Як почати блог про спосіб життя

Блог про стиль життя


Багато людей починають блоги про стиль життя. Вони надзвичайно популярні, і класна річ у тому, що ви можете писати майже що завгодно на блозі про стиль життя.

На відміну від багатьох інших ніш, які є досить специфічними, спосіб життя – це те, що може бентежити людей дуже часто. Наприклад, коли ви говорите, що ви тільки почали блог про їжу чи моду, люди можуть швидко скласти шматки та візуалізувати весь сайт. Очевидно, що ви пишете про кухню та рецепти чи за іншим сценарієм, можете уявити пости про одяг та одяг. Але блог про стиль життя – це щось набагато більше.

5 найпопулярніших тем блогу за повідомленнями SEMRush
Статистика

Блог Lifestyle може висвітлювати ще багато тем і ти єдина людина, яка вирішує, про що писати. Оскільки ви представляєте своє життя глядачам, створити унікальний блог набагато простіше. Навіть якщо ви висвітлюєте популярну тему, велика ймовірність, що ви не опублікуєте чергового неясного огляду пристрою чи підручника на те, що було висвітлено мільйони разів. Це ваше життя і ваше розповідання, і це те, що люблять люди. Блог про спосіб життя дає змогу писати про кожну тему, яку ви пам’ятаєте, і ви можете робити це по-своєму.

Це одна з причин, чому заводити блог. Це дає вам можливість написати про свій життєвий досвід і насправді насолодитися тим, чим займаєтесь. І якщо ви почнете це правильно, у вас є більший шанс заробити на ньому трохи зайвих грошей або, можливо, навіть перетворити простий блог у машину для отримання грошей, яка може перетворити ваше життя.

Запуск блогу про спосіб життя

Блог життя

Розпочати блог не так вже й складно, якщо ви дотримуєтесь усіх кроків, які ми збираємось представляти. Якщо ви вже вирішили спробувати, ми сподіваємось, що ви також переглянули кілька популярних блогів про стиль життя, які могли б дати вам правильні ідеї. Все-таки є деякі речі, про які потрібно подбати.

Спосіб життя – це широка тема. Ну, це охоплює все, що відбувається в житті, так що це майже все, що можна придумати. Вибір правильної ніші має вирішальне значення, оскільки в іншому випадку ви можете потрапити в пастку, намагаючись прикрити все. Хоча це може здатися гарною ідеєю написати щось про все, вам варто зупинитися тут і подумати над речами, які вам найбільше подобаються. Зосередьтеся лише на тих аспектах життя, які вам дуже подобаються та люблять. Крім того, включіть речі, про які ви щось знаєте, і ви швидко зможете виділити кілька категорій, які становлять ваш блог.

Ви любите подорожувати? Можливо, ви знавець декору для дому? Або ви любите говорити про стосунки? Це лише деякі приклади, на які ви можете зосередитись. І велика частина про блог про стиль життя полягає в тому, що ви можете об’єднати всі різні категорії в один блог, що дозволить вам висловити свою любов і проявити досвід.

Виберіть свою платформу для ведення блогів

Які найкращі платформи для блогів?

Топ-100 блогів від платформи

Блог-платформи

Інтернет величезний, і всі ці мільярди веб-сайтів і блогів явно не базуються на одних і тих же технологіях. Отже, як вибрати найкращу платформу для свого блогу про стиль життя? Деякі платформи виходять безкоштовно. Деякі можуть здатися ідеальними для початківців, але все ще не є близькими до цього. На щастя, є платформа для ведення блогів, яка дає всі можливості. Той, що дозволить як початківцям, так і професіоналам зосередитись на блогів замість усіх технічних можливостей та вирішенні проблем. Ми говоримо про WordPress.

Як ви, можливо, вже знаєте, існує дві версії WordPress. Але ми говоримо про самостійно розміщений WordPress, який є безкоштовним, але він все ще надає вам можливість повного контролю над своїм блогом, який ви можете розширити, наскільки хочете..

Якщо ви плануєте серйозно ставитися до свого блогу в майбутньому, важливо, щоб ви почали правильно. Вибирайте власну WordPress, влаштовуйте себе в хорошій хостинговій компанії (детальніше про це в наступних рядках), знайдіть хорошу тему та корисні плагіни..

Ви думали про своє доменне ім’я?

