Як змінити свого веб-хостингу

Вступ

прапор

Першою в світі веб-хост-компанією була компанія Concentric, пізніше перейменований на XO Communications


торт

The перший веб-сервер був запущений 6 серпня 1991 року

Для того, щоб створити веб-сайт і щоб ваш веб-сайт був доступний в Інтернеті, вам потрібно вибрати сервер, де він буде розташований. Сервери надаються компаніями, що займаються веб-хостингом, і якщо ви нещодавно почали цікавитись цією сферою, то наступний посібник буде вам корисний..

Вам буде корисно, якщо ви спочатку зрозумієте, що насправді є веб-хостингом, чому це важливо та що потрібно шукати у свого хостинг-провайдера. Якщо ви не переймалися цими деталями, є шанс, що ви не отримаєте ні найкращої пропозиції, ні найкращого пакету.

На щастя, це ще не кінець світу; люди постійно змінюють своїх хостів, з різних причин. Деякі просто незадоволені швидкістю або якістю систем розподілу контентної мережі. Інші знаходять таку ж якість обслуговування за нижчою ціною або з більш зручними умовами оплати.

Якщо ви опинилися в такій ситуації, тоді настав час шукати кращу веб-хостинг-компанію. Однак перенесення вашого веб-сайту може здатися складним завданням. Цей посібник пояснить термінологію, проблеми та процедури за допомогою покрокових інструкцій, щоб ви могли впевнено рухатися вперед.


навантажувач

Перенесення вашого веб-сайту на інший сервер можна здійснити за п’ять кроків.

Крок 1. Знайдіть нового веб-хоста

Знайдіть час для дослідження веб-хостів, перш ніж вибрати нову послугу. Перегляньте онлайн-огляди та відгуки клієнтів, дізнайтеся, які угоди пропонують інші хостинг-провайдери, їхні цінові системи, конфігурації сервера, CDN тощо.

діаграма пиріг

Як тільки ви знайдете відповідного нового постачальника, врахуйте, що в якийсь момент в майбутньому ви можете також вирішити перейти від цієї послуги хостингу. З цієї причини рекомендується зареєструвати свій домен сторонньому постачальнику, оскільки таким чином, коли ви переходите на веб-хости, ваш домен не впливатиме..

Наш рекомендований хостинг-провайдер Bluehost пропонує спеціальну пропозицію для наших відвідувачів, яка включає БЕЗКОШТОВНЕ доменне ім’я. Якщо вам не подобаються їхні послуги, вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей.

Крок 2. Знайдіть і завантажте веб-сайт

Наступним кроком є ​​пошук місця, де ваш попередній хост зберігав ваш веб-сайт. Більше того, ваш сайт може використовувати більше баз даних, тому ви повинні побачити, чи можна отримати резервні папки з них.

Як тільки ви знайдете файли, завантажте їх на робочий стіл, щоб ви були готові передати їх наступному хостинг-провайдеру.

Крок 3. Експорт бази даних вашого веб-сайту

Як уже згадувалося раніше, якщо ваш веб-сайт використовує додаткові бази даних для таких цілей, як зберігання даних про відвідувачів або управління формами, вам потрібно буде їх отримати та експортувати. Процес може відрізнятися, залежно від бази даних, тому найкраще опрацювати ці деталі з попереднім хостинг-провайдером. Хости зазвичай пропонують phpMyAdmin як інструмент для обробки експорту та імпорту баз даних веб-сайтів.

Якщо ви використовуєте cPanel (який, швидше за все, ви є), експорт бази даних – це не така складна задача. Ви будете використовувати phpMyAdmin, який є рідною частиною кожного cPanel. Не дозволяйте дивних імен, файлів і баз даних відштовхувати вас; навіть якщо ти все не розумієш, ти все-таки маєш змогу все робити сам.

