Як почати блог про їжу

У 1997 році, коли Джеф Лім і Боб Окумура запустили Чуухаунд, foodblogging був офіційно народжений!

Запустити продовольчий блог – не складне завдання, проте, як би не здавалось, спочатку це може здатися. У багатьох продовольчих блогах розміщуються люди, які можуть бути фахівцями на кухні, але є новачками, коли мова йде про технології.


Якщо вони зможуть навчитися заводити блог про їжу, так і ви можете!

Побудувати продовольчий блог – недорого та здійсненно, незалежно від того, скільки тобі років чи де у світі ти. У деяких випадках вартість започаткування блогу про їжу менше, ніж загальна ціна інгредієнтів. Продовольчі блоги в цей час є в тренді, а отже, вони мають потенціал отримати стабільний дохід.

Блог про їжу надає можливість розважитися, зустрітися з цікавими людьми та відточувати кулінарні навички. Багато людей задаються питанням, як вони можуть стати успішними продовольчими блогерами. Цей посібник пояснить, як зробити його самостійно.

Contents

Чотири прості кроки до створення блогу про їжу

 • Виберіть вашу систему управління вмістом (CMS)
 • Виберіть своє доменне ім’я
 • Налаштування облікового запису веб-хостингу
 • Поради щодо успішного ведення продовольчих блогів

Розпочинаючи свій блог, легко розчаруватись кількістю інформації в Інтернеті; з’ясування лише технічних деталей може бути важким. Але ми тут, щоб полегшити справи. Давайте дізнаємось, як можна якнайшвидше запустити блог про їжу.

смс

Виберіть вашу систему управління вмістом

Робота з кодом вимагає великої кількості технічних знань. Але не хвилюйтеся з цього приводу, тому що в наші дні продовольчі блогери можуть використовувати інтерактивний візуальний інтерфейс для створення, керування та додавання вмісту до блогу, не турбуючись про технічні аспекти.

Система управління вмістом задовольняє ці конкретні потреби блогерів. Це дозволяє їм завантажувати, переміщувати, змінювати розмір, копіювати, вставляти та посилати елементи свого блогу. Хоча існує багато систем управління контентом, таких як Joomla, Blogger та Drupal, найбільш популярною та широко прийнятою CMS є WordPress. Ось чому цей посібник навчить як заводити блог про їжу за допомогою WordPress.

WordPress є найбільш використовуваною CMS в усьому світі. За інформацією, складеною о W3techs, WordPress має 59,9% частки ринку

Причиною того, що в цьому посібнику було вибрано WordPress, є те, що з 2009 року це одна з найпопулярніших платформ для ведення блогів у світі. Він надає варіанти для безмежної творчості та пропонує чудову функціональність. У WordPress є спеціально налаштована платформа, яка чудово працює з продовольчими блогами і може допомогти створити веб-сайт. Знання, як кодувати та розробляти дизайн, може бути бонусом, але це не важливо для створення блогу про їжу.

Виберіть своє доменне ім’я

відсотки веб-сайту

Вибір імені для щоденника вимагає уважної уваги. Різні подробиці повинні бути враховані під час назви блогу про їжу. Наприклад, він повинен бути унікальним і відображати стиль і особистість блогера. На додаток до цього, він повинен дати зрозуміти, про що йдеться на сайті.

Ось короткий посібник про те, як блогери про їжу можуть точно налаштувати свій вибір доменних імен:

 • Нехай це буде коротко. Цільова аудиторія краще запам’ятовує короткі, прості та стислі URL-адреси харчового блогу.
 • Унікальність доменного імені відіграє важливу роль у його запам’ятовуванні. Назва блогу має відрізнятися від усіх, навіть тих, хто його ніколи не відвідував.
 • Помітно міцний зв’язок між назвою блогу та засновником має важливе значення для збереження послідовності повідомлень. Читачі, глядачі та аудиторія, як правило, вважають за краще відчувати справжній зв’язок із особистостями, які ведуть блоги про їжу.

