Як зробити дослідження ключових слів для свого блогу

Є багато критичних елементів, які необхідно враховувати при створенні блогу, і щоб досягти успіху, потрібно переконатися, що всі вони зроблені правильно. Одним із таких важливих елементів є дослідження ключових слів, оскільки вибір правильних ключових слів, на яких слід зосередитись, є одним із головних способів збільшення кількості переглядів, які отримає ваш блог..


Дуже багато нових блогерів навіть не думають проводити дослідження ключових слів, і через це вони намагаються залучати відвідувачів до свого блогу, незалежно від того, наскільки вони стараються. Інші просто додають ключові слова, які є “найпопулярнішими”, але вони не розуміють, що якщо ключове слово дуже поширене, воно не допоможе, але надішле свій блог на 15-ту сторінку результатів пошуку.

Пропустити цю частину не є варіантом, оскільки ви не зможете розвивати свій блог так швидко, як хочете, і що робити? Простіше кажучи, вам доведеться проаналізувати ключові слова, щоб знайти ключові слова, які добре працюватимуть, і допомогти вашому блогу стати вище на сторінках результатів пошуку (SERPs). Зробити це не просто, оскільки всі блоги та цільові ринки різні.

Вам знадобляться правильні інструменти SEO та потрібні знання, які допоможуть вам правильно розпочати цей процес та пройти його безперебійно. У цьому посібнику ви знайдете поради щодо належної структури вашого дослідження ключових слів, і ви зможете налаштувати його під ваші конкретні потреби.

Перш за все, ви повинні зрозуміти, для чого потрібна хороша стратегія ключових слів для вашого блогу. Ключові слова – це розширення вашого органічного охоплення, тобто вони дозволять вам залучати читачів із справжнім інтересом до того, що може запропонувати ваш блог. Звичайно, якщо ви створили хорошу стратегію ключових слів, яка не вводить в оману.

Органічний трафік – найцінніший актив для вашого блогу, і вам потрібно мати якомога більше його, щоб розвивати свій блог.

Мозковий штурм, щоб знайти нішеві теми
(насінні ключові слова)встановлення-ваш-особистий-бренд

Не замислюючись ні про що інше, починайте процес прийняття рішення щодо ніші, записуючи всі речі, які вас цікавлять. Це можуть бути особисті інтереси або професійні інтереси.

 • Почніть з думки про те, що вам подобається робити, або ви б насолоджувались тим, що робите, якби мали можливість. Наприклад, ви фотограф-аматор. Блог із фотографіями може стати чудовою нішею. Ви можете поділитися своїми фотографіями, своїми детальними знаннями або своїм досвідом роботи з технологією камери.
 • Далі подумайте про речі, які б вам сподобалося вивчити. Наприклад, вам цікаво пройти заняття з приготування їжі. Навіть якщо у вас немає часу або бюджету, щоб розпочати заняття з приготування їжі, ви можете запустити блог про їжу, де ви аналізуєте рецепти, які ви знайдете в Інтернеті. А також обговоримо, як вибрати ідеальні інгредієнти та зважити переваги органічних та GMO інгредієнтів.
 • Нарешті, подумайте про речі, у які ви вже пірнаєте глибоко. Наприклад, скажімо, що ви доросла людина, яка збирається закінчити ступінь в коледжі. Ви збираєтеся зробити багато досліджень на кампусі проти онлайн-програм ступеня, який університет обрати, як повернутися в розпал навчання тощо. Це чудові теми для нішевого блогу про вищу освіту.

Вибір ніші – складний процес. Але під час цієї вправи ви відчуєте краще почуття до тем, що перегукуються з вами. Найкращі кандидати для вашого нішевого блогу – ті, кого ви найбільше захоплюєте.

Наприклад, скажімо, ви починаєте блог про гольф. Перші ключові слова вам приходять у голову, які ви б використовували в пошуку Google:

 • гольф для початківців
 • поради щодо гольфу
 • гойдалка для гольфу
 • клуби для гольфу

Це будуть ваші ключові ключові слова, ідеї широкої теми. Далі вам доведеться знайти більш конкретні ключові слова, які пропонують привабливі можливості.

Знайдіть ключові слова та збирайте обсяги пошуку

Використання Google Планувальник ключових слів для пошуку ключових слів

Використання Google Планувальник ключових слів для пошуку ключових слів

Планувальник ключових слів Google допоможе вам, коли ви почнете створювати список ключових слів, які потенційно ви можете використовувати для свого блогу. Цей інструмент зручний, і він може допомогти вам швидко створити великий список ключових слів.