 1. Перейдіть на сторінку https://my.bluehost.com/cgi-bin/cplogin та увійдіть у свій обліковий запис Bluehost
 2. Знайдіть вкладку «База даних» та відкрийте її
 3. Клацніть піктограму phpMyAdmin, щоб відкрити інтерфейс
 4. Виберіть базу даних
 5. Десь посередині меню ви знайдете кнопку “Експорт”. Натисніть на нього.
 6. Виберіть опцію “Швидкий – відображення лише мінімальних параметрів”. Щоб використовувати спеціальні параметри, вам доведеться знати десь про MySQL, тому вибирайте це лише в тому випадку, якщо ви знаєте, що ви робите. В іншому випадку швидкий варіант зробить трюк.
 7. Експорт швидких параметрів бази даних

 8. Якщо вона вже не показана, виберіть формат “SQL” як обраний формат для експорту.
 9. Натисніть кнопку «Перейти», щоб розпочати експорт
 10. Виберіть, де зберегти файл, якщо його запитають (на робочому столі чи спеціальній папці, яку ви запам’ятаєте; цей файл вам знадобиться пізніше, тому не втрачайте його)

Це було швидко, чи не так? Тепер ваша база даних готова до імпорту на новий хост.

Крок 4. Завантажте веб-сайт та імпортуйте свою базу даних

Як і при експорті, вам доведеться опрацювати деталі з вашим хостом. Якщо ви експортували свою базу даних в SQL, потім через phpMyAdmin, ви можете використовувати MySQL для імпорту свого веб-сайту до нового облікового запису хостингу. Це не так вже й складно, незалежно від використовуваних інструментів, і зазвичай хостинг-провайдери роблять самостійно.

Використовуючи статичний веб-сайт (який сьогодні люди зазвичай використовують лише тоді, коли у них є проста цільова сторінка для демонстрації свого бізнесу), налаштувати все на новий хост так само просто, як і завантажувати файли. В одному з попередніх кроків ми сказали вам, що ви повинні завантажити всі файли з попереднього хоста. У цьому випадку вам просто потрібно завантажити ці файли в папку public_html на новий обліковий запис Bluehost, і ви будете виконані.
Ви можете вибрати один із двох простих варіантів завантаження нових файлів.

Завантажити через File Manager

Якщо ви шукаєте спосіб зробити це швидко і просто хочете, щоб це вирішити, ви можете скористатися файловим менеджером Bluehost:

 1. Увійдіть до свого Рахунок BluePost cPanel.
 2. Знайдіть Файли та виберіть Менеджер файлів
 3. Двічі клацніть public_html, щоб відкрити його
 4. Перенесіть усі файли, які ви раніше завантажили, у цю папку

Завантажити через FTP

Зазвичай Файлові менеджери використовуються для завантаження або зміни лише одного з файлів, коли ви просто не можете дозволити собі налаштувати клієнтів FTP з якоїсь причини. Наприклад, ви будете використовувати це, коли вам потрібно буде щось змінити на своєму веб-сайті із публічного комп’ютера, який просто не дочекався, коли ви повернетесь додому.

Але зазвичай ми пропонуємо використовувати FTP-клієнт. Ви можете швидко встановити FileZilla, який є безкоштовним клієнтом і найчастіше використовується блогерами по всьому світу, і підключитися до сервера за допомогою облікових даних для входу, отриманих після реєстрації для нового хоста. Вам знадобиться ім’я FTP-сервера, ваше ім’я користувача та пароль.
Після входу в систему ви зможете побачити вашу невелику частину сервера, що містить усі папки. Вона буде схожа на папку на вашому комп’ютері, тому знайти папку public_html не повинно бути складно.

Тепер просто знайдіть завантажені раніше файли та перетягніть їх у папку. Залежно від розміру файлів та швидкості вашого інтернет-з’єднання, все може зайняти до декількох хвилин. FileZilla повідомить вас, коли все буде завершено, так що ви можете перейти до свого домену з веб-переглядача, щоб переглянути сайт назад у дії.

Динамічний веб-сайт

Динамічні веб-сайти використовують бази даних для зберігання тонни інформації, необхідної для нормальної роботи. Якщо ви користуєтеся власним веб-сайтом або однією з популярних CMS, таких як WordPress, це означає, що у вас також є база даних, а це означає, що вам потрібно перенести її разом з файлами.

