Як запустити подкаст

Якщо ви коли-небудь хотіли запустити подкаст, зараз ідеальний час для цього. Середовище гарячіше, ніж це було раніше, і продовжує рости блискавичними темпами. Більше того, люди вважають за краще слухати аудіовміст, ніж читати його.


Цікаво, як запустити подкаст? Ви прийшли в потрібне місце.

Існує так багато причин для запуску подкасту, тобто для розвитку вашого бізнесу, спілкування з людьми у вашій ніші, створення стосунків зі своєю аудиторією та самореалізації..

Станом на січень 2020 року доступно понад 1 мільйон подкастів з прослуховуванням понад 30 мільйонів епізодів подкастів. Ці цифри можуть залякати, але, озброївшись правильними інструментами та інформацією, вам не складе труднощів викреслити собі нішу для подкастингу..

Багато компаній створюють подкаст для просування своїх товарів та послуг. Але звичайно, деякі подкасти досягають успіху, тоді як інші недостатньо відомі в галузі. Якість вашого шоу може змінити все. Слухачі шукають захоплююче та розважальне шоу, яке змушує кожного тижня повертатися до нього за останній епізод – доставляйте його, і ви легко можете заробити гроші та знайти престиж за допомогою подкастингу.

Нижче наведено вичерпний посібник із „як зробити подкаст” із усім, що вам потрібно знати, а також декілька порад, як розпочати успішний подкаст. Ось список кроків, щоб розпочати власну подорож підкастингу цього року.

Contents

Як запустити подкаст у 9 простих кроків

 • Крок №1: Виберіть тему, яка вам подобається
 • Крок №2: Виберіть заголовок подкаста
 • Крок №3: Напишіть звуковий опис
 • Крок №4: Створіть свої твори мистецтва
 • Крок №5: Попередньо сплануйте свої епізоди
 • Крок №6: Виберіть свого хостинг-провайдера
 • Крок №7: Підготуйтеся та зробіть запис
 • Крок № 8: Опублікуйте епізод
 • Крок № 9: Подайте в каталоги

Щоб пропустити основне вступ, скористайтеся посиланням нижче:

Перейдіть до розділу “Крок №1: Виберіть тему, яка вам подобається”

3 Поширені міфи про подкастинг

Запуск подкасту може бути непростим завданням. Отож, щоб полегшити свій розум, давайте розкриємо три найпоширеніші міфи про подкастинг, які не дають людям робити подкаст..

Підкастинг коштує дорого

Подкасти безкоштовно створювати та слухати. Незважаючи на це, вам не потрібно купувати найкраще програмне забезпечення для запису подкастів або найдорожче обладнання, щоб розпочати кар’єру подкастингу. Якщо ви хочете почати незабаром, все, що вам потрібно, це мікрофон, навушники та програмне забезпечення для редагування звуку, щоб створити якісний подкаст. Коли ви почнете отримувати більше досвіду, або ваш подкаст починає приваблювати більшу аудиторію, ви можете оновити до кращого обладнання. Ви можете використовувати безкоштовне програмне забезпечення для редагування типу Audacity і вибрати безкоштовну хостинг-платформу подкастів, щоб розпочати свою подорож, не порушуючи банк..

Для подкастів ви повинні бути спеціалістом

Зовсім ні. Вам не потрібно бути технічним експертом, щоб знати, як запустити подкаст. Завдяки прогресу в галузі технології, наші смартфони та комп’ютери можуть в значній мірі зробити все для нас. Для початківця створити подкаст не так вже й складно. Все, що вам потрібно, – це деяке ознайомлення з вашими гаджетами, і ви їдете! Ви можете ознайомитись із цим процесом і скласти контрольний список основного, перш ніж робити подкаст.

Ніхто не слухатиме ваш подкаст

Не варто починати подкастинг з єдиною причиною накопичити величезну аудиторію. Якщо це мета вашого подкасту – залучати більше слухачів і заробляти – тоді ви налаштовуєте себе на розчарування. Ви повинні захоплюватися своїм подкастом і захоплюватися, щоб поділитися своїми знаннями та ідеями з усім світом. Не дозволяйте страху не звернутися до більшої кількості людей, що заважають вам робити щось, що вас хвилює. Докладаючи більше зусиль у ваші подкасти та надаючи корисний контент, ви можете за короткий час зібрати більшу аудиторію.

Швидкий праймер – Як запустити власний подкаст

З урахуванням речей, є чотири простих кроки до запуску подкаста. Я поясню ці кроки детальніше трохи пізніше, але поки ознайомтеся з цими кроками. Після того, як ви освоїте їх, ви зможете запустити свій подкаст через кілька днів, а може, і через кілька годин.
Ось декілька основ, які допоможуть вам точно зрозуміти, як працюють подкасти:

Почніть з підготовчих робіт

Шлях до того, як коли-небудь вдаватиметься до фактичних виробничих та технічних робіт, з’ясуйте, про який буде ваш подкаст. Також виберіть відповідний заголовок, тему та формат безпосередньо на початку.

Запишіть епізод / аудіофайл

Кожен епізод вашого шоу буде окремим аудіофайлом, який може бути доступний у різних форматах. MP3 – найкращий вибір, оскільки він пропонує баланс між якістю та розміром файлу.

