Як знайти безкоштовні зображення для свого блогу

Старі користувачі Інтернету, можливо, ще пам’ятають Інтернет, який був зосереджений лише на написаному слові. Інтернет почався як текстовий засіб, і це, безумовно, не було привабливо візуально. Хоча люди любили зображення, вони просто не могли працювати з ними в Інтернеті через повільну швидкість Інтернету та ще не розвинуту технологію. І якщо чесно, цифрові зображення тоді не були такими хорошими.


Сьогодні неможливо уявити веб-сайт без візуальних медіа. Цифрові зображення у всіх видах затопили Інтернет, і ви навіть можете шукати в Інтернеті лише зображення. Чи варто говорити про те, що таке Instagram? І хоча фотографії можуть бути першим, про що ви придумаєте, у своєму блозі насправді існує багато різних форматів. Є інфографіка, графічні ілюстрації, схеми, таблиці, скріншоти, дротяні кадри …

Яке значення зображень для вашого блогу?

Людина переробляє візуальну інформацію більш ефективно, ніж текст
очі
Наші очі можуть реєструвати 36000 візуальних повідомлень на годину

Блогер-початківець може легко забути включити зображення до своїх дописів. Коли ви зосереджуєтесь на тому, що писати та підтримувати ваш новий сайт в порядку, обробка додаткових медіа може здатися непосильною. Але якщо ви ігноруєте образи, ви робите величезну помилку! Чому? Ну, а для початку 65 відсотків людей – це учні, які навчаються на візуалі 90% інформації, яка надходить до мозку, є візуальною. Також статті із зображеннями отримують набагато більш загальні перегляди, ніж ті, що не мають жодного. Якщо цього недостатньо, ось ще кілька причин, чому зображення важливі для вашого блогу:

візуальна сцена
Ми можемо отримати відчуття візуальної сцени менше ніж за 1/10 секунди
мозок
Візуальні зображення обробляються на 60 000X швидше в мозку, ніж текст
сітківка
40% нервові волокна пов’язані з сітківкою
 • Візуально привабливий – як тільки ви вставите перше зображення у свій пост, ви зрозумієте, як стаття раптом стала кращою. Звичайно, це буде правдою, якщо ви використовували потрібний тип зображення та якщо він пов’язаний із вмістом. Зображення також можна використовувати як перерви в тексті, тому читачі можуть відпочити очима після кількох абзаців чорного кольору на білому тексті. Це зробить публікацію більш привабливою та тривалою.
 • Соціальні засоби комунікації – обмін у соціальних мережах – це те, що ви повинні зробити, якщо хочете досягти успіху в своєму блозі. Тож, поділяючись статтею, сайти соціальних мереж будуть знімати зображення безпосередньо з вашої статті. Ви не хочете ділитися публікацією без засобів масової інформації, оскільки вона буде виглядати непрофесійно, досить нудно, і багато користувачів її легко прокрутить.
 • Трафік пошукової системи – ви помітили, що Google та інші пошукові системи дозволяють шукати зображення? Що ж, якщо ви використовуєте зображення у своєму блозі, інші люди зможуть зупинитися на вашому сайті лише тому, що знайшли фото в пошуковій системі. Дивовижно, чи не так??
 • Легше зрозуміти складну інформацію– іноді просте зображення буде служити для навчальних цілей або для пояснення чогось більш детально. Замість того, щоб записати весь абзац тексту, ви можете просто показати зображення.

Чого НЕ робити під час пошуку зображень для свого блогу?

Хоча дуже важливо, щоб ви використовували зображення у новоствореному блозі, ви повинні робити це правильно. Хоча завантажити будь-яку картину, на яку ви натрапляєте, легко, це – ні-ні! Перш ніж ми покажемо вам, як і де знайти найкращі фотографії для вашого блогу, давайте покажемо, що не робити.

Не здійснюйте пошук у Google

штрафи за авторські права
У США штрафи за порушення авторських прав можуть становити від 200 до 150 000 доларів США і, можливо, включати вирок у в’язниці, тому життєво необхідно мати дозвіл на використання будь-яких зображень, розміщених на вашому сайті. Насправді, Goodreads тільки що подали до суду за 150 000 доларів за фото незрозумілого хлопця, який користувач завантажив на свій сайт.

