Як почати блог моди

встановлення-ваш-особистий-бренд

Чи часто ви отримуєте компліменти щодо свого модного почуття? Ваші друзі звертаються до вас за порадою зі своїм гардеробом? У вас в шафі найгарячіший дизайнерський одяг?


Якщо відповідь ТАК, спробуйте створити блог моди сьогодні.

У вас не виникне жодних проблем з приєднанням до спільноти модних блогерів, оскільки вони, як правило, дуже вітають. Також створення бренду в Інтернеті може стати чудовим джерелом доходу.

Щоб створити блог, не потрібно багато – але, якщо ви хочете поглибленого керівництва, ми сформулювали покроковий посібник, як успішно запустити модний блог!

Contents

П’ять простих кроків до створення модного блогу

 • Виберіть найкращу платформу для ведення блогів
 • Виберіть своє доменне ім’я
 • Налаштуйте свій рахунок у хостинг-провайдера
 • Отримайте свій модний блог в Інтернеті
 • Знайдіть ідеальну тему

Виберіть найкращу платформу для ведення блогів

select-best-blogging-platform


Є приблизно 76,5 мільйонів Блоги WordPress
Перший крок до того, щоб стати модним блогером, – це опрацювати техніку – першою з яких є CMS.

Система управління контентом, тобто система управління контентом, економить ваші зусилля на вивченні та програмуванні блогу з нуля, натомість надає вам готовий веб-сайт для створення блогу моди. Важливо розуміти, що модний блог в основному залежить від візуальних засобів. Ось чому ви повинні вибрати якісну CMS на зразок WordPress, оскільки вона дозволяє додавати графіку та оптимізувати ваш сайт для кращої продуктивності.

WordPress.org є надійним та шалено зручним для користувачів, і він приймає кілька мільйонів користувачів у всьому світі, що робить його лідером на ринку в цій галузі.

WordPress обслуговує широку аудиторію, включаючи відомих блогерів, підприємств та організацій. Як CMS, це неймовірно настроюється та гнучка; тому навіть без будь-яких знань щодо кодування ви можете налаштувати свій блог відповідно до своїх уподобань. Це дає вам свободу вести динамічний блог з будь-якої точки світу без будь-яких технічних бар’єрів та мовних обмежень.

Виберіть своє доменне ім’я

Блог-платформи
Що люди використовують для блогу

Інший
6%


Вибір доменного імені може бути найважливішим кроком при започаткуванні успішного блогу про моду; саме тому ви повинні продумати це.

Ось декілька порад, як розпочати модний блог із ідеальною URL-адресою:

 • Короткий – краще. Що є єдиним у всіх успішних модних сайтах? Усі вони мають короткі, милі та дотепні імена. Дайте своєму блогу незабутнє ім’я; довгі і виснажливі імена важко запам’ятати і пошукати. Вам хочеться чогось привабливого і незабутнього.
 • Тримайте це конкретно. Для порівняно нового блогу моди збережіть назву, що стосується речей, про які ви будете вести блог, наприклад, офісний одяг, взуття або вечірні сукні. Переконайтеся, що в заголовку включені невеликі конкретні дані, наприклад, тема вашого блогу, щоб ваш сайт був легко в пошуку.
 • Зробіть більше ВАС. Якщо ви вже відомий модний стиліст чи радник, спробуйте включити частину свого імені до домену. Однак якщо ви порівняно новий, а ваше ім’я ще не є масовою частиною вашої ідентичності блогу, нехай ваше ім’я залишається поза доменом. Ви можете замість цього представити себе через допис у блозі.

Рекомендований інструмент:

Налаштуйте свій рахунок у хостинг-провайдера

набір рахунку

Над 850 000 люди створили блог WordPress із BlueHost

Тепер, коли ви знайшли чудове доменне ім’я, наступним кроком є ​​пошук хостингової послуги. Пошук надійного веб-хоста так само важливий, як і пошук хорошого доменного імені.