Розгляньте домен як адресу свого блогу. Так само, як ваш дім позначений назвою вулиці та номером, який ваш листоноша розпізнає, щоб направляти ваші замовлення на eBay до потрібного місця, вашому блогу потрібно щось подібне. Куди б ви скеровували відвідувачів, якщо б у вас не було унікальної адреси?

Напевно знадобиться час, щоб придумати пам’ятне доменне ім’я, яке вам і вашим відвідувачам сподобається, і яке ще доступне для придбання. Ім’я має бути тісно пов’язане з назвою вашого блогу. Ви повинні знайти правильне розширення та дотримуватися деяких неписаних правил щодо вибору доменного імені.

Як отримати свій блог в Інтернеті

блакитний гость

Bluehost хостинг за 1,5 мільйона доменів і майже 2% усіх доменних імен використовується у всьому Інтернеті.

Ми в FirstSiteGuide мали свою частку часу з багатьма компаніями з веб-хостингу. Ми навіть переглянули багато з них і порівняли одне з іншим. Після стількох годин, витрачених на хостинг компаній, ми настійно рекомендуємо Bluehost. Ця преміальна хостингова компанія навіть рекомендована WordPress.org як одна з найкращих, яку ви можете вибрати для свого блогу, що працює на WordPress.

WP орг

годинник
рядок

Крок перший – Отримайте угоду

Перейшовши за цим посиланням, ви отримаєте ту ж саму угоду про преміум-хостинг у Bluehost за менші гроші. Щоб переконатися, що все в порядку, вам слід побачити ціну в 2,75 долара замість звичайних 7,99 доларів на місяць. Натисніть кнопку «Почати зараз», щоб перейти до наступного кроку.

Крок 1

їжа

Крок другий – цінові плани

Хоча попередній екран показав найдоступніший план, ця угода дозволяє вибрати будь-який із планів Bluehost із нижчими цінами.

Основний план обмежений одним веб-сайтом та 50 Гб простору веб-сайту, але він все ще отримує все необхідне для початку роботи. Цього буде більше, ніж достатньо, щоб ви потрапили в блоги води, і ви можете витрачати місяці на блог про спосіб життя, не відчуваючи, що нічого не вистачає. Але коли ви переробите базовий план, його легко модернізувати, так що на даний момент вас не турбує.

Плюс та програми Pro дозволяють вам розширити свій блог та активізувати своє хобі та перетворити його на серйозну справу. Це добре знати, тому коли ви вирішите, що настав час ще серйозніше ставитись до блогу, вам не доведеться турбуватися про пошук іншої хостингової компанії.

Крок 2

гантелі

Крок третій – Ім’я домену

Bluehost дає вам безкоштовний домен. Зараз саме час вибрати один для блогу. Це важлива частина, тому не сприймайте це як належне. Після готовності уважно введіть ім’я домену, перевірте його двічі та натисніть «Далі».

Крок 3

плаття

Крок четвертий – інформація про рахунок

Ваше доменне ім’я прийнято, вітаємо! Настав час заповнити певну особисту інформацію. Уважно напишіть усі подробиці про себе, і не хвилюйтесь – Bluehost сприймає це дуже серйозно і зберігає всю інформацію приватною та безпечною.

Крок 4

кінь

Крок п’ятий – Інформація про пакет

Вибравши План рахунків, ви можете знизити ціну щомісячних витрат на хостинг. Оскільки Ви вже вибрали Основний план, вам не доведеться турбуватися про варіанти. Все буде те саме, крім ціни. Стандартний 12-місячний план обійдеться вам у 4,55 долара на місяць, але якщо ви вирішите платити 36 місяців зараз, ви будете платити лише 2,75 долара на місяць! Не забувайте, що ви цілий місяць розміщуєте свій веб-сайт за ціну чашки кави!

Уважно перевірте іншу інформацію та виберіть будь-який із додаткових варіантів, якщо такий вам потрібен. Якщо ви не впевнені, що вибрати на даний момент, сміливо пропустіть це, оскільки ви завжди можете повернутися до свого акаунта Bluehost та внести зміни. Введіть платіжну інформацію внизу і поставте прапорець “Умови та правила”. Переконайтесь, що вся інформація правильна, і натисніть кнопку «Надіслати».