Як і ви експортували базу даних, ви можете імпортувати її через PhpMyAdmin:

 1. Відкрийте https://my.bluehost.com/cgi-bin/cplogin у своєму браузері та увійдіть у свій обліковий запис Bluehost
 2. Знайдіть вкладку «База даних» та відкрийте її
 3. Виберіть значок phpMyAdmin, щоб відкрити інтерфейс
 4. Десь посередині меню ви знайдете вкладку / кнопку “Імпорт”.
 5. Варіант імпорту бази даних

 6. Натисніть кнопку «Огляд» і знайдіть базу даних, яку ви експортували раніше. Переконайтесь, що розпакуйте його спочатку, якщо база даних зафіксована (у вас повинен бути готовий файл .sql)
 7. Імпорт бази даних

 8. Натисніть на кнопку «Перейти» і почекайте кілька хвилин

Якщо все було нормально, ви побачите таке повідомлення: “Імпорт успішно закінчений, X запитів виконано.”

Ви використовуєте систему управління вмістом, наприклад WordPress?

Якщо ви використовуєте таку систему управління вмістом, як WordPress, Blogger або Joomla, ви можете зробити все набагато простіше за допомогою їх рідних варіантів міграції. Наприклад, якщо ви є переміщення сайту WordPress до нового хоста, ви можете зробити все з їх параметрами Імпорт та експорт, які дозволять вам перенести весь сайт за кілька кліків. Щасливчик!

використання

40,2% світових веб-сайтів, розміщених Американський провайдер

Крок 5. Тестуйте свій веб-сайт

Після завершення передачі та імпортування баз даних ви можете протестувати свій веб-сайт. Найкращий спосіб зробити це – використовувати тимчасову URL-адресу. Це дозволяє отримати доступ до вашого веб-сайту, навіть якщо ваше доменне ім’я не вказує на новий сервер.

Щоб знайти свою тимчасову URL-адресу, увійдіть до панелі управління обліковим записом. Потім натисніть “Технічні дані облікового запису”. Після того, як ви перебуваєте, має бути розділ під назвою Temp. URL-адреса, поруч із вашою тимчасовою URL-адресою. Все, що вам потрібно зробити, – це просто відвідати цю URL-адресу та перевірити свій веб-сайт.

Тимчасова URL-адреса виглядає так: http: // ipaddress / ~ ім’я користувача

Замініть «ipaddress» на IP-адресу вашого хоста, і ім’я користувача має бути таким самим, як ви використовуєте для входу у свій акаунт cPanel. Не забудьте “~” перед ним.
Щоб знайти IP-адресу вашого сервера, увійдіть у свій cPanel ще раз. Знайдіть вкладку “Статистика” та натисніть кнопку “Розгорнути статистику”, яка відкриє додаткову інформацію, включаючи IP-адресу вашого спільного хостинг-акаунта.

Тепер ви зможете протестувати свій веб-сайт на тимчасовій URL-адресі, поки ви чекаєте або поки ви не будете налаштування серверів імен щоб вказати на ваш старий домен.

Якщо ваш сайт виглядає і працює як очікувалося, то чудово! Однак будьте готові зробити деякі незначні зміни та зміни, якщо щось не так.

Важливі речі, які слід пам’ятати

наклейки

Поділитися по країні

Bluehost та Hostmonster

Після того, як весь процес передачі буде завершено, і ви протестували веб-сайт, вам потрібно зробити кілька речей, щоб закінчити перехід. Майте на увазі, що це необхідні кроки для того, щоб ваші старі відвідувачі відвідували ваш веб-сайт, а також були впевнені, що ваш сайт працює за запланованим планом. Отже, почнемо.

Повідомте користувачів, що ви перейдете на ваш веб-сайт

Під час переміщення веб-сайту час простою повинен бути якомога коротшим. Ідеально, якщо користувачі ледь помітять, що сайт не працює. Однак ви повинні повідомити якесь повідомлення на кілька днів раніше, як на своєму веб-сайті, так і на своїх профілях у соціальній мережі. Ви також повинні бачити, що повідомлення видно під час простою, тому ваші користувачі будуть знати, що сайт буде вчасно створено резервну копію..