Рекомендований інструмент:

Один з наших улюблених господарів, які найкраще працюють в доменах продовольчого блогу – Bluehost. У ньому є можливість створити новий домен БЕЗКОШТОВНО, використовувати існуючий, а також зробити його пізніше.

Налаштування облікового запису веб-хостингу

хостинг-провайдер

Веб-хост – це послуга, яка підтримує веб-сайти доступними цілодобово на всіх пристроях. Після доопрацювання доменного імені наступним етапом створення блогу про їжу є пошук найкращого веб-сайту для розміщення блогу та налаштування облікового запису з ними.

Деякі люди віддають перевагу разовій угоді як для домену, так і для хостингу. Поєднання двох – це рекомендований спосіб отримати найкраще з хостинг-сервісу та збільшити можливість блогів продовольства.

Перший посібник із сайтів особливо зацікавлений у визначенні найкращих хостингових послуг, а Bluehost – це рекомендований варіант отримання доменних імен та хостингових послуг.

Bluehost пропонує справедливу угоду, яка включає в себе: безкоштовне доменне ім’я та тридцять днів гарантії повернення грошей. Ця веб-хостинг компанія WordPress.org відома як «одна з найкращих і найяскравіших у світі хостингу». Це робить його відмінним вибором для будь-якого продовольчого блогера.

Bluehost – єдина веб-хостинг-компанія рекомендований WordPress

WordPress Bluehost

Реєстрація на послуги веб-хостингу – це нескладний процес, і ми детально описали його покроково для Bluehost.

Примітка: Інші веб-сервіси хостингу можуть мати дещо іншу панель управління. Однак процес установки буде подібним.

Крок 1: Почніть

Bluehost пропонує ексклюзивну угоду, яка допоможе блогерам завести найкращі кулінарні блоги. Натисніть “Почати зараз” на домашній сторінці Bluehost, щоб почати налаштування блогу.

Крок перший

Крок 2: Підпишіться на правильний план

Bluehost пропонує різні варіанти ведення блогів, але початківцям краще вибрати базовий план. Можливо, оновити пакет згодом, коли ваш блог зростатиме.

Незважаючи на те, що базовий план має кілька обмежень, він пропонує все, що може знадобитися новому блогеру, щоб добре розпочати.

Інший план веб-хостингу, доступний на Bluehost, – це Pro Plan, який схожий на план Plus, але пропонує кращі показники порівняно. Це вдосконалений пакет, який підходить для блогерів із сезонними продуктами харчування.

крок другий

Крок 3: Виберіть свій домен

Як вже згадувалося раніше, для успіху продовольчого блогу життєво важливим є створення творчого та привабливого для вашого блогу. Ім’я домену може зробити або порушити кар’єру блогера, і Bluehost забезпечує все, що потрібно блогеру продовольства, щоб стати на шляху.

На додаток до розміщення вашого сайту, Bluehost також служить інструментом, який допоможе вам придумати доменні імена під час реєстрації. Спробуйте різні комбінації та пограйте з доступними параметрами, перш ніж вводити остаточну назву у вказаному полі.

Це допоможе вам вибрати найкращі домени блогу. Якщо вибране ім’я недоступне, Bluehost покаже вам додатковий список подібних доменних імен на вибір. Створити продовольчий блог з власною назвою стає простішим з такими зручностями.

крок третій

Крок 4: Зареєструйте свій домен

Тепер настає час зареєструвати вибране доменне ім’я для блогу. Ознайомтеся з цією формою та переконайтеся, що у вас є доступна вся необхідна інформація, коли ви збираєтесь її заповнити.

Для створення облікового запису потрібна особиста, ділова та платіжна інформація користувача. Bluehost гарантує безпеку та конфіденційність спільної інформації, щоб ви могли надавати банківську інформацію, не надто переживаючи.

