Як заробити гроші За допомогою Партнерської програми Amazon


Генеральний директор Amazon.com Джеф Безос вибрав Amazon.com як назва компанії з двох причин. По-перше, тоді, перелік веб-сайтів часто бував в алфавітному порядку, по-друге, пропонувати масштаб, як Amazon.com запускається з міткою, Найбільший книжковий магазин Землі

Провели мільйони людей близько 235 мільярдів американських доларів лише на Amazon у 2018 році. Ви можете зменшити цей дохід, приєднавшись та застосувавши партнерські пропозиції від Amazon на своєму веб-сайті.

У цьому посібнику ми пояснимо вам, що таке програма Amazon Associates та як розпочати її роботу. Також ми покажемо вам кращі практики, як знайти та просувати товари афілійованих продуктів Amazon.

Перша книга, продана Amazon.com, була з гаража Безоса, який стався в липні 1995 року Рідкі поняття та креативні аналогії: комп’ютерні моделі основних механізмів думки
 • Що таке програма Amazon Associates
 • Скільки ви можете заробити як філія Amazon
 • Способи просування продукції Amazon
 • Вибирайте товари для просування
 • Робіть дослідження ключових слів і пишіть цільовий контент
 • Поради та рекомендації
 • Приклади успішних партнерських веб-сайтів Amazon
 • Висновок
Amazon Associates використовується 5,2% усіх веб-сайтів рекламну мережу якої ми знаємо. Це 1,0% від усіх веб-сайтів

Перш ніж зануритися в читання, ми припустили, що ви знаєте, і завершили дві речі: запустили блог і вибрали вигідну нішу.

Що таке програма Amazon Associates

Amazon Associates є однією з перших онлайн-програм партнерського маркетингу, запущеної в 1996 році. Програма має більш ніж 12-річний досвід розробки рішень, щоб допомогти власникам веб-сайтів заробляти гроші, рекламуючи мільйони продуктів від Amazon. Коли власники веб-сайтів та блогери, які є асоційованими, створюють посилання, а клієнти переходять через ці посилання та купують продукти від Amazon, вони заробляють реферальні збори. Це безкоштовне приєднання та простий у користуванні.

Логотип Amazon показує посмішку від А до Я на ім’я, що означає, що “компанія готова доставити все для всіх, де завгодно в світі”.

Існує маса способів встановити дохід під час запуску блогу чи веб-сайту. Однак Amazon Associates представляє один з відомих методів заробітку в Інтернеті. Весь процес легко зрозуміти.

Рекомендоване читання: Як заробити гроші на блогах

ПОЗИЦІЯ НА РИНКУ АСОЦІАЦІЙ АМАЗОН, КВІТЕНЬ 2019, W3Techs.com
АМАЗОНСЬКІ АСОЦІАЦІЇ ПОЗИЦІЇ РИНКУ

Просто створіть обліковий запис у Amazon Associates (затвердження облікового запису зазвичай займає 24-48 годин), придбайте окремі партнерські посилання та включіть їх на свій веб-сайт. Коли відвідувачі натискають ці посилання та здійснюють покупку, Amazon надасть вам до 10% від кожного продажу. Що ще важливіше, це стосується не лише предмета, на який ви посилаєтесь, а до будь-якого іншого продукту, який користувач купує у Amazon.

Тепер все це звучить захоплююче, правда? Що ж, вся подорож потребує часу та прийняття правильних рішень по дорозі. Тому давайте подивимось, як можна заробити гроші за допомогою філії Amazon.

Скільки ви можете заробити як філія Amazon

Amazon надасть вам відсоткову плату за кожен товар, який був проданий і переданий через ваше партнерське посилання. Користувач може придбати будь-який товар протягом 24 годин (або 30 днів, якщо він додав товар у свій кошик) через ваше партнерське посилання, і ви отримаєте комісію за цей продаж.

В США час, витрачений на Топ 5 цифрові додатки для покупок у 2018 році збільшився на 60% у порівнянні з 2016 роком, згідно з даними, опублікованими у звіті аналітичної фірми App Annie “Стан мобільного 2019.”

