизайнери створюють візуальні зображення, які можуть бути використані в багатьох випадках.

CMYK проти RGB
Переглянути CMYK проти RGB [шпаргалка]

Іншими словами, графічний дизайн охоплює всі дії, спрямовані на те, щоб передати дуже конкретне повідомлення через дизайн.

Форма графічного дизайну може бути як фізичною, так і віртуальною. Графічний дизайнер може створювати візуальні зображення для веб-сайтів, але вони також можуть створювати зображення для реклами, плакатів, упаковки, журналів тощо.

Графічний дизайн включає всі види елементів у численних комбінаціях. Ці елементи – це лінії, форми, колір, шрифти та текстура. Поєднуючи свій талант та технології, графічні дизайнери здатні створити вражаючі візуальні зображення та повністю занурити глядачів у нові світи.

99 дизайнів

99 дизайнів

Знайдіть правильного дизайнера для свого наступного проекту. Вони мають експертів-дизайнерів у понад 90 категоріях, тож ви зможете знайти свою ідеальну відповідність.

Виберіть свій дизайн

Список найпопулярніших веб-дизайнів та графічних інструментів

Хоча області, в яких вони працюють, можуть бути не однаковими, і веб-, і графічні дизайнери використовують інструменти з одного інструментарію. Ми знаємо, що правильний інструмент може буквально змінити ваш робочий процес. Ось чому ми створили список найкращих веб-дизайну та графічних інструментів у 2018 році.

Фрілансер

Фрілансер

Фрілансер – це глобальний веб-сайт краудсорсингу на ринку, який дозволяє потенційним роботодавцям розміщувати робочі місця, на які фрілансери можуть подати заявку на завершення.

Відвідайте фрілансера
Обробка

Обробка

Upwork, раніше Elance-oDesk, – це глобальна платформа фрілансу, де бізнес та незалежні професіонали віддалено з’єднуються та співпрацюють..

Дриблінг

Дриблінг

Dribbble – це інтернет-спільнота для демонстрації художніх робіт, створених користувачем. Він функціонує як платформа для самореклами та мереж для графічного дизайну, веб-дизайну, ілюстрації, фотографії та інших творчих областей.

Фіверр

Фіверр

Fiverr – це глобальний інтернет-ринок, що пропонує завдання та послуги, починаючи з 5 доларів за кожну виконану роботу, від якої він отримав свою назву.

Відвідайте Fiverr
Конкурс дизайну

Конкурс дизайну

“Конкурс дизайну – це веб-сайт, створений для з’єднання людей, які шукають будь-яких послуг веб-дизайну, з професійними дизайнерами. Все, що вам потрібно зробити – це встановити конкурс, пояснити, що вам потрібно, і просто чекати, коли дизайнери придумують свої ідеї.

Відвідайте конкурс дизайну
Позиція

Позиція

Behance – це онлайн-платформа для демонстрації та відкриття творчих робіт; це місце, де творчий світ оновлює свою роботу в одному місці, щоб широко та ефективно їх транслювати.

99 дизайнів

99 дизайнів

99designs – це ринок графічного дизайну в Інтернеті, який поєднує більше одного мільйона талановитих дизайнерів-фрілансерів з творчими людьми, геніальними підприємцями, кмітливими підприємствами… будь-хто, хто потребує будь-яких дизайнерських робіт.

Відвідайте 99 дизайнів
Кодентор

Кодентор

Codementor надає миттєву допомогу в розробці програмного забезпечення 1: 1 – це розробник розробників на замовлення на замовлення. Вони полегшують розробникам миттєвий зв’язок із експертами за допомогою обміну екраном / кодом, відео та чатом.

Відвідайте Коментор
Designhill

Designhill

Designhill пропонує інтерактивний інтерфейс, який дозволяє клієнтам давати відгуки та рейтинги в реальному часі на проектні роботи, щоб допомогти дизайнерам краще зрозуміти очікування замовника..

Відвідайте Designhill
Цеплін

Цеплін

Zeplin – це найкращий інструмент співпраці між дизайнерами та розробниками. Це скорочує зустрічі навпіл і гарантує, що конструкції будуть втілені ідеально, хоч і складно

Canva

Canva

Canva – це безкоштовний веб-сайт із графічним дизайном, який надає доступ до понад мільйона фотографій, графіки та шрифтів. Його використовують як недизайнери, так і професіонали. Інструменти можна використовувати як для веб-дизайну, так і для друку та графіки.

Мольберт

Мольберт

Easel.ly – це простий веб-інструмент, який дає можливість будь-кому створювати та ділитися потужними візуальними зображеннями (інфографікою, плакатами тощо), без необхідності дизайнерського досвіду.!

Infogr.am

Infogr.am

Infogr.am – це безкоштовний веб-сервер, який приймає електронні таблиці та .csv файли, а також випиває чудову інтерактивну інфографіку.

Google Charts

Google Charts

Google Charts – це інтерактивна веб-служба, яка створює графічні діаграми з наданої користувачем інформації.

MyEcoverMaker

MyEcoverMaker

“Інструмент, який допоможе вам легко створити красиві та професійні обкладинки для електронних книг – навіть якщо ви ніколи в житті нічого не розробляли –

Snappa

Snappa

Snappa – це інструмент, який ви можете використовувати для створення власних зображень для публікацій блогу та оголошень у Facebook.

Відвідайте Snappa
Вектр

Вектр

Vectr – це безкоштовне графічне програмне забезпечення, яке використовується для створення векторної графіки легко та інтуїтивно. Це простий, але потужний веб-та настільний кросплатформенний інструмент для втілення ваших дизайнів у реальність.

Візме

Візме

Visme – це простий інструмент, який допомагає втілити свої ідеї у захоплюючий контент у вигляді презентацій.

TinyPNG

TinyPNG

TinyPNG – це інструмент, який оптимізує ваші зображення з ідеальним балансом якості та розміру файлу.

майстер дизайну

Майстер дизайну

Майстер дизайну – це простий інструмент графічного дизайну, який дозволяє створювати маркетингові відео та графіку за лічені хвилини. Їх прості у використанні шаблони дозволяють легко редагувати та створювати професійні стандартні конструкції без будь-якого досвіду.

Крело логотип

Крелло

Crello.com – це візуальний редактор, що дозволяє створювати зображення в соціальних мережах, рекламні банери, плакати, заголовки електронної пошти та інші популярні формати.

Висновок

Вибір правильного інструменту для вашої роботи в Інтернеті чи графічному дизайні є дуже важливим завданням. Це не тільки допоможе вам ефективніше працювати, але й надасть вам змогу створювати привабливіші візуальні зображення. Ми сподіваємось, що цей список найкращих інструментів веб-дизайну та графіки буде корисним для вас та допоможе вам знайти інструмент, який відповідає вашим конкретним потребам.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map