Найкращі теми WordPress

WordPress – одна з найбільш вживаних у світі платформ для створення веб-сайтів. Незалежно від того, який тип веб-сайту ви хочете створити, WordPress має у своєму розпорядженні всі необхідні функції. Теми WordPress – одне з перших речей, яке вас зацікавить під час запуску блогу. Оскільки вони диктують весь зовнішній вигляд блогу, важливо знайти тему, яка відповідає вашим потребам і яка вам і вашим відвідувачам сподобається.


Contents

Кращі 3 тематичні сайти WordPress – травень 2020 року

РЕКОМЕНДОВАНО
wordpress логотипWordPress.org – це каталог безкоштовних тем WordPress з усього світуWordPress.org
studiopress логотипStudioPress пропонує найкращі теми преміум-класу та хостинг WordPressStudioPress
elegantthemes логотипЕлегантні теми є лідером у розробці теми та плагінів WordPressЕлегантні теми

Вибір теми для вашого веб-сайту WordPress або блогу – непросте завдання, якщо ви хочете зробити це правильно. Оскільки вибір теми WordPress – це вибір, який вам доведеться дотримуватися протягом значної кількості часу, радимо витратити час, переглянути їх демонстрації, прочитати описи та проконсультуватися зі своїми розробниками, якщо вам потрібно зробити конкретні налаштування..

Детальніше ознайомтеся з топовими темами WordPress

WordPress.org

домашня сторінка wordpress.org

WordPress розпочав у 2003 році Майк Літтл і Метт Малленвег. Платформа WordPress продовжує залишатися найбільш широко використовуваною CMS, це платформа вибору для понад 34% усіх веб-сайтів в Інтернеті, і як таке було розроблено багато нових тем для неї. Є також старі теми, які були оновлені та зроблені, щоб виглядати ще більш дивовижно.

Добре знати, що дизайнери та розробники тем WordPress продовжують поставляти високоякісну продукцію. Завдяки цьому ви зможете знайти тему, яка відповідає вашим особистим та діловим потребам та цілям. Ви зможете обрати найрізноманітніші теми, починаючи від стильних та професійних, простих та чистих.

Підтримка

Якщо вам потрібна підтримка, є офіційні форуми WordPress, де ви можете звернутися за допомогою. Знову ж таки, все безкоштовно, але майте на увазі, що це зусилля на базі громади, тому будьте ввічливі!

Ціноутворення

Всі теми в офіційному каталозі тем WordPress абсолютно безкоштовні. Але спочатку вам потрібно встановити WordPress на обраний веб-хост, щоб мати можливість завантажувати безкоштовні теми.

Плюси

 • тисячі безкоштовних тем
 • теми офіційно затверджені WordPress та безпечні у використанні
 • теми сумісні з плагінами WordPress

Мінуси

 • відсутність підтримки безкоштовних тем
 • не всі теми регулярно оновлюються

StudioPress

Домашня сторінка StudioPress

StudioPress – одне з найпопулярніших імен, коли ви думаєте про розширений всесвіт WordPress. Вони є провайдером тематичної премії, який був запущений у 2007 році. Сьогодні вони обслуговують понад 200 000 клієнтів зі своїми модними темами.

Усі їх теми створені на основі власної тематичної системи Genesis, яка робить ваш сайт швидшим, безпечнішим та більш зручним для SEO. Вони отримали чудові зображення високої роздільної здатності, а їх дизайн поєднаний з шрифтами, які, зрештою, дадуть бездоганний результат. На вибір 60 тем, і всі вони виглядають по-різному. Всі вони чуйні, швидко завантажуються, готові до SEO та бездоганних чудових. І немає кодування кодування, щоб отримати гарний дизайн.

Підтримка

Існують різні рівні підтримки в залежності від вашої фінансової участі у StudioPress. Вам доведеться зареєструватися та підтвердити це електронною поштою. Вони також мають базу знань, FAQ, систему квитків, навчальні вебінари, запрошення на регіональні семінари та зустрічі та інструкції до кожної теми.

