Як зробити свій веб-сайт зручним для мобільних пристроїв

Про цей посібник

Інфографіки веб-сайту для мобільних пристроїв
Переглянути веб-сайт для мобільних пристроїв [Інфографіка]

У цифровому світі, що швидко розвивається, постійний прогрес у технології відкриває двері до переповнення миттєво доступної інформації. Це залишає людей голодними для отримання додаткової інформації та більше послуг. Вони хочуть миттєвого доступу до бажаної інформації, незалежно від того, де вони перебувають та який тип пристрою вони використовують для перегляду Інтернет-світу.

Надання клієнтам доступу до інформації на ходу стало одним із головних пріоритетів майже кожної бізнес-організації у світі. Він надає клієнтам набагато кращу взаємодію з користувачами, що може значно покращити бізнес на багатьох важливих рівнях. Ось чому для кожного власника бізнесу важливо створити веб-сайт, зручний для мобільних пристроїв, щоб забезпечити мобільним користувачам безперебійний мобільний досвід. Це ж правило діє, якщо ви плануєте створити блог. Це повинно бути зручним для мобільних пристроїв.

Що таке мобільний веб-сайт?

Веб-сайт для мобільних пристроїв – це веб-сайт, призначений для відображення вмісту веб-сайту на мобільних пристроях, тобто смартфонах та планшетах. Він оптимізований для мобільних пристроїв, тому що користувачам мобільних пристроїв значно простіше читати потрібний вміст та переходити на веб-сайт, який вони бажають відвідати..

мобільний дружній веб-сайт
67% Користувачі вказали, що з більшою ймовірністю придбають товар чи послугу у компанії, яка створила веб-сайт для мобільних пристроїв
не мобільний веб-сайт
61% Користувачі сказали, що залишать веб-сайт, який не є мобільним веб-сайтом

А саме веб-сайт для мобільних пристроїв легко підлаштовується під розмір екрана та роздільну здатність мобільних пристроїв, якими користуються відвідувачі сайту. Це дає їм змогу за лічені секунди знайти те, що шукають.

Відформатувавши інтерфейс та вміст свого веб-сайту таким чином, щоб він не був зручним для мобільних пристроїв, ви не тільки полегшите навігацію, а текст буде більш простим для читання, але ви також оптимізуєте свій веб-сайт для сенсорних екранів, додавши зручні на дотик елементи. І швидкість завантаження вашого веб-сайту буде покращена.

Чому важливо створити зручний веб-сайт для мобільних пристроїв

Наявність веб-сайту, придатного для мобільних пристроїв, може мати великий вплив на ваш бізнес та доповнити основу. Більше року тому використання мобільних пристроїв перевищило використання настільних ПК, показавши, що більше половини онлайн-трафіку зараз надходить з мобільних пристроїв.

Це, безумовно, одна з найважливіших причин почати розглянути можливість створення вашого веб-сайту для мобільних пристроїв, оскільки більшість ваших клієнтів, безумовно, відвідують ваш веб-сайт через свої мобільні телефони та планшети.

21 квітня 2015 року компанія Google запровадила ще одне з багатьох оновлених алгоритмів рейтингу, заявивши, що веб-сайтам, оптимізованим для мобільних пристроїв, надаватимуться переваги в результатах пошуку мобільних пошукових систем, закликаючи власників веб-сайтів вдосконалювати свої веб-сайти та надавати своїм користувачам кращий досвід користувачів.

Таким чином, зробити ваш веб-сайт зручним для мобільних пристроїв може значно вплинути на рейтинг вашого веб-сайту в пошукових системах. Це може покращити видимість пошуку, а також підвищити ідентичність вашого бренду та користувацький досвід, який ви надаєте. Крім того, це може допомогти вам перетворити ваш веб-сайт на машину для покоління свинцю.

мобільні пристрої бум
Зараз мобільні пристрої нараховують майже 2 з кожного 3 хвилин, проведених в Інтернеті
час, витрачений на мобільний пристрій
Середній користувач витрачає 4-5 годин на день на мобільному
мобільні цифрові носії інформації
Час мобільних цифрових медіа в США зараз значно вище 51% порівняно з настільним (42%)

Чому вам слід перейти на мобільний телефон саме зараз

йдіть мобільним

Ваш бізнес отримає користь різними способами при оптимізації веб-сайту для мобільних пристроїв. Давайте розглянемо найважливіші з них, які можуть допомогти вам покращити свій бізнес на тривалий час.

