Як зробити логотип

Contents

Вступ

басовий логотип

Нинішня ера дизайну логотипів розпочалася у 1870-х роках з першого абстрактного логотипу, червоного трикутника Баса.

Ваш логотип – це візуальне зображення вашого бренду, і все, що воно означає. На перший погляд, це повинно відображати особистість та обіцянку вашого бренду. В ідеалі він буде незабутнім і виділятиметься з натовпу. Розгляньте знакові логотипи, такі як Nike swoosh, просте яблуко Apple Computer або червоне яблуко Target. Що спадає на думку, коли ви думаєте про кожного з них?

Якщо ви запускаєте блог чи малий бізнес, можливо, у вас не буде ресурсів, щоб найняти дизайнера для розробки вашого логотипу. Цей посібник був розроблений, щоб допомогти власникам малого бізнесу без дизайнерського досвіду зрозуміти, як створити логотип. Ви дізнаєтесь про процеси, необхідні для передачі своїх ідей на папір, дізнаєтесь, як виявити недоліки у вашій концепції та дозволити, щоб ваша основна ідея зростала, поки вона не досягне задовільного рівня якості.

Хоча це може бути новим підґрунтям, ви, мабуть, багато чого навчитеся та насолодитесь досвідом. Отже, почнемо з початку.

Що таке логотип?

що таке логотип

Логотип працює так само, як ваше ім’я. Коли ви народилися, ваші батьки дали вам ім’я, яке з часом ви просякнуло особистістю. Тепер, коли люди чують ваше ім’я, вони відразу думають про вас. І коли люди говорять про вас, ваше ім’я викликає певні емоції та характеристики.

Щоразу, коли ім’я з’являється, люди одразу думають “той смішний хлопець, який має глибокий голос” або “та блондинка, яка сміливо сміється і завжди гарно одягається”.

У цьому ж логотипі – символічне зображення ідентичності вашого бренду. Він несе в собі життєво важливу інформацію про те, хто ти є і що робиш, і викликає у людей певну емоцію. Наприклад, BMW асоціюється з точністю, якісними транспортними засобами та престижем, оскільки багато керівників компаній керують своїми седанами. Nike асоціюється зі спортивними показниками високого рівня та міцним взуттям.

Чому важливі логотипи?

мріяти

Логотипи надають веб-сайтам ідентичність, але вам потрібно зрозуміти, чому це так важливо. Процес брендингу має багато різних етапів та елементів. Дизайн та правильне використання вашого логотипу є великою частиною його.

Ваше завдання – переконатись, що люди підключають точки і розпізнають ваш веб-сайт та брендують вдруге, коли вони бачать логотип. Якщо це допоможе, ваші маркетингові зусилля будуть набагато ефективнішими. Справа в тому, що більшість людей будують емоційний зв’язок з брендами, з якими вони мали позитивний досвід, виходячи зі своєї історії та особистості.

Коли цільові споживачі бачать ваш логотип, їм потрібно негайно розпізнати його та зв’язати його зі значеннями вашого бренду. Чому це важливо? Оскільки приблизно 65 відсотків споживачів сказали, що спільні цінності привертають їх до бренду та до конкретних товарів чи послуг, які ви пропонуєте. Вони також виявили, що спільні цінності допомагають зробити ваш бренд більш незабутнім. Наступного разу, коли вони задумаються про щось, пов’язане з вашою нішею, ваше доменне ім’я та логотип мають стати першими зображеннями, що потрапляють їм у голову.

Ваша аудиторія повинна мати можливість відрізняти ваш логотип від серії логотипів різних брендів на полиці та вибирати ваш товар виходячи з того, що вони асоціюють його з якістю, економічністю чи будь-якою іншою характеристикою, про яку ви хочете бути відомою.

Принципи ефективного логотипу

принципи логотипу

Для того, щоб ви успішно створили логотип, є деякі принципи, яких ви повинні знати. Як початківець у світі дизайну логотипів, вам потрібно буде навчити свій розум, щоб він міг прийняти творчий процес мислення, який дозволить вам придумувати унікальні дизайни. Ви можете це зробити, якщо ви розумієте такі принципи:

Простота – це ключ

Дизайнери постійно перестараються, якщо мова йде про логотипи. Але найпопулярніші логотипи вражають своєю простотою. Nike та Apple – чудові приклади: усі на планеті визнають ці логотипи та їх девізи. Очевидно, що між передозуванням та недоотриманням цього є тонка грань, і це може бути вашим найбільшим завданням при розробці логотипу..