Ціноутворення

Genesis Framework обійдеться вам у 59,95 дол. Це дозволить вам дещо налаштувати свої теми без кодування та встановити дочірні теми Genesis.

Одна тема обійдеться вам від 99,95 до 129,95 дол.

Універсальний пакет Pro Plus обійдеться вам у 499,95 дол. Ви отримаєте необмежений доступ, а також підтримку та оновлення для всіх тем, створених StudioPress, та тем від сторонніх розробників..

Плюси

 • доступна універсальна тема Genesis Framework
 • чудові численні теми
 • велика підтримка та громада

Мінуси

 • дешевші ціни на теми, якщо ви використовуєте їх веб-хост
 • дорогий плагін Design Palette Pro
Відвідайте StudioPress
Прочитайте огляд

Елегантні теми

домашня сторінка elegantthemes

Елегантні теми – це сторонні постачальники тем WordPress, які є у списку майже всіх. Якщо ви не користувались їх послугами, ви, принаймні, чули про них, якщо ви коли-небудь справлялися в цій області. З 85 членами команди, майже 11 років у бізнесі та понад 600 тис. Клієнтів, вони багато зросли за час роботи однієї людини, яку розпочав Нік Роуч.

Візуальна сторона речей – це область, де процвітають елегантні теми. Їх графіка та колірна гамма чудово поєднуються, і це зробить ваші очі щасливими, якими вони можуть бути. Ви можете активізувати свою гру та грати з Divi builder і створювати свої сторінки з нуля за допомогою їх перетягування сторінок.

Підтримка

Якщо чесно, мені не потрібна була підтримка під час тестування Елегантних тем, але заради огляду мені довелося це шукати. Доступні кілька стандартних речей, як-от форуми користувачів, система квитків та приватні повідомлення. Все можна шукати і розділяти на категорії, тому ви не загубитесь.

Ціноутворення

Щорічний доступ коштує 89 доларів на рік. Це дає вам один рік доступу до всіх тем, усіх плагінів, оновлень тем, підтримки преміум-класу та необмеженого використання веб-сайтів.

Довічний доступ коштує 249 доларів за разову плату. Він надає довічний доступ до всіх плагінів, усіх їх тем, оновлень протягом усього життя, підтримки преміум-класу та необмеженого використання веб-сайтів.

Плюси

 • відмінні ціни
 • велика налаштування
 • зоряна графіка

Мінуси

 • більш тривале завантаження панелі керування WP адміністратора
 • немає опції демо-контенту
Прочитайте огляд

TemplateMonster

домашня сторінка templatemonster

TemplateMonster – один з найвідоміших постачальників шаблонів веб-сайтів на світовому ринку. Вони постачають функціональні шаблони з 2002 року. Компанія пропонує різноманітні шаблони, які відповідають вимогам як новачків, так і професійних веб-розробників..

Однією з сильних сторін цього постачальника є кількість товарів, пропонованих для різних цілей. Ви можете знайти тисячі готових тем WordPress, шаблонів HTML, електронної комерції та шаблонів презентацій. Крім того, існує широкий спектр плагінів та графічних елементів, якими Ви користуєтесь. Варто зазначити, що всі продукти відрізняються найвищою якістю та функціональністю. Що стосується шаблонів, то всі вони чуйні, оптимізують SEO та сумісні між веб-браузерами.

Підтримка

Ще одним сильним моментом компанії є їхня професійна підтримка клієнтів. Команда експертів працює цілодобово. Крім того, ви можете попросити допомоги, використовуючи різні канали зв’язку. Поточну проблему можна вирішити по телефону. Ви також можете використовувати систему квитків або чат наживо.