Завантажте файли на хостинг подкастів та отримайте свій канал RSS

Ведучий подкастів є посередником між вашим подкастом та вашою аудиторією. Після надання опису та опублікування відповідних ілюстрацій, подкаст публікується на хостинговій службі. Ви отримаєте посилання RSS-каналу свого підкасту від хоста.

Надсилайте свій RSS-канал у каталоги подкастів

Для отримання експозиції та аудиторії для вашого подкасту ви можете поширювати опублікований аудіофайл (RSS-канал) у різних каталогах подкастів, таких як Spotify, iTunes тощо, де підписники можуть безпосередньо переглядати їх.

Як працюють подкасти

Крок №1: Виберіть тему, яка вам подобається

Як і ведення блогів, вам потрібно вибрати нішу для свого подкасту, яка надає інформацію, яка користується високим попитом у слухачів. Але перш ніж вибирати тему, ви повинні усвідомити, що слухачі використовують подкасти для поради експертів, і ви повинні добре знати свої ніші. Тож, під час мозкового штурму на унікальну тему, ви повинні враховувати свої пристрасті, враховувати, ким би була ваша аудиторія та тип шоу, яким вони сподобаються. Поміркування над такими питаннями та розробка плану для кожного дасть вам конкурентну перевагу перед іншими подкастерами – і може допомогти розширити аудиторію.

Визначивши конкретну нішу, про яку ви хочете говорити, ви на крок ближче до запуску успішного подкасту.

Крок №2: Виберіть заголовок подкаста

Назва подкасту може допомогти слухачеві передбачити зміст та мету вашого подкасту. Ми пропонуємо вам подумати над вибором заголовку для свого подкасту.

Ви можете вибрати титул, який найкраще підходить для вашої аудиторії. Ось кілька речей, які слід враховувати, коли мозковий штурм ідеальний заголовок. Ніколи не замислювалися, як зробити подкаст легко доступним для слухачів? Ви повинні включити ключові фрази, що стосуються назви. Це допоможе вашому подкасту стати більш помітним у пошукових системах. Заголовок також повинен відповідати ручкам соціальних медіа та доменним іменем вашого подкасту, щоб слухачі могли легко знаходити вас на найпопулярніших платформах подкастів..

Існує три основні варіанти вибору заголовку для вашого подкасту.

Розумне ім’я

Ви повинні придумати підходящий заголовок для свого шоу, який є привабливим, але одночасно зрозумілим. Пам’ятайте, що люди повинні мати змогу знайти його під час пошуку інформації про обрану вами тему. Ви також повинні спробувати включити опис у назву, оскільки без великого змісту не буде сенсу заголовка, яким би хорошим він не був..

Описова назва

Це означає, що ви можете просто назвати шоу за те, про що йдеться. Наприклад, підкаст особистого тренера можна назвати “Фітнес-подкаст”, що прекрасно підкреслює нішу подкасту. Але ви повинні уникати використання довгих імен, оскільки ви будете вимовляти це ім’я досить часто у своєму подкасті.

Використання свого імені

Це ідеальний метод іменування вашого подкасту, але тільки якщо у вас вже є велика аудиторія. Якщо ваш подкаст заснований на будь-якій історичній темі, а ви використовуєте своє ім’я в заголовку, аудиторія подумає, хто це? І рухайтеся далі від свого подкасту.

Крок №3: Напишіть звуковий опис

Ви повинні написати описовий параграф про зміст свого шоу, щоб привабити слухачів. Це допоможе їм вирішити, чи хочуть вони дивитись виставу та триматися навколо.

В описі ви матимете повну свободу розігрувати ключові слова та фрази, які ваша цільова аудиторія може використати для пошуку подкасту на обраній вами ніші / темі. Описи повинні бути привабливими, щоб ваша аудиторія змушена натискати та слухати ваш подкаст. Почати потрібно з того, що має значення для вашої аудиторії, надавши в описі трохи інформації, після чого їм слід цікаво просидіти весь підкаст. Або ви можете поговорити про себе і дати їм зрозуміти, що ви хтось, кого варто слухати. Ви можете додати повноваження або будь-який інший доказ, який свідчить про ваш авторитет на тему. І сміливо діліться своїми повноваженнями в соціальних мережах, якщо вони гідні.

Ви можете написати опис свого подкасту, щоб у вас було достатньо місця, щоб написати, про що йдеться у вашому подкасті і чому він вартий.

Крок №4: Створіть свої твори мистецтва

Для подкасту знадобляться художні твори або квадратне зображення, яке представляє ваше шоу та нішу, до якої він належить. Хоча більшість подкастів лежить на аудіо носії, візуальний носій так само важливий.

Це буде перше, що бачить ваша аудиторія в каталозі подкастів, перш ніж вибрати для прослуховування будь-якого вашого контенту. Твір або ваш логотип є обличчям вашого подкасту. Тож переконайтесь, що це приверне увагу ваших слухачів і змусить вас виділитися з-за конкуренції. Якщо ви думаєте розмістити свою програму на Apple Podcasts, зображення дасть більше шансів відобразитися у добре видимому розділі iTunes, тобто в розділі “Що є гарячим”. Логотип повинен бути не менше 1400 x 1400 пікселів і максимальним розміром 3000 x 3000 пікселів у форматі JPEG або PNG. Оптимізуйте свої зображення для мобільних пристроїв, стискаючи файли зображень.