Тут на FirstSiteGuide ми знаходимо Bluehost найкращим. Вони пропонують ексклюзивну угоду зі знижкою, включаючи БЕЗКОШТОВНО доменне ім’я та 30-денна гарантія повернення грошей. Вони можуть допомогти почати ваш модний блог по-новому доступно.

Навіть WordPress.org схвалює хостинг-компанію Bluehost як “одну з найкращих і найяскравіших у світі”..

WordPress Bluehost

Отримайте свій модний блог в Інтернеті

Процес установки для кожної послуги хостингу майже однаковий, незважаючи на кілька відмінностей у графічному інтерфейсі (графічний інтерфейс користувача). Ось як зареєструватися в Bluehost за кілька простих кроків:

Крок перший

Скористайтеся ексклюзивною угодою зі знижкою від Bluehost та дотримуйтесь простих кроків, наведених за цим посиланням. Після цього натисніть «Почати зараз».

Крок перший

Крок другий

Bluehost пропонує широкий вибір пакетів та варіантів блогів на вибір. Але як новачок, ви повинні піти на Основний план – він включає всі основи для нових модних блогерів.

Коли ви ознайомитеся з тим, як все працює, то ви можете перейти до планів преміум-класу. Як тільки ви отримаєте істотне наступне, високий рівень до бестселера «Плюс план», він дозволяє користуватися необмеженими послугами зі стандартною продуктивністю.

У них також набагато більший Pro Plan, він має ті ж ключові характеристики, що і Plus Plan, але він має додаткову перевагу від високої продуктивності – робить його придатним для блогів з масовим трафіком.

крок другий

Крок третій

Як ми згадували вище, вибір правильного, але привабливого доменного імені є надзвичайно важливим. Це може зробити або порушити всю вашу кар’єру в блозі. Також, якщо ваше ім’я вже використовує хтось інший, Bluehost надасть вам подібні пропозиції.

крок третій

Крок четвертий

крок четвертий

Крок п’ятий

Настав час сплатити свій внесок. Ви можете платити за 12, 24 або 36 місяців одночасно; чим більше місяців ти береш на себе зобов’язання, тим менше потрібно платити за місяць. Решта скриньки – це лише додаткові послуги; залишайте їх не відміченими на даний момент, оскільки ви могли повернутися пізніше, якщо виникне потреба.

крок п'ятий

Погодившись із “Умовами та правилами”, ви повернетесь на головну сторінку. Увійдіть звідти і введіть свої облікові дані, а потім виберіть і встановіть розширення WordPress.org.

Нарешті, у вас є блог WorPress.org – налаштуйте тему свого блогу або перейдіть до вбудованої теми WordPress. Ви можете змінювати макет, конструкції, робити абсолютно все, що завгодно!

Крок шостий

Вам буде надіслано електронний лист для підтвердження облікового запису. Підтвердьте свій рахунок за посиланням, введеним паролем. Без пароля ви не зможете ні підтвердити, ні отримати доступ до свого облікового запису.

Крок шостий
Крок шостий

Посилання попросить обрати новий пароль. Виберіть міцний, але пам’ятний пароль, щоб не забути його.

Крок сьомий

Створивши новий пароль, ви зможете використовувати його для входу в новий обліковий запис.

Крок сьомий

Крок восьмий

Тепер саме час проявити справжню креативність та налаштувати тему модного блогу на свій смак. Або виберіть один із попередньо визначених Bluehost або відвідайте WordPress.org бібліотека і візьміть звідти свій вибір.

Крок восьмий

Крок дев’ятий

Вибравши тему, ви можете переглянути свою інформаційну панель, увійшовши на інформаційну панель WordPress.org.

Крок дев'ятий

Крок десятий

Ніші блогу моди

Жінки
70%
Чоловіки
10,5%
Унісекс
8,7%
Рольова гра
5,9%
Діти
37%
Тіло
1,2%

Тут ви можете зв’язатись із майстром чатових програм Bluehost, щоб отримати вказівки щодо створення по-справжньому веб-сайту, що рухається за модою – або ви могли це зробити самостійно.