Amazon пропонує різні ставки плати за різні категорії товарів. Ось поділка:

Всього в Амазонії 119 928 851 продукції станом на квітень 2019 року

категорія продукту

ТОП-10 КАТЕГОРІЙ З НАЙБІЛЬШИМ КІЛЬКОЮ ТОВАРОЮ НА AMAZON.COM
АМАЗОНСЬКІ АСОЦІАЦІЇ ПОЗИЦІЇ РИНКУ

Вся справа в тому, щоб відправити цільових відвідувачів в Amazon і отримати комісію за речі, які вони купують. Як ви здогадуєтесь, ваш заробіток залежатиме від кількості людей, яких ви посилаєте, та кількості грошей, які вони витрачають. І ці показники залежатимуть від трафіку на ваш веб-сайт та нішевих продуктів, які ви рекламуєте. Ви можете заробити від 50 до 50 000 доларів США залежно від продуктивності вашого веб-сайту чи блогу, і ми покажемо вам кілька успішних партнерських веб-сайтів Amazon нижче.

Для отримання додаткової інформації про збори відвідайте офіційну особу Заява про винагороду з програми Amazon Associates.

Способи просування продукції Amazon

Всередині Amazon Associates ви знайдете різноманітні засоби генерувати партнерські посилання. Amazon пропонує три способи додавання посилань на продукти та рекламу на ваш веб-сайт: текстові посилання, банери та рекламні засоби для покупок.

Текстові посилання

На сьогоднішній день найефективнішим способом звернутися до відвідувача Amazon є використання текстового посилання у вмісті веб-сайту. За словами Даррена Роуза з Problogger, який зробив сотні тисяч з партнерської програми Amazon, 99% конверсій відбувається за допомогою текстових посилань.

Більше 60% Продавці заявили, що продажі Amazon складають понад три п’яті частини їх продажу, і майже 50% продають майже виключно з Amazon, що складає 80% до 100% їх продажу

Ось приклад партнерських текстових посилань у вмісті:

Перевірте це гольф Клуб. Я використовую такі типи клубів останні три місяці. Якщо ви хочете спробувати його, придбайте його лише 100 доларів і отримати безкоштовну доставку.

Як отримати текстові посилання:

 • Після входу у свій обліковий запис натисніть на “Посилання на продукт”, що знаходиться на вкладці “Пов’язання продукту” на чорній смузі.
67% просувають свою продукцію переважно за допомогою реклами Amazon

Amazon Associates

Близько 60% продавців Amazon рекламують свої товари через платформу спонсорованих товарів на ринку
 • Шукайте предмет, який ви хочете пов’язати.
 • Клацніть кнопку «Отримати посилання» праворуч від елемента.
ДВІ ТРЕТІ ВСІ ПРОДАВЦІ сказали, що вони якось просувають свої продукти
АМАЗОНСЬКІ АСОЦІАЦІЇ ПОЗИЦІЇ РИНКУ

Отримати посилання

 • Щоб отримати коротке посилання, натисніть стрілку вниз біля кнопки «Отримати посилання» та натисніть «Скоротити URL-адресу».
 • Виберіть, чи хочете ви текст та зображення, лише текст або лише зображення, а потім виберіть параметри кольорів та чи потрібно це відкрити у новому вікні.

Налаштуйте та отримайте HTML

 • Скопіюйте HTML-код у поле “Отримати HTML-код для цього посилання на продукт”.
 • Вставте HTML-код у бажаний розділ вашого веб-сайту.

Банери

Використовуйте карусельні банери. Просуваючи свої партнерські посилання за допомогою банерів, спробуйте використовувати банери «Карусель» від Amazon, які допоможуть збільшити ваші показники конверсії більше, ніж звичайні статичні банери. Багато експертів стверджують, що використання банерів на каруселях від amazon значно збільшило прибуток своїх філій

Найпростіший спосіб отримати посилання на ваш сайт – це використання банерної реклами. Однак це виявилося не найефективнішим способом отримання продажів.