Тож інвестуйте в хороший логотип для свого шоу, щоб залучити більше людей до вашого каналу.

Крок №5: Попередньо сплануйте свої епізоди

Попереднє планування є важливою частиною подкастингу, оскільки їх створення може бути дуже напруженим процесом. Кожен подкаст повинен бути заздалегідь спланований з урахуванням підходу, щоб гарантувати, що якість залишається незмінною протягом усього шоу.

Ось кілька речей, про які слід пам’ятати, плануючи епізод для свого подкасту:

Виберіть тему подкастів

Ви повинні бути пристрасними щодо вибраної вами теми подкастів, щоб вона могла забезпечити цінність для аудиторії. Крім того, ви повинні володіти певним рівнем знань чи знань у цій конкретній ніші, щоб правильно продавати свій подкаст.

Щоб вибрати тему, про яку ви хочете поговорити, у вас повинно бути загальне уявлення про те, що ви плануєте обговорити. Чим більше ви знаєте про цю тему, тим краще будуть результати подкасту. Ви можете досліджувати інші подкасти, прослуховуючи якомога більше та дізнавшись про певну нішу, тон, який більшість підкастів вирішили прийняти, і якість звуку, на яку слід націлитись. Слід також розглянути актуальні теми та націлитись на те, щоб вирішити їх, щоб саме те, що саме хоче ваша аудиторія.

Виберіть формат подкастів

Структура вашого подкасту є критичною. Ось кілька форматів подкастів на вибір:

 • Стиль інтерв’ю – Це найпопулярніший формат на сьогодні, оскільки кожен епізод знайомить слухача із захоплюючими та натхненними людьми з певної ніші. Цей формат, як правило, незаписаний і вільний, і вимагає мінімального редагування.
 • Шоу новин та поточних подій – Формат фокусується на спорті, політиці, техніці чи будь-якій іншій гарячій темі, яка дозволяє вам надавати слухачам безперервний свіжий контент.
 • Шоу-хост-шоу – Підкаст з більш ніж двома людьми створює інтригу та може бути дуже розважальним із розмовною тональністю. На вас буде менше тиску, оскільки відповідальність за представлення чудового контенту своїй аудиторії розподілена між усіма господарями.
 • Індивідуальний стиль – У цих подкастах ви можете розповісти історію у кожному епізоді, що відповідає темі вашого подкасту. Це може бути в будь-якому тоні, якщо зміст є навчальним чи мотиваційним. Іноді запрошуючи гостя на шоу, ви можете заманювати публіку та залучати їх у свій подкаст.

Визначте довжину подкастів

Потрібно поважати час своєї аудиторії та встановлювати розумну тривалість епізоду, яка є послідовною у всій серії.

Двадцять хвилин, як правило, ідеальна тривалість епізоду для подкастів, оскільки більшість людей слухають подкасти під час роботи на роботі та з роботи. Але якщо ваша аудиторія хоче більше, ви можете оцінити статистику та налаштувати довжину свого подкасту. Щоб підключити аудиторію, виберіть розважальний формат, такий як інтерв’ю з різними людьми або прийняття іншого темпу для вашого подкасту. Додавши різноманітність у свій подкаст, тривалість епізоду не матиме значення, оскільки ваша аудиторія сподобається вашому вмісту. Єдине, що визначає тривалість епізоду, – це характер та якість вашого подкасту. Тож подумайте, перш ніж вирішити, наскільки тривалим буде кожен епізод.

Розклад подкастів

Це визначить частоту, з якою ви публікуєте нові епізоди. Це важливо для успіху вашого подкасту, оскільки він дозволяє вашій аудиторії залишатися на зв’язку і з нетерпінням чекати наступного епізоду.

Статистика показує що подкаст, який випускає нові шоу щотижня, росте набагато швидше, ніж ті, які публікуються в будь-якому іншому графіку. Тому ви повинні регулярно випускати свіжий матеріал, щоб відповідати очікуванням вашої аудиторії. Ви також повинні дотримуватися календаря, який допоможе вам упорядкувати вміст, щоб відповідати потребам вашої аудиторії.

Крок №6: Виберіть свого хостинг-провайдера

Щоб зробити свій власний подкаст видимим у цифровому просторі, вам потрібно зареєструватися у хостинг-компанії. Це платформи, які зберігають ваші файли та надають доступ слухачам, завантажують і підписуються на ваш подкаст.

Хостинг-платформи Podcast надають різні функції та варіанти, але вони дотримуються аналогічного способу зберігання аудіофайлів. Щоб вибрати правильний сервіс, потрібно оцінити п’ять критеріїв, які допоможуть вашому подкасту рости. Сюди входять можливості зберігання даних, інтеграція веб-сайтів, аналітика аудиторії, підтримка монетизації та функції соціального обміну. Вартість та абонентська плата кожної послуги хостингу відрізняються залежно від функцій, які вона надає. За такі вигоди, як необмежений обсяг пам’яті чи веб-домен, можливо, доведеться заплатити більше, ніж звичайна плата.

Ось декілька найпопулярніших та надійних варіантів вашого подкасту:

BuzzSprout

Домашня сторінка BuzzSprout

Це найкраща хостинг-платформа для підкастів, яка полегшує роботу всіх нових подкастів. Він має просту інформаційну панель та інтерфейс, що дозволяє швидко і швидко запустити свій подкаст.