Крок 5

квиток

Крок шостий – Увійдіть

Перш ніж ви зможете увійти у свій обліковий запис, Bluehost знадобиться вам, щоб створити свій пароль. Важливо зрозуміти, що в обліковому записі зберігається все, що стосується вашого веб-сайту, включаючи інформацію про оплату, тому переконайтеся, що ви використовуєте надійні паролі та захищайте їх. Натисніть кнопку «Створити свій пароль». Виберіть пароль або дозвольте Bluehost порекомендувати надійний, прочитайте та погоджуйтеся з політикою конфіденційності та умовами надання послуг та натисніть «Далі».

Крок 6
Крок 6
Крок 6

Тепер час увійти до свого нового облікового запису. Натисніть кнопку «увійти» або поверніться на головну сторінку Bluehost. Ви повинні побачити кнопку входу в меню, розташованому вгорі сторінки. Натисніть на кнопку та заповніть своє доменне ім’я чи ім’я користувача та інформацію про пароль.

маски

Крок сьомий – Встановіть WordPress

Знайдіть піктограму WordPress та оберіть опцію швидкої установки. Тепер система все зробить автоматично. Ви можете забути про встановлення WordPress вручну або турбуватися про те, як створити бази даних і поплутатися з файлами. Вам слід негайно отримати ім’я користувача та пароль, які дозволять вам увійти у свій блог WordPress.

трапеза

Крок восьмий – вибір теми

Після встановлення WordPress у вашому новому обліковому записі слід вибрати тему, щоб ви могли закінчити налаштування свого блогу. Ми пропонуємо вам вибрати лише один зі списку, оскільки вам доведеться витратити трохи додаткового часу на вибір найкращої теми WordPress для свого блогу. Не хвилюйтеся, незалежно від того, яку тему ви вибрали в цей момент, ви завжди можете вибрати іншу Каталог тем WordPress.

Крок 8

Після того, як у вас вибрана тема, просто натисніть кнопку «Почати будівництво», яка дозволить вам отримати доступ до панелі інструментів.

Крок 8

книга

Крок дев’ятий

Якщо це ваш перший WordPress сайт, Bluehost готовий допомогти. Дотримуйтесь екранного підручника, який проведе вас через простий процес налаштування. Якщо ви знаєте, що ви робите, і знаєте, як рухатись на інформаційній панелі WordPress, натисніть кнопку «Мені не потрібна допомога», і ви зможете працювати самостійно. Якщо ви підете цим шляхом, не забудьте перевірити наш повний посібник, який допоможе вам засвоїти основи WordPress.

Крок 9

ліжко

Крок десятий

На відміну від звичайних установок WordPress, Bluehost підготував різні інструменти, які можуть допомогти вам у вашому блозі. У верхньому лівому куті ви знайдете пункт меню Bluehost, який містить різні параметри.

Крок 10

Але перед тим, як ваш новий блог про спосіб життя буде готовий для публіки, вам все одно доведеться додати назву сайту та опис сайту. Це невід’ємна частина сайту, але ви завжди можете повернутися до Загальних налаштувань WordPress та змінити це. Тож, хоча вам потрібно подбати про те, що тут писати, не притискайте голову до стіни, оскільки зміни – лише один клік.

Крок 10

Рекомендоване читання. Дізнайтеся, як користуватися WordPress

Як поводитися зі змістом

Ракета

Блог – це лише одна платформа, яку блогери, що живуть із стилем життя, використовуватимуть для розповсюдження вмісту. Часто блогери стилів життя користувачі користуватимуться іншими засобами масової інформації, такими як відео, подкасти та соціальні медіа, щоб надсилати та просувати свої повідомлення та вміст

Публікуючи лише два повідомлення в блозі на тиждень, до кінця першого року у вас буде сотня. Це дозволить вам значно перевищити поріг 54 публікації блогу, і ви повинні почати отримувати принаймні на 30% більше трафіку.

Після створення блогу починається справжня пригода. Зараз настав час розпочати публікацію захоплюючого контенту для публіки. Як би красиво не виглядав ваш блог, люди не будуть його дотримуватися, якщо це не виявить певної цінності.

На жаль, обробка вмісту – це те, що ми не можемо провести вас покроково. Кожен блог і кожен блогер відрізняються. Хоча довгі історії працюватимуть для одного блогера, ще одна приверне читачів лише короткими повідомленнями. Хоча один блогер стилю життя може заробляти щомісячні зарплати, публікуючи зображення, інший навчиться взаємодіяти з людьми за допомогою відео.