Крок десятий

Крок одинадцятий

Клацніть на іконку Bluehost у верхньому лівому куті, щоб відкрити інструменти для налаштування. Пограйте і змініть все, що, на вашу думку, було б підходящим для теми вашого модного блогу – не бійтеся робити свій сайт про моду.

Крок одинадцятий

Вам потрібно буде придумати веселе і вигадливе вступ на свій веб-сайт модного блогу, щоб він міг зачарувати аудиторію та пояснити ідеологію вашого блогу.

Після цього ви маєте свій веб-сайт.

Крок одинадцятий

Вітаю! Ваш блог модниці зараз працює і працює.

Знайдіть ідеальну тему

ідеальні теми
Типи модних блогерів
Блогери особистого стилю – найпопулярніший з них – вони розміщують наряди та інші наряди

Ваш блог моди зараз живий, і ви вже виконали більшість важливих кроків.

З урахуванням усіх технічних можливостей ви можете зосередитись на творчій частині, а саме на речах, які спонукали вас розпочати модний блог. Одним з найбільш значущих факторів успіху блогу є його концепція. Кожен успішний блог моди має тему, за якою вони слідують.

WordPress має заздалегідь задану тему для кожного блогу на своїй платформі, яку ви можете змінювати відповідно до свого блогу – просто пам’ятайте, щоб позбутися від усіх зразків публікацій та сторінок за замовчуванням..

Складайте тему для свого блогу так само ретельно, як ви б склали наряд; вибирайте з понад 2000 тем, присутніх у сховищі WordPress. Якщо ці теми не відповідають вашим вимогам, ви можете купувати їх у багатьох інших на сторонніх сайтах.

Розгляньте свої майбутні прагнення до блогу під час вибору теми, щоб обидві могли правильно вирівнятись. Тут важливо проаналізувати всі функції та чинники ефективності вашого блогу та переконатися, що все сумісне. Це допоможе оптимізувати ефективність вашого блогу.

Безкоштовно або преміально?

Блогери вуличного стилю – вони публікують надихаючі погляди, які вони фотографують на вулицях
Бізнес моди / блогери новин моди – більшість публікацій про моду
новини, а також вони висвітлюють різні теми про фінансовий та бізнес тип світу моди

У WordPress представлений великий вибір як безкоштовних, так і преміальних варіантів.

Ви можете знайти теми на суму від 3 до 1000 доларів та всі значення між ними. Тому розумний підхід спочатку переглядати безкоштовні теми, а потім переглянути преміальні теми.

Як і наряди, краще “спробувати перед покупкою”, тому перед покупкою чи завантаженням перевіряйте попередній перегляд. Репозиторій WordPress та інші розробники тем дозволяють вам бачити, як виглядатимуть їх теми на макеті вашого блогу, перш ніж купувати їх.

Покупки блогерів – вони публікують інформацію про останні тенденції та куражують красиві колажі з пишними шматками
Блоги блогерів – вони змішують моду
дописи з публікаціями про спосіб життя, ми можемо поговорити про пости сім’ї, їжу, подорожі та декор
Блоггери модної фотографії – останні редакції, кампанії та натхненний огляд
Загальні модні блогери – як випливає з назви, все про моду, включаючи зовнішній вигляд, редакції, новини, тенденції, іноді вуличний стиль, красуню, шопінг & co

Ви знаєте, чого хочете?

Просіювання тем під час пошуку ідеального може бути дуже захоплюючим. Занадто велика різноманітність може переповнити початківця блогера і може призвести до неправильних рішень. Тому потрібно точно знати те, що ви хочете в темі, а потім шукати це пристрасно.

Перелічіть і визначте пріоритетні функції, які ви хочете у своєму блозі – вони можуть бути будь-якими – від спаду до колонок до візуальних слайд-шоу до попереднього перегляду тощо. Розділіть список на дві частини; головний пріоритет і необов’язкові завдання.