Це має бути унікальним

У морі компаній останнє, що вам потрібно, – це загальний дизайн логотипу, схожий на всіх інших. Звичайно, існують деякі популярні функції дизайну для будь-якої ніші, але вам потрібно щось з унікальним стилем – функції, які конкретно стосуються вашого бренду..

Це потрібно впізнавати

Вам потрібно проникнути в розум цільової аудиторії, з’ясувати, що їм подобається та прагнути, і відповідно розробити дизайн. Логотип повинен виділятися і легко розпізнаватися навіть здалеку. Очевидно, що тут потрібно провести багато досліджень, але це вартує вашого часу.

Еволюція логотипу Apple добре підтримує принцип, викладений у цій частині.

яблуко логотип

Гнучкість дуже важлива

Логотип повинен бути впізнаваним незалежно від розміру або середовища, на якому він представлений. Він повинен працювати як кольоровим, так і чорно-білим, на рекламних щитах та візитках, у кутку веб-сторінки, переглянутої зі смартфона, а також на брелках та кружки. Занадто складні логотипи не перекладають на менші формати.

Для цього потрібна дзеркальна особистість бізнесу

Можна придумати чудовий логотип, якому просто не вистачає потрібного духу. Прекрасним прикладом може бути використання грайливих кольорів та мультяшного шрифту при створенні логотипу для серйозної юридичної фірми – це велика ні-ні. Однак у цьому процесі ви можете зробити багато різних помилок, які не є настільки очевидними, тому вам дуже важливо чітко визначити свій бізнес.

Різні типи логотипів

Шрифти, які найбільше використовуються провідними брендами
Тільки логотип
6%
Лише текст
37%
Текст та логотип
56%

процент

8%

Serif шрифти

11%

Шрифти сценаріїв

12%

Шрифти на плиті

63%

Без шрифтів

Тепер, коли ви ознайомилися з основними принципами, саме час з’ясувати, які типи логотипів існують, щоб ви могли ознайомитись зі своїми параметрами. Різні типи логотипів можуть допомогти вам досягти максимальної персоналізації та знайти правильний тон.

Текст

Поширена помилка мирян – це думка, що логотип повинен складатися лише з елементів дизайну, а не з простого тексту. Це далеко не правда. Можна створити позачасовий дизайн, використовуючи слово, одну букву або абревіатуру. Краса такого підходу полягає в різних шрифтах і можливостях, які практично безмежні.

Символічний

Символи веселі та незабутні. Символом може бути що завгодно – від маленького зеленого листочка, який означає екологічну свідомість до конкретної тварини, геометричні форми або навіть щось абсолютно абстрактне. Багато символів впізнавані у всьому світі, і хоча деякі з них містять інші відомі з минулого символи або були натхнені ними, багато найкращих були створені з нуля..

Очевидна проблема тут полягає в тому, що ви не будете першою людиною, яка запам’ятала певну конотацію між символом і певною діловою нішею, і дуже ймовірно, що ви знайдете концепцію, яка вже існує, якщо ви цього не зробите. твоє домашнє завдання.

Комбінований

Якщо ви вирішите поєднати символи з текстом, у вас буде ще більше варіантів для вашого дизайну. Є багато цікавих прикладів того, наскільки потужним може бути поєднання символів та слів у світі логотипів. Але є проблема, якої потрібно уникати. Цей тип логотипу легко переборщити – маючи так багато варіантів, що важко не перетнути ту тонку лінію, про яку ми згадували раніше. Обізнання нашого першого принципу – простота – триматиме вас на правильному шляху.

Процес дизайну логотипу

логотип мозкового штурму

80%

80%

думаю, колір збільшує збереження бренду

95% використовувати тільки один або два кольори

Обмежте кольори логотипу до 3 або менш

Все, що ми згадували до цього часу, є трохи теоретичним, але зараз саме час переглянути точні кроки, які потрібно пройти, перш ніж ви зможете придумати остаточну версію свого логотипу. Лампочка, що з’являється над вашою головою, разом з геніальною ідеєю на вашій думці в хвилину, коли ви почнете працювати над нею, – це можливість, але також малоймовірно. Будь-який творчий процес потрібно розділити на чіткі кроки, щоб ви могли бути максимально ефективними.