Збільшений трафік на ваш веб-сайт

мобільний пошуковий трафік
Близько 60% пошукового трафіку надходить з мобільних пристроїв

Серед Топ 5 Найбільш захоплюючі можливості для цифрових маркетологів: оптимізація мобільних пристроїв знаходиться на самому верху, випереджаючи навіть залучення до соціальних медіа та націлювання / персоналізацію.

43% Мобільна оптимізація
35% Залучення соціальних медіа
35% Орієнтація та персоналізація
30% Контент-маркетинг
30% Оптимізація вмісту

90% САЙТІВ НЕ ГОТОВІ ОПТИМІЗОВАНО!

Завдяки зростаючій кількості користувачів мобільних телефонів ви можете залучати досить велику кількість клієнтів, надаючи їм бездоганний мобільний досвід. Це принесе набагато більше трафіку на ваш веб-сайт. Сьогодні люди користуються своїми смартфонами навіть під час перегляду телевізора, використовуючи настільний або портативний комп’ютери. Вони продовжують використовувати їх під час подорожі на роботу і часто під час роботи.

Крім того, Google визнає, що певний веб-сайт не є зручним для мобільних пристроїв. Вони мають менше шансів відображати ваш веб-сайт як законний результат пошуку, якщо він не оптимізований для мобільних пристроїв. Природно, це може негативно вплинути на ваш рейтинг на сторінках результатів пошукової системи і залишити вас далеко поза конкуренцією, коли ви намагаєтеся наростити свій шлях і привернути більше трафіку на свій веб-сайт.

Отже, наявність веб-сайту, зручного для мобільних пристроїв, може значно допомогти вашим органічним результатам пошуку та допомогти вам залучити набагато більше трафіку на ваш сайт, врешті-решт покращивши рейтинг вашої пошукової системи..

Кращий досвід користувача

Якщо ви дозволите вашим цільовим клієнтам, які користуються мобільними пристроями, легко отримати доступ до вашого веб-сайту та знайти товари чи послуги, які вони шукають за лічені секунди, ви значно покращить їхні користувацькі умови.

Зараз набагато ймовірніше, що більшість відвідувачів використовують смартфони та планшети, щоб перевірити, що ви можете запропонувати. Таким чином, забезпечення як користувачів настільних, так і мобільних пристроїв кращим користувацьким досвідом має бути одним з ваших головних пріоритетів.

Кращий досвід користувачів означає вищий рейтинг SEO, оскільки Google індексує досвід користувачів для визначення рейтингу веб-сайтів у пошукових системах. Тому, якщо ви зможете надати своїм мобільним користувачам кращий досвід роботи з користувачем, ви покращите свій рейтинг SEO, що допоможе вам покращити видимість пошуку та принести вам більший трафік.

Звичайно, це не означає, що ви повинні повністю ігнорувати своїх клієнтів та потенційних потенційних клієнтів, які користуються настільними або портативними комп’ютерами, оскільки вони все ще складають значну кількість трафіку, що надходить на ваш сайт, і вони все ще є важливою частиною вашої клієнтської бази.

поганий мобільний досвід
40% споживачі перейдуть на сайт конкурента після поганого мобільного досвіду
97% веб-сайтів виходять з ладу на UX. Веб-сайти, які не працюють в UX, страждають від розчарування користувачів і низьких показників конверсії

Збільшення коефіцієнтів конверсії

Коли більше трафіку надходить на ваш веб-сайт, ви матимете більше можливостей залучати цільових клієнтів до свого вмісту та залучати якісні потенційні клієнти. Зрештою, ви перетворите ці потенційні клієнти на клієнтів. Все більше та більше людей відвідуватимуть ваш веб-сайт, і, надаючи їм чудовий досвід користувачів, вам вдасться значно підвищити показник конверсії.

веб-сайт без нагляду
48% скажіть, що коли сайти не працюють добре на своїх смартфонах, це дає їм відчуття, що компанії не цікавляться своїм бізнесом

Більшість покупців в Інтернеті насправді є мобільними користувачами. І дедалі частіше вони переглядають Інтернет через свої смартфони та планшети, поки в дорозі шукають продукти чи послуги.