BuzzSprout має всі функції, необхідні для реклами вашого вмісту в Інтернеті. Його основний план починається від 12 доларів на місяць, а також пропонує безкоштовну опцію розміщення епізодів протягом 90 днів.

PodBean

Домашня сторінка PodBean

Це ще одне рішення подкастингу з ідеальними інструментами, які допоможуть вам на всіх етапах виробництва подкастів. Маючи чудові плани ціноутворення та прості у використанні функції для нових подкастер, ви не можете помилитися з цією послугою.

З 9 доларів на місяць, що стягується щорічно, ви отримуєте доступ до необмеженого обсягу пам’яті та пропускної здатності, домену веб-сайту, всебічної аналітики слухачів та додатків для iPhone або Android.

Транзистор

Домашня сторінка транзистора

Це відносно нова хостинг-компанія, що надає подкасти, але за короткий час сама назвала себе. Крім хостингу аудіофайлів, він має чудові інструменти для монетизації та аналітики. Крім цього, ви також можете розмістити кілька подкастів, налаштувати плеєр та створити прекрасний веб-сайт.

Завдяки основному фокусу транзистора на зростанні вашої аудиторії, він дозволяє без жодних труднощів імпортувати свій подкаст з іншої платформи подкастингу. Це дозволяє протестувати їх функції за допомогою безкоштовної 14-денної пробної версії, після якої вона стягує з користувачів 19 – 99 доларів на місяць.


Не соромтеся ознайомитись з нашим найкращим посібником з хостингу підкастів, якщо хочете вивчити більше варіантів.

Крок №7: Підготуйтеся та зробіть запис

Запис високоякісних подкастів вимагає зусиль і підготовки як до вмісту, так і для налаштування аудіо / відео для подкастів.

Підготовка плану

Перше, що вам потрібно зробити – це скласти план свого вмісту. Вам потрібно підходити до подкастів із впевненістю, щоб зробити його всебічним з якісною інформацією, яка підтримує вашу аудиторію.

Незалежно від формату вашого шоу, ви повинні зрозуміти тип контенту, який бажає ваша аудиторія. Потім для кожного епізоду потрібно оцінити, які запитання задають ваші слухачі, які проблеми їм потрібні, і яку інформацію вони не можуть отримати більше ніде, окрім вашого подкасту. Придумавши рішення цих питань, потрібно підготувати сценарій для всього епізоду.

Створення сценарію епізоду

Підкастри часто не погоджуються на процес написання сценарію для подкасту. Чи має бути детальний або простий огляд, залежить від вмісту вашого подкасту. Детальний сценарій може допомогти вам створити епізод з пакетом цінностей, який охоплює кожну річ з невеликими шансами на помилку; це часто знімає спонтанність і змінює формат вашого подкасту.

Для більш легкого сценарію достатньо лише набору точок кулі, щоб створити захоплюючий подкаст. Але недоліком більш легкого сценарію є те, що ви можете забути ключові моменти і почати повторювати себе. Якщо ви запитаєте нас, ми думаємо, що просте рішення – почати з детального сценарію і повільно звузити його, щоб зробити його більш значущим та ефективним. З практикою ви зможете встановити правильний баланс між стилем запису та типом сценарію, який ви повинні створити.

Устаткування для запису

Щоб записати якісний подкаст, вам потрібно найкраще обладнання для запису подкастів. Можна створити багато речей, щоб створити подкаст, не витрачаючи великих грошей. Ось усе, що потрібно для створення подкасту:

 • Мікрофон – Будь-який мікрофон може записувати подкаст, але є певний стандарт якості, якого ви повинні дотримуватися для створення чудового вмісту. Слухачі можуть визначити різницю між низьким та якісним мікрофоном. Ви можете шукати мікрофони в Інтернеті та вибрати їх у своєму бюджеті. Щоб все було просто, ви можете почати з мікрофона USB, який легко підключити до комп’ютера.
 • Цифрові рекордери – Ці пристрої стануть у нагоді, коли ви записуєте подкаст особисто з іншими людьми, оскільки важко записувати з більш ніж одним мікрофоном USB, підключеним до одного комп’ютера. Звукові файли будуть автоматично організовані та збережені на картці пам’яті, до якої ви зможете отримати доступ зі свого комп’ютера.
 • Комп’ютер – Будь-який комп’ютер Windows або Mac працюватимуть для запису, редагування та завантаження подкастів. Якщо ви вирішили записати безпосередньо на комп’ютер, він повинен мати правильні порти для мікрофонів USB.
 • Навушники – Вони є найважливішим обладнанням у ваших налаштуваннях подкастів, що допомагає вам слухати записи, щоб ви могли знати, як саме ви звучите. Вони дозволяють визначити сфери вдосконалення та зміни, які ви можете змінити, щоб покращити загальну якість вашого подкасту. Навушники також використовуються для телефонних дзвінків, якщо ви отримуєте дзвінки в подкасті для взаємодії зі своєю аудиторією.

Програмне забезпечення для запису та редагування

Останнім компонентом у списку обладнання для подкастів є вибір правильного програмного забезпечення для запису подкастів. Нижче наведено декілька найкращих програм для подкастів, які ви можете обрати для своєї кар’єри з подкастингу.