Створіть короткі або творчі вказівки для висвітлення кінцевих цілей та проблем, які необхідно вирішити

Перш ніж почати працювати над логотипом, потрібно визначити, що ви намагаєтеся передати, хто ваша цільова аудиторія, яку загальну проблему ви вирішите та що відрізняє ваш бренд від конкуренції. Ви по суті хочете чітко визначити свою ціннісну пропозицію і викристалізувати філософію вашого бренду.

Ось ефективний перелік питань, які ви повинні мати перед собою під час цього процесу:

 • Які мої цілі?
 • Кого я намагаюся представити через логотип?
 • Хто моя цільова аудиторія?
 • Що робить мене кращим, ніж моя конкуренція?
 • Що означає мій бренд?

Якщо ви починаєте сімейний бізнес, поговоріть зі своїми бізнес-партнерами та працівниками чи членами сім’ї, і переконайтеся, що ви знаєте, як ви хочете, щоб інші бачили вашу компанію.

Поглиблені дослідження

Наступний крок – поглянути на ринок, інші компанії у вашій ніші і навіть те, що говорять споживачі на форумах та соціальних медіа. Ваш логотип повинен бути відповідним для ринку, підібраним відповідно до уподобань вашої цільової аудиторії та викликати емоційний відгук. Одночасно воно повинно відповідати цінностям вашого власного бренду та типу зображення, яке ви хочете зобразити. Створення ідеального аватара клієнта дуже допомагає на цьому етапі.

Озброївшись оглядами ваших досліджень, ви можете почати звужувати свої ідеї до конкретного типу логотипу, який, на вашу думку, найкраще працює, наприклад, одного з трьох згаданих у попередньому розділі. Ви також можете почати думати про кольори, шрифти та символи, які ви можете використовувати, та емоції, яку хочете передати. Найкраще зосередитись на одній або двох характеристиках, які ви хочете продемонструвати через свій логотип, наприклад “елегантний і сучасний” або “молодий і пригодний”.

Використовувані кольори логотипу та кольорові емоції від брендів Fortune 500
Синій37%Надійний надійний безпечний відповідальний
Чорний27%Можливість винятковості гламуру
Червоний27%Хвилювання Енергія Пристрасть Мужність
Жовтий16%Бадьорість Інтелект Спонтанність енергії
Зелений7%Свіжість здоров’я Свіжість Багатство
Помаранчевий5%Ентузіазм Захоплення Щастя Сила
Коричневий3%Природний простий земляний
Фіолетовий2%Шляхетність Таємниця Мудрості Духовність

Пошук натхнення та вивчення різних ідей

Це пункт, коли ви сідаєте з діловими партнерами, друзями чи членами сім’ї, випиваєте багато кави і починаєте мозковий штурм. Хоча ви робите домашнє завдання, переконайтесь, що ви піддаєте свій розум різним джерелам натхнення – змагання із зірками з порожньою сторінкою навряд чи зможуть принести користь. Ви можете подивитися на поп-культуру, мистецтво, історію, міфологію, щось із минулого, що має велику емоційну цінність, натхненну цитату з книги чи фільму, або створити гру на словах на основі назви вашої компанії. Це зробить вас мотивованими та зосередженими протягом усього процесу, якщо ви зробите кілька коротких перерв.

Створення декількох когерентних цифрових версій проекту

Як тільки ви добре зрозумієте, що ви хочете досягти, і знайшли кілька елементів, які ви хочете включити, ви можете почати накреслювати різні ідеї на папері. Для цього процесу вам не потрібні великі навички малювання, просто створюйте грубі зображення. Тут є три основні варіанти: ви можете створити грубі малюнки від руки, щоб дати професійному дизайнеру уявлення про те, що ви хочете, використовувати комп’ютерне програмне забезпечення та онлайн-інструменти, щоб зібрати кілька чернеток або просто повністю передати проект, але про це пізніше.

Оцінка та налаштування дизайну

Основна концепція, яку ви придумали, повинна трактуватися як дерево, щойно посаджене – вам потрібно дати йому місце для дихання та росту. Коли ви розробляєте власний логотип, найкраще поділитися своїми ідеями та грубими ескізами з друзями та родиною або навіть з потенційними клієнтами в соціальних мережах та отримати відгуки.