Ось приклад банерних оголошень Amazon:

Топові бренди

Як отримати посилання на банер:

Рухайтеся швидко. Якщо ви бачите, що конкурента немає на складі, це може бути для вас сприятливим часом для зниження цін та / або збільшення реклами. Якщо ви бачите, що відгуки конкурентів збільшуються швидше, ніж ви, спробуйте з’ясувати причину. Шукайте нові та інноваційні ідеї, такі як зображення чи вміст товару із ширших категорій, та впроваджуйте їх перед конкурентами
 • Після входу у свій обліковий запис на affiliate-program.amazon.com, натисніть на “Банери”, знайдені на вкладці “Посилання продукту” у верхній чорній смузі.

Amazon Associates

 • Прокрутіть униз і виберіть категорію, з якої ви хочете отримати банер.
Регулярно перевіряйте свої сторінки на запитання та нові огляди. Багато клієнтів витрачають більше часу на перегляд питань і відгуків клієнтів, ніж опублікований вміст торгової марки, тому обов’язково регулярно перевіряйте та відповідайте на них за необхідності

Посилання на банер

Акції, включаючи блискавичні пропозиції – це чудовий спосіб продавати одиниці зі швидкістю, в кінцевому рахунку приводячи до більшої кількості оглядів. Мета полягає не у тому, щоб завжди бути на рекламі або надавати глибокі знижки, але якщо ви зможете скористатись ними до початку життєвого циклу продукту на Amazon, це прекрасний спосіб отримати додаткові огляди та створити релевантність, щоб інші клієнти могли знайти вас.
 • Ви можете вибрати, який банер розміру ви хочете, натиснувши на розмір нижче вибраної категорії, або ви можете прокрутити список, щоб знайти потрібний.
 • Скопіюйте HTML-код під потрібний банер та вставте його у код свого веб-сайту.

Рідна реклама для покупок

Те саме стосується і власних оголошень. Вони виглядають красиво, але не конвертують, а також текстові посилання. Ви отримуєте менше кліків, оскільки вони схожі на рекламу.

Ось приклад реклами власної покупки:

Amazon серйозно і суворо ставиться до зовнішнього вигляду свого сайту, тому зображення товарів повинні бути професійної якості та точно зображати товар, що продається

Супутні товари

Як отримати посилання на власні оголошення:

 • Після входу у свій обліковий запис на affiliate-program.amazon.com, натисніть “Оголошення для власних покупок”, знайдені на вкладці “Посилання продукту” у верхній чорній смузі.
 • Виберіть тип власного рекламного магазину, який ви хочете, натиснувши “Створити рекламний блок” та виберіть із наведеного нижче:
Доступно багато інструментів дослідження ключових слів Amazon SEO, але Sonar by Sellics має безкоштовну версію і це гарне місце для початку

Покупки оголошень

 • Рекламні рекомендації – це оголошення, які автоматично відображають відповідні рекомендації щодо продукту від Amazon на основі вмісту вашої сторінки та відвідуючих користувачів.
 • Пошукові оголошення – це оголошення, які дозволяють вашим відвідувачам скористатися результатами пошуку Amazon безпосередньо на вашому веб-сайті. Включіть рекомендації щодо продуктів на основі пошукових фраз або ключових слів, обраних вами або введених вашими відвідувачами.
 • Спеціальні оголошення дозволяють вам вибирати улюблені продукти, які ви хочете рекламувати, та розміщувати рекламний блок у своїх публікаціях статті.
 • Виберіть Категорії або елементи, які ви хотіли б мати у своїх оголошеннях, а також відступ (якщо товар або категорія недоступна в якийсь момент на Amazon.com, це заповниться) та будь-які додаткові налаштування, наприклад розмір.
Майже половина споживачів – 48% – продають на Амазонії менше двох років. Більшість має мало працівників, проте респонденти опитували, що більшість продажів електронної комерції відбувається через Amazon

Супутні товари

 • Скопіюйте HTML-код і вставте його в код на своєму веб-сайті.