 • Сміливість – Це крос-платформене програмне забезпечення для редагування аудіо з потужними функціями. Люди користуються платформою десятиліттями, оскільки її безкоштовно використовувати протягом обмеженого часу. Ви можете використовувати Audacity для запису живого аудіо через мікрофон або оцифрування аудіофайлів з будь-якого іншого носія. Це дає можливість створювати 16 – бітні, 24 – бітові або 32 – бітні звукові укуси. Аудіокліпи також легко редагувати. Але ви не можете завантажувати подкасти безпосередньо з програмного забезпечення на службу хостингу подкастів.
 • Adobe Audition – Він спеціально розроблений для редагування подкастів. Він має вдосконалені інструменти, які включають функцію зменшення фонового шуму, розширене стиснення та багато іншого. Завдяки високоякісній можливості запису на більш ніж 32 треках їх програмне забезпечення – це не те, що програмне забезпечення не може зробити.
 • GarageBand – Це популярний вибір серед подкастів, оскільки він пропонує широкий спектр функцій програмного забезпечення для запису підкастів. Ви можете зробити кілька записів і вибрати найкращий, який слід поділитись з каталогом подкастів. Різноманітність плагінів, які пропонує програмне забезпечення для запису, дозволяє вам навчитися робити подкаст ще більш динамічним та привабливим для аудиторії.

Отримання музики

Інтеграція музики у вступ до кожного епізоду вашого подкасту допомагає розставити вміст і додасть йому трохи чуття. Зазвичай це короткі голосові передачі з музикою, яка представляє подкаст, хост або мітку вашого подкаста. Ви можете записати його самостійно або вибрати будь-яку музику, яка не бере участь у роялті, доступну в Інтернеті.

Крок № 8: Опублікуйте епізод

Публікація епізодів означає завантаження аудіофайлів після їх редагування та надання їм усіх необхідних деталей. Але перед тим, як завантажувати їх на вибраний хост подкастів, вам потрібно подбати про кілька речей:

Відредагуйте епізод

Редагування буде залежати від довжини аудіофайлу, який ви записали, та кількості людей, яких ви мали на шоу. Чим довше триває запис, тим більше часу знадобиться для належного редагування файлу та розміщення його в каталозі подкастів. Після того, як ви закінчите з необхідними правками, вам потрібно відполірувати вступ та вихід програми, щоб забезпечити послідовність усього епізоду. Майте на увазі, що для редагування аудіо потрібні певні знання та практика, і зрештою, ваша мета – підготувати найкращий звук для подкасту..

Експортуйте MP3

Ви повинні публікувати свої подкасти на службі хостингу у форматі MP3, особливо на платформах, які мають обмеження пропускної здатності. Деякі хости подкастів стягують додаткову плату, якщо ви публікуєте більші файли. Отже, під час експорту слід зберігати MP3-файли якомога менше – не погіршуючи якість. Експортуючи MP3, потрібно позначити його метаданими, такими як ваше ім’я подкаста, логотип, опис та URL веб-сайту. Це дозволить вашій аудиторії отримати всю необхідну інформацію про ваш подкаст.

Опублікуйте епізод

Після перетворення вашого файлу в MP3 та вибору потрібної хостинг-платформи подкастів вам потрібно завантажити свій подкаст на цю службу хостингу. Хост – це посилання між вами та каталогами подкастів, такими як iTunes та Google Podcasts. Ви можете опублікувати подкаст на хості, або можете запланувати його на наступну дату. Нехай ваш тон підкастів є професійним, але веселим, щоб слухачі не займалися.

Крок № 9: Подайте в каталоги

Опублікувавши свій подкаст, потрібно вибрати каталог подкастів, який допоможе слухачам відкривати, слухати та підписуватись на ваші подкасти. Вам просто потрібно опублікувати посилання на RSS-канал, яке ви отримаєте від хоста подкастів до вибраного каталогу. Ви можете вибрати один або декілька каталогів подкастів залежно від стратегії, але вибирати їх потрібно з розумом. Ось кілька найкращих варіантів:

iTunes

iTunes – найбільший каталог подкастів, тому це має бути вашим пріоритетом номер один. Завдяки потужній системі пошуку та категорій, iTunes стає все більш популярною для розповсюдження подкастів. Він може відкрити ваш подкаст новим слухачам і дозволяє їм оцінити та переглянути ваше шоу. Він не тільки містить популярні подкасти, але й забезпечує щоденні рейтинги нових подкастів, що робить його важливим каталогом для вашого подкастів.

Щоб дізнатися більше про процес надсилання свого подкасту в iTunes, ви можете ознайомитись із поширеними питаннями нижче.

Spotify

Це ще одна популярна платформа подкастів, на якій розміщено багато подкастів. Оскільки існує так багато людей, які вже використовують Spotify для музики, подкасти, які подаються на Spotify, мають більше шансів здобути тягу та накопичити величезну аудиторію з часом. Це також дає вам великий огляд того, хто ваша аудиторія та що вони передають найбільше, що допоможе вам планувати свої майбутні епізоди. Spotify був створений для того, щоб підкастри могли його виявити, і завдяки постійним оновленням ця платформа гарантує, що більше людей слухають ваше шоу.
Оскільки ви вже дізналися, як створити подкаст, перегляньте наші поширені запитання нижче, щоб дізнатися, як завантажити свій подкаст на Spotify.