Виготовлення зразків та вибір дизайну

Психологія кольору
Переглянути психологію кольору [інфографіки]

Коли ви створили кілька варіантів дизайну, які найкраще працюють, настав час їх кристалізувати. У цей момент ви можете вибрати один або два дизайни, які подобаються всім, і створити одну або дві варіанти, змінюючи дрібні речі, такі як шрифт, колір, пропорції або розташування деяких елементів. Ви також повинні перевірити свої концепції в чорному та білому кольорі та побачити, чи працюють вони в різних розмірах. Після того, як це зроблено, саме час шукати більше відгуків. Коли ви визначите, яка з цих варіантів здається найкращою відповіддю, саме час перейти до завершальної фази.

Інструменти та методи створення логотипу

малюнокНамалюйте себе

Ви не тільки автор, але і безпосередній творець вашого логотипу

Витрачений час
 • 10-20 годин
Вартість
 • Безкоштовно
Переваги
 • Повний контроль над процесом
 • Безкоштовно
Недоліки
 • Повинен мати навички малювання
 • Повинен знати графічні програми
 • Результат низької якості (без досвіду)

роботи дизайнераЗамовте роботу дизайнера

Заздалегідь підготуйте детальний концепт логотипу – перелічіть усі свої побажання
Шукайте дизайнера. Якщо серед ваших друзів такої людини немає, скористайтеся веб-сайтами-фрілансерами

 • 2 дні
 • від 50-100 до 500-1000 доларів
 • Велика різноманітність дизайнерів
 • Досвід та професіоналізм
 • Гідна якість готового логотипу
 • Знадобиться багато часу, щоб знайти хорошого дизайнера
 • Можливо, результат вам не сподобається
 • Процес повинен контролюватися
 • Фрілансер може захворіти або «зникнути»

дизайнерська студіяЗамовте роботу дизайнерської студії

Ситуація така ж, як у випадку з дизайнером-фрілансером, але набагато приємнішою та організованішою

 • від 1-2 тижнів до 1-2 місяців
 • від 1000 доларів (у маловідомих студіях)
 • Професійні дизайнери
 • Велика різноманітність дизайнерських студій
 • Простіше домовитися
 • Високоякісний логотип
 • Краще управління часом
 • Висока ціна
 • На створення логотипу потрібно багато часу

молотокПровести тендер

Зареєструйтесь на одному з краудсорсингових сайтів, створіть детальну концепцію логотипу та заплатіть гроші. Усі дизайнери можуть бачити вашу концепцію логотипу, і якщо вони захочуть, вони приймуть роботу. Тоді ви вибираєте переможця, який отримає оплату

 • 2-4 дні
 • 100-200 доларів
 • Вибір з декількох варіантів
 • Ви можете спілкуватися з дизайнером
 • Логотип створений вчасно
 • Навіть якщо вам нічого не подобається, вам все одно доведеться платити
 • Ви повинні мати детальну концепцію логотипу

редакторВикористовуйте онлайн-редактор

Це спрощена та адаптована версія Photoshop для створення логотипу. Вам потрібно вибрати піктограми, шрифти та колір із бази даних. Потім зробіть свій логотип самостійно

 • 0,5-3 години
 • $ 20-50
 • умовно
 • немає передоплати
 • необхідні навички дизайну
 • не можна вносити незначні зміни зображення в сервісну базу даних
 • зазвичай посередній результат (все залежить від ваших навичок та досвіду)

https://goo.gl/L4ESlk

Існує маса чудових зручних у користуванні інструментів та економічно ефективних послуг, які ви можете використовувати для створення логотипу, залежно від ваших потреб, бюджету та рівня кваліфікації. Навіть якщо у вас немає попереднього досвіду роботи з дизайн логотипу, ви можете створити кілька чорнових проектів, які дадуть професійному дизайнеру хорошу відправну точку. Ось три найпопулярніші маршрути, якими можна пройти.

Будьте легкі в собі, якщо ви новачок. Існує багато різних веб-сайтів, які допоможуть швидко придумати гідний дизайн. Безкоштовні інструменти можуть запропонувати пристойну різноманітність і допомогти вам створити справний дизайн або просто дати вам кілька хороших ідей, які ви можете розширити. Деякі сайти пропонують заздалегідь виготовлені дизайни, які можна змішувати та співставляти, налаштовуючи такі елементи, як розмір, шрифт та колір. Деякі конструкції пропонують ще більше свободи для налаштування. Вони не потребують особливих навичок і, як правило, найкращі для невеликих компаній з дуже обмеженими бюджетами.