Увійдіть або створіть новий рахунок для входу Інструмент планування ключових слів Google.

adwords

У розділі “Пошук нових ключових слів та отримання даних про обсяг пошуку” ви побачите три різні варіанти. Виберіть вкладку “Пошук нових ключових слів за допомогою фрази, веб-сайту чи категорії”.

пошук за ключовими словами

Це інструмент для хліба та вершкового масла, який ви використаєте для створення ідей для своїх ключових слів.

Відкривши інструмент, ви побачите параметри списку. Більшість із цих варіантів попередньо вибрані, і вам не доведеться їх хвилювати. Давайте розглянемо варіанти, які допоможуть вивчити ключові слова.

Дослідження ключових слів

Ваш продукт або послуга: Тут ви вводите “насінні ключові слова”, і це первинне поле, яке ви будете використовувати. Тут ви можете ввести одне або кілька ключових слів.

Ваша цільова сторінка: Це в першу чергу для користувачів Adwords.

Націлювання: Цей параметр має значення для переключення країни, мови та пошукової системи, на якій ви продаєте маркетинг.

Налаштуйте пошук: Ось як Google пояснює цю опцію – “Фільтруйте ключові слова за історичною статистикою, приховуйте ключові слова, які вже є у вашому обліковому записі, і включайте або виключайте певні ключові слова. Клацніть піктограму олівця, щоб налаштувати ці налаштування. “

Проміжок часу: Ви можете ввести діапазон дат, щоб побачити середньомісячні пошукові запити за певний період.

Введемо “насінні ключові слова” (поради щодо гольфу, гойдалки для гольфу, гольф-клуби), які ми використовували у наведеному вище прикладі, і подивимося на результати.

Щомісячні пошуки

Ви отримаєте результати для вибраних ключових слів, а також відповідні ідеї для ключових слів. Давайте розглянемо кожну область цього екрана.

Умови пошуку: Це ключові слова, які ви ввели.

Ключове слово (за релевантністю): Список ключових слів, запропонованих Google.

Сер. щомісячні пошукові запити: Кількість інтервалу пошуку, не дуже точний показник обсягу пошуку. (Ми покажемо вам, як отримати точні дані про обсяг пошуку нижче).

Конкуренція: Це вказує на кількість рекламодавців, які подавали ставки за це ключове слово, використовуване для AdWords. Корисно оцінити, наскільки конкурентоспроможним є ключове слово.

Пропонована ставка: Чудовий спосіб отримати уявлення про потенціал монетизації ключового слова.

Тепер ви можете завантажити список із ідеями для ключових слів, щоб відсортувати їх.

Завантажте список із ключовими словами

Ще один корисний варіант, який можна використовувати з Планувальником ключових слів Google, – це “Ідеї групи оголошень”. Ви отримаєте розширений список ідей для вивчення.

Список ідей

Клацніть одну з груп оголошень, щоб побачити, що всередині.

Групи оголошень

Ви побачите, які ключові слова входять до цієї групи.

Включені ключові слова

Ви також можете завантажити всі ці ключові слова та додати їх до списку.

У вас є більше інструментів, за допомогою яких ви зможете знайти більше ідей для ключових слів. Деякі з них є безкоштовними, безкоштовними або платними. Ми вважаємо, що, використовуючи Планувальник ключових слів Google, ви можете отримати список ідей для ключових слів, яких було б більш ніж достатньо для вивчення. Але якщо ви хочете перевірити інші інструменти, ось список найпопулярніших:

Використання Планувальника ключових слів Google для збору обсягів пошуку

Як ми вже згадували, раніше, Планувальник ключових слів Google покаже вам діапазон щомісячних пошукових запитів (напр., 1 к-10 к). Ви можете отримати точний обсяг пошуку для конкретних ключових слів, якщо ви проводите активну кампанію Adwords (платну рекламу). Але навіть точний обсяг пошуку коливається, і Google покаже орієнтовну середню кількість пошукових запитів. Корисно переглянути точну кількість пошукових запитів, однак для вибору ключових слів немає нічого поганого.

Давайте покажемо, як можна витягнути точний обсяг пошуку з Google, не створюючи кампанії Adwords.

Спочатку виберіть ключове слово зі списку пропозицій та натисніть кнопку “Додати до плану”.