Google Play Музика

Google Play Music має спеціальний розділ про подкаст, який допомагає своїй аудиторії знаходити та відкривати для себе нові шоу-подкасти. Ця платформа рекомендує слухачам подкасти на основі їхніх уподобань та того, що їм вже сподобалось. Більше того, це дозволяє слухачам робити паузу та підбирати саме там, де вони залишилися в епізодах, незалежно від типу пристрою, яким вони користуються. Це робить його корисним каталогом для звернення до широкої аудиторії, яка може підписатися на ваше шоу та завантажити епізоди для прослуховування в режимі офлайн..

Стітчер

Stitcher – це другий за величиною каталог подкастів та ще одна відмінна платформа для того, щоб ваш подкаст був відкритий людьми. Це лише мобільний додаток, тому тут можна слухати чи публікувати подкасти; вам потрібно мати додаток на своєму мобільному пристрої. Більше того, Stitcher надасть вам доступ до мільйонів слухачів і можливість завантажити статистику, таку як час прослуховування або активних щомісячних користувачів. Багато людей слухають шоу на платформі, що робить його ключовим для вашого зростання, якщо ви плануєте деякий час дотримуватися подкастингу.

Blubrry

Це підкастівська спільнота, яка дає подкастерам можливість заробляти гроші, охоплювати більше аудиторій, отримувати доступ до аналітики слухачів та аудіо- чи відеокастів. У Blubrry є чудовий цифровий інтерфейс, де ви можете подати свій подкаст, а слухачі можуть слухати і підписатися на нього. Перелік вашого подкасту на цій платформі буде вважатися корисним, і навіть якщо ви не вирішите отримати їхні послуги, ви можете скористатися їх безкоштовною консультацією.

SoundCloud

Це ще одна платформа для підвищення рівня експозиції вашого підкасту, оскільки він охоплює 200 мільйонів унікальних слухачів по всьому світу на всіх пристроях і платформах. У ньому є гнучка модель плеєра та підписка, яка ідеально підходить для підкастера, залучаючи більше аудиторії. Якщо ваш подкаст зосереджений на спільноті і ви отримуєте багато взаємодії, ця платформа може бути хорошим місцем для початку.

Кишенькові

Pocketcasts виділяє себе з інших каталогів подкастів із понад 300 000 шоу для слухачів, які можна шукати за іменем автора. Він багато вклав у розробку платформи, щоб полегшити слухачам процес відкриття. Більше того, вона зробила чудову роботу, запропонувавши нові варіанти слухачам подкастів, які постійно шукають унікальні шоу. Тому, як підкастер, платформа надає можливість отримати доступ до величезної кількості слухачів і допомогти слухачам відкрити ваш вміст.

FAQ

Що таке подкаст?

Підкаст – це серія цифрових аудіофайлів, які базуються на певній темі чи темі, розміщені в Інтернеті для слухачів. На відміну від радіошоу, ви можете слухати подкасти коли і де завгодно. До них можна отримати доступ на комп’ютері, планшеті чи смартфоні за допомогою потокового або завантаження файлу. Крім того, ви можете підписатися на різні канали та отримувати сповіщення кожного разу, коли завантажується новий епізод.

Навіщо вам починати подкаст?

Подкасти – прекрасний спосіб зв’язатися з людьми та зв’язатися з аудиторією. Навіть найземніші теми можна перетворити на захоплююче навчання через подкаст. Хоча це звучить як складний процес, подкастинг вимагає дуже невеликих інвестицій і його легко взяти на озброєння. Підкаст дозволяє надати якісну інформацію для вашої аудиторії, ніж будь-яка інша цифрова платформа. Це дає величезну можливість подкастерам продемонструвати свій досвід та навички перед усім світом.

Прагнути говорити на теми, якими ви захоплюєтесь, надзвичайно важливий під час запуску подкастів. Це допомагає створити аудиторію з нуля і позиціонує вас як експерта в галузі. Коли ви збільшуєте свій авторитет над обраною вами темою, ви залучаєте все більше і більше можливостей, таких як трафік для вашого веб-сайту. Це полегшує вам продаж ваших товарів чи послуг більшої аудиторії. Не секрет, що створити подкаст може бути важкою працею, але бажання виховувати довгострокові відносини є доречним у перетворенні ідеї про подкаст у реальність.

Скільки часу потрібно, щоб налаштувати подкаст?

Якщо у вас є необхідне обладнання, і ви зрозуміли, що хостинг платформ подкастів та каталоги, в які ви хочете подати, налаштування подкаста може бути завершена за кілька днів. Часова шкала залежить від вас і того, як рано ви хочете її встановити.

Скільки коштує запустити подкаст?

Немає чіткої відповіді на те, що коштуватиме ваш подкаст, оскільки це залежить від типу обладнання, необхідного для вибраного вами подкасту, хостингової платформи та вибраного каталогу подкастів. Поки у вас є комп’ютер, ви можете придбати все, що вам потрібно, менше ніж за 100 доларів і створити якісний подкаст. За найкраще обладнання та дорогу хостингову платформу можна розраховувати заплатити близько 200 – 500 доларів за якісний підкаст. Все залежить від ваших вимог, тому не допускайте, щоб вартість подкастингу перешкоджала вашому рішенню створити подкаст. Пам’ятайте, саме ваш зміст має значення зрештою.