Залежно від списку, виберіть тему, сумісну з усіма оптимальними функціями та хоча б декількома не обов’язковими.

Чого захочуть ваші читачі?

Велика частина сьогоднішнього покоління завжди в дорозі, тому більшість читачів сьогодні вважають за краще читати блоги на своїх смартфонах.

З цієї причини переконайтеся, що обрана вами тема не обмежена платформою та чутлива для всіх платформ читання блогу.

Чого ти хочеш досягти?

Створіть уявну картину світогляду свого блогу, а потім використовуйте його як стандартний при виборі теми. Таким чином ви економите час, зусилля та цілу купу грошей.

Маючи на увазі конкретні стандарти, ви зробите на крок ближче до свого блогу мрій – будь то блог модних порад чи блог огляду моди. Тому виберіть тему, яка найбільше співпадає із зображенням у вашій свідомості.

Хто ваші читачі?

Знайте свою аудиторію – це може здатися старою порадою, але я запевняю вас, важливо знати своїх читачів, щоб ви могли думати про них, кажучи так темі.

Тримаючи їх у думці, ви лише допоможете вам звузити вибір, тому ви залишаєтеся в тренді.

З іншого боку, якщо ви шалено креативні та модниці, тоді не бійтеся починати новий модний рух, хто знає, що це може бути в інших благах високої моди!

Топові модні блогери слідкувати і брати натхнення

Ми вже навчили вас починати модний блог, але, на жаль, ми не можемо показати вам, як вести блог про моду.

Отже, ми придумали альтернативний підхід; ми натомість покажемо вам декілька провідних блогерів моди, і, сподіваємось, ви можете підібрати кілька порад щодо початку модного блогу.

Ось три блогери з краси, моди та способу життя, які штурмували соціальні медіа:

Любов, Оля

від Оля

Love, Olia - знімок веб-сайту

Часті запитання

Скільки коштує завести модний блог?

Ви можете зробити безкоштовний блог моди на платформах, таких як WordPress.com або Blogger. Однак ми наполегливо рекомендуємо вкласти кілька доларів і почати з власного розміщеного блогу WordPress, щоб ви почали з правої ноги.

Ми розуміємо, що платити за жорсткий бюджет може бути складним, але ми маємо угоду з людьми в Bluehost, і ви більше ніж бажаєте скористатися цим.

За низьку оплату всього $ 2,75 на місяць ви можете придбати найкращий хостинг WordPress, який включає безкоштовний домен та SSL!

За такої невеликої інвестиції ви можете легко запустити свій успішний блог моди. Після цього ви можете інвестувати у ваше підприємство власним темпом.

Про що я повинен вести блог?

У вашому блозі потрібно зробити акцент на тому, що ви сильно відчуваєте. Створюйте вміст навколо речей, які, на вашу думку, можете продовжувати і продовжувати працювати, не набридаючи ніколи. Запропонуйте якісний вміст, який є унікальним і залишає вплив на ваших підписників.

Наприклад, якщо ви захоплені взуттям, створіть вміст навколо цієї теми. Або якщо ви багато знаєте про дитячий одяг або навіть чоловічий одяг, ви також завжди можете вести щоденник про це; в Інтернеті не так багато блогів дитячого одягу або блоги чоловічої моди. Це може бути вашим унікальним захопленням цих тем!

Якщо ви все ще зациклювались на тому, якою має бути ваша ніша, ось кілька тем, які допоможуть вам почати:

 • Обов’язково мають сезонні вибори
 • Останні покупки – взуття, сумки, одяг, макіяж або прикраси
 • Як робити фотографії OOTD
 • Кращі магазини для ощадливих покупок
 • Обов’язково дивіться модні телешоу (говорячи про те, чи бачили ви зізнання шопаголіка ?!)
 • Культовий пляжний одяг
 • Як укладати вбрання для роботи
 • Перегляньте нову лінію падіння
 • Як одягатися на свята з мінімальними зусиллями
 • Що гаряче, а що не в моді

Пам’ятайте, що оригінальність – це ключ. І Google, і ваші читачі досить розумні, щоб виладжувати підроблені блоги, як ви робите з дизайнерськими продуктами!