Якщо ви не надасте їм цю зручність і просту навігацію, ви втратите як існуючих, так і потенційних клієнтів, оскільки вони з більшою ймовірністю залишать ваш сайт і переходять на більш дружній сайт вашої конкуренції..

Тому, задовольняючи потреби цільових клієнтів, які віддають перевагу веб-переглядачам на мобільних пристроях, ви можете залучити набагато більше клієнтів та підвищити коефіцієнт конверсії. З більш високими коефіцієнтами конверсії повернути прибуток буде набагато простіше, і ви побачите позитивні результати на рентабельності інвестицій.

швидкість перегляду
Щоб справді конкурувати сьогодні та зберігати людей на вашому сайті, він повинен мати можливість однаковою підтримкою як без Wi-Fi, так і підключення Wi-Fi, і в ідеальному світі, завантажте сторінку за 4 секунди.

Більше половини користувачів мобільних телефонів сьогодні очікують, що сайт завантажить цю кількість часу, і приблизно 80% незадоволених швидкістю перегляду своїх смартфонів взагалі.

оптимізований та легкий веб-сайт
Деякі речі, про які слід пам’ятати, – це спочатку оптимізувати візуальний вміст (зменшити розміри файлів, не впливаючи на якість зображення) та зберегти загальний розмір вашого сайту. розмір до 1 МБ

Знижені показники відмов

Якщо на вашому веб-сайті мобільні користувачі повинні коситись, збільшувати масштаб сторінки або встановлювати додатки, щоб їхні мобільні пристрої змогли відображати ваш веб-сайт, вам буде призначено надзвичайно високий показник відмов. Мобільним користувачам простіше просто залишити ваш веб-сайт і перейти на конкурентний сайт, який не є таким клопотом.

Роблячи ваш веб-сайт зручним для мобільних пристроїв, ви значно знижуєте показник відмов. А оскільки ви надаєте мобільним користувачам інтуїтивне враження, у вас є більший шанс залучити їх до свого бренду, зробивши їх вартим того, щоб довше залишатися на вашому сайті.

Веб-сайти, оптимізовані лише для використання на робочому столі, не відображаються на мобільних пристроях, що може змусити користувачів мобільних телефонів, які відвідують ваш сайт, миттєво залишати та ніколи не повертатися. Більше того, такі веб-сайти завантажуються на мобільні пристрої значно довше. Майте на увазі, що покупці в Інтернеті очікують завантаження сторінки протягом двох секунд. До того часу, як минули три секунди, велика кількість покупців вирушила в інше місце.

Час завантаження сторінки – один з найважливіших елементів кожного успішного веб-сайту, оскільки це може суттєво вплинути на ваш показник відмов та конверсій. Зокрема, затримка завантаження сторінки на одну секунду може зменшити коефіцієнт конверсії на 7 відсотків, а затримка на завантаження сторінки на дві секунди може збільшити показник відмов на цілих 87 відсотків.

Оптимізуйте швидкість свого веб-сайту для кращого користувацького досвіду, і ви побачите виплату в нижньому рядку свого бізнесу. Оптимізація веб-сайту для мобільних пристроїв допоможе вам досягти цього, оскільки ваш веб-сайт буде працювати набагато краще на планшетах та смартфонах відвідувачів, допомагаючи знизити показник відмов та збільшити клієнтську базу.

лояльність клієнтів
90% пошук мобільних пристроїв призводить до дії 50% привести до покупки

Підвищена лояльність клієнтів

Якщо ви надаєте своїм клієнтам кращу взаємодію з користувачем, ви будете вселяти лояльність клієнтів, завойовуючи довічні клієнти та посли свого бренду. Веб-сайт, зручний для мобільних пристроїв, може допомогти вам зробити це, і це допоможе вам підвищити свою репутацію та покращити імідж вашого бренду.

Задовільний мобільний досвід допоможе вам побудувати довіру до своїх клієнтів та встановити більшу взаємодію з брендом. Ви будете мати більше довіри і станете надійним ресурсом для своїх клієнтів, коли вони потребують інформації, яку Ви можете їм надати. Якщо ви не зможете надати своїм клієнтам мобільний досвід, який вони шукають, ви ризикуєте втратити їх, можливо, навіть назавжди, для своєї конкуренції.

