Як зробити електронну електронну пошту на замовлення у 2020 році

Електронні листи широко використовуються як ефективний інструмент спілкування для особистого та фірмового використання. Ділова електронна пошта досі відіграє провідну маркетингову роль для створення зв’язків та збільшення кількості конверсій. Він також є невід’ємною частиною електронних маркетингових кампаній багатьох компаній, які реалізують його потенціал. У міру процвітання цифрової економіки важко уявити будь-яку фірму, яка не має професійної електронної адреси.


Чи використовує ваш бізнес користувацький електронний лист?

Це може здатися невеликою деталлю у великій картині брендингу, але це деталь, яка може принести вам великі переваги. У цьому посібнику я покажу вам, як створити власну електронну адресу для вашого бізнесу за наявним або новим доменним іменем. Ваш новий електронний лист буде виглядати так – [email protected]

Створення інфографіки електронної пошти
Перегляд способів створення користувацької електронної пошти [Інфографіки]

Contents

Зміст

 • Для чого потрібна спеціальна адреса електронної пошти?
 • Швидкий праймер – Спеціальний електронний лист для початківців
 • Налаштування користувацької електронної пошти за допомогою G Suite (Google)
 • Створіть електронний лист із альтернативами G Suite
 • Синхронізація електронної пошти із стороннім програмним забезпеченням
 • Підключення облікового запису електронної пошти до мобільного телефону
 • FAQ
 • Висновок

Для чого потрібна спеціальна адреса електронної пошти?

дівчина їздить фірмовим автомобілем

Не має значення, чи є ви блогером чи власником бізнесу – користувацький електронний лист відрізнятиме вас від конкурентів. Якщо ви шукаєте роботу, професійна електронна адреса відрізнятиме вас від інших перспектив. Якщо ви створюєте блог, вам потрібно буде використовувати мережу, щоб створити міцний імідж бренду та створити чудову репутацію в Інтернеті. Персоналізована адреса електронної пошти допоможе вам досягти цього, оскільки допоможе вам виділитися з інших блогерів у вашій ніші.

Той самий трюїзм застосовується при створенні вашого бренду. Спеціальний обліковий запис електронної пошти дає вам миттєвий довіру і показує, що ви професіонал. Це прекрасний спосіб виділитися серед інших у вашій галузі, які створюють незабутні перші враження.

Якщо ви збережете загальну адресу електронної пошти, ви ризикуєте з’явитися любительською. Чи не час створити власну електронну пошту та показати, що ви дотепні та серйозно ставитеся до свого бізнесу?

Більше того, люди швидше пам’ятають вас, оскільки вони звикли бачити gmail.com, hotmail.com та інші загальні електронні листи. Налаштування електронної пошти на власному домені зробить вас незабутніми. Подумайте про це на хвилину: скільки разів ви моментально забули те, що сталося раніше на @ gmail.com?

Підтвердьте свою особу в ультраконкурентному діловому світі та розгорніть всю свою гру, демонструючи унікальну та впізнавану професійну електронну пошту. Це простий спосіб продемонструвати, що у вас справжній бізнес, а не хобі.

Примітка: Якщо у вас є веб-сайт (доменне ім’я + веб-хостинг) або плануєте його створити, ви можете безкоштовно налаштувати власну електронну пошту з вашим постачальником веб-хостингу. Усі веб-хостингові компанії, такі як Bluehost, пропонують БЕЗКОШТОВНІ акаунти електронної пошти зі своїми хостинг-планами. Вам просто потрібно отримати доступ до облікового запису, і ви можете налаштувати свою електронну адресу протягом декількох хвилин.

найкращі практики електронної пошти

Швидкий праймер – Спеціальний електронний лист для початківців

Створити новий обліковий запис електронної пошти насправді просто, і навіть якщо ви абсолютно новачок у цьому процесі, ви отримаєте повірку про нього в найкоротші терміни. Подумайте про це як про створення веб-сайту, адже ви починаєте з придбання доменного імені та вибору постачальника хостингу електронної пошти. Якщо у вас є веб-сайт для вашого бізнесу, ви вже маєте власне доменне ім’я. У такому випадку найкращим варіантом є використання цього імені для електронної пошти.

Якщо у вас ще немає доменного імені, вам доведеться придбати його. Ви можете придбати доменне ім’я у реєстратора домену та підключити його до постачальника хостингу електронної пошти. Або ви можете придбати доменне ім’я прямо у постачальника послуг хостингу електронної пошти, обраного вами. Ми детально покажемо вам, як зробити акаунти електронної пошти в різних компаніях.

1. Купівля доменного імені

Як я вже згадував вище, ви можете придбати доменне ім’я навіть у реєстратора чи постачальника хостинг-адрес електронної пошти. Є багато реєстраторів доменних імен на вибір, але найпопулярніші – Godaddy, Namecheap або Hover.

Як ви насправді купуєте доменне ім’я? Перейдіть на веб-сайт регістратора домену, який ви обрали, і вам буде представлено текстове поле, в якому вам слід ввести потрібне ім’я домену.

Ось приклад, який допоможе вам отримати чітке уявлення про те, як повинна виглядати ваша електронна адреса: наприклад, [email protected] Ви можете вибрати інші домени верхнього рівня, такі як .org, .net або багато інших, але домен .com верхнього рівня є найбільш широко використовуваним і найбільш пам’ятним..

Після введення доменного імені виберіть домен верхнього рівня та перевірте, чи доступна потрібна комбінація обох. Якщо ні, вам потрібно придумати інше ім’я домену, оскільки ви не можете зареєструвати вже зареєстроване доменне ім’я. Знайшовши доступне ім’я домену, натисніть на комбінацію імені та домену верхнього рівня та додайте його у свій кошик.
Після цього вас попросять зареєструвати рахунок та ввести свою основну контактну інформацію та вибір платежу. Після підтвердження вашого рахунку та затвердження платежу ваше доменне ім’я буде зареєстровано.

2. Вибір постачальника хостингу електронної пошти

Вибираючи службу хостингу електронної пошти, вам потрібно вибрати той, який запропонує вам найкращі рішення для управління електронною поштою, місткість зберігання, технічну підтримку і, звичайно, запропонує вам свої послуги за доступною ціною. У вас є на вибір багато хостингових постачальників електронної пошти, таких як Google (G Suite), Office 365 Business Essentials (включаючи весь пакет Office та багато онлайн-сервісів), Zoho Mail, FastMail, ProtonMail, Pobox та Rackspace Email.

Процес створення вашої електронної пошти майже однаковий з усіма клієнтами хостингу електронної пошти. У наступному розділі ви ознайомтеся з основними провайдерами з усіма необхідними кроками, включаючи придбання доменного імені без використання реєстратора домену.

Налаштування користувацької електронної пошти за допомогою G Suite (Google)

спеціальна адреса електронної пошти

G Люкс

Ключові особливості

 • Доступ до популярних програм Google, таких як Gmail, Календар, Документи, Таблиці тощо.
 • Адреси електронної пошти з доменним іменем вашого підприємства
 • Робота в єдиному документі з товаришами по команді
 • Зберігайте та діліться файлами у хмарі через Google Drive
 • Двоетапна перевірка та одноразова реєстрація
 • Керуйте всім з одного місця за допомогою консолі адміністратора
 • Шукайте в усіх додатках через Google Cloud Search
 • Виявлення спаму, зловмисного програмного забезпечення та фішинг
 • Призначайте користувачам різні ролі
 • Керуйте конфіденційними даними за допомогою Google Vault

Ціноутворення

 • Ціни на G Suite починаються з 6 доларів на кожного користувача на місяць для базового плану
 • Бізнес-план додає додаткові додатки та функції у розмірі 12 доларів США на місяць
 • Підприємство дає вам все за ціною 25 доларів на кожного користувача на місяць


Функції Premium Google Meet тепер доступні для всіх клієнтів G Suite до 30 вересня 2020 року. Почніть безкоштовну пробну версію G Suite вже сьогодні.

Крок №1: Створіть обліковий запис

Як і будь-яка інша послуга, яку ви могли використати, перед налаштуванням даних вам знадобиться дійсний обліковий запис. Крім того, є деякі технічні речі, але будьте зі мною, виконайте кожен крок, і ви швидко зробите.

Для початку відкрийте G Люкс і натисніть велику кнопку “Початок роботи”.

gsuite Початок роботи

Введіть свою основну інформацію, наприклад, назву компанії, кількість членів команди та місцеположення та натисніть «Далі».

кількість користувачів gsuite

Далі заповніть інформацію адміністратора (ім’я та прізвище, плюс поточну адресу електронної пошти).

контактна інформація gsuite

Після цього G Suite запитає, чи хочете ви використовувати домен, який уже використовується, або бажаєте придбати новий. Для цього посібника я вважаю, що ви вже придбали хостинг та налаштували своє доменне ім’я. Якщо ні, просто виберіть іншу кнопку та виконайте вказівки щодо придбання нового домену через Google.

Виберіть кнопку «Так, у мене є одна, яку я можу використати».

крок домену gsuite

Потім введіть ім’я домену, яке ви зареєстрували.

gsuite введіть домен

На наступному екрані вам доведеться підтвердити, що введений вами домен – це власне той, який ви хочете використовувати. Скористайтеся цією можливістю, щоб перевірити відсутність помилок друку.
Після цього ви нарешті прийшли на екран, де ви можете вибрати своє ім’я користувача (для нової електронної пошти) та пароль. Зазвичай люди матимуть своє особисте ім’я як ім’я користувача. Це означає, що електронний лист вашої компанії буде ваше ім’я@yourdomain.com.

gsuite signin

Перевіривши, що ви не робот, натисніть кнопку “Погодитися і продовжуйте” внизу, яка переведе вас до наступного кроку процесу.

Крок №2: Підтвердьте свій домен

Перш ніж почати використовувати нову електронну адресу за допомогою G Suite, вам доведеться підтвердити, що ви власник домену. Не було б весело, якби просто хто-небудь міг створити електронний лист із вашим доменом, правда? Ось чому на цьому кроці G Suite хоче переконатися, що ви можете отримати доступ до конкретного домену чи веб-сайту, розміщеного на ньому.

Існує чотири різні методи перевірки домену:

 1. Створіть запис TXT (рекомендується) – виберіть це, якщо ви зможете редагувати записи свого домену.
 2. Створіть запис CNAME – виберіть це, якщо ви зможете редагувати записи свого домену.
 3. Додати метатег – виберіть цей варіант, якщо ви зможете редагувати домашню сторінку свого веб-сайту.
 4. Завантажте HTML-файл – виберіть це, якщо ви зможете завантажувати файли на свій веб-сайт.

Якщо у вас вже є веб-сайт, приєднаний до домену, найпростішим способом підтвердження домену було б додавання метатега. У цьому випадку вам просто потрібно знайти файл index.html на вашому сервері, відкрити його і поставити код відразу після і раніше теги. Ваш файл index.html повинен виглядати приблизно так:
Моя назва


Зміст сторінки

Після збереження документа поверніться до екрана налаштування G Suite та натисніть кнопку для продовження. Google знадобиться кілька хвилин, щоб підтвердити ваш домен, і ви будете готові продовжити.
І все-таки рекомендований метод перевірки домену перший – додавання запису TXT. Це просто простий текст, який повідомляє Google, що ви фактичний власник цього домену (це доводить, що у вас є доступ до нього і що ви можете записати код, який Google збирається надати вам). Ви можете дізнатися більше про це тут. Тож давайте подивимося, як це зробити:

 1. Виберіть метод підтвердження запису TXT і натисніть «Продовжити». Google визнає, яку хостинг-компанію ви використовуєте, тому ви отримаєте всі необхідні інструкції тут.
 2. Відкрийте веб-сайт хоста вашого домену на новій вкладці.
 3. Увійдіть, використовуючи ім’я користувача та пароль вашого хоста. Якщо ви забули свій пароль, зверніться до їх служби підтримки.
 4. Скопіюйте код підтвердження TXT, який виглядає приблизно так: google-site-верифікація = RjedsDxDER5lbFwmww2R5KS-fpnjertreH-RwJnRYP4
 5. Перейдіть до своїх записів DNS. Сторінка або вкладка, ймовірно, називається чимось на зразок управління DNS, управління сервером імен, панель керування, або вона розташована в додаткових налаштуваннях.
 6. Знайдіть можливість додати новий запис.
 7. Додайте свій запис TXT.

Спочатку вас запитають про тип запису. Просто виберіть TXT.

У полі Ім’я / Хост / Псевдонім введіть @ або просто залиште його порожнім. Ваш хост може попросити вас ввести свій домен, і в цьому випадку вам слід ввести щось на зразок yourdomain.com.

Далі слід знайти поле Час жити (TTL). Якщо у вас є значення за замовчуванням, залиште його таким чином. В іншому випадку введіть 86400. У поле Значення / Відповідь / Пункт призначення вставте записану раніше перевірку TXT і збережіть запис..

Якщо ви побачите попереджувальне повідомлення про зміну налаштувань DNS, нехтуйте ним. Додавання запису TXT не пошкодить налаштування вашого веб-сайту або DNS, тому вам не доведеться турбуватися про це.

Після цього поверніться до екрана налаштування G Suite та натисніть синю кнопку «Підтвердити мій домен». Як і для будь-якого іншого способу перевірки, Google буде потрібно до години (як правило, набагато швидше, ніж це), щоб завантажити нову інформацію та надати вам доступ до домену. І хоча ви можете отримати перевірку протягом декількох хвилин, зазвичай ваша нова електронна адреса почне працювати декілька годин. Тож, не хвилюйтесь, але знайдіть час, щоб оглянути G Suite та всі варіанти, які він пропонує.

Крок №3: Додайте нових користувачів

Нарешті, технічні характеристики позаду вас, і ви відпочиваєте, вивчаючи область адміністратора G Suite. Дотримуючись вказівок Google, наступне, що вам потрібно зробити, – це додати нових користувачів до вашого електронного облікового запису електронної пошти. Це тому, що G Suite розроблений для бізнес-професіоналів, які прагнуть працювати в групах. Якщо ви солопренер, який працює сам, вам, напевно, не знадобиться вся колекція програм, які пропонує G Suite.

gsuite додати користувачів

 1. Перейдіть до параметрів облікового запису (у верхньому правому куті екрана, поруч із аватаром).
 2. Виберіть значок “Користувачі” (другий зліва).
 3. Натисніть кнопку “Додати нових користувачів”.
 4. Заповніть інформацію про нового користувача.
 5. Натисніть кнопку “Додати нового користувача”, щоб зберегти зміни.

gsuite додати нового користувача

Після цього ви можете скопіювати облікові дані для входу та надати їх членам вашої команди, які можуть почати використовувати нову електронну пошту та інші додатки, до яких у вас є доступ..

Крок №4: Створення груп

Коли у вас більше ніж кілька членів команди, яким потрібно мати доступ до G Suite, ви захочете згрупувати їх. Групуючи користувачів, ви можете керувати доступом до певних додатків із програми G Suite, обмежувати конкретні дії та / або інформацію.

gsuite add group

 1. Відкрийте параметри облікового запису (верхній правий кут екрана, поруч із аватаром).
 2. Клацніть на третій значок, який представляє Групи.
 3. Знайдіть і натисніть на значок «+» у правому нижньому куті.
 4. Дайте назву своїй групі.
 5. Створіть електронну адресу для цієї групи.
 6. Виберіть рівень доступу для групи. Це може бути публічне, обмежене або навіть щось середнє. Є п’ять рівнів доступу, тому пограйте і знайдіть той, який вам найбільше підходить.

Після завершення натисніть кнопку “Створити”, щоб все було збережено належним чином. Очевидно, що група все ще порожня, тому вам слід повернутися на сторінки параметрів “Користувачі” та додати до групи конкретних людей..

Створіть електронний лист із альтернативами G Suite

Без сумніву, найпопулярнішою є колекція Інтернет-додатків від Google. Важко знайти того, хто не створив обліковий запис Gmail або хтось не використовував Документи Google для редагування документа в Інтернеті хоча б один раз.

Крім того, важко знайти недоліки в G Suite, коли ви працюєте в невеликій команді. У ньому просто є все, що вам може знадобитися, і працює бездоганно. Але з кожним зайвим членом, який ви хочете втиснути, щомісячна рахунок збільшується. Це причина номер один, чому люди полюють на альтернативи G Suite, які можуть пропонувати майже те саме за частку ціни. Це особливо вірно, якщо вам потрібна проста електронна пошта без зайвих дзвінків.

У наступних рядках ми збираємось ознайомити вас із шістьма альтернативами G Suite, які слід спробувати.

Зохо

домашня сторінка zoho

Якщо ви ведете малий або середній бізнес, Zoho може стати правильною альтернативою для вас. Незважаючи на те, що була представлена ​​у 2008 році, ця сучасна платформа пропонує більше, ніж просто основний сервіс електронної пошти. Це дозволяє вам підключитися до своїх колег, упорядкувати кожне завдання та щодня заощаджувати час, підключаючи додатки, які вам справді потрібні. По суті, Zoho – це поєднання традиційного сервісу електронної пошти та сучасних інструментів співпраці, а також соціальних медіа.