Для отримання додаткової інформації відвідайте офіційну сторінку компанії Amazon Посилання продукту, банери та рекламні оголошення про магазини.

Вибирайте товари для просування

Люди купують майже все на Amazon. Ви маєте змогу знайти хороший вибір супутніх товарів для просування будь-якої ніші вашого сайту.

Перше, що ви можете зробити, це перевірити сторінку «Найкращі продавці». Ліворуч ви можете переглядати відділи та вибирати категорії товарів, що відповідають вашому веб-сайту.

Майже 50% клієнтів Amazon відкриті для випробування нових брендів чи продуктів

Найкращі продавці Amazon

КЛЮЧОВІ ФАКТОРИ для американських споживачів, які повинні зберігати VIA AMAZON 2019
КЛЮЧОВІ ФАКТОРИ

Завжди використовуйте продукти, тісно пов’язані з нішею вашого сайту. Ви можете вибрати широку категорію та зайняти свою нішу до конкретних товарів, щоб орієнтуватися на відвідувачів, які шукають конкретні товари. Таким чином, відвідувачі набагато частіше натискають і купують. Наприклад, Фотокамера та фото> Аксесуари> Сумки та чохли> Шафи з фільтром.

Якщо мова йде про те, які позиції ціни на рекламу, то важливим правилом є використання предметів середньої ціни. Товари з низькою ціною зазвичай легко продати, але ви отримуєте занадто низьку комісію. З іншого боку, товари високого класу мають значно більшу плату, але продати це буде непросто.

Це означає, що найкращим підходом є пошук предметів приблизно від 50 до 200 доларів. У цій ціні ціни ваші комісії хороші, і продати речі буде простіше.

Майте на увазі, що важливо просувати високоякісну продукцію. Таким чином, слідкуйте за відгуками та рейтингами покупців.

Який тип вмісту для написання та ключові слова використовувати

Тепер, коли ви розумієте, які продукти можна рекламувати, саме час попрацювати над створенням вмісту, який дасть змогу відвідувачам купувати продукти.

Тут не будемо говорити про дослідження ключових слів. Натомість ми розкриємо, який тип статей працює найкраще, коли справа стосується здійснення афілійованих продажів.

Будьте ретельними у своєму огляді та намагайтеся висвітлити всі моменти, які ви хотіли б побачити, якби ви були читачем

Відгуки про товар

Це, мабуть, найпопулярніші статті, які люди пишуть і використовують, щоб заробляти гроші на Amazon. Виберіть будь-який продукт у своїй ніші та напишіть відгук про нього.

Огляд якості продукту, пов’язаного з вашою нішею, – це найкращий спосіб отримати більш високі ціни за клік і здійснити партнерські продажі.

Цей сегмент стає все більш популярним із усім вмістом “unboxing”, який з’явився за останні кілька років. Очевидно, що клієнти люблять читати поглиблені огляди продуктів від реальних людей.

Переконайтеся, що ваш відгук говорить людям, використовуючи зрозумілі їм слова

Приклад заголовків:

 • 13-дюймовий огляд Apple MacBook air
 • Огляд корпусу Canon EOS-1D X Mark II

Кращі продукти

Пам’ятайте, немає обмежень у тому, скільки оглядів товару ви можете зробити; ви можете створити веб-сайт, просто присвячений огляді товарів

Це не секрет; люди завжди хочуть придбати найкращі речі. Ці люди зазвичай раді витратити більше грошей, щоб отримати найкращі можливі товари.

Крім того, цей тип контенту отримує тонну трафіку, якщо ви можете класифікувати його високо в пошукових системах. Деякі блогери вважають, що цей вміст приносить найбільший конверсійний трафік.

Приклад заголовків:

 • Кращі ноутбуки для студентів 2019 року
 • Найкращі навушники для бігунів 2019 року

Порівняння продуктів

Кожного разу, коли ви згадуєте про продукт, який ви переглядали, а не посилаєтесь безпосередньо на продукт, найкраще, якщо ви можете зв’язати свій відгук. Це зведе до мінімуму ваші партнерські посилання (які пошукові системи не люблять), а також надасть потенційному клієнту “смак” продукту, який ви рекламуєте.

З багатьма брендами та продуктами, які сьогодні доступні, вибирати продукти, які купувати, не завжди є простим. Таким чином, люди люблять і потребують порівняння продуктів, перш ніж приймати остаточне рішення. Якщо ви можете надати достатньо інформації та дати точні рекомендації, відвідувачі придбають рекомендовані вами товари.

Приклад заголовків:

 • iPhone X проти Galaxy s9
 • Камера Leica M10 проти Canon 5D Mark IV
Amazon дозволяє 250 символів для назв ваших продуктів і рекомендує використовувати певну формулу, коли ви пишете: Марка продукту / Опис + Лінія / Колекція + Матеріал / Інгредієнт + Колір / Розмір + Кількість

Продажі, акції та знижки

В Amazon майже немає продуктів, на які не вказана знижка. Слідкуйте за такими акціями, оскільки вони можуть бути варті реклами (якщо стосується вашої читацької аудиторії).

Приклад заголовків:

 • Продається дешевий MacBook Pro
 • Отримайте купон Samsung Galaxy s9 на 10%
Орієнтуйтеся більше на переваги. Кожен раз, коли хтось вирішив придбати якийсь конкретний товар, він робить це після того, як побачить переваги, а не особливості, які мають кулі

Як вибрати

Коли люди планують купувати товар у категорії, яку раніше ніколи не купували, зазвичай у них виникає безліч питань «для новачків». Якщо ви створите корисний вміст “Як вибрати” і переглянете їх, підбираючи конкретний продукт, вони прислухаються до ваших порад і зроблять покупку.

Приклад заголовків:

Споживачі стають все більш обережними щодо комерційних відгуків (оскільки ви можете виграти, якщо купуєте один із продуктів). По можливості, включайте створені користувачем огляди та рейтинги у свої повідомлення, щоб підвищити достовірність
 • Як вибрати найкращий матрац
 • Як вибрати найкращі гольф-клуби

Запуск нових продуктів

Запуски продуктів гарячі. Звичайно, про них пише багато конкуренції, але є однаково велика кількість людей, які споживають вміст про нові продукти. Якщо ви можете захопити частину трафіку запуску і змусити його конвертувати, це може бути вартим вашого часу.

За словами Amazon, вміст A + може збільшити продажі в середньому на 3–10%, навчаючи споживача про ваш товар та бренд

Приклад заголовків:

 • Нові функції та ціни iPhone Xs
 • Нові навушники б’є 2019

Поради та рекомендації

Використовуйте принаймні два партнерські посилання на одну публікацію

Використовуйте декілька партнерських посилань на написану вами статтю. Ви можете включати партнерське посилання щоразу, коли згадуєте про товар. Це не тільки допоможе вам привернути більше людей до Amazon, але й зручно.

Зробіть зображення продукту кліками

Перевірте, чи предмети вже продані на Amazon. Безкоштовні інструменти, як Keepa.com може допомогти вам оцінити, якщо товари вже продані Amazon Retail

Використовуючи фотографії продуктів всередині вашого вмісту, переконайтесь, що люди можуть натискати на них. Деякі веб-сайти бачать до 30% збільшення кліків, коли вони додають цю функціональність.