Як просувати свій блог моди?

Ви створили приголомшливий блог. Ваш вміст є привабливим, і веб-сайт теж дуже милий. Але чи достатньо цього??

Ні, зараз настав час просувати свій блог, щоб він міг охопити вашу цільову аудиторію. Існує кілька способів зробити це пробним і помилковим, щоб знайти найкращий для вас:

 • Створіть сторінки Facebook та Instagram та діліться посиланнями на ваш блог на цих платформах
 • Попросіть своїх друзів допомогти вам, поділившись своїми блогами та публікаціями в соціальних мережах
 • Надішліть посилання свого блогу на пошукові системи, увійдіть до свого облікового запису Gmail та зареєструйте свою URL-адресу
 • Приєднуйтесь до модних блогерських спільнот – ви можете налагоджувати дружбу з людьми, що мають однакові інтереси
 • Будьте активні в соціальних мережах – проводьте сеанс Q / сеансу на своїх Instagram історіях, створюйте інтерактивні публікації та знаходьте способи зв’язатися зі своїми наступними
 • Допомагайте іншим рости – залишайте коментарі та лайки в інших блогах, щоб зв’язатися з ними
 • Співпрацюйте з іншими блогерами, оскільки шанувальники люблять дивитися, як їх улюблені блогери створюють вміст разом
 • Почніть створювати список розсилки, щоб відвідувачі вашого блогу заповнили невелику підписну форму

Як модні блогери отримують зарплату?

Ви можете перетворити модний блог на повну роботу. Існує кілька способів заробітної плати за ведення блогів – ось список:

 • Медійна реклама – використання Google AdSense розміщувати оголошення у своєму блозі та отримувати гроші
 • Партнерський маркетинг – співпрацювати з брендами, які узгоджуються з вашим вмістом та посиланнями на місця; якщо хтось купує товар, ви отримуєте комісію
 • Акції бренда – дизайнери та бутики іноді хочуть заплатити вам за просування їх продукту через вашу платформу
 • Спонсорські повідомлення – не перестарайтеся із спонсорованими продуктами, але дозволяйте дизайнерам час від часу публікувати свої колекції на вашому форумі
 • Заняття– Ви можете запропонувати короткі курси та семінари, коли самі займаєтесь блогів

Завжди пам’ятайте про використання цих методів в поміркованому режимі, оскільки занадто багато платних та спонсорованих публікацій, щоб знищити авторитет блогу.

Скільки грошей можна заробити на модному блозі?

Якщо ви хочете оцінити, скільки ви можете заробити, врахуйте такі фактори:

 • Скільки роботи ви вкладаєте?
 • Чи варто ваш вміст інвестувати?
 • Чи є у вас впливова присутність?

Кілька прикладів:

Як і будь-яка інша робота, ви заробляєте відповідно до набору вмінь та можливостей, тому не втрачайте надії та не націлюйтесь на зірок.

Корисні ресурси

 • Вклад експертних модних блогерів
 • Дізнайтеся, як користуватися WordPress (за допомогою відеоуроків)
 • Як писати та створювати великий вміст блогу
 • Як просувати свій блог та його зміст
 • Як заробити гроші на своєму блозі

Висновок

Гарна робота, хлопці! Дотримуючись цього підручника, ви дізналися, як завести модний блог. Визначте свої цілі та плани на блозі в перспективі та приступайте до роботи. Зробіть свій модний сенс уважним і виправдайте свою присутність в моді в Інтернеті ретельно, як ви робите з офлайн!

Успіхів вам у новій кар’єрі, модний блогер!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map