Ціноутворення

TemplateMonster пропонує безкоштовні та преміальні шаблони. Ціни на преміум-продукти відрізняються, але цілком доступні. Наприклад, тема WordPress або HTML-шаблон можуть коштувати 75 доларів. Якщо вам потрібен шаблон Shopify, ціна починається від 118 доларів.

Якщо ви хочете заощадити гроші та отримати доступ до різних продуктів, є такий варіант, як ЄДНЕ членство. Це Ultimate Web Development Kit, який включає різноманітні теми, шаблони, плагіни, графічні елементи, підтримку та хостинг. Ви повинні платити 19 доларів на місяць або 229 доларів на рік. Є можливість отримати довічний доступ, який коштує 849 доларів.

Плюси

 • різноманітні шаблони та інші елементи для різних CMS
 • професійна підтримка клієнтів, яка доступна цілодобово

Мінуси

 • ціни можуть здатися трохи високими. Однак продукти, які ви купуєте, дійсно варті своєї ціни

Як вибрати ідеальну тему WordPress

 • Що таке тема WordPress?
 • Безкоштовні теми WordPress
 • Преміум теми WordPress
 • Спеціальні теми WordPress
 • Як користуватися темою WordPress
 • 10 найкращих тем WordPress у 2020 році
 • Повний список тематичних сайтів WordPress
 • Тематичні веб-сайти Порівняльна діаграма
 • Висновок

Що таке тема WordPress?

Книга тем

Тема WordPress – це набір файлів (PHP, JS, CSS, зображень та інших), які працюють разом для створення загального дизайну та вигляду веб-сайту. Ці файли містять код, який створює структуру вашого веб-сайту, стилі, які роблять ваш блог красивішим, і різні варіанти, які дозволяють вам налаштувати свій веб-сайт, не маючи возитися з файлами тем безпосередньо. Більшість тем WordPress мають заздалегідь визначені кольори, шрифти, місця розташування віджетів, шаблони сторінок та інші стилі та деталі, які разом формують вигляд вашого сайту. І незалежно від теми, яку ви активуєте, добре, що ви можете змінити її на свій смак. Крім того, ви отримуєте все це, не знаючи, як кодувати.

Безкоштовні теми WordPress

Безкоштовні теми для WordPress
Оскільки WordPress – це платформа з відкритим кодом, очікується, що є принаймні деякі безкоштовні теми, які поставляються разом із нею. Не хвилюйся; їх більше декількох. Офіційний сховище WordPress має більше декількох тисяч тем. Ці теми WordPress є повністю безкоштовно а це означає, що ви можете їх встановлювати, змінювати та використовувати, як хочете. Оскільки є віддані люди, які відстежують сховище та вручну схвалюють кожну тему WordPress та її оновлення, ви можете бути впевнені, що кожна з них є повністю функціональною та безпечною для встановлення.

З іншого боку, існує безліч веб-сайтів, які пропонують безкоштовні теми за межами офіційного каталогу WordPress. Деякі пропонують десятки тем у пачках, а деякі лише одну-дві, які вони зробили у вільний час. На відміну від тем з офіційного сховища, ви не повинні сліпо довіряти кожному джерелу в Інтернеті. Тож будьте дуже обережні, завантажуючи що-небудь за межами офіційного сайту WordPress.org.

Преміум теми WordPress

Преміум теми WordPress

Хоча немає безкоштовної теми WordPress (і є кілька дивовижних, які точно знайдеться), добре знати, що преміум-класу існує більше. На відміну від безкоштовних тем, вам доведеться платити за преміальний продукт. Залежно від розробника, клієнтам потрібно сплатити одноразову плату (зазвичай це коштує до 150 доларів, коли середній показник становить близько 59 доларів) або підписатися на щомісячне / щорічне членство, щоб використовувати певний товар. Зазвичай сплата щомісячної плати надає вам доступ до десятків преміум-продуктів (теми та плагіни). Але це залежить від кожного постачальника / магазину тематики.

Теми Premium WordPress мають одну важливу перевагу – професійну підтримку. Це означає, що дизайнери та кодери, які розробили цю конкретну тему, у вашому розпорядженні. Якщо щось не працює, або ви хочете щось змінити, а ви просто не знаєте, як завжди, ви завжди можете розраховувати на професійну підтримку, яка допоможе вам. Це те, про що ви можете забути, працюючи з безкоштовними темами, оскільки підтримка їх базується на принципі “якщо хтось допомагає, якщо не дуже добре”.

Спеціальні теми WordPress

власні теми

Якщо вам потрібна унікальна тема WordPress, є й інші варіанти, які слід розглянути. Оскільки безкоштовні та преміальні теми доступні для всіх, хто завантажує / оплатить їх, велика ймовірність, що хтось ще матиме такий самий сайт, як і ваш. Якщо це щось вас турбує, або ви просто маєте кілька унікальних елементів та функцій, які ви не можете знайти в існуючих темах, можливо, найняти професійного розробника.

Після розмови з розробником і показує йому, що вам потрібно і подобається, він може створити власну тему WordPress саме для вас. Хоча це заманливо, зауважте, що розробка спеціальної теми дуже дорога і що ви можете легко витратити кілька тисяч доларів лише на одну тему.

Як користуватися темою WordPress

Щоб встановити, змінити або видалити теми WordPress, перейдіть до пункту Зовнішній вигляд -> теми з меню панелі адміністратора.

Угорі сторінки є номер, який показує, скільки тем WordPress встановлено. Біля цього номера ви можете знайти посилання для додавання нової теми. Поруч із цим знаходиться вікно пошуку, яке дозволяє знайти будь-який предмет за його назвою чи будь-якою іншою деталлю.

Теми WordPress

Під цим WordPress буде перераховано всі теми, які ви зараз маєте на своєму сайті. Першою буде тема, яка зараз активна у вашому блозі. Це видно з темної смуги внизу, яка говорить вам, яка тема є активною. Якщо ви наведіть курсор миші на те саме поле, ви зможете переглянути докладніші відомості про нього та натиснути кнопку налаштувати, що відкриє Customizer.

Якщо на вашому сайті є якісь інші теми, вони будуть вказані після активної. Розмістивши курсор на будь-якій з них, WordPress розкриє кнопки “Деталі теми”, “Активувати” та “Попередній перегляд”..

Натиснувши кнопку “Деталі теми”, ви можете переглянути додаткову інформацію (скріншот, назву теми, її розробника, опис та теги). Знизу також є червона кнопка видалення, яка дозволяє повністю видалити тему з сайту. Оскільки ви не втратите жодного вмісту, видаливши тему, сміливо видаляйте те, що не використовуєте.

Перш ніж активувати тему, перегляньте попередній перегляд, натиснувши кнопку «Попередній перегляд». Потім WordPress відкриє вашу домашню сторінку, завантаживши нові файли. Ось як виглядатиме ваш сайт, якщо ви виберете саме цю тему. Якщо вам це подобається, поверніться назад і натисніть кнопку «Активувати». З цього моменту кожен, хто заходить на ваш сайт, побачить новий дизайн в дії.

10 найкращих тем WordPress у 2020 році

теми WordPress

Газета

Розроблено TagDiv

Отримати хостинг / Більше інформації

Газета

Газета – популярна новина WordPress тема, яка постачається з чуйним, зручним інтерфейсом. Він універсальний і повністю настроюється на передній частині. Унікальні демонстрації, стильні шаблони дизайну та преміальні віджети – лише деякі з його сильних особливостей.

Діві

Розроблено Елегантні теми

Отримати хостинг / Більше інформації

діві

Divi – це не просто тема WordPress, це абсолютно нова платформа для створення веб-сайтів, яка замінює стандартний редактор повідомлень WordPress на надзвичайно чудовий візуальний редактор. Це може насолоджуватися як професіоналами дизайну, так і новачками, що дає вам можливість створювати ефектні дизайни з дивовижною легкістю та ефективністю.

Буття

Розроблено StudioPress

Отримати хостинг / Більше інформації

генезис

Рамка Genesis дозволяє вам швидко та легко створювати неймовірні веб-сайти за допомогою WordPress. Незалежно від того, що ви новачок чи просунутий розробник, Genesis забезпечує безпечну та оптимізовану під пошукову систему основу, яка переносить WordPress у місця, які ви ніколи не думали, що це може бути.

Гестія

Розроблено ТемаІсл

Отримати хостинг / Більше інформації

Омега

Hestia – одна з найпопулярніших безкоштовних багатоцільових тем WordPress. Він інтегрований із 100+ плагінами та оновлюється щотижня. Це також чудовий вибір для малого бізнесу, стартапів та фрілансерів.

Джулія Лите

Розроблено Теми PixelGrade

Отримати хостинг / Більше інформації

Джулія Лите

Джулія Лите – тема блогів про їжу, створена для творців, які хочуть легко продемонструвати свої рецепти та кулінарні історії. Завдяки сильному фокусу на формуванні приємного досвіду для ваших читачів, цей дорогоцінний камінь WordPress дає вам можливість здійснити свою пристрасть розумним та привабливим способом.

ЗростанняПрес

Розроблено Теми Протея

Отримати хостинг / Більше інформації

ЗростанняПрес

GrowthPress – це всебічна маркетингова тема WordPress, яка ідеально підходить практично для будь-якого виду інтернет-бізнесу. Завдяки прекрасному сучасному дизайну та потужним функціям, GrowthPress можна використовувати як цільову сторінку для вашого бізнесу Saas (програмне забезпечення), презентаційну сторінку вашого мобільного додатку або просто як веб-сайт для вашого SEO агентства.

Громадська думка

Розроблено CSSIgniter

Отримати хостинг / Більше інформації

Цінник

Громадська думка – тема журналу, покликана забезпечити гнучке рішення для кожної потреби в видавництві.

Шоппе

Розроблено Теміфікувати

Отримати хостинг / Детальніше

Шоппе

Shoppe – багатоцільова тема WooCommerce, яка допоможе вам за лічені хвилини створити професійні сайти електронної комерції. Він поставляється з перетягуванням Themify Builder та багатьма функціями електронної комерції, такими як кошик ajax, список побажань, швидкий огляд лайтбоксу, швидкий пошук ajax, масштабування зображення / галерея товарів і багато варіантів макета.

Mai Стиль життя

Розроблено StudioPress

Отримати хостинг / Більше інформації

mai спосіб життя

Ідеальна тема для веб-сайтів для оздоровлення, їжі / рецептів, фітнесу та способу життя. Вибирайте з гнучких макетів, багатих на зображення, включаючи розділи на повну ширину та параметри архіву, завдяки яким ваш вміст сяє.

Джейсон Лейт

Розроблено Теми PixelGrade

Отримати хостинг / Більше інформації

Джейсон Лейт

Jason Lite – це смілива, але надзвичайно привітна тема WordPress, пристосована до потреб та запитів блогерів та розповідачів. У ньому є все необхідне для того, щоб виділитися і викласти свої найкращі історії там і виховати спільноту навколо них. Незалежно від того, чи любите ви писати короткі твори чи статті довгих форм, Jason Lite вміщує всі види вмісту та висвітлює їх сучасним чином.

Повний список тематичних сайтів WordPress

У цьому розділі я збираюся представити різних постачальників тем WordPress. Це допоможе вибрати правильну тему для вашого майбутнього веб-сайту. Чим кращий вибір ви зробите, тим менше проблем у майбутньому зі своїм веб-сайтом. Отже, слідкуйте за новими відгуками; ви збираєтесь знайти це досить корисним.

Теми WordPress.org

WordPress.org

Це каталог різних тем WordPress з усього світу.

Елегантні теми

Елегантні теми

Елегантні теми є лідером у розробці теми та плагінів WordPress.

Відвідайте ElegantThemes
Прочитайте огляд
TeslaThemes

TeslaThemes

TeslaThemes – компанія, яка створює сучасні теми WordPress з чітким дизайном, потужними функціями та преміальною підтримкою.

Відвідайте TeslaThemes
Прочитайте огляд
Studio Press

Studio Press

Studio Press – компанія, яка пропонує хостинг WordPress та чудові теми, оптимізовані для мобільних пристроїв.

Відвідайте Studio Press
Прочитайте огляд
Збільшити WP

Збільшити WP

WP Zoom створює високоякісні та функціональні теми WordPress, які є простотою у користуванні та швидкою підтримкою.

Відвідайте WP Zoom
Прочитайте огляд
WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce – це плагін з електронним комерційним кодом з відкритим кодом, розроблений для дрібних і великих інтернет-продавців, які використовують WordPress.

Відвідайте WooCommerce
Прочитайте огляд
Теміфікувати

Теміфікувати

Themify пропонує чуйні та готові до сітківки теми WordPress. Кожна тема оснащена рамкою Themify, спеціальними віджетами та простим у користуванні Builder перетягування та перетягування.

Відвідайте Themify
Прочитайте огляд
Тема-наркоман

Тема-наркоман

Тема Junkie спеціалізується на створенні тем та плагінів WordPress. Їх головна увага завжди була спрощення роботи Інтернету для всіх.

Відвідайте Тему-наркоман
Прочитайте огляд
MyThemeShop

MyThemeShop

MyThemeShop створює Premium WordPress теми та плагіни, які прості у використанні та високоефективні.

Відвідайте MyThemeShop
Прочитайте огляд
ThemeFuse

ThemeFuse

ThemeFuse – це команда досвідчених любителів веб-дизайну, яка спеціалізується на створенні нестандартних тем Premium WordPress.

Відвідайте ThemeFuse
Прочитайте огляд
Графічний папір

Графічний папір

Graph Paper Press створює мінімалістичні теми WordPress для фотографів, художників та блогерів.

Відвідайте Graph Paper Press
Прочитайте огляд
логотип bigcommerce

BigCommerce

BigCommerce для WordPress надає вам доступ до можливостей електронної комерції, які є провідними в галузі, необхідні для розширення вашого онлайн-бізнесу в масштабах без шкоди для вмісту сайту чи досвіду користувачів..

Відвідайте BigCommerce
anariel логотип

Анаріель Дизайн

Anariel Design створює простоту використання преміальних тем WordPress для благодійних веб-сайтів, ресторанів та блогерів. Видатна підтримка – це те, на що ви можете розраховувати.

Тематичні веб-сайти Порівняльна діаграма

Тут ви зможете побачити детальний аналіз кожної компанії, наведеної в таблиці нижче. Дізнатися про досвід своїх клієнтів надзвичайно цінно, і саме тому ми надаємо вам унікальну можливість зробити це. Ця інформація допоможе вам прийняти зважене рішення, коли мова йде про вибір правильного постачальника теми WordPress, щоб відповідати вашим вимогам.

Таблиця порівняння тем WordPress

Не соромтеся використовувати цю схему порівняння на вашому сайті:

Висновок

Теми WordPress – це одне з перших речей, яке вас зацікавить, починаючи блог WordPress. Оскільки вони диктують весь зовнішній вигляд блогу, важливо знайти тему, яка відповідає вашим потребам і яка вам і вашим відвідувачам сподобається. Будьте уважні, завантажуючи безкоштовні теми, і обережно вибирайте, платячи за одну – це ваші гроші. Прочитавши цей посібник, я сподіваюся, що ви зможете знайти тему, яка вам подобається, і легше переходити на сторінку Теми.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map