Безкоштовні інструменти

Якщо у вас є час на руках і ви хочете створити логотип самостійно, наступні три інструменти будуть дуже корисними. Кожен з них – це чудовий інструмент, який дуже ефективний і головне – безкоштовний у використанні.

Логастер

Logaster дозволить вам переглядати кілька сотень логотипів, поки не знайдете ідеальний для вас. Після введення найменування вашої компанії та вибору виду підприємницької діяльності ви зможете розпочати квест – як тільки ви виберете логотип, Logoaster надасть вам різні варіанти, наприклад додавання тексту чи зміна кольорів, налаштувати та персоналізувати його. Залишилося лише завантажити його, і ви можете зробити це у растровому та векторному форматах, але спочатку вам потрібно знати різниця між двома форматами.

Кравець брендів виробник логотипів

“Пошиття брендів” – один з провідних виробників логотипів, доступних сьогодні в Інтернеті. Вони використовують технології машинного навчання та штучного інтелекту, щоб створити унікальний і красивий логотип, пристосований до вашого бізнесу. Tailor Brands піднімає ваш логотип на новий рівень, автоматично включаючи його в соціальний пост для соціальних медіа, візиток, шаблонів тощо..

Інтернет-виробник логотипів

Маючи понад мільйон користувачів, це програмне забезпечення здатне надати вам досвід з перших рук у світі логотипів. Величезна колекція зображень з безлічі різних категорій робить його простим у використанні, і ви можете створити власний логотип за лічені хвилини. Ви повинні знати, що інтерфейс цього інструменту не настільки великий, що є єдиним головним недоліком Інтернет-виробника логотипів. Тим не менш, ви зможете створити хороші символічні логотипи за допомогою цього програмного забезпечення.

Платні послуги

Для тих, хто хоче створити індивідуальний дизайн, заснований на власних ідеях та дослідженнях, які вони зібрали, і готові заплатити за це розумну ціну, існує ряд чудових веб-сайтів-фрілансерів, де ви знайдете графічних дизайнерів різних рівнів кваліфікації. Процес досить простий: ви знаходите дизайнера, чия робота вам подобається, даєте їм свій внесок і оплачуєте їхні послуги, коли робота закінчена..

Наступні три платформи з’єднують фрілансерів з роботодавцями, тож можна розраховувати працювати з дизайнерами з різних куточків світу. Їх робота потребуватиме відповідної грошової компенсації, але є можливість для переговорів.

Фрілансер

Хоча багатьом людям не подобається користувальницький інтерфейс фрілансера, ви не можете насправді сперечатися з тим, що це платформа, яка може запропонувати багато. Ви можете бути досить точними щодо потрібного вам логотипу, докладно описувати його, вибирати ціновий діапазон, в якому ви готові працювати – і просто чекати найкращого учасника. Однак не слід багато чекати від команди підтримки фрілансера, якщо виникає певна проблема.

Робота

Подібно до фрілансера, UpWork – це платформа, яка з’єднує роботодавців із фрілансерами та дає їм змогу встановити професійні стосунки. Він народився, коли злилися дві найбільші позаштатні платформи, oDesk та Elance. Після створення профілю ви можете створити посадові посади, де детально описується те, що ви шукаєте. Далі ви чекаєте подання заявки на кількість дизайнерів. Потім ви можете перевірити їхні профілі та вибрати той, який ви вважаєте найкращим. Існує багато місця для чіткого спілкування вперед і назад, тому ви зможете надати відгуки про перші чернетки та пізніші версії логотипу, поки остання ідея не буде викристалізована..

PeoplePerHour

На цій платформі і роботодавці, і фрілансери зосереджуються на роботах, які є менш масштабними, в основному роблячи угоди, які зазвичай передбачають цінову пропозицію запропонованої роботи, виходячи з оцінки часу, необхідного для завершення роботи. Однак, оскільки вам потрібен лише логотип, ви зможете знайти хорошого дизайнера, який буде працювати за справедливу ціну і виконати своє завдання за короткий проміжок часу..