Змініть DNS

Це незначна деталь, яку можна легко не помітити. Після передачі вашого веб-сайту ви повинні переключити запис DNS на новий сервер, на якому зареєстрований ваш сайт. Причина, чому це важливо, полягає в тому, що запис DNS схожий на карту чи посібник із інструкціями, що забезпечує відвідувачів, які приїжджають на потрібну сторінку. Якщо ви нехтуєте цією зміною, користувачі будуть перенаправлені на сторінку помилок. Вам потрібно отримати новий DNS від нового постачальника хостингу та замінити старий.

Після того як ви зробите запит на переміщення своїх записів DNS, для завершення комутації потрібно пройти кілька годин, а в деяких випадках і цілий день. Іншими словами, якщо ваші відвідувачі скаржаться, що не можуть знайти ваш веб-сайт, переконайтеся, що ви оновили свій новий DNS.

Контролюйте час роботи сайту

Коли присвоєно новий DNS, ваше перенесення в основному завершено. Ви хочете ретельно стежити за робочим часом вашого сервера протягом наступних кількох днів, щоб переконатися, що все працює належним чином.

Вкрай важливо не відмовлятися від вашої охорони, і ви помітите, чи є якісь проблеми якомога швидше. Звичайно, моніторинг часу роботи вашого веб-сайту не означає, що вам потрібно відвідувати ваш веб-сайт кожні 5 хвилин; це означає, що вам потрібно використовувати інструменти та додатки, щоб допомогти у виконанні завдання.

Деякі корисні інструменти, на які можна покластися, – це Pingdom, Uptime Robot та Monitor Us. Незалежно від інструменту, який ви вибрали, вам потрібно відкалібрувати їх для контролю наступних елементів: Ping, HTTP, DNS-сервера та TCP-порту.

Типи хостингу

Будьте уважні для відсутніх посилань та різних структур сайту

Одне, про що ви дійсно повинні пам’ятати при переключенні серверів, – це можлива втрата або неправильне розміщення таких активів, як графіка. Зміна середовища хостингу може призвести до цього, і малоймовірно, що ви побачите 404 (не знайдені) помилки. Отже, просто будьте спостережливі та стежте за своїми журналами 404, щоб побачити, чи немає порушених посилань чи непрацюючих активів. Коли ви знайдете їх, може знадобитися швидкий ремонт або заміна, і ви будете готові йти.

Ще один спосіб вирішити цю проблему – перенаправити зі сторінки 404 на іншу сторінку, яка вже працює. Це не є вирішенням проблеми, звичайно, це просто альтернатива відображенню сторінки 404.

Це працює як для сторінок, так і для каталогів, тому ваші користувачі завжди матимуть вміст для перегляду, а не помилку 404. Нарешті, ви можете використовувати це на свою користь та створити індивідуальну сторінку помилок 404, яка може бути забавною або розважальною, можливо, показуючи забавну картинку чи цитату. Таким чином, ваші відвідувачі не будуть заперечувати проти посадки на сторінку.

Ось кілька порад, які допоможуть вам впоратися з непрацездатними посиланнями та 404 сторінками. Щоб вони працювали, вам потрібно буде помістити код у файл .htaccess.
Ось як можна редагувати .htaccess за допомогою FTP (FileZilla)

 1. Відкрийте FileZilla
 2. Увійдіть на свій сервер
 3. Відкрийте public_html, щоб перелічити файли свого веб-сайту
 4. Виберіть .htaccess
 5. клацніть по ньому правою кнопкою миші та виберіть Перегляд / Редагування або завантажте її на комп’ютер

Якщо ви не можете знайти .htaccess файл на своєму сервері, швидше за все, його немає або він просто прихований. Для початку переконайтесь, що вибрано «Показати приховані файли (dotfiles)», якщо ви увійшли в cPanel та за допомогою «Менеджера файлів», або якщо у верхньому меню FileZilla вибрано «Формувати показ прихованих файлів». Якщо файл все ще не вдається знайти, слід створити новий у своїй папці public_html, клацнувши правою кнопкою миші та створивши новий файл під назвою “.htaccess”.