крок четвертий

Крок 5: Оплата

Бюджетування є невід’ємною частиною навчання, як запустити блог про їжу.

12-місячний пакет – це найнижча ціна для створення блогу. Однак для продовольчих блогерів, які шукають довгострокових зобов’язань, двадцять чотири місяці та тридцять шість місяців пакети є більш економічними варіантами. Чим довше пакет, тим меншим він коштує щомісяця.

Вибір особливостей пакету в цей момент не є обов’язковим; Блогер поки що може залишити поля порожніми, а потім повернутися на сторінку пізніше, коли потребуватимуть нових функцій свого блогу про їжу.

крок п'ятий

Поставте прапорець “Умови та правила” та поверніться на головну сторінку Bluehost. У правому верхньому куті є кнопка входу. Введіть домен або ім’я користувача та пароль. Після входу знайдіть піктограму WordPress та натисніть «швидка установка». Акредитиви будуть надіслані електронною поштою незабаром після цього.

Крок 6: Встановіть пароль

Наступним кроком щодо створення блогу про їжу є створення надійного пароля, який не легко зламати. Це може запобігти кібератакам та порушенню конфіденційності.

Безпечний пароль має принаймні одинадцять символів і містить символи, цифри, великі та малі літери. Після створення пароля натисніть “Умови та правила”, а потім натисніть “Далі”.

Крок шостий
Крок шостий

Крок 7: Увійдіть

Після підтвердження пароля на сторінці з’явиться повідомлення про успішне створення пароля та відобразиться кнопка входу. Клацніть на ньому та введіть ім’я користувача або домен та пароль для входу в обліковий запис.

Крок сьомий

Крок 8: Виберіть свою тему

Після входу в обліковий запис з’явиться сторінка, де відображаються кілька тем для блогу про їжу. Bluehost пропонує різноманітні теми за замовчуванням WordPress, які мають потенціал зробити блог візуально привабливим.

Ці теми завжди можна змінити згодом, тому прийняте тут рішення не має постійних наслідків. Завжди можна вибрати іншу тему Каталог тем WordPress.org.

Крок восьмий

Крок 9: Почніть створення

Після того як тема була обрана, саме час приступити до створення блогу про їжу. Увійдіть на інформаційну панель WordPress, натисніть «Почати створення» та продовжуйте.

Крок дев'ятий

Крок 10: Налаштування вашого сайту

Після входу на інформаційну панель WordPress з’явиться сторінка “Привітання” з двома варіантами: особистий сайт та бізнес-сайт.

Буде також інший варіант, який говорить: “Мені не потрібна допомога” у випадках, коли допомога Bluehost не потрібна для створення блогу про їжу.

Крок десятий

Крок 11: Доступні параметри на Bluehost для створення сайту

Якщо блогеру потрібна допомога хостинг-сервісу, вони пропонують широкий спектр варіантів, які допоможуть вам знайти потрібну інформацію. Досліджуючи всі наявні варіанти, натисніть «Bluehost» у верхньому лівому куті навігаційного меню.

Це призведе до сторінки, повної варіантів із різними вкладками та різними інструментами для створення блогу про їжу. Клацніть «Запустити», щоб створити сайт, і він відкриє сторінку із запитом назви та опису веб-сайту. Встановіть назву та опис для відвідувачів.

Крок одинадцятий
Крок одинадцятий

Вітаю!

Блог WordPress створений, і він готовий до використання. Основи створення блогу про їжу були висвітлені, і тепер прийшов час створити макет, тему та створити продовольчий блог.