Що ми можемо зробити тут, ми вам скажемо дотримуйтесь того, що вам подобається і знаєте. Якщо ви добрі зі словами та любите розповідати історії, зосередьтеся на цьому. Рано чи пізно люди зрозуміють це. Але якщо натомість зосередитись на образах (що може не бути вашою справою), ви нарешті зробите щось, що вам не подобається – і це те, що відвідувачі помітять.

Без зайвих помилок, почніть з першого повідомлення і не забувайте, що ведення блогів – це не одномісячний проект. Перш ніж ви зможете почати залучати відвідувачів та спілкуватися з ними, можуть пройти місяці.

Рекомендоване читання: Як писати та створювати чудовий вміст блогу

Як отримати своїх перших відвідувачів?

Якщо ви хочете зберегти блог лише для себе, тоді вам слід створити особистий щоденник. Блог повинен бути чимось, що інші люди будуть раді читати. Але як отримати цих перших відвідувачів?

Існує так багато способів змусити людей перевірити ваш новий блог. Люди присвячують цьому всю свою кар’єру, тому ми не можемо охопити всі методи лише одним маленьким абзацом. Ви можете надсилати електронні листи, приєднуватися до форумів чи груп та спілкуватися з людьми, додавати посилання на підписи електронної пошти, користуватися різними службами чи рекламувати на інших веб-сайтах. Тому знайдіть свій час і почніть з менших кроків.

Рекомендоване читання: як просувати свій блог та його зміст

FAQ

Блог життя

Скільки коштує завести блог про стиль життя?

Як ми вже вказували раніше, щоденник стилю життя не повинен бути дорогим. Принаймні, коли ви робите перші кроки. Замість того, щоб витрачати тисячі на користувальницький веб-сайт, ви можете почати з WordPress і вибрати приємну тему. Якщо ви вибрали Bluehost, хостинг і домен обійдуться вам всього в 2,75 долара на місяць, і ви все одно отримаєте всі необхідні варіанти та функції. WordPress безкоштовний, і Bluehost автоматично встановить його для вас.

Про що я повинен вести блог?

Оскільки вам цікаво завести блог про стиль життя, ви повинні знайти кілька частин свого життя, якими ви насолоджуєтесь. Якщо ви також знаєте щось про цю тему, це, мабуть, тема для вас. Щоб допомогти вам, ось кілька питань, які ви можете розглянути:

Блоги ніш, які приносять найбільше грошей
Ніші
 • Напишіть про свої подорожі
 • Опишіть свої щоденні процедури
 • Напишіть про свої навички кулінарії
 • Завантажте зображення та відео з учасників вашої організації
 • Дайте поради щодо стосунків чи материнства
 • Долучайте людей до обговорення того, що ви читаєте в новинах

Незалежно від того, про що ви вирішили вести блог, пам’ятайте, що це блог про стилі життя, і саме там вам слід почувати себе комфортно. Не займайтеся темами, які вам не подобаються, просто тому, що хтось сказав вам, що люди реагуватимуть на конкретні речі краще.

Як блогери з стилів життя отримують зарплату?

Очевидно, пройде час, перш ніж ви зможете почати заробляти гроші. Перш ніж отримати першу зарплату з свого блогу, слід зосередитись на самому блозі та залучити аудиторію. Але щоб зрозуміти, наскільки широкі можливості, ось лише кілька способів заробітку на блозі про стиль життя:

Дохід від блогів від партнерського маркетингу

% Амазонські рахунки афілійованих доходів за нішею

філія-стат

 • Рекламні мережі – Ви можете приєднатися до однієї з популярних рекламних мереж (наприклад, Google AdSense, Media.net або BuySellAds), що дозволить показувати націлені оголошення. Чим популярніший блог отримує, тим більше грошей можна заробити.
 • Продайте рекламний простір безпосередньо – блогер стилю життя може показувати рекламу на бічних панелях, у статтях або в будь-якому місці сайту. Ви можете продати ці рекламні місця безпосередньо рекламодавцю.
 • Спонсорські повідомлення – Ви можете приймати спонсорські повідомлення. Якщо ви створите хороший блог, люди захочуть платити за показ на вашому сайті.
 • Партнерські програми – ви можете порекомендувати товар через свій блог. Якщо клієнт здійснить покупку, ви отримаєте комісію.
 • Продайте власну електронну книгу – ви можете написати книгу чи електронну книгу і продати її.
 • Створіть сайти з членством – якщо ви можете запропонувати щось унікальне, люди можуть захотіти платити щомісячну плату за унікальний вміст.
 • Продайте свої фотографії з їжею – якщо ви хороший фотограф, ви можете продати права на свої зображення.