Бюджетні підходи

Якщо ваш бюджет не дозволяє платити за виконаного дизайнера, шукайте дешевші варіанти. Три перераховані нижче платформи запропонують вам інший ринок – саме тут талановиті дизайнери, що розвиваються, шукають роботодавців із жорстким бюджетом.

Фіверр

Трохи простіший, ніж попередні платформи, і пропонування роботи починається лише з 5 доларів, це може бути швидким і простим рішенням для тих, хто шукає гідний, доступний логотип. Ви просто використовуєте їх вбудовану пошукову систему, щоб знайти дизайнерів логотипів і найняти той, який вам подобається. Навички та ціни варіюються від швидких і простих логотипів від 5 до 30 доларів або більше професійних логотипів з переглядами та кількома поняттями на кілька сотень доларів. Є багато позитивних оцінок, які надходять від обох сторін, роботодавців та фрілансерів, тому якщо у вас менший бюджет та реальні очікування, це може бути ідеально для вас.

Пласіт

Потрапивши до 39,95 долара США (або вдвічі, якщо у вас є щомісячна підписка), ви можете отримати високоякісний логотип, використовуючи простий у користуванні виробник логотипів Placeit. З більш ніж 4500 професійно розроблених шаблонів логотипів у вас буде безліч варіантів на вибір, незалежно від вашої галузі. Отже, якщо ви шукаєте доступний, унікальний і висококаліберний логотип Placeit, і це прямий інструмент дизайну логотипів, може стати для вас чудовим варіантом.

Зеерк

Пошук потрібного дизайнера на цій платформі може зайняти деякий час – ціни на послуги встановлюються фрілансерами, і вони коливаються від 5 до 1000 доларів. Однак якщо ви докладете певних зусиль, ви зможете знайти фрілансера, який відповідає вашому бюджету та потребам, переглянувши велику кількість портфелів.

Веб-сайти для краудсорсингу

Скільки б ви заплатили за новий логотип?
діаграма

Що стосується платформ, заснованих на краудсорсингу, наступні – найкращі три. Всі вони виховують цікаві стосунки роботодавець-дизайнер і дозволяють вибрати найкращий варіант із ряду унікальних дизайнів, представлених різними талановитими дизайнерами.

99 Дизайн

Чудова річ у 99Designs – це те, що вона може бути дуже доступною – якщо вам не вистачає бюджету, ви можете просто подати ціну, яку ви готові платити за дизайн логотипу, і отримувати ідеї від дизайнерів, готових працювати за цією ціною. Кілька дизайнерів надсилають свої логотипи, і ви можете вибрати той, який найкраще відображатиме ваш бренд. Ви отримуєте логотип; людина отримує зарплату; це досить просто. Однак ви повинні знати, що будувати довгострокові професійні стосунки – це не те, що тут роблять люди – ви отримаєте логотип у файлі формату .jpeg або .eps, і це все. Також слід зробити деякі дослідження цих типів файлів, щоб ви знали, який ваш найкращий варіант.

Designhill

Для тих, хто хоче виготовити логотип самостійно, але не має необхідних навичок, виробник логотипів на базі AI Designhill – це, мабуть, один з найкращих варіантів. Все, що вам потрібно зробити – це ввести деяку інформацію про їхню компанію, вибрати їх перевагу дизайну, а потім виходячи з цих переваг, ви можете вибрати різні логотипи.

Конкурс дизайну

На відміну від попередньої платформи, конкурс дизайну дозволяє створити довгострокові професійні відносини, що може бути їх найкращою особливістю. Це свіжа платформа логотипу і найбільша, тому на вибір є багато талановитих людей. Якщо вам потрібна допомога, ви також повинні знати, що команда підтримки дизайну конкурсу працює в режимі он-лайн з понеділка по п’ятницю, готова допомогти вам.

DesignCrowd

DesignCrowd надає вам доступ до понад 500 000 дизайнерів з усього світу з логотиповими проектами, які починаються всього з 99 доларів. Крім дивовижної галереї зі значною кількістю видатних логотипів, у них також є чудова команда, яка може відполірувати ваш дизайн та підготувати його до програмних продуктів. DesignCrowd стосується якості (а не лише кількості), тому ви повинні врахувати їх у майбутньому проекті.