Поради щодо успішного ведення продовольчих блогів

поради-блоги

Коли блог запускається, слід врахувати кілька речей. Ось декілька порад, як правильно зробити блог про їжу:

 • Сплануйте свої блоги та підтримуйте постійний потік публікацій. Будь то щодня або щотижня, але переконайтеся, що у вас є заздалегідь визначений план вмісту, якого слід дотримуватися.
 • Встановіть тон, стиль та голос, який є унікальним для блогу. Він повинен бути природним, читабельним, засвоюваним і, головне, доброзичливим.
 • Пишучи рецепт, зберігайте назву, посилання URL-адреси та ім’я чи заголовок однакові. Утримуйтесь від вставки будь-якої додаткової інформації до них. Це допомагає читачам ідентифікувати вміст, а пошукові системи оцінюють його вище.
 • Послідовність є ключовою. Не зміщуйте напрямки в частині вмісту. Наприклад, багато творців вмісту часто починають з “інструкцій”, потім переходять на “вказівки” і пізніше перетворюють їх на “методи”. Дотримуйтесь послідовної структури, щоб аудиторія не була в замішанні. Це може вплинути на рейтинг блогу
 • Складіть контур контенту та дотримуйтесь його. Розділіть продовольчий блог на розділи відповідно до предметів у плані. І залишайтеся актуальними для відповідних питань під час ведення блогів для кожного розділу. Наприклад, блог рецептів повинен містити вміст, пов’язаний із способами приготування.
 • Ідеальна довжина статті – триста-сімсот слів для блогу.
 • Використання плагіна для списків рекомендується для кращого враження та ясності – будь то перелік інгредієнтів у блогах із випічки чи етапи процесу.
 • Перед завантаженням фотографій важливо правильно назвати файли. Якщо є кілька фотографій, на яких показані етапи або окремі страви, їх заголовки файлів повинні містити крок, назву страви та певну тему публікації.
 • Зображення кінцевого продукту, про який говорять або навчають, має бути фотографією, що розміщена у публікації.
 • Використання ключових слів у основних тегах та перших двадцяти п’яти слова статті дає читачеві знати, що вони збираються прочитати.
 • Уникайте копіювання вмісту, рецептів чи зображень із іншого блогу про їжу. Якщо певний рецепт здається привабливим, краще спробувати його і передати його, а не ризикувати плагіатом..

Тематичні ідеї

Блоґе письменника занадто поширене серед блогерів, а продовольчі блогери не відрізняються, вони теж можуть не вистачати тем для обговорення.

Мотивація до продовольчого блогу

“Їжа – моя пристрасть”
88%
Щоб зробити собі ім’я в світі їжі
49%
Мати голос, щоб я міг сказати те, що хочу сказати
48%
Писати – це моя пристрасть
44%
У надії перетворити мій блог на роботу
41%

Але не хвилюйтеся; ми придумали кілька ідей, щоб розпочати цей творчий процес. Спробуйте наступне:

 • Перегляньте та реміксуйте рецепти
 • Спробуйте сезонні та регіональні страви
 • Відгуки про міжнародну кухню
 • Рецензії на ресторан, товар, кулінарну книгу чи ринок
 • Як вибрати елементи святкової трапези
 • Поради та підказки для кухні
 • Кулінарні класи, курси та акредитації
 • Нові пропозиції, знижки, купони та розпродажі

Окрім тексту, використання зображень, відео та посилань може зробити вміст більш інтерактивним, привабливим та привабливим.

Захоплююча візуалізація

Надання яскравих зображень їжі з рецептами та іншим змістом має вирішальне значення для того, щоб зацікавити аудиторію в блозі. Читачів приваблюють привабливі візуальні зображення, такі як фотографія з їжею та чіткі ілюстрації.