Тоді ви можете використовувати код:

 • Визначте сторінку 404: ErrorDocument 404 /errorpage.html
 • Перенаправлення сторінки на нове місце: Перенаправлення 301 /old-page.html http://www.example.com/new-page.html
 • Перенаправити цілий каталог на нове місце: redirectMatch 301 ^ / category /? $ Http://www.example.com/new-category/

Після внесення змін слід зберегти файл і завантажити його назад на сервер, перезаписавши старий файл.

Переключення електронної пошти

Знову ж таки, перемикання електронної пошти – це те, що люди часто не помічають. Після завершення міграції на новий веб-хост існує три різні способи передачі електронної пошти.

 • Якщо ваш електронний лист розміщено в реєстраторі домену, його можна легко перемістити. Все, що вам потрібно зробити, – це змінити запис (@) та призначити його IP-адресі нового хоста, яка зазвичай розташована на клієнтському порталі нового хоста.
 • Якщо ваші облікові записи електронної пошти розміщені у третьої сторони, потрібно зробити наступне. Переконайтесь, що ваші записи MX, а також інші відповідні записи, запитувані постачальником послуг електронної пошти, оновлені в новій DNS. Зважаючи на те, що ви переносите свій DNS до нового постачальника, важливо також перемістити ці файли. Звичайно, якщо ви не рухаєтеся DNS, все, що вам потрібно зробити, – це виконати крок 1.
 • Нарешті, якщо ваші облікові записи електронної пошти розміщені у попереднього постачальника хостингу, ви можете відтворити існуючий обліковий запис електронної пошти, як тільки перейдете на нового постачальника. Вам також доведеться налаштувати новий агент електронної пошти.
пісочний годинник

Більшість постачальників веб-хостингів обіцяють тривалість 99,99%, але 99,90% часу роботи – це вже 10 хвилин простою на тиждень

ціна

Багато планів веб-хостингу мають “приховані витрати”. Хоча вони заманюють клієнтів за схемами “гарантія повернення грошей”, але якщо ви не були задоволені, компанії, що займаються веб-хостингом, можуть уникнути повернення грошей або просто продовжити їх

веб-сервер

Обіцянка необмеженого простору в Інтернеті та пропускної спроможності – це підступ. Компанії, що займаються веб-хостингом, перепродають свої сервери, особливо спільний веб-хостинг, що призводить до низької продуктивності, тривалішого простою сервера та регулярних збоїв

дерево

Найбільш надійний метод, який ми використовуємо для визначення надійного хостинг-провайдера

Факти не брешуть. Якщо якийсь провідний веб-сайт розміщується певним постачальником протягом багатьох років і його власник повністю задоволений хостинговими послугами, фактичний хост надає це чіткий доказ того, що хост, про який ми говоримо, є правильним.

Якщо вам потрібно більш детальне пояснення, як виконати цей крок, ознайомтеся з цим путівник.

Можливість пошкодження бази даних

Останнє, може статися, що ваші дані при передачі пошкоджуються. Причин для паніки немає, і для цієї проблеми є численні рішення, але всі вони залежать від самої платформи. Оскільки найпоширенішою платформою є WordPress, ми обговоримо деякі можливі рішення для бази даних цієї платформи.

Якщо ваша база даних WordPress пошкоджена, ви можете повторно спробувати передачу, але спочатку потрібно відключити всі плагіни. Якщо це працює, просто ввімкніть плагіни знову, коли весь веб-сайт імпортується. На жаль, це не буде прийнятним рішенням, якщо ви не можете отримати доступ до інформаційної панелі, тому вам, можливо, доведеться спробувати деякі з наступних варіантів:

 • Повторно завантажте базу даних та запишіть її на стару.
 • Спробуйте визначити точне місце пошкодження корупції та просто перезавантажте цей файл зі свого старого сайту.
 • Відкрийте файл, щоб переконатися, що він вказує на новий сервер.

Як відновити зламану базу даних WordPress

Іноді експорт та імпорт бази даних не пройде так гладко, як ви хотіли. Але перед тим, як роздумувати над цим, ви все-таки можете спробувати кілька хитрощів, щоб виправити це.