Ось приклад HTML-коду:

Подумайте про те, як більше використовувати Amazon, якщо ви перебуваєте в режимі запуску. Більш честолюбні стартапи, які бажають запустити абсолютно новий продукт, також можуть спробувати подати заявку на Amazon Launchpad, що спрощує розробку, маркетинг та роздріб нової продукції від стартапів. Вона включає допомогу в управлінні товарно-матеріальними запасами та виконанні замовлень

Зразок HTML-коду

Добирайте якомога більше людей до Амазонії

Результати використання Amazon іноді можуть бути феноменальними: Компанія Palmetto Engraving, що базується на Південній Кароліні, отримала 18000 замовлень від Amazon після того, як їх показали на Amazon під час розпродажів у Чорну п’ятницю, заявив віце-президент Palmetto Engraving Денніс Соломон. До тих пір їх найбільшим стрибком продажів було 200 замовлень через інтернет-магазин Etsy

Як ми вже згадували вище, Amazon стягує комісію за будь-який товар, який люди купують через ваше партнерське посилання. Таким чином, чим більше людей ви посилаєтесь на Амазонку, тим більше грошей можна було б зробити і тим більше грошей ви можете заробити.

Підготуйтеся та зосередьтеся на святах

Будьте готові стати за ваш продукт чи послугу. Щоб виділитися в морі конкурентів, важливо зробити хороший продукт. Оплата за рекламу в Amazon допоможе результатам виявитись вищими і їх не слід знижувати. Але динаміка Amazon також означає, що користувачі можуть залишати негативні відгуки, які можуть затопити прагнучі бренди

Ми всі знаємо, що сезон відпусток божевільний для тих, хто має бізнес, який продає продукцію (особливо фізичні товари.) Пошуковий трафік збільшується, а коефіцієнти конверсій вищі, ніж будь-коли.

Переконайтеся, що ви підготуєтесь до сезону свят з того часу, коли зможете отримати більшу частину своїх продажів. Займайтеся за два місяці до Різдва, але не забувайте про Чорну п’ятницю та Кібер-понеділок.

Переконайтеся, що ви використовуєте правильний макет веб-сайту

Макет вашого веб-сайту та дизайн відіграють важливу роль у вашому успіху партнерських зв’язків Amazon. Під час створення свого веб-сайту слід пам’ятати про кілька речей.

 • Мобільна сумісність та чистий дизайн
 • Легко знайти партнерські посилання
 • Використовуйте власну тему WordPress для афілійованих веб-сайтів Amazon
Якщо ви час від часу пропонуєте значну знижку або виконуючи щоденну угоду, ви можете отримати достатню кількість брендів та залучити повторних покупців. Це в поєднанні з чудовими відгуками та оптимізованим оптимізацією SEO може допомогти виграти стратегію

Маючи на увазі ці тези, ви можете більше зосередитись на створенні контенту.

Використовуйте плагіни WordPress, щоб полегшити ваше життя

Якщо ви плануєте повною мірою працювати з веб-сайтом компанії Amazon WordPress, можливо, вам знадобиться користувацький плагін, наприклад EadsyAzon. Це полегшить ваше життя та допоможе вам знайти посилання та зображення та швидко розмістити їх на своєму веб-сайті.

Приклади успішних партнерських веб-сайтів Amazon

Нарешті, ми хотіли б показати вам декілька прикладів партнерських сайтів Amazon, які переходять на наступний рівень. Перевірте їх і зверніть увагу на те, як вони сприймають пропозиції продуктів Amazon.

Наприклад, Tuft & Needle, який порушує галузь матраців, розпочав свою діяльність повністю в Інтернеті і набрав 100 мільйонів продажів виключно в 2016 році, заявив Джефф Уеллс з Tuft & Needle. Уеллс – віце-президент компанії Amazon Strategy зі скрутника матраців, що займається виключно керуванням підходом компанії до продажу на Amazon.

Висновок

Це практично вся подорож, яку вам доведеться пройти, коли ви працюєте на веб-сайті філії маркетингу Amazon. Важливо зауважити, що терпіння відіграє вирішальну роль у всьому процесі, оскільки створення трафіку на ваш сайт вимагає часу. Однак якщо ви зробите всі вищезазначені кроки, то безперечно, що з часом ви досягнете успіху.

Тому, маючи достатню відданість, мотивацію, час та пристрасть, заробляти гроші за допомогою філії Amazon – це варіант, який кожен може вибрати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map