Ключові особливості

 • Спеціальні адреси електронної пошти на основі домену
 • Безпроблемна міграція
 • Набір програм (календар, контакти, завдання, нотатки та закладки)
 • Співпраця у стилі соціальних медіа
 • Організовані вкладення
 • Фільтр
 • Розширений пошук
 • Потужна панель управління
 • Широкі інтеграції

Ціноутворення

 • Zoho безкоштовний для 5 користувачів
 • План пошти Lite починається від $ 1 на місяць
 • План Premium Premium розширює функції на рівні 4 доларів на місяць

Microsoft 365

Домашня сторінка Microsoft 365

Для підприємств, яким потрібно активізувати свою гру, коли мова йде про спілкування в режимі реального часу, а також електронну пошту, Microsoft 365 Business має стати варіантом дослідження. Завдяки популярності програмного забезпечення Майкрософт та можливості пропонувати однакові послуги на персональних комп’ютерах, планшетах та смартфонах, Microsoft 365 Business є обов’язковим рішенням для вашого бізнесу..

Ключові особливості

 • Веб та мобільні версії програм Office
 • Спеціальна адреса домену
 • Обмежено до 50 Гб
 • Хмара OneDrive з 1 ТБ пам’яті
 • Додаток Команди може приймати до 250 користувачів

Ціноутворення

 • Microsoft 365 Business Basic починається з 5 доларів на кожного користувача на місяць
 • Отримайте перші 6 місяців безкоштовно із щорічним зобов’язанням
 • Microsoft 365 Business Standard дає вам більше додатків та функцій за 12,50 доларів США на місяць
 • Microsoft 365 Business Premium включає всі додатки та послуги за 20 доларів США на місяць
 • Microsoft 365 Business Apps для бізнесу (включає лише додатки) за 8,25 дол. США на користувача на місяць

Fastmail

Домашня сторінка Fastmail

Якщо вам не потрібна велика кількість програм для співпраці, які ви, мабуть, ніколи навіть не відкриєте, але просто хочете швидкого та безпечного способу роботи з електронними листами, Fastmail може стати дорогою. Після капітального ремонту їх веб-програми, яка зараз виглядає сучасно та просто, та цінника, який дозволяє навіть стартапам зайти в потяг електронної пошти, Fastmail вважається здоровенним противником більш популярних постачальників послуг електронної пошти..

Ключові особливості

 • Зберігання від 2 Гб на користувача до 100 ГБ на користувача
 • Без реклами електронна пошта
 • Повнофункціональні календарі
 • Списки контактів та групи
 • Інструмент імпорту пошти
 • Три послуги в одному (електронна пошта, контакти та календар)

Ціноутворення

 • Безкоштовна 30-денна пробна версія
 • Базовий план починається від $ 3 на користувача в місяць
 • Стандартний план розширює все на 5 доларів на кожного користувача на місяць
 • Професійний план найкращий для команд з п’яти і більше за 9 доларів на користувача на місяць

ProtonMail

Домашня сторінка ProtonMail

Іноді безпека має бути важливішою, ніж додаткова функція, яка може вам навіть не знадобитися. Ця компанія, що базується в Швейцарії, зрозуміла це і вирішила запропонувати просту послугу електронної пошти, яка зосереджує безпеку та конфіденційність.

Ключові особливості

 • Безпека даних та нейтралітет
 • Шифрування в кінці
 • Анонімний електронний лист
 • Відкрите джерело
 • Сучасний дизайн вхідних повідомлень

Ціноутворення

 • Безкоштовно для одиноких користувачів з обмеженням 500Mb пам’яті та 150 повідомленнями на день
 • Ви можете перейти на план Plus на рівні 5 доларів на місяць
 • Професійний план дозволяє до 5000 користувачів за 8 доларів на кожного користувача на місяць
 • Візіонерний план дає конкретні функції для до 6 користувачів за 30 доларів на користувача на місяць

Pobox

Домашня сторінка Pobox

Якщо ви шукаєте службу електронної пошти із досвідом роботи, Pobox має стати вашим вибором, оскільки ця послуга існує з 1995 року. Pobox допоможе вам створити нову адресу електронної пошти на все життя та має надійну вхідну скриньку, яка повинна покривати всі основні потреби електронної пошти. . Тим не менш, Pobox зосереджується на переадресації електронної пошти і не має стільки функцій, як її конкуренти.

Ключові особливості

 • Надійна папка “Вхідні”
 • Переадресація електронної пошти
 • Спеціальні домени
 • SMTP-доступ
 • Перенаправлення URL-адрес
 • Режим відпустки

Ціноутворення

 • Pobox Basic починається від $ 20 / рік
 • Pobox Plus підвищує продуктивність завдяки фільтрам у $ 35 / рік
 • План Mailstore представляє поштову скриньку з 50Gb за $ 50 / рік

Електронна пошта

Домашня сторінка електронної пошти Rackspace

Коли вам потрібен лише якісний сервіс електронної пошти для вашого бізнесу, без зайвих функцій, Rackspace запропонує все необхідне. Він використовує захищені протоколи та працює в Outlook, а також будь-яке інше програмне забезпечення електронної пошти на вашому комп’ютері чи смартфоні.

Ключові особливості

 • Спеціальний домен
 • Преміум захист від спаму та вірусів
 • Безлімітні псевдоніми та групові списки
 • До 25 ГБ поштових скриньок
 • 100 тривалість часу роботи
 • Додатки до 50MB
 • Легка та безкоштовна міграція електронної пошти

Ціноутворення

 • Електронна пошта Rackspace починається від $ 2,99 за поштову скриньку на місяць
 • Rackspace Email Plus пропонує більше функцій та послуг за $ 3,99 на місяць на користувача
Відвідайте електронну пошту Rackspace для отримання додаткової інформації >>

Синхронізація електронної пошти із стороннім програмним забезпеченням

синхронізація власної електронної адреси

Деякі постачальники послуг хостингу електронної пошти дозволяють синхронізувати електронну пошту із стороннім програмним забезпеченням або додатком на ваш вибір. Це чудовий варіант для тих, хто віддає перевагу певному користувальницькому інтерфейсу та хоче консолідувати різні облікові записи електронної пошти під одним вхідним. Це називається переадресацією електронної пошти, і ви можете налаштувати її легко з кожним постачальником хостингу електронної пошти.

Переадресація електронної пошти

Переадресація електронної пошти стосується процесу переадресації електронних листів, які ви отримуєте за однією електронною адресою на іншу обрану вами адресу. Таким чином, ви можете автоматично пересилати всі вхідні повідомлення електронної пошти до певного облікового запису електронної пошти, навіть якщо відправники цього не знають.

А саме люди можуть надсилати електронні листи на вашу власну електронну адресу, а ви можете використовувати інший обліковий запис електронної пошти для доступу до них. Однак, використовуючи переадресацію електронної пошти, ви не можете відповідати на переслані електронні листи з адреси електронної пошти, на яку було переспрямовано; їх можна лише читати.
Якщо обраний вами постачальник хостингів електронної пошти використовує протоколи POP3 (протокол поштового відділення) або протокол IMAP (протокол доступу до повідомлення в Інтернеті), ви можете легко синхронізувати власну електронну пошту з обраним програмним забезпеченням..

POP3 – протокол поштового відділення

Зазвичай використовується POP3
через порт 110 і
є незахищеним
схема попп
Зазвичай використовується IMAP
через порт 143 і
є незахищеним
схема імапу

Якщо ви очікуєте отримання великої кількості електронних листів, POP3 – це ваш шлях, оскільки він завантажує та доставляє всі ваші вхідні електронні листи на ваш пристрій, видаляючи їх із папки вхідних повідомлень сервера. POP3 – це чудовий варіант, якщо ви використовуєте один пристрій для перевірки електронної пошти, але недоліком є ​​те, що завантаження за допомогою POP прив’язане до певного пристрою, тому ви не зможете переглядати електронні листи, якщо спробуєте отримати доступ до поштової скриньки з нового пристрою.

IMAP – протокол доступу до Інтернет-повідомлень

IMAP набагато гнучкіший, ніж POP3, оскільки він дозволяє синхронізувати електронні листи на кількох пристроях. Тому, якщо ви хочете мати можливість перевіряти свою електронну пошту з різних пристроїв, а також інтегрувати власну електронну адресу з сервісами веб-пошти, такими як Gmail або Outlook, вам слід використовувати IMAP для налаштування електронної пошти.

Однак один з недоліків IMAP полягає в тому, що він не видаляє жодного повідомлення на сервері, тому якщо ви отримаєте багато електронних листів, ви можете швидко перевищити місце для зберігання.

Підключення облікового запису електронної пошти до мобільного телефону

підключення електронної пошти до мобільного телефону

Якщо ви користуєтесь телефоном Android або iPhone, підключення електронної пошти до мобільного телефону – це надзвичайно простий процес, як ви побачите з кроків, поданих нижче.

Налаштування електронної пошти на телефоні Android

 1. Відкрийте свій клієнт електронної пошти.
 2. Виберіть Додати акаунт.
 3. Введіть свою електронну адресу та пароль.
 4. Виберіть тип облікового запису (POP3, IMAP або Exchange). Вам слід вибрати IMAP, щоб ви отримали кешовані копії отриманих електронних листів, які зберігатимуться на сервері. Якщо ви вибрали POP3, всі отримані електронні листи будуть завантажені з сервера та збережені на вашому телефоні.
 5. Налаштуйте потрібні параметри облікового запису, наприклад налаштування сповіщень та синхронізацію електронних листів.
 6. Виберіть Увійти.

Примітка: Ви не можете вибрати IMAP, якщо ваш електронний лист був налаштований як POP3. Однак ви можете змінити налаштування електронної пошти та надати IMAP доступ до свого облікового запису електронної пошти, увійшовши у свій обліковий запис у свого постачальника хостинг адрес..

Налаштування електронної пошти на вашому iPhone

 1. Перейдіть у Налаштування> Пошта> Додати обліковий запис> Інше.
 2. Виберіть Додати обліковий запис пошти.
 3. Введіть своє ім’я, електронну адресу, пароль та опис свого акаунта (Особистий рахунок).
 4. Клацніть Далі та, якщо Mail знайде налаштування вашого облікового запису, натисніть Готово. Якщо він не знайде ваших налаштувань, потрібно додати їх вручну, виконавши наступні кроки.
 5. Виберіть IMAP або POP (залежно від налаштувань вашого власного електронної пошти).
 6. Введіть своє ім’я, електронну адресу та опис свого облікового запису.
 7. Введіть інформацію про сервер вхідної пошти та сервер вихідної пошти (ім’я хоста, ім’я користувача та пароль).
 8. Виберіть Зберегти, щоб закінчити.

FAQ

Як назвати свою електронну адресу?

Хоча створення безкоштовного облікового запису електронної пошти доступне у вас під рукою, ви не хочете його часто змінювати. Чим більше ви використовуєте свою електронну адресу, тим вище шанси на те, що ви збираєтеся її дотримуватися. Тож, вибираючи ім’я для нового електронного листа, будьте уважні та переконайтесь, що воно є релевантним. Ви, ймовірно, захочете додати своє особисте чи службове ім’я до свого електронного листа. Я наполегливо пропоную уникати будь-яких смішних імен або будь-якого, що не пов’язане з тим, що ви робите, тому що як тільки ви вирішите використовувати електронну пошту для шкільних чи ділових цілей, ви можете виявитися неповнолітніми, і ніхто ніколи не поводитиметься з вашими повідомленнями з повагою. Ваші електронні листи можуть навіть потрапити в папки зі спамом.

Чи можу я отримати безкоштовну професійну електронну адресу?

Так, певним чином, можна. Багато компаній, що займаються веб-хостингом, такі як Bluehost, пропонують безкоштовні акаунти електронної пошти зі своїми планами хостингу. Тож якщо ви вже запустили свій веб-сайт із ними, вам просто потрібно отримати доступ до облікового запису, де ви можете налаштувати свою електронну адресу протягом декількох хвилин.

Тож замість того, щоб використовувати безкоштовні послуги електронної пошти з розширенням @ gmail.com, ви можете насправді налаштувати щось на кшталт [email protected] за кілька кліків. Ви можете дізнатися більше про те, як це зробити створити обліковий запис електронної пошти за допомогою Bluehost.

Скільки коштує спеціальна електронна пошта?

Існує велика кількість постачальників послуг електронної пошти, які пропонують різні функції за різними цінами. Але я завжди пропоную Bluehost, який пропонує хостинг для Інтернету та електронної пошти всього за $ 2,75 на місяць.

Висновок

Якщо ви перейшли до цієї частини, ви дізналися все про створення власної ділової електронної пошти. Ви можете відчути себе трохи переповненим в цей момент. Прочитайте ще раз цей посібник за потреби, і ви легко створите професійну електронну адресу. Що ще важливіше, ви можете з гордістю сказати, що все це зробили самі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map