Скільки грошей можна заробити на блозі про стиль життя?

блендер

Блоги про спосіб життя, як правило, важкі для зображень, забезпечуючи читачеві більше візуального досвіду

Як і в будь-якому іншому блозі, це може закінчитися просто захопленням і тим, що ви працюєте у вихідні дні. Але це також може виявитись грошовою машиною, яка замінить вашу звичайну роботу 9-5.

Популярний блог може без проблем заробляти кілька тисяч доларів на місяць. Наприклад, Про це повідомляє Huffington Post що дует за блогом Pinch of Yum Ліндсей та Бйорк Остром за 12-місячний період (з грудня 2015 р. по листопад 2016 р.) заробив $ 802,144.55. Очевидно, що не так багато блогів про стиль життя зможуть заробити стільки. Щоб зрозуміти, як це відбувається, та сама пара з прикладу заробила лише 20 доларів у перший місяць.

Тож важливо не виходити з ладу лише тому, що ви не заробляли мільйони в перші місяці ведення блогів. Але якщо ви добре і працюєте, ви можете почати заробляти сотні доларів на місяць після свого першого року ведення блогів.

Найкращі блоги про життя, які слід дотримуватися

каркас

Якщо ви все ще не на сто відсотків впевнені, як повинен виглядати блог про спосіб життя, дозвольте вам показати кілька прикладів. Наступним людям вдалося створити успішні блоги, які щодня залучають вірних читачів. Так, ці люди навіть заробляють на цьому гроші.

Чашка Джо

чашка-джо

камера

Включіть високоякісні фотографії та візуальні зображення. Читачі тяжіють до блогів, які мають красиві фотографії та візуальні зображення. Використовуйте хороший цифровий фотоапарат, щоб робити фотографії, які стосуються ваших публікацій

Цей дивовижний блог написала Джоанна Годдард з Нью-Йорка. Після успішної кар’єри в різних популярних журналах Джоанна вирішила завести власний блог. Хоча це почалося як хобі у вихідні, Чашка Джо швидко став дуже популярним, коли Джоанна зараз пише про стиль, їжу, дизайн, подорожі, стосунки та материнство. Блог – чудовий приклад того, як повинен виглядати блог про спосіб життя, тому не бійтеся вчитися на досвіді Джоани.

Wit & Delight

дотепність

Кейт Арендс вирішила розпочати власний блог у 2008 році, коли вона ще працювала графічним дизайнером. Її любов до дорогих і чудових речей змусила задуматися про життя. Саме тоді вона вирішила почати Wit & Delight як засіб, що дозволяло їй самовиражатися. Блог швидко набув успіху, і зараз налічує понад 3 мільйони унікальних підписників і кілька людей, які працюють над ним щодня.

Кекси і кашемір

кекси-кашемір

Емілі Шуман – ще одна успішна жінка, яка розпочала блог як простий спосіб дійти до людей і самовиражатися. Люди закохалися в стиль написання та публікації Емілі, які вона почала надсилати, тому вона змогла звернутися Кекси і кашемір в набагато більше, ніж просто хобі. Блог зараз є одним з найпопулярніших блогів про стиль життя, де в Емілі є кілька працівників. Блог висвітлює моду, їжу, красу, декор та багато іншого.

Висновок

Почати блог про стиль життя не так складно. Навіть якщо це була ваша перша зустріч із створенням блогу, ви все одно зможете виконати всі кроки та підготувати блог. Але підтримка успішного блогу способу життя – це зовсім інша історія. Тепер вам час блищати і проявляти всю свою творчість.

Написання історій, зняття фотографій або запис відео потребує часу. Привернути відвідувачів і заманювати їх знову в інший пост – це складне завдання. Але саме тому ви хотіли в першу чергу запустити блог про стиль життя, правда? Щоб показати, чим ви захоплені, навчити людей чогось і поділитися своїм життям із громадою. Продовжуйте публікувати публікації, і не забудьте завітати до нашого блогу, щоб дізнатися більше ведення блогів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map