Як запустити подкаст безкоштовно?

Ви можете запустити безкоштовний подкаст, якщо у вас вже є комп’ютер, ноутбук або смартфон та підключення до Інтернету. Все, що вам потрібно зробити – це спланувати свій подкаст, вибрати заголовок, почати записувати з обладнання, яке у вас є, написати фантастичний опис для нього, записати свій перший епізод та відредагувати. Після цього ви можете поширити його на безкоштовну службу хостингу подкастів, таку як Anchor, яка потім поширить його у каталозі подкастів. Потім ви можете монетизувати свої подкасти через спонсорство, рекламу, партнерський маркетинг, краудфандинг або пожертви.

Яке обладнання мені потрібно для подкастів?

Необхідне обладнання, необхідне для подкастів, включає мікрофони, навушники та комп’ютер. Потрібно вкласти гроші в хороший мікрофон, який може підключитися до комп’ютера або ноутбука через USB-порт. Навушники необхідні для перевірки якості звуку та для редагування будь-яких невідповідних звукових шматочків у вашому подкасті. Крім цих предметів першої необхідності, ви можете придбати мікрофонні підставки, шокові кріплення, підсилювачі для навушників та змішувачі.

Як довго повинні бути подкасти?

Якщо ви хочете створювати щоденний вміст, максимальна тривалість вашого подкасту повинна становити від 10 до 15 хвилин, але якщо ви плануєте завантажувати щотижня, зробіть це 60 – 90 хвилин.

Де я можу завантажити свій подкаст?

Якщо ви хочете, щоб ваш подкаст був почутий у всьому світі, вам потрібно вибрати хостингову платформу, де ви зможете завантажити його. Різні підкастри використовують різні послуги хостингу, оскільки кожен пропонує унікальні послуги, ціноутворення та маркетингові можливості – не існує єдиного підходу для всіх.

Є декілька хостинг-платформ підкастів на вибір; деякі пропонують додаткові можливості, а інші дуже базові. Він повинен хоча б дозволяти залучати більше слухачів, ділитися своїм подкастом у соціальних мережах та монетизувати свій подкаст. Buzzsprout, Podbean і Transistor – одні з найпопулярніших хостинг-платформ підкастів з ефективними функціями.

Яка різниця між хостом подкастів та каталогом подкастів?

Вам потрібно зрозуміти призначення каналу подкастів, перш ніж слідкувати за різницею між хостом і каталогом.

Потік підкастів – це регульована форма вмісту, яка легко відображається іншими веб-сайтами, програмами та каталогами. На ваш вибір хостинг-платформа подкастів автоматично створює канал, який містить усі необхідні коди для вашого вмісту. Це дозволяє користувачам переглядати всі заголовки, описи та отримувати доступ до потрібного аудіофайлу, коли вони бажають завантажити подкаст. Ведучий подкастів надає вам унікальне посилання на канал для вашого шоу, яке ви можете перейти до вибраного каталогу, тобто Apple Podcasts або Spotify.

Платформа хостингу та каталог подкастів – це два різних місця, де колишній публікує шоу та допомагає подкастеру перенести його до каталогу. На противагу цьому, останній допомагає розкривати шоу перед аудиторією та допомагає будувати громаду.

Скільки грошей заробляють підкастри?

Топ-подкасти можуть легко заробити більше мільйона доларів на рік. Щоденний подкаст The New York Times за 2018 рік отримав понад 10 мільйонів доларів реклами. Виходячи з того, що бізнес витратив 497 мільйонів доларів на рекламі в подкасті не можна заперечувати величезний потенціал заробляння грошей на успішному подкасті. Підкаст Joe Rogan Experience робить навколо 75 000 доларів за епізод, в той час як “Це американське життя” приносить принаймні 50 000 доларів США за епізод.

Як просувати свій подкаст?

Реклама та розповсюдження вашого подкасту на найкращій платформі подкастів є запорукою успішної кар’єри подкастингу. Статистика показує це 70% слухачів поставляється через iTunes та інші вбудовані програми. Тож для початку спробуйте зробити свій подкаст на iTunes та Google Podcasts.

Далі, використовуйте силу соціальних медіа, щоб поширити слово про свій наступний епізод. Створіть спільні котирування, діліться фрагментами відео чи аудіо, щоб викликати захоплення у глядачів і створюйте історії Instagram, щоб показати людям, що відбувається за лаштунками, щоб заінтригувати їх. Ви також можете працювати з подкататорами та агрегаторами, які збирають і відтворюють подкасти для широкої аудиторії, що може допомогти вам відкрити більше варіантів. Деякі популярні включають Стітчер, Подкаст наркоман, і Налаштувати.

Як завантажити подкаст на Spotify?

Так, це може, і вам слід негайно помістити його туди. Чудова річ у Spotify – це те, що в неї є окремий розділ, присвячений подкастам. Вам просто потрібно створити обліковий запис, якщо у вас його ще немає, створіть його і почніть.