Зручно сфотографувати їжу навіть для початківця на місцях, якщо враховуються наступні поради:

57% від Pinterest Користувачі взаємодіють із вмістом, пов’язаним з харчовими продуктами, категорією №1 вмісту, і це джерело номер 1 для трафіку рефералів для продовольчих блогів
 • Тримайте освітлення рівномірним. Уникайте зайвих тіней, розмитих ділянок або різких контрастів.
 • Очистіть стільницю та уникайте додавання додаткових елементів на задній план, оскільки це може відволікати глядачів від основного об’єкта.
 • Робити фотографії кроків дуже важливо, але утримуйтесь від перестарань. Наприклад, додавання ще одного яєчного жовтка до міксера не потрібно захоплювати, але загальний етап замішування повинен бути показаний візуально.
 • Подумки намічайте кроки, які потрібно сфотографувати, і запишіть їх як нагадування, щоб запобігти повторенню з єдиною метою фотографування.
 • Постарайтеся зберегти послідовність у візуалі, зберігаючи фокусну відстань і освітлюючи однакове для всіх знімків, якщо не потрібні макро- та мікро деталі їжі..
 • Зробіть мінімум редагування. Відрегулюйте рівні та обріжте відволікаючі об’єкти на зображенні.
 • Ідеальна роздільна здатність для фотографій – 72 dpi. Він відповідає вимогам Інтернету та не потребує багато часу для завантаження.
 • Збереження у форматі .jpg або .png найкраще підходить для відображення в Інтернеті.

Якщо фотографії потребують редагування після завантаження в блог, доступні параметри повороту, обрізання, зміни розміру та перейменування для використання безпосередньо з інформаційної панелі WordPress.

Приклади блогів про найкращу їжу

Створення відмінного продовольчого блогу вимагає відданості, практики та часу.

Блоги з найкращою їжею

І якщо є потреба в якомусь прагненні і напрямку, то в Інтернеті їх можна знайти багато. Перегляньте ці популярні блоги про їжу, націлені на різні ніші:

Найкращі веганські блоги

Існують також вегетаріанські блоги про веганську кулінарію, такі як:

Найкращі вегетаріанські блоги

Існують вегетаріанські блоги, які зосереджуються на вегетаріанській їжі. Два найкращих блоги вегетаріанської їжі:

Кухня Арчани

від Арчана

Archana's Kitchen - знімок веб-сайту

Часті запитання

Тут розглянуто поширені питання, які задає більшість людей, які розглядають продовольчий блог як кар’єру.

Скільки коштує запустити блог про їжу?

Спочатку продовольчий блог не повинен бути дорогим. Краще почати з WordPress, а не витрачати тисячі доларів на користувальницький веб-сайт.

Отримайте хостинг та домен всього за $ 2,75 на місяць для фантастичного початку вашого блогу.

Установка WordPress безкоштовна, хоча варто отримати інвестиції, щоб отримати преміальну тему, розроблену явно для продовольчого блогу. Це економить час, необхідний для налаштування всієї теми. Є хороший шанс, що премійна тема буде містити елементи, необхідні для ведення успішного блогу про їжу.

Про що я повинен вести блог?

Найкраще вести блог про речі, які ви любите і знаєте найкраще. Він демонструє справжність, і читачі можуть сприймати оригінальність змісту. Справжнє представлення вашої особистості приваблює потрібну аудиторію і тримає їх навколо.

Це дозволяє продовольчому блогеру показати свій набір навичок та особистість. Більшість людей люблять історії, візуальні відео, відео та унікальні рецепти.

Наступні ідеї щодо вмісту можуть допомогти блогерам продовольства привернути масу.

 • Оригінальні рецепти
 • Відгуки про ресторан
 • Харчові факти
 • Харчові звички знаменитостей
 • Новини про продукти харчування та ресторани конкретного регіону
 • Інноваційні поради та методи приготування їжі

Уникайте копіювання чи спінінг статей та рецептів, знайдених в Інтернеті. Люди та пошукові системи можуть зрозуміти, оригінальний чи ні, і це може призвести до тяжких наслідків.

Як просувати свій блог про їжу?

Просування – це покроковий процес, який вимагає ретельного планування та стратегії. Продовольчий блогер повинен пізнати свою нішу за допомогою досліджень та відповідно змінити свої маркетингові зусилля. Є кілька каналів, які можна використовувати як платні, так і органічні акції.

Такі як слова у вустах, реклама у Facebook, канали YouTube, маркетинг електронної пошти, публікація гостей, маркетинг впливів та оптимізація пошукових систем для певних ключових слів. Важливо мати план перед початком, інакше це азарт.

Наскільки успішні продовольчі блоги?

При серйозних зусиллях продовольчі блоги можуть залучати мільйони користувачів в Інтернеті та заробляти тисячі доларів на місяць.

Крім Pinch of Yum, існує безліч інших історій успіху продовольчих блогерів, які підтверджують, наскільки це прибутковий бізнес. Два хороших приклади успішних блогів Бюджетні байти і Кухня Сміттен – а це навіть не топ.

Як отримують зарплату блогери з їжі?

Є багато способів, як харчовий блогер може заробити гроші. Деякі з них перераховані нижче.

 • Приєднуйтесь до рекламних мереж – Вони дозволяють власникам веб-сайтів показувати націлену рекламу своїм читачам. Чим більше переглядів отримує публікація, тим більше грошей заробляє.
 • Продам рекламний простір – Блоги про їжу мають багато місця для реклами на своїх сторінках. Продаж або оренду цих приміщень маркетологам може бути вигідним.
 • Спонсорський вміст або публікації гостей – Люди, компанії або бренди можуть захотіти, щоб вони з’явилися в блозі про їжу, як тільки вони отримають наступне. У таких випадках вони платять блогеру за публікацію свого вмісту в блозі.
 • Партнерські програми – Блогер рекомендує товар або послугу через блог і отримує комісію за кожен продаж, здійснений через нього.
 • Продати кулінарну книгу чи електронну книгу – Популярний, кваліфікований або досвідчений продовольчий блогер може стати автором і продати свої роботи через свій блог.
 • Пропонуйте програми членства – Блогер може безпосередньо стягувати плату за доступ до їх вмісту на базах підписки.
 • Фотографії їжі – Кваліфіковані фотографи з їжі можуть заробляти, продаючи права на свої фотографії.

Вкладіть трохи свого часу та досвіду у відкриття нових способів заробітку за допомогою свого блогу. Можна знайти нові засоби заробітку, унікальні для певного блогу.

Скільки грошей можна заробити на продовольчому блозі?

Блог про їжу можна сприймати як хобі або роботу на повний робочий день. Результати залежать від кількості часу, ресурсів та навичок, якими володіє блогер із продовольства. Чим більше треба інвестувати, тим вища віддача від інвестицій.

Заробляти кілька тисяч доларів на місяць – це не проблема для популярних продовольчих блогів. Про це повідомляє Huffington Post що дует за «Щіпком Юма» – Ліндсей та Бьорк Остром – заробив $ 802,144.55 в 2016 році.

Однак не кожен продовольчий блог заробляє так багато. Наприклад, той самий дует Pinch of Yum за перший місяць зробив лише 20 доларів. Тому важливо мати на увазі, що перші кілька місяців ведення блогів будуть важкою боротьбою.

Продовольче болото може заробити сотні доларів на місяць після року послідовного та якісного ведення блогів.

Корисні ресурси

 • Дізнайтеся, як користуватися WordPress (за допомогою відеоуроків)
 • Як писати та створювати великий вміст блогу
 • Як просувати свій блог та його зміст
 • Як заробити гроші на своєму блозі
 • Блоггери про їжу ми опитали

Висновок

Тепер, коли основи того, як запустити блог про їжу зрозумілі, настав час розпочати ведення блогів. Підготуйте вміст, отримайте соціальне спілкування та перейдіть до вірусу – це все, що потрібно, щоб почати отримувати більше трафіку та монетизувати продовольчий блог.

Досягнення успіху у світі продовольчого блогів може підвищити впевненість будь-кого. Це збагачуючий досвід спілкуватися з іншими продовольчими блогерами, відкривати нові хитрощі та спробувати рецепти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map