Коли люди усвідомлюють важливість образів, їх першим кроком є ​​звичайно йти Пошук зображень Google і почніть шукати певне ключове слово. Зупиніться на цьому! Перш ніж зробити це, слід зазначити, що більшість зображень у пошуку Google можуть захищені авторським правом. Значить, якщо ви просто приймаєте зображення з відомого або невідомого джерела, ви насправді його крадете, і ви можете зазнати наслідків для цього. Залежно від зображення та джерела, з якого ви його вкрали, ви можете страждати від штрафних санкцій і навіть судових дій, тому подумайте двічі, перш ніж використовувати випадкові зображення, знайдені в пошуку зображень Google. І не забудьте зробити все від вас залежне, щоб інші не крали вміст з вашого сайту.

Не горяча посилання

Гаряча посилання – це практика, яка дозволяє завантажувати зображення з іншого джерела. Отже, замість розміщення зображення на власному сайті (сервері), ви фактично завантажуєте його безпосередньо з іншого сайту. А це означає, що він використовує пропускну здатність іншого сайту, що коштує їм грошей. Це як дивитися футбольний матч із сусідньої будівлі, не платячи за квиток, щоб увійти на стадіон.

Також зображення, пов’язане з гарячими зв’язками, можна зняти або змінити на сайті, з якого воно походить, щоб ви несвідомо показали щось, чого не хотіли. Тож, замість того, щоб бути обережними з гарячою посиланням, ми пропонуємо вам ніколи не зображати гарячі посилання в першу чергу!

Різні види ліцензій на зображення

Перш ніж почати шукати зображення для свого блогу, слід зрозуміти різні типи ліцензій на зображення. Хоча існує багато веб-сайтів, які пропонують зображення для завантаження, вони працюють за різними ліцензіями:

 • Права керовані – зображення з цією ліцензією зазвичай можуть використовуватися лише один раз за плату. Це найдорожчі шматки, але зазвичай найкраще, що можна отримати.
 • Royalty Free – вимагає сплатити гонорар за зображення, яке ви зможете використовувати в будь-якому місці та стільки разів, скільки вам захочеться. Багато сайтів пропонують передплату і продають зображення в пакетах.
 • Creative Commons Нуль – абсолютно безкоштовні зображення, якими може користуватися будь-хто. Деякі сайти вимагають від вас згадати фотографа, тому не забудьте перевірити правила перед завантаженням.

Хоча це найпоширеніша ліцензія, зауважте, що кожен сайт залишає за собою право змінювати правила. Таким чином, насправді існує багато інших альтернатив популярним ліцензіям, і ви завжди повинні прочитати правила перед оплатою та завантаженням зображень.

Права керовані

запас зображення
Завжди використовуйте офіційні сайти із зображеннями. Інакше ви піддаєте себе більшої відповідальності. Якщо ви знайдете дійсно чудове зображення для «безкоштовного» скачування на невідомому сайті, можете поставити під сумнів, що це занадто добре, щоб бути правдою

Ось кілька компаній, про які ви, мабуть, чули. Вони пропонують кілька найкращих зображень, які ви можете отримати в блозі, але будьте готові дотягнутись до кишені для фотографій, керованих правами.

Плюси

 • Ви отримуєте ексклюзивні права на зображення, за яке платите
 • Якісні зображення, зроблені професійними фотографами

Мінуси

 • Зображення можна використовувати лише для одного проекту; вам доведеться знову заплатити за той самий шматок, якщо ви хочете його повторно використати
 • Ліцензії дуже дорогі (можуть легко отримати до пари сотень доларів)
образи Гетті
Найвідомішою компанією з ліцензування зображень є Getty Images – заснована в 1995 році

Зображення Гетті

Зображення Гетті

Гроші логотип
Більшість більших зображень, що безоплатні роялті (тобто більше 2400 пікселів x 3600 пікселів) продають за Getty Images приблизно за 600 доларів, а Гетті платить їхнім виконавцям 20% за це

Getty Images, безумовно, найпрестижніша компанія, яка займається зображеннями. Це було відомим способом до того, як цей носій став популярним в Інтернеті і швидко адаптувався до нових технологій. Є мільйони фотографій преміум якості, які ви можете отримати на Getty Images, але ціна цих фотографій зазвичай означає, що цей гігантський фотографічний гігант доступний лише для великих корпорацій, які можуть дозволити собі навіть кілька сотень доларів за зображення. Так, це ціна отримання ексклюзивних прав на зображення.