Про інструменти


Переглянути Adobe Photoshop CC [шпаргалка]

Якщо у вас, у когось із ваших товаришів чи членів сім’ї є якийсь художній талант, ви можете розглянути можливість створення цілого логотипу з нуля, використовуючи професійне програмне забезпечення. Такі інструменти, як Illustrator та Photoshop, спочатку можуть бути важкими, щоб обернути голову, але вони дозволять вам реалізувати ідею краще, ніж будь-що інше. Вони вимагають невеликих початкових інвестицій та великої кількості роботи, але вони дозволяють створити абсолютно все, що ви можете собі уявити. Вам не доведеться турбуватися про те, щоб повідомити свої ідеї комусь через Skype або електронною поштою або витратити багато грошей, щоб правильно підібрати дизайн. Але вам знадобляться певні навички. Це найкращий варіант для творчих художників та підприємців, які мають талант до дизайну.

Adobe Illustrator


Переглянути чіт-лист Adobe Illustrator

Чудова річ у цьому інструменті – це те, що за допомогою нього можна створювати обидва типи графіки – растрову та векторну. Однак, щоб правильно ним користуватися та ознайомитись із усіма його параметрами, вам обов’язково потрібно буде покласти це за деякий час – це єдиний істотний недолік Adobe Illustrator. Він доступний в Windows та Mac, і він включає в себе безліч абсолютно нових функцій, таких як розумні інструменти для малювання, нові ефекти спотворення тощо. Отже, якщо у вас є достатньо часу на руках, ми пропонуємо вам перейти з Adobe.

Corel Draw

Відмінна програма для векторного малювання, Corel Draw існувала протягом багатьох століть і досі є одним з найпопулярніших інструментів для дизайну логотипів. Він має дуже інтуїтивний інтерфейс, до якого легко звикнути, повністю настроюється та дає користувачеві безліч варіантів роботи. Програмне забезпечення є дещо дорогим, але ви можете отримати безкоштовну пробну версію і бути готовим до створення чудового логотипу за один раз.

Сміється пташка

Цікавим фактом щодо цього програмного забезпечення є те, що воно дає корисні поради та рекомендації під час творчого процесу. Також навігаційне меню та теми Laughingbird прості у використанні та застосуванні. Однак якщо ви володієте мінімальними знаннями про дизайн логотипу, ви можете бути переповнені величезною кількістю варіантів. Крім цього, Laughingbird дозволить вам створити професійний логотип, завдяки безлічі розумних функцій.

торт

Реєстрація та захист вашого логотипу

Хоча це може здатися великою роботою, це насправді не так – це просто юридична справа, про яку потрібно подбати, щоб захистити свій логотип та бренд. Перш за все, вам потрібно вивчити торговельні марки та побачити, чи є ще хтось, хто вже заявив і зареєстрував цей логотип, або логотип, який дуже схожий на нього. Напевно, найкращий спосіб зробити це – пройти Службу патентів та торговельних марок США і подивитися, що показують їхні записи.

Якщо проблем із логотипом, який ви вирішили взяти, немає, слід заповнити необхідні форми та подати заявку в офіс торговельної марки, що можна зробити в Інтернеті. Ви також можете знайти багато корисної інформації щодо товарних знаків на їхньому веб-сайті.

Якщо ваша заява буде схвалена, ви матимете всі законні права на ваш логотип у будь-якому штаті США. Ще одне, що вам слід подумати про використання – щось, що називається годинник торговельної марки, може бути дуже корисним, оскільки воно сповістить, коли використовується ваш логотип , незаконно, третьою стороною.

Висновок

Цей посібник охоплює всі основні моменти, які повинен знати кожен, хто зацікавлений у розробці хорошого логотипу на невеликий бюджет. Інформація буде дуже корисною для всіх, хто новачок у дизайні логотипів, особливо амбітних підприємців, що відкривають свій перший інтернет-магазин чи запускають перший стартап, а також блогерам та художникам, які прагнуть створити авторитетний бренд..

Якщо ви будете слідувати цьому посібнику, ви зможете застосувати здоровий, креативний процес мислення, викласти чіткі ідеї та розробити логотип, який запам’ятовується, приваблює та розмовляє з цільовою аудиторією. Використання чітко визначених кроків та проведення значної кількості досліджень на передній частині забезпечить вам основу для створення незабутнього та універсального представлення вашого бренду.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map