Додати в план

Ви побачите віджет Вашого плану з правого боку.

Плануйте віджет

Помістіть велику кількість (наприклад, 1000 доларів) у поле “Введіть біт”, подивіться кількість “показів”. Це кількість людей, які шукають це ключове слово щодня.

Враження

Тепер, якщо ви помножите це число на 30, ви отримаєте законну кількість пошукових запитів на місяць. Проблема тут полягає в тому, що вам доведеться виконувати один і той же процес з кожним ключовим словом, яке ви хочете націлити. Але повторимо, що немає нічого поганого у використанні орієнтовних діапазонів (1 к 10 к) обсягу пошуку, якщо ви не хочете переглядати кожне ключове слово.

Використання платних інструментів для збору обсягів пошуку

Як ми вже згадували раніше, в Інтернеті є деякі платні інструменти. І ви можете використовувати його для пошуку ключових слів і перевірки обсягів пошуку. Ці інструменти показали б вам цифри на основі алгоритму, який вони використовують, і це будуть оцінені цифри.

Наприклад, ось що ви отримаєте, якщо спробувати провідник ключових слів Ahrefs.

Провідник ключових слів Ahrefs

Як ви бачите, ці цифри відрізняються від тих, що ви отримуєте з інструментом Google, але ви отримуєте приблизне уявлення про обсяг пошуку.

Доступні інші інструменти, і ви можете перевірити їх із наведеного нижче списку.

Зрозумійте важливість ключових слів із довгим хвостом


встановлення-ваш-особистий-бренд

Перш ніж ми перейдемо до частини про те, як можна визначити значення своїх ключових слів, спершу ви повинні знати, які ключові слова є найціннішими і чому це все стосується ключових слів із довгим хвостом. Це правда, що ви можете вибрати ключові слова, які мають від 500 до 5000 пошукових запитів на день. Однак на ці великі терміни припадає менше 25% пошукових запитів у всій мережі.

Крива попиту

Понад 70% ключових слів, які шукають люди, знаходяться в пошуку «довгий хвіст». Ця довга область хвоста має мільйони пошукових запитів, які можуть траплятися пару разів у будь-який день, але ці пошуки складають більшість щоденних пошуків.

Опишемо три різні категорії, на які зазвичай поділяються ключові слова: голова, тіло та довгий хвіст.

 • Голова: Це однослівні ключові слова з величезними обсягами пошуку (наприклад, «гольф» або «їжа»). Ці терміни широкі, і люди можуть шукати різні речі за допомогою цих ключових слів (наприклад, хтось, що шукає «гольф», може шукати заняття з гольфу, клуби для гольфу або правила гри).
 • Тіло: Ці ключові слова є 2-3 словосполучення які отримують гідний обсяг пошуку (від 1000 до 2000 пошукових запитів на місяць) і більш чіткі, ніж голова (наприклад, “уроки з гольфу” або “заняття з їжею”).
 • Довгий хвіст: Ці ключові слова є 3 або 4+ слова завдовжки і дуже специфічні (наприклад, “дешеві уроки з гольфу для дітей” або “заняття з їжею для японської кухні”). Ці терміни не мають великого обсягу пошуку, але статистично вони складають більшість пошукових запитів в Інтернеті.

Як правило, коли ви вибираєте ключові слова тіла та оптимізуєте вміст навколо них, ви, як правило, займаєте відповідні ключові слова з довгим хвостом (4-8 слів). І саме так ви отримуєте природний трафік на своєму веб-сайті.

Як знайти ключові слова з довгим хвостом

Найпростіший і, мабуть, найбільш ефективний спосіб знайти відповідні ключові слова з довгим хвостом – це використовувати Пропозиції Google. Давайте ми покажемо вам, як саме ви можете це зробити.

Спочатку, коли ви вводите вибрані ключові слова в пошук Google, перегляньте автоматичні пропозиції.

Шукати в Google

По-друге, виконуючи пошук, прокрутіть униз до сторінки результатів і перегляньте пропозиції “Пошуки, пов’язані з … ..”.

Результати пошуку

Ви можете виконувати цю техніку з різними варіантами ключових слів і вибирати терміни, які найбільше підходять.

Перевірте, за якими ключовими словами рейтингують конкуренти

Це одна з ефективних вдосконалених тактик, яку ви можете використовувати для пошуку правильних ключових слів у вашій ніші. Цей варіант пропонується з платними інструментами, такими як SEMrush“Target =” _ blank “rel =” nofollow “> Semrush і Провідник сайту Ahrefs.

Як приклад ми продемонструємо, як перевірити свою конкуренцію з Ahrefs. Спочатку виберіть доменне ім’я (URL) веб-сайту, який ви хочете перевірити. У нашому випадку ми перевіримо веб-сайт golfdigest.com.

Відкрийте інструмент провідника Ahrefs Site Explorer і введіть URL-адресу домену, який ви хочете перевірити.

Сайт Explorer

Ви отримаєте детальну інформацію про цей веб-сайт, включаючи профіль зворотних посилань та пошуковий трафік. Натиснувши на розділ “Органічні ключові слова”, ви можете побачити рейтинги цього сайту та ідеї щодо ключових слів.

Органічні ключові слова

Ця вправа допоможе вам знайти більше ключових слів і визначити, які ключові слова слід пройти після.

Оцініть конкуренцію та складність


встановлення-ваш-особистий-бренд

Для подальшої оцінки ключових слів вам доведеться подивитися, наскільки вони конкурентоспроможні та як складно класифікувати за цими ключовими словами.

Ви можете зрозуміти здогадку за допомогою інструмента планування ключових слів Google, переглянувши два параметри: Конкуренція і Пропонований біт.

Ставка

Ми описали ці два пункти вище, але розглянемо їх ще раз.

Конкуренція. Це означає, що кількість рекламодавців, що подають заявки на це ключове слово, “Низький”, “Середній” та “Високий”. Корисно оцінити, наскільки конкурентоспроможним є ключове слово.

Пропонована ставка: Чудовий спосіб отримати уявлення про потенціал монетизації ключового слова. Але також дасть вам уявлення про те, як важко скласти класифікацію за цими ключовими словами.

За допомогою даних від Google ви можете зробити здогадку про освіту. Якщо ви хочете глибше зрозуміти конкурентоспроможність та складність ключових слів, вам доведеться скористатися платним інструментом, таким як Ahrefs Keywords Explorer.

Запустіть звіт щодо конкретних ключових слів і натисніть на вкладку “З тими ж умовами”.

Ось як виглядатиме цей звіт:

Маючи однакові умови

Ось як Арефс вимірює KD: “Складність ключових слів – це оцінка того, наскільки важко було б класифікуватись у Top10 результатах пошуку Google за певним ключовим словом. Він вимірюється нелінійною шкалою від 1 до 100 (від низької до високої складності). “

Визначте ключові ключові слова


встановлення-ваш-особистий-бренд

Якщо однією з ваших цілей є заробити гроші в Інтернеті, важливо вибрати ключові слова комерційного наміру. Ці ключові слова можна розділити на три класи:

Купуйте ключові слова зараз

Це ключові слова, якими користуються люди перед покупкою.

Ось слова, які, як правило, є частиною цього типу пошукових запитів:

 • Купуйте
 • Купон
 • Знижка
 • Угода
 • Доставка

Ключові слова продукту

Ключові слова продукту – це пошуки, орієнтовані на певну категорію товару, торгову марку чи послугу. Люди, які використовують ці фрази, знаходяться на стадії ранньої покупки.

Ключові слова продукту, як правило, включають:

 • Огляд
 • Найкраще
 • Топ-10
 • Дешево
 • Доступне
 • Порівняння

Інформаційні ключові слова

Основна частина ключових слів в Інтернеті – це “Інформаційні ключові слова”. Цілком природно, що люди шукають інформацію, перш ніж входити в процес покупки.

Інформаційні ключові слова, як правило, включають такі слова, як:

 • Як
 • Найкращий спосіб
 • Шляхи до
 • мені потрібно

Доступні інструменти дослідження ключових слів


встановлення-ваш-особистий-бренд

У цьому посібнику ми згадали деякі інструменти, але тут ми надамо вам більший список інструментів, які ви можете перевірити під час дослідження ключових слів.

Висновок

Після того, як ви виконаєте всі вищезгадані речі, ви можете встановити свою стратегію ключових слів, але це не означає, що ваша робота закінчується. Хороша стратегія ключових слів вимагає адекватного подальшого спостереження, яке включає моніторинг та налаштування речей.

Це основні елементи, які ви повинні знати про створення правильної стратегії ключових слів для свого блогу. Пам’ятайте, що вибір правильних ключових слів є важливим для успіху блогу, але це лише один із аспектів, і ви не можете нехтувати іншими важливими речами.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map