Фото шафа

Фото шафа

Це одна з найсуворіших компаній, яка займається якісними зображеннями. Їх суворі правила призводять до меншої кількості фотографій, які ви можете придбати, але ви можете переконатись, що ці фотографії будуть найкращими. І хоча фотографії виглядають дивовижно, вам доведеться заплатити 10-20 доларів за одне зображення. Ціни можуть знизитися, якщо ви вирішите купувати їх оптом, щоб отримати доступні для навіть менших гравців галузі.

Royalty Free

Гроші
Продаж зображень в Інтернеті – це величезний бізнес. Настільки величезний, що лідер у цій галузі, Shutterstock має капітал у розмірі близько 2,4 мільярда доларів

Хоча вам все одно доведеться платити за роялті-фрі фотографії (вони не є безкоштовними; вони не мають гонорару), вони набагато більше підходять для звичайного блогера. Оскільки більшість компаній пропонують пакети та підписки, зображення стають значно дешевшими порівняно з тими, які керуються правами.

Плюси

 • Більш доступні, ніж ліцензії, керовані правами
 • Необмежене та багаторазове використання зображення
 • Разові збори
 • Менше обмежень

Мінуси

 • Неексклюзивний, що означає, що інші люди також можуть придбати те саме зображення, яке ви використовуєте

Shutterstock

затвора
Shutterstock має два різні типи ліцензій: стандартні ліцензії та розширені ліцензії. По суті – типова ліцензія призначена для використання в Інтернеті та для рекламних друкованих матеріалів (тобто візитних карток, брошур, флаєрів тощо). Розширена ліцензія стосується продуктів, які продаватимуться з метою отримання прибутку.

Shutterstock

NY
Shutterstock.com розпочав один фотограф у Нью-Йорку, який завантажив 30 000 своїх зображень для запуску сайту, а потім запропонував їх для продажу за надзвичайно низькими цінами. Середнє зображення на Shutterstock продається за $ 2,43.

Ця компанія представила модель підписки на фондову фотографію, тому не дивно, що це один з найвідоміших веб-сайтів для отримання зображень в Інтернеті. Той факт, що Shutterstock містить майже сто мільйонів фотографій, не може нічого, окрім поліпшити імідж бренду. Хоча ви можете купувати фотографії на замовлення, вони отримують найдоступніші, якщо ви передплатите щомісячний / річний план. Залежно від обраного плану передплати, ви можете отримувати зображення на суму всього $ 0,20!

iStock

iStock
Деякі сайти, такі як iStockPhoto, автоматично пропонують стандартну юридичну гарантію, яка обіцяє відшкодувати вам суму до певної суми ($ 10 000 за iStock), але також дозволяє користувачам придбати розширену юридичну гарантію за додаткову вартість, що обіцяє відшкодування до рівного розміру більша сума (250 000 доларів за iStock)

iStock

рукою
Завжди використовуйте офіційні сайти із зображеннями. Інакше ви піддаєте себе більшої відповідальності. Якщо ви знайдете дійсно чудове зображення для «безкоштовного» скачування на невідомому сайті, можете поставити під сумнів, що це занадто добре, щоб бути правдою

iStock – ще один гігант в галузі, який може похвалитися підтримкою Getty Images. Це велика справа! Компанія існує майже двадцять років і однією з перших надала мікроплатежі, яких завжди бажали користувачі. iStock містить сотні мільйонів зображень, які ви можете використовувати для будь-якого випадку. Є різні плани, на які можна підписатися, і завантажувати зображення можна приблизно за 10 доларів за штуку. Це може бути дорогим для багатьох блогерів, але це набагато доступніше, ніж конкуренти, керовані правами.

Depositphotos

Depositphotos

Створення та редагування векторних зображень
Перегляд створення та редагування векторних зображень [шпаргалка]

Ще одна відома компанія, яка має роки та багаторічний досвід. Depositphotos зосередила свою увагу на ліцензійних зображеннях та пропонує різні варіанти передплати. Їх 80+ мільйонів фотографій є організованими у кілька категорій, так що ви можете легко знайти те, що вам потрібно. Компанія пропонує фотографії, векторні зображення та відео. Залежно від плану, який ви вибрали, ви можете отримати фотографію всього за $ 2–4 за штуку.

Магазин StockPhotoSecrets

Магазин StockPhotoSecrets

Зображення
Перегляд стокових зображень [шпаргалка]

Це фотоагентство присвячене малому та середньому бізнесу. У ньому є велика бібліотека зображень, яку ви можете придбати пакетами або сплачуючи щомісячну підписку. Залежно від плану, який ви вибрали, фотографії коштуватимуть вам в середньому 5 доларів, і лише 0,20 долара за зображення, якщо ви підписуєтеся. Якщо ви не можете дозволити собі жодного з більших гравців у цій галузі, але все ще хочете отримати ліцензійні зображення, магазин StockPhotoSecrets може стати ідеальним вибором для вас.

Creative Commons нуль (безкоштовно)

Зображення, позначені ліцензією Creative Commons Zero, абсолютно безкоштовні. Ви можете завантажити їх будь-де та в будь-який час. Ця ліцензія також дозволяє використовувати зображення в комерційних проектах, але ви не можете перепродавати зображення як свої. Це, безумовно, найпопулярніша ліцензія, яку люди шукають, оскільки в більшості випадків вам навіть не потрібно реєструватися на сайті, який пропонує нульові зображення Creative Commons..

Плюси

Призначаючи зображення, ліцензовані за ліцензією Creative Commons, ви завжди повинні містити такі дані
qwas
Назва зображення чи фотографії, якщо вона була надана
 • Повністю безкоштовно
 • Можна використовувати зображення в декількох (навіть комерційних) проектах
 • Легко доступний
 • Висока якість

Мінуси

 • Це ж зображення можуть використовувати мільйони інших блогерів
 • Досі існують обмеження, про які потрібно подбати
 • Оголошення на сайті

Зняти плескіт

написання
Ім’я творця зображення

Зняти плескіт

Джерело зображення
Джерело зображення

Один з найпопулярніших сайтів для отримання зображень – Unsplash. У ньому розміщено понад 500 000 зображень, а кількість постійно збільшується. Коли ви відкриєте Unsplash вперше, ви, ймовірно, будете вражені якістю зображень, які ви можете отримати. І так, усі ці дивовижні фотографії абсолютно безкоштовні, і ви можете використовувати їх у своєму блозі, не переживаючи, що хтось буде за вами полювати. Однак є одна проблема. Відкидання настільки популярне, що мільйони людей використовують зображення із сервісу, тож є ймовірність, що ви їх знайдете в Інтернеті.

Ліцензія на зображення
Дані про ліцензію на зображення

Піксабай

Піксабай

Цей сайт безкоштовних фотографій був створений братами-близнюками з Німеччини, і він швидко став одним з найпопулярніших веб-сайтів, які пропонують безкоштовні зображення практично для будь-яких проектів. Їх увага зосереджена на сучасних та автентичних образах. Усі фотографії представлені їх великою базою користувачів. Наразі користувачі завантажують більше декількох сотень тисяч зображень, і кількість з кожним днем ​​збільшується.

Пікселі

Пікселі

Г
Згідно з опитуванням, 60% клієнтів звертаються до бізнесу лише в тому випадку, якщо його зображення відображається в результатах пошуку

Цей сайт безкоштовних фотографій був створений братами-близнюками з Німеччини, і він швидко став одним з найпопулярніших веб-сайтів, які пропонують безкоштовні зображення практично для будь-яких проектів. Їх увага зосереджена на сучасних та автентичних образах. Усі фотографії представлені їх великою базою користувачів. Наразі користувачі завантажують більше декількох сотень тисяч зображень, і кількість з кожним днем ​​збільшується.

Запас оснащення

Запас оснащення

Цей популярний сайт щодня отримує нові безкоштовні зображення. Адміністратори лікують подані зображення та вибирають лише найкращі, які потрапляють на веб-сайт. Все абсолютно безкоштовно, і ви можете використовувати зображення для свого блогу без запитань. Просто шукайте потрібне вам зображення або переглядайте кілька категорій на сайті. Наразі існує понад 50 000 зображень, поданих більш ніж 5000 передплаченими фотографами.

Гратизографія

Гратизографія

За цікавою назвою стоїть компанія, яка взяла унікальний підхід до безкоштовних зображень. Замість обробки мільйонів подібних фотографій команда Gratisography вирішила бути дуже-дуже прискіпливою до фотографій, які розміщуються на їхньому сайті. Тож замість кількості ви можете окрім меншої кількості абсолютно унікальних фотографій. Вони підібрані вручну і повинні відповідати високим стандартам якості. Цитуючи їх: “Щоб стати зображенням Гратизографії, малюнок повинен принести щось унікальне на стіл. Звичайно, він повинен бути ідеально складений, з потрібною кількістю світла та експозиції, чітким фокусом на центральній темі ».

Як завантажити зображення?

Як 2х
Публікації, що містять щонайменше одне зображення, отримують у 2 рази більше акцій у Facebook та Twitter, ніж ті, що не мають зображень, та зображення у Facebook 93% найбільш цікавих публікацій порівняно з оновленнями статусу, посиланнями та навіть відео

Завантаження фотографій залежить від обраного вами сайту. Очевидно, що сайти, керовані правами та безоплатними правами, попросять вас зареєструватися та оплатити план підписки (або замовити зображення у них). Але після цього завантаження зображень майже однакове. Подивимося, як захопити зображення з Unsplash, який є абсолютно безкоштовним:

 1. відчинено Зняти плескіт сайт
 2. Шукайте зображення (наприклад, “пляж”)
 3. Перегляньте всі зображення, які відповідають вашому запиту
 4. Клацніть на зображення, яке вам подобається, щоб відкрити більшу його версію
 5. Натисніть кнопку “Завантажити безкоштовно”

Зняти плескіт

будівля
Оптимізуйте свої зображення, щоб вони швидко завантажувалися. За їхніми даними, 47% глядачі хочуть, щоб час завантаження було дві секунди

На що слід звернути увагу, перш ніж завантажувати зображення на ваш сайт

Тепер, коли у вас є зображення, збережене на вашому комп’ютері, є ще речі, про які слід подбати, перш ніж завантажувати зображення у свій блог.

Резолюції

альт-текст
Коли ви додаєте зображення у свій блог, не забудьте додати метадані SEO. Пошукова система не може дивитись на зображення і розумно визначати, що воно являє собою таким же чином, як він може інтерпретувати ваш письмовий вміст. Додавання тексту alt допомагає вашому сайту отримати більше трафіку

Перевірте роздільну здатність зображення. Якщо ви хочете вставити зображення в пост, вам потрібно, щоб воно було не менше 700-800px (ширина залежить від встановленої вами теми і може сильно відрізнятися). Завжди краще рішення завантажити декілька більших зображень – якщо ви користуєтеся платформою для ведення блогів WordPress, вона автоматично зменшує її розмір для вашої публікації, не втрачаючи при цьому якість. Але якщо ви завантажите невелике зображення, воно стане розмитим, якщо ви вирішите розтягнути його по екрану.

Дізнайтеся більше про обробку зображень у WordPress

Формат і розмір файлу

Зображення з високою роздільною здатністю можуть легко отримати більше 10 Мбіт на файл. Якщо ці зображення не форматовані правильно, вони можуть бути ще більшими. Перед завантаженням слід перевірити розмір та формат, особливо якщо у вас обмежений розмір хостингу та пропускну здатність.

Оптимізуйте зображення для Інтернету

Є так багато більше, що ви можете зробити, щоб оптимізувати зображення для свого блогу. Оскільки у нас вже є спеціальна стаття щодо вдосконалення зображень у WordPress, ми не будемо тут детально описуватись.

Висновок – які образи мені підходять?

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам зрозуміти важливість зображень для вашого блогу. Ми також сподіваємось, що ви зрозуміли, що крадіжка зображень із пошуку Google та інших веб-сайтів – це не спосіб завести блог. Але тепер, коли ви знаєте про різні біржові сайти та ліцензії, які вони пропонують, як вибрати її для свого блогу?

Очевидно, якщо ви тільки починаєте блог і не маєте бюджету на зображення, Creative Commons Zero (безкоштовно) – це шлях. У цьому є деякі негативні сторони, але якщо ви дотримуєтесь популярних сайтів, про які ми згадували, у вас не виникне жодних проблем. У вашому розпорядженні будуть мільйони фотографій, і ви зможете міцно спати, знаючи, що нічого не крадете. Але як тільки ваш блог почне рости, безкоштовні зображення можуть перешкоджати вам досягти наступної віхи.

Якщо ви потрапили у безкоштовні зображення та можете дозволити собі кілька зайвих доларів, Безкоштовні зображення – це правильний вибір для вас. Фотографії, керовані справа, – найдорожчі, і їх слід залишати лише більшим компаніям, які можуть дозволити собі витратити десятки (якщо не сотні) доларів лише на одне зображення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map