Вибір підходу до створення веб-сайту, зручного для мобільних пристроїв

вибір підходу

Є два підходи до створення мобільного веб-сайту; який підхід ви обираєте, повністю залежить від ваших ділових пріоритетів. А саме, ви можете зробити веб-сайт, який є абсолютно новим і мобільним, або створити власний веб-сайт для автоматичної адаптації до різних мобільних пристроїв, який називається чуйним дизайном веб-сайту.

Створіть мобільний веб-сайт

ТОП 5 SMARTPHONES 2019
топ-5 смартфонів 2016 року
Samsung 21,4%
Apple 18,7%
Huawei 8,1%
Lenovo 5,1%
Xiaomi 4,6%
Усі інші постачальники телефонів охоплюють 42,1% ринку мобільних телефонів

Створення окремого мобільного веб-сайту означає розміщення мобільної версії вашого веб-сайту за окремими URL-адресами, які можуть бути мобільним піддоменом (m.example.com), підпапкою на вашому веб-сайті (example.com/mobile) або повністю окремим мобільним телефоном домен (example.mobi).

Під час використання окремого веб-сайту для мобільних пристроїв слід включати елементи чуйного веб-дизайну, оскільки це дозволить вашим веб-сторінкам адаптуватися до невеликих відмінностей у розмірах екрана.

Створення окремого мобільного веб-сайту, безумовно, має свої плюси та мінуси. Мобільний веб-сайт є доповненням до вашого основного веб-сайту, і він оптимізований для використання в дорозі. Це може значно допомогти вам у видимості пошуку, оскільки вона швидше з’являється в пошукових запитах для мобільних пристроїв, ніж у звичайному домені. Він також використовує мінімальну кількість пропускної здатності, тому це набагато швидше, ніж інші веб-сайти.

З точки зору користувачів мобільних пристроїв, окремий веб-сайт для мобільних пристроїв, безумовно, кращий, оскільки такий веб-сайт може забезпечити відмінну зручність використання. Користувачі мобільних пристроїв, які відвідують ваш сайт, автоматично переспрямовуються на вашу URL-адресу для мобільних пристроїв, але користувачі планшетних ПК відображаються на робочому столі, тому ваш вміст не відповідає всім пристроям.

4 дюймовий екран телефону
4-дюймові телефони є найпопулярнішими у більшості країн, включаючи Великобританію, Францію, Німеччину, Італію, Австралію, Японію та США. Це викликано величезною популярністю iPhone 5 і 5S

Однак, з точки зору вашого бізнесу, створивши окремий мобільний веб-сайт, у вас є два веб-сайти для обслуговування, що може зайняти багато вашого часу, не кажучи вже про гроші. І вам доведеться робити SEO для нового веб-сайту з нуля. Ще одна дуже важлива річ – це те, що ви будете мати повторюваний вміст, за який Google може вас штрафувати. Однак ви можете подолати цю проблему, маючи належне двонаправлена ​​анотація. Таким чином, на вашому веб-сайті не буде дублювати вміст, але натомість дві ваші URL-адреси будуть вважатись такими, що мають рівноцінний вміст.

популярні роздільні здатності екрана
Що стосується роздільної здатності екрана, то найбільше популярними є 640 × 1136, 750 × 1334, 1080 × 1920 та 720 × 1280
мобільні платежі
20,2% північноамериканців регулярно користуватися мобільними платежами – цей відсоток становить 55 мільйонів людей, кількість компаній, за прогнозами, зросте на 39,2% протягом наступного року.

Багато власників бізнесу вирішують застосувати мобільний підхід для створення своїх веб-сайтів, зручних для мобільних пристроїв. По суті, це означає спершу розробити веб-сайт для мобільних пристроїв і попрацювати над розробкою робочого столу. Це, безумовно, найкращий підхід при створенні веб-сайту вперше, оскільки, якщо вам вдасться зробити так, щоб ваш веб-сайт працював добре на мобільних пристроях, він буде працювати ще краще на робочому столі.

Однак якщо ви не створюєте веб-сайт вперше і хочете просто оптимізувати свій існуючий сайт для мобільних пристроїв, ви можете або додати мобільну версію свого веб-сайту за іншою URL-адресою, або переробити веб-сайт, щоб його макет адаптувався до кожен пристрій, використовуючи чуйний веб-дизайн.

Чуйний дизайн веб-сайту

мобільна цифрова реклама
Обліковий запис мобільних пристроїв 50% від усіх витрачених цифрових оголошень у 2019 році

Чуйний дизайн веб-сайту означає розробити існуючий веб-сайт таким чином, щоб він міг змінити свій макет, щоб він автоматично адаптувався до різних мобільних пристроїв. Тому незалежно від того, на якому пристрої він переглядається, ваш веб-сайт автоматично підлаштовується під розмір екрана та роздільну здатність цього пристрою, значно покращуючи користувальницьку роботу. Більше того, чуйний веб-дизайн – це дизайн, який Google дуже рекомендує.

МОБІЛЬНА КОМЕРСА РОЗВИТАЄТЬСЯ ШВИДКО
$ 3 млрд. 2010 рік
6 доларів 2011 рік
10 доларів 2012 рік
$ 14 2013 рік
$ 19 2014 рік
$ 25 2015 рік
$ 31 2016 рік

Реагуючий веб-сайт розпізнає пристрій, на якому він переглядається, і автоматично змінює розмір для оптимального перегляду. Маючи чуйний веб-сайт, ви зможете надати людям, які користуються своїми смартфонами та планшетами, відвідувати ваш сайт найкращим чином. І ви пом’якшите будь-який ризик втратити їх своїм конкурентам.

Ви, звичайно, хочете надати своїм існуючим та потенційним клієнтам саме те, що вони хочуть, і досягти успіху в розширенні вашої клієнтської бази та отримання більшого доходу. Таким чином, маючи чуйний веб-сайт, ви надасте своїм клієнтам швидкі завантаження сторінок, просту навігацію та спрощений веб-сайт, де вони можуть швидко та легко знайти те, що шукають..

Як зробити свій веб-сайт зручним для мобільних пристроїв

управління цифровим вмістом
Найважливіші чинники мобільної оптимізації відповідно до споживачів
доступність
Зробіть це доступним

Мобільні сайти повинні працювати на всіх мобільних пристроях.
кліки
Будь-яка інформація доступна в один або два крани
панель пошуку
Рядок пошуку легко знайти та використовувати
як значок
Зробіть веб-сайт чистим та ефективним
настільна версія
Дайте можливість перейти на повний веб-сайт настільних ПК
кнопки, зручні для пальців
Користувачі віддають перевагу зручним для пальців кнопками. Створіть свій веб-сайт так, щоб хтось із рук міг легко взаємодіяти з ним
дизайн для наочності
Дизайн для наочності
Полегшіть своїм клієнтам читання вмісту.
форми без прокрутки
Зробіть форми заповнення не прокручуючи і лише з кількома полями
прокручування в одну сторону
Більшість користувачів прокручують лише в одному напрямку – вгору – вниз або вліво – вправо
зробити покупку
Зробити це легко для перетворення
Створіть чіткі способи для ваших користувачів робити покупки чи зв’язатися з вами.
місце розташування та години роботи
Важливо вказати своє місцезнаходження та години роботи
натисніть, щоб зателефонувати
Передбачте на своєму веб-сайті функціональність “Клацніть для дзвінка”
адреса електронної пошти
Вкажіть свою електронну адресу
акаунти соціальних мереж
Вкажіть ваші облікові записи в соціальній мережі
переадресація мобільного сайту
Мобільний сайт переспрямовує
Переконайтесь, що відвідувачі, які відвідують ваш веб-сайт із мобільного пристрою, переспрямовуються на ваш мобільний веб-сайт.
тестування та оптимізація
Слухайте, вивчайте та повторюйте
Зробіть тестування та оптимізацію постійним процесом.

прокручування внизу

Те, як зробити ваш веб-сайт зручним для мобільних пристроїв, залежить від того, ви використовуєте одну з багатьох систем управління контентом (CMS) для управління цифровим вмістом або ви використовуєте конструктор веб-сайтів.

CMS

Використання CMS для створення вашого веб-сайту зручним для мобільних пристроїв є найкращим варіантом, оскільки він пропонує потрібні вам рішення без необхідності створення двох окремих версій вашого веб-сайту.

Найпопулярнішими платформами CMS є WordPress, Joomla та Drupal, якщо назвати лише декілька. Вони пропонують цілий ряд мобільних плагінів, тем та шаблонів, які допоможуть вам перетворити веб-сайт на чуйний, який підлаштовується під будь-який можливий мобільний пристрій.