Перейдіть на вкладку “Початок роботи”, а потім натисніть на сторінці “Додати свій подкаст”. Після цього вас можуть попросити ознайомитися з умовами та умовами, перш ніж приступити до додавання вашого ТОВ (або вашого подкаста / назви компанії) та потім натисніть «Продовжити». Потім вам буде потрібно ввести свій RSS-канал. Після того, як вся інформація буде правильною, у правій частині сторінки ви побачите назву свого подкасту, ваш логотип та опис. Вам потрібно буде “Додати інформацію про подкаст” на сторінці, вибрати свою країну, мову разом із категорією послуги свого подкасту та послуги хостингу. Натисніть “Далі” та перегляньте всі деталі. “Надіслати”, і, можливо, доведеться почекати 2 – 5 днів, перш ніж ваш обліковий запис буде зареєстровано на Spotify. Для більшості власників облікових записів процес виконується протягом декількох годин. Майте на увазі, що Spotify не надішле вам електронний лист чи повідомлення, коли процес завершиться. Тож вам доведеться зберігати чек у списку, щоб побачити, чи створено ваш обліковий запис чи ні. Як тільки обліковий запис буде створено, ви можете розпочати завантаження своїх подкастів!

Як завантажити подкаст в iTunes?

iTunes навіть простіше, ніж Spotify! Це також ідеальний спосіб переконатися, що більшість ваших слухачів можуть отримати доступ до ваших подкастів. Створення облікового запису та завантаження вашого вмісту в iTunes так само просто, як і ABC. Ось як можна розпочати роботу.

Коли ви записали свій подкаст, відредагували його та вибрали найкращу платформу хостингу для подкастів, отримайте своє посилання на RSS-канал або URL-адресу та збережіть усі дані десь у безпеці. Тепер завантажте додаток iTunes і створіть обліковий запис. Після налаштування облікового запису завантажте свій подкаст на Podcasts Connect і чекайте затвердження від iTunes. Так, це все!

Як розмістити свій подкаст на Stitcher?

Stitcher і TuneIn – це інші платформи, які можна використовувати для швидкого завантаження подкастів. Вони прості у використанні, і за допомогою них ви можете розширити коло слухачів своїх подкастів та покращити свою видимість. Щоб стати представником Stitcher, вам доведеться стати постачальником контенту та створити обліковий запис. “Увійдіть” у свій новий обліковий запис і натисніть “Додати шоу”, який знаходиться вгорі сторінки на панелі навігації. Вам потрібно буде додати свій RSS-канал і поділитися своїми даними. Прийміть умови та натисніть кнопку «Продовжити». Обов’язково перегляньте свою інформацію перед поданням заявки. Вам доведеться чекати затвердження, яке займає десь від 3 до 7 днів. Програма Stitcher затверджує всі свої шоу вручну, тому вам, можливо, доведеться трохи почекати. Але чекати варто того!

Як завантажити свій подкаст у Google Play Music?

Щоб надіслати свій подкаст у Google Play Music, потрібно зайти на портал і натиснути кнопку “Додати подкаст”. Потім вам потрібно вставити URL-адресу каналу RSS-подкастів та натиснути надіслати. Після надсилання RSS-каналу необхідно підтвердити право власності за допомогою електронної пошти, тому переконайтесь, що вона актуальна. Після перевірки ви готові переглянути та опублікувати свій подкаст після ретельної перевірки. Якщо все виглядає добре, ви можете натиснути “Опублікувати подкаст”, а потім дочекатися, коли хтось перегляне його, перш ніж він відображатиметься вручну.

Як завантажити свій подкаст на Blubrry?

Blubrry дозволяє надсилати подкасти у своєму каталозі через плагін PowerPress, який є безкоштовним, простим у використанні та оптимізованим для всіх ваших потреб у підкастінгу. Все, що вам потрібно, – це назва, опис, ключове слово для відстеження Blubrry та URL-адреса веб-сайту для вказаної програми. Після надсилання свого подкасту потрібно дочекатися затвердження, де хтось його перегляне.

Як завантажити свій подкаст на PocketCasts?

Щоб запустити Pocketcasts, вам просто потрібно перейти на сторінку подання, скопіювати та вставити посилання RSS-стрічки у поле типу та натиснути Надіслати. Після схвалення вам відкриється спільне посилання для проходження, щоб люди знали, що ваш подкаст тепер доступний.

Як завантажити мої подкасти на Soundcloud?

Надіслати свій подкаст на Soundcloud надзвичайно просто, що починається зі створення профілю з активною електронною адресою. Завершивши інформацію про свій профіль, додайте опис до своїх подкастів та посилань у соціальних мережах. Перейдіть на сторінку налаштувань вмісту та виберіть категорію та мову свого подкасту. Двічі перевірте налаштування за замовчуванням для завантаження та збережіть зміни. Тепер ви можете надсилати свої подкасти на SoundCloud.

Висновок

Ви можете навчитися запускати подкаст і успішно працювати з усією інформацією, представленою в нашому посібнику. Починаючи з плану, виберіть тему для свого подкасту та встановіть необхідне обладнання, щоб почати записувати свій подкаст. Створюючи подкаст, корисно погодитися з обладнанням, яке ви плануєте вибрати, щоб уникнути проблем під час запису. Після створення епізоду виберіть службу хостингу подкастів та подайте його до каталогу, щоб охопити вашу аудиторію.

Якщо у вас все ще є питання щодо створення подкасту, зв’яжіться з нами сьогодні!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked