Найкращі онлайн форми та інструменти опитування 2020

Онлайн-форми та інструменти опитування – це найкращий спосіб прямого зв’язку зі своїми клієнтами в Інтернеті. За допомогою цих двох унікальних каналів зв’язку ви можете збирати цінну інформацію про клієнтів та корисні відгуки клієнтів для свого веб-сайту. Саме тому онлайн-форми та інструменти для опитування стали настільки популярними сьогодні.


Важливо зауважити, що всі ці інструменти різні за рівнем простоти у користуванні, функціональності, яку вони пропонують, і як виглядатимуть форма та опитування наприкінці. Ось чому важливо знайти той, який відповідає вашим потребам, і щоб ваші клієнти знайшли привабливий і простий у використанні.

Що таке онлайн-форми та опитування?

Бокові зображення шпильками

Онлайн-форми можуть бути цілими веб-сторінками або використовуватися як елемент на вашій цільовій сторінці. Вони зазвичай зустрічаються на цільових та контактних сторінках і дозволяють користувачам вводити запитувані дані, а потім пересилати ці дані електронною поштою. Вони також можуть бути використані, щоб дозволити користувачам отримувати доступ до спеціального контенту після подання форми, наприклад, безкоштовного довідника, електронної книги або підписки на електронну розсилку.

Інтернет-опитування – це молодші родичі старих шкільних лицьових та телефонних опитувань. По суті, вони все одно однакові – вони використовуються для збору думки замовника щодо якоїсь конкретної справи чи іншої інформації. В основному, це онлайн-анкета, яку ваша цільова аудиторія може заповнити в дорозі або з зручності своїх домівок.

Для чого потрібна онлайн-форма та засоби опитування?

Як бачите, онлайн-форми та інструменти для опитування мають унікальну здатність відкривати ваш бізнес до постійного зворотного зв’язку. Але для чого потрібні інструменти? Для того, щоб побудувати форми та опитування, потрібно знати, як кодувати.

Основні вимоги до створення гарної форми в Інтернеті – це знання з HTML, CSS, Bootstrap та PHP. Для онлайнових опитувань вам доведеться додати знання з адміністрування баз даних.

З іншого боку, онлайн-форма та інструменти опитування не потребують будь-яких попередніх технічних чи кодируючих знань. Використовуючи їх, ви можете за лічені хвилини створити повністю функціональні та чудові онлайн-форми та опитування.

Список найпопулярніших інструментів онлайн-форми та опитування

Онлайн-форми та опитування дуже зручні, коли ви хочете попросити своїх клієнтів залишити особисту інформацію позаду або надати їх цінний відгук. Тут ви знайдете список найкращих онлайн-форм та інструментів опитування, які можна використовувати для створення потужних форм та опитувань.

SurveyMonkey

SurveyMonkey

SurveyMonkey – це програмне забезпечення для онлайн-опитування, яке допоможе вам створити та запустити професійні онлайн-опитування. Це дуже потужний і добре відомий онлайн-додаток.

Formstack

Formstack

Formstack – це простий у користуванні онлайн-конструктор форм, який дозволяє створювати та створювати брендові форми без знання кодування.

Відвідайте Formstack
TypeForm

TypeForm

Typeform – це веб-платформа для збору та обміну інформацією в розмовному, людському відношенні. Ви можете створювати цікаві та розмовні онлайн-форми, опитування, вікторини, цільові сторінки та багато іншого за допомогою Typeform.

Google Форми

Google Форми

Google Forms – це безкоштовна послуга, яку ви можете використовувати для створення онлайн-опитувань та тестів та надсилання їх іншим людям.

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey – єдина платформа опитування, яка дозволяє збирати дані в будь-якому місці, навіть в автономному режимі, незалежно від того, чи потрібно вам особисто збирати дані або надсилати опитування в Інтернеті.

Серцебиття клієнта

Серцебиття клієнта

Клієнт Heartbeat – це рішення зворотного зв’язку з клієнтами та управління опитуванням, яке дозволяє регулювати та автоматизувати опитування для своїх клієнтів

ОпитуванняGizmo

ОпитуванняGizmo

SurveyGizmo – це онлайн-опитування та формує програмне забезпечення для побудови, яке допомагає бізнес-професіоналам та дослідникам відповісти на їх найважливіші запитання.

Survicate

Survicate

Survicate – це інструмент, який допомагає власникам бізнесу та маркетологам визначити тенденцію, поведінку клієнтів та інше за допомогою віджетів свого веб-сайту, які виступають інструментами опитування, які допомагають користувачам здійснювати короткі опитування та збирати відгуки споживачів про веб-сайт, його товари та послуги.

Відвідайте Survicate
Polldaddy

Polldaddy

PollDaddy – це служба, яка забезпечує віджети для опитування для блогів, веб-сайтів та соціальних мереж.

Formsite

Formsite

Formsite – це сервіс, який дозволяє нетехнічним користувачам створювати професійні якісні веб-форми та опитування без HTML або кодування.

GetSiteControl

GetSiteControl

GetSiteControl – це безкоштовний інструмент для надання допомоги видавцям із залученням потенційних клієнтів та залученням користувачів. Він приносить 7 віджетів до дії в одному плагіні.

Форми HubSpot

Форми HubSpot

Безкоштовний конструктор форми HubSpot допоможе вам без особливих зусиль перетворити анонімних відвідувачів веб-сайтів у потенційні клієнти. Усі, хто заповнить вашу форму, будуть автоматично переведені в HubSpot CRM, який також безкоштовно. Ви також можете керувати відносинами з цією людиною, встановлюючи завдання нагадування, телефонуючи їм або надсилаючи їм персоналізований електронний лист.

Відвідайте форми HubSpot
formplus логотип

Формплус

Formplus – це веб-додаток, який допомагає користувачам створювати прості онлайн-форми з потужними функціоналами. Нетехнічні користувачі можуть створювати форми з умовною логікою, інтеграцією платежів, полями збору підписів, повторенням даних та аналітикою. Форми можна заповнювати в автономному режимі, а також через SMS.

Логотип SGS

SoGoSurvey

SoGoSurvey – це платформа управління зворотним зв’язком, яка допомагає клієнтам покращити досвід роботи з клієнтами, збирати відгуки про продукцію та посилювати залучення співробітників.

Логотип відповіді

Responseuite

Responsesuite – перетворення зворотного зв’язку в продаж. ResponseSuite використовує інтелект опитувань, щоб частіше частіше купувати більшу кількість ваших товарів.

логотип Jotform

Мобільні форми JotForm

JotForm Mobile Forms – це онлайн-конструктор форм, який дозволяє заповнювати форми та опитування, навіть офлайн. Ви можете налаштувати свої форми, додавши розширені поля форм і призначити створені форми своїм товаришам по команді для безперебійної співпраці.

feedier логотип

Feedier

Feedier – це інструмент зворотного зв’язку, який відрізняється від конкурентів за допомогою каналу універсального каналу, дуже привабливого та ґаміфікованого користувальницького досвіду, а також здатності доставити винагороду за завершення зворотного зв’язку..

Відвідайте Feedier
логотип свинцю

LeadQuizzes

LeadQuizzes – це онлайн-інструмент для створення опитувань та вікторин, який дозволяє збільшити кількість потенційних клієнтів та дізнатися більше про вашу аудиторію. Незалежно від того, чи потрібні вам додаткові 50 потенційних клієнтів на місяць або 50 000, LeadQuizzes може допомогти вам рости.

професор опитування логотип

Провідник опитування ProProfs

ProProfs Survey Maker є потужним програмним забезпеченням на основі SaaS, яке допомагає професіоналам створювати цікаві онлайн-опитування, такі як NPS, оцінювання результатів, опитування в додатках, вікторини та опитування..

Логотип Engagebay

Форми EngageBay

EngageBay Forms – це простий, потужний та найвищий БЕЗКОШТОВНИЙ конструктор БЕЗКОШТОВНО. Усі, хто заповнить вашу форму, будуть автоматично направлені в EngageBay CRM. Створіть чуйні та красиві форми за лічені хвилини.

Висновок

Онлайн-форми та опитування є потужними методами збору інформації про ваших клієнтів в Інтернеті. Ви можете почати користуватися ними вже сьогодні, завдяки перерахованим вище інструментам. Сподіваємось, ця інформація допоможе вам підібрати інструмент, який відповідає вашим конкретним потребам та який вам і вашій цільовій аудиторії сподобається.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map