Незалежно від того, який тип системи управління вмістом ви використовуєте для свого веб-сайту, створення веб-сайту для мобільних пристроїв вимагає зміни та / або налаштування теми вашого веб-сайту. Звичайно, обрана вами тема повинна використовувати принципи адаптивного дизайну, щоб вона могла адаптуватися до різних пристроїв, на яких переглядається ваш веб-сайт..

Ви можете спочатку перевірити, чи тема, яку ви вже використовуєте, можливо, має оновлення та чи є це оновлення зручним для мобільних пристроїв. Якщо це так, оновлення вашої теми буде майже всім, що вам потрібно зробити. Що ще важливіше, оновлення вашої теми забезпечить ваш веб-сайт новими виправленнями безпеки, які покращать як ваш веб-сайт, так і ваш загальний бізнес.

WordPress

Якщо ваш веб-сайт розміщений на WordPress.com, WordPress автоматично запропонує вам зручну для мобільних телефонів тему для вашого веб-сайту, залежно від теми, яка у вас вже є. Якщо ви використовуєте WordPress у власної веб-хостингової компанії, ви можете перевірити свою тему та версію WordPress, скориставшись одним із наведених нижче способів.

  • Перевірте панель адміністрування, де ви можете побачити номер версії у верхній частині панелі інструментів або в нижньому колонтитулі, щоб отримати останню та старіші версії встановлення WordPress відповідно.
  • Крім того, ви можете зайти на веб-сайт із встановленим WordPress і скористатися функцією «джерело перегляду» веб-браузера для пошуку на сторінці метатега генератора, який надасть вам номер версії. Номер версії установки WordPress також знаходиться у файлі /wp-includes/version.php.

Joomla

Якщо ви використовуєте Joomla як CMS ви можете перевірити, яку версію інсталяції ви використовуєте, перевіривши інтерфейс адміністрування, переглянувши сторінку вашої системної інформації в інтерфейсі адміністрації або перевіривши файл /version.php, який містить номер версії і зазвичай знаходиться в / бібліотеки / joomla / файли.

Якщо ваша версія Joomla не є найновішою, ви можете оновити свою версію та шаблон Joomla. Інший варіант – встановити зручне для мобільних телефонів розширення Joomla, оскільки багато розширень роблять ваш веб-сайт зручним для мобільних пристроїв без необхідності оновлення версії Joomla.

Друпал

Якщо ви використовуєте Друпал як ваша CMS і хочете перетворити весь веб-сайт на нову тему, зручну для мобільних пристроїв, це можна зробити, відвідавши сторінку посібник з чуйного веб-дизайну надані Drupal. Там ви можете знайти список чуйних тем і вибрати ту, що адаптується до вашого веб-сайту. Встановіть обрану вами тему, і вам буде добре.

Тестування вашої теми

Після оновлення теми випробуйте, як вона поводиться як на настільних, так і на мобільних пристроях, відвідавши активну демонстраційну сторінку вибраної теми. Теми зазвичай мають посилання, яке веде до їх демо-сторінки, і це найпростіший спосіб визначити, чи вибрана вами тема має чуйний дизайн, який відповідає вашим потребам. Найкращий спосіб зрозуміти, чи працює тема так, як ви хочете, це використовувати мобільний пристрій для відвідування демонстраційної сторінки.

Однак ви також можете відвідати Сторінка швидкої інформації інструмент, який може показати вам, чи вибрана вами тема буде добре працювати на мобільних пристроях. Google Chrome пропонує ще одну альтернативу для перевірки поведінки вашої теми. Це передбачає використання інструмента “емуляція мобільного пристрою” в Інструментах для розробників Chrome. Ви можете знайти інструмент у меню Chrome Перегляд> Розробник> Інструменти для розробників.

Якщо обрана вами тема виявляється зручною для мобільних пристроїв і працює добре як на настільних, так і на мобільних пристроях, переконайтеся, що ви провели останній тест, щоб перевірити, чи веб-сайт чуйний і чи добре працює на всіх пристроях. Ви можете зробити остаточну перевірку за допомогою Тест для мобільних пристроїв інструмент, який вимагає лише ввести URL-адресу вашого веб-сайту у поле, після чого він швидко проаналізує ваш веб-сайт та надасть результат за лічені секунди.

Якщо ваш веб-сайт все ще не є зручним для мобільних пристроїв, тест для мобільних пристроїв скаже вам, чому, а також надасть корисну інформацію про все, що потрібно виправити для оптимізації вашого веб-сайту для мобільних пристроїв.

Веб-сайт

огляди веб-будівельника
Огляди веб-будівельників

Існує безліч чуйних веб-розробників, які допоможуть вам зробити свій веб-сайт зручним для мобільних пристроїв без необхідності вводити єдиний рядок коду. У них є прості у користуванні інструменти, які допоможуть вам створити веб-сайт, зручний для мобільних пристроїв, у найкоротші терміни. Веб-розробники можуть навіть розміщувати та підтримувати ваш веб-сайт, так що в основному вони можуть зробити всю роботу за вас. Це дає змогу зосередитись на створенні вмісту та працювати над досягненням ділових цілей.

Найпопулярнішими веб-розробниками є Wix, Weebly і Squarespace, щоб назвати лише кілька. Але є ще багато веб-розробників із зручними інструментами, які допоможуть вам покращити веб-сайт, з чуйним дизайном, який адаптуватиметься до будь-якого з пристроїв, які використовуються для перегляду вашого веб-сайту..

Для розробників веб-сайтів є інструменти, які дозволяють вам просто перетягувати вміст на веб-сайт і миттєво публікувати все, що завгодно. Вони навіть можуть розміщувати ваш веб-сайт та керувати всіма технічними речами, щоб ви могли зосередитись на створенні цікавого вмісту.

Найважливішою особливістю веб-будівельників є те, що вони автоматично роблять ваш веб-сайт зручним для мобільних пристроїв. Отже, використовуючи будь-який із доступних варіантів, ви створите веб-сайт із чуйним дизайном, який автоматично адаптується до пристроїв, якими користуються відвідувачі..

Вибираючи розробника веб-сайту, само собою зрозуміло, що вам потрібно вибрати той, який найкраще відповідає вашим потребам. Ви неодмінно врахуєте ціну, але важливо перевірити дизайн та інструменти, які пропонують різні веб-розробники, а також обслуговування клієнтів, які вони надають..

Вікс

логотип wix на першому путівнику по сайту

Wix – один з кращих розробників веб-сайтів на ринку. Це, безумовно, найінноваційніший дизайн, який відповідає сучасним тенденціям веб-дизайну. Вам не потрібно знати, як кодувати; все, що вам потрібно зробити – це перетягнути вміст і забезпечити відвідувачам вашого сайту найкращий досвід користувача. У Wix також є проекти та інструменти, які є галузевими та можуть охопити будь-яку можливу ринкову нішу.

Weebly

Веб-логотип на першому путівнику по сайту

З іншого боку, Weebly має простий і мінімалістичний користувальницький інтерфейс, і його дизайн значно відрізняється від запропонованих Squarespace. Але, якщо ви віддаєте перевагу простоту щодо дизайну, Weebly – це шлях. У ньому менше інструментів, ніж у Squarespace, і це далеко не найпростіший веб-конструктор з перетягуванням. Це дуже зручно в користуванні, всі його шаблони чуйні і в ньому є понад 40 заздалегідь розроблених макетів сторінок, на які ви можете вибрати.

Квадратний простір

логотип квадратного простору на першому керівництві по сайту

Квадратний простір пропонує елегантний та професійний дизайн, тому він є лідером на ринку, коли справа доходить до створення чуйних веб-сайтів. Усі шаблони дизайну, які пропонує Squarespace, дуже відшліфовані та призводять до набагато кращого користувальницького досвіду. Squarespace забезпечує цілодобову підтримку клієнтів. Він також пропонує вам широкий перелік варіантів для стилізації та налаштування вашого веб-сайту. Багато інших веб-розробників не пропонують варіантів налаштування стилю вашого сайту, які не потребують редагування коду.

Висновок

Сьогодні наявність веб-сайту, зручного для мобільних пристроїв, є необхідністю. Перехід на мобільний телефон забезпечить вашим відвідувачам кращий досвід користувача. Внесіть зміни та не відставайте від темпу, оскільки Google нагородить вас більш високим рейтингом у результатах пошуку.

Існує багато варіантів створення веб-сайту, який буде оптимізований для мобільних пристроїв. Ознайомтеся з наявними та виберіть той, який найкраще відповідає вашим потребам.

Приділяючи увагу цій важливій деталі зараз, окупиться у створенні клієнтської бази, збільшенні продажів та налагодженні лояльних довгострокових клієнтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map