 1. Увійдіть у свій cPanel
 2. Відкрийте PhpMyAdmin
 3. Виберіть базу даних з меню ліворуч
 4. Виберіть Базу даних для ремонту

 5. Вибравши базу даних, слід перевірити, чи є у вас правильна. У базі даних WordPress є всі таблиці, позначені wp_
 6. Виберіть кнопку “Перевірити все” в нижній частині екрана, щоб вибрати всі таблиці з бази даних
 7. Відновлення бази даних

 8. Виберіть параметр «Ремонт таблиці»
 9. Варіант відновлення бази даних

Це все, що ви можете зробити тут. Після процесу ремонту ви побачите повідомлення, яке підтверджує, що база даних успішно відремонтована. Якщо вам все-таки не вдалося відновити базу даних, ви можете спробувати ще одне, і це – змінити файл wp-config.php.

 1. Відкрийте FileZilla та увійдіть на свій FTP-сервер
 2. Знайдіть файл wp-config.php
 3. Налаштування WP

 4. Завантажте його на свій комп’ютер
 5. Змініть файл, відкривши його в текстовому редакторі
 6. В кінці файлу вставте це: define (‘WP_ALLOW_REPAIR’, true);
 7. Визначте ремонт WP Config

 8. Збережіть модифікований файл wp-config.php та завантажте його назад на сервер через FileZilla та перезапишіть файл
 9. Відкрийте веб-переглядач і перейдіть до http://yoursite.com/wp-admin/maint/repair.php
 10. Натисніть кнопку «Відновити базу даних»

Після завершення процесу відновлення ви побачите повідомлення про стан таблиць у базі даних, і ви зможете визначити, чи щось було пошкоджено. Крім того, ви зможете побачити таке повідомлення: “Ремонт завершений. Видаліть наступний рядок із wp-config.php, щоб запобігти використанню цієї сторінки несанкціонованими користувачами.
визначити (“WP_ALLOW_REPAIR”, правда); “

Тож не забудьте повернутися до файлу, видаліть доданий рядок і збережіть його.

Якщо жоден із цих підходів не працює, вам доведеться знайти когось, хто вміє кодувати, щоб ініціювати процес відновлення автоматичної бази даних WordPress.

Нехай команда підтримки здійснює передачу на новий хост

Якщо ви не впевнені, як зробити всю передачу новому хосту самостійно, або просто не встигаєте витрачатися на такі технічні засоби, які вам не дуже цікаві, ви можете залишити все в майстерних руках професіоналів у Bluehost.

Ну так, вам доведеться заплатити за переказ. Але в цьому випадку ви зможете розслабитися, погуляти або поласувати сонцем, якщо вам пощастить жити поруч з пляжем, поки команда підтримки робить все для вас.

Bluehost може перенести сайт на свої сервери для вас, і це коштуватиме вам 149 доларів. 99. Ця ціна включає міграцію до 5 веб-сайтів та 20 облікових записів електронної пошти. Так, команда підтримки подбає про всі файли, бази даних та все необхідне для роботи вашого веб-сайту та виглядати так, як це було зроблено на старому хості.
Це не має значення, де ви розміщували сайт, якщо ви вибрали цей варіант, але зауважте, що Bluehost в даний час не пропонує підтримку міграції для облікових записів торговельних посередників, VPS або спеціального сервера..

Однією з чудових речей у цьому є те, що жодного ризику не виникає. Якщо ви готові розпочати міграцію до Bluehost, їхні експерти знають, що вони роблять. Навіть маючи це на увазі, вони розуміють, що ваш сайт важливий для вас, тому вони переглянуть усе і переконаються, що він повністю функціонує, перш ніж ви його отримаєте..

Якщо ви готові розпочати міграцію до Bluehost, перегляньте детальніше тут.

Висновок

Переключення постачальника веб-хостингу – це не великі клопоти. Є кілька потенційних проблем, але нічого, що не вдається вирішити своєчасно.

Якщо ви не задоволені послугою веб-хостингу, не соромтеся шукати іншого постачальника. Цей посібник допоможе вам пройти процес із мінімальними простоями та незручностями.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map