HTML для початківців:

Хронологія веб-технологій


2009 рік

2005 рік

2002 рік

2000 рік

1998 рік

1997 рік

1996 рік

1994 рік

1991 рік

HTML5

AJAX

Табличний веб-дизайн

XHTML1

CSS2

HTML4

CSS1 + JavaScript

HTML2

HTML

Contents

Вступ

Якщо ви хочете стати веб-майстром і навчитися створювати веб-сайт, у вас може виникнути перспектива впоратися з HTML досить непросто..

Однак цього неможливо уникнути, оскільки переважна більшість цільових сторінок веб-сайту, які ви відвідуєте, будуть написані та структуровані за допомогою елементів HTML. Насправді HTML зараз є використовується понад 74% усіх відомих веб-сайтів, хоча ця мова також допомагає покращити все, від дизайну вашого веб-сайту до якості вмісту, який він пропонує.

У цьому посібнику ми вивчимо основні принципи HTML та його потенційних застосувань, перш ніж розглядати приклади окремих елементів, які ви використовуєте при кодуванні свого веб-сайту.

Що таке HTML?

Відсотки веб-сайтів, що використовують різні підкатегорії HTML

різні підкатегорії відсотків HTML

Простіше кажучи, HTML представляє стандартну мову розмітки для створення веб-сторінок в Інтернеті. Він розшифровується як мова розмітки гіпертексту, а його найголовніша функція – це створення структури, компонування та подання окремих цільових сторінок. Хоча веб-браузери не відображають безпосередньо мову HTML, вона відіграє ключову роль у створенні видимого, доступного та простого у користуванні сайту.

HTML також підкріплений низкою окремих елементів, які поступово створюють веб-сторінки, структурують презентацію вмісту та оновлюють ваш веб-сайт. Ці елементи створюються та містяться у “тегах”, які визначають альтернативні фрагменти вмісту, такі як заголовки, абзаци та подібні приклади.

Ми вивчимо ці елементи та їх побудову більш детально нижче, а також розглянемо, як їх можна персоналізувати, щоб представити кольори, посилання та змінну типографіку на ваш веб-сайт.


Де використовується HTML?

Популярні веб-сайти, що використовують HTML

Де використовується HTML

Як ми бачимо, найпоширенішим додатком для HTML є дизайн окремих цільових сторінок, які складають ваш веб-сайт. Це не єдине застосування популярного інструменту кодування, однак розуміння його додаткових застосувань допоможе вам отримати максимальну користь від мови як нового веб-майстра. Отже, ось декілька подальших способів застосування HTML:

 • Створюйте настроювані елементи в межах існуючої сторінки

  Якщо ви маєте намір дозволити коментарі до публікацій блогу або публікацію створеного користувачем вмісту на своєму веб-сайті, ви можете використовувати фрагменти коду HTML для цього. Ці елементи дозволять користувачам підкреслювати ключові слова, вставляти посилання та форматувати коментарі залежно від обмежень, встановлених як модератор.

 • Створіть додатковий вміст для електронної пошти

  Електронна пошта також використовує HTML як мову для розширених текстових повідомлень, які містять посилання, текст та безліч інших елементів, які не можуть бути представлені лише у простому тексті. Отже, якщо ви хочете поділитися електронною книгою, що стосується вашого веб-сайту, електронною поштою, ви можете використовувати HTML, щоб оптимізувати вплив вашого повідомлення..

 • Розуміння офлайн-довідкових документів, встановлених на вашому комп’ютері

  Цікаво, що HTML використовується як формат для комп’ютерних довідкових документів, доступних в автономному режимі. Отже, базові знання HTML можуть допомогти вам зрозуміти проблеми з вашим обладнанням та вирішити їх швидше, що, в свою чергу, може забезпечити швидше відновлення веб-сайту в тих випадках, коли він вийшов з режиму офлайн..

HTML та CSS
Переглянути HTML та CSS [шпаргалка]

Структура сторінки HTML

</strong><br/> <strong>
Зміст сторінки

Елементи html, head та body були частиною специфікації HTML з середини 1990-х, і до декількох років тому вони були основними елементами, які використовувались для створення структури HTML-документів..
Однак ситуація різко змінилася за останні кілька років, оскільки HTML5 додав низку нових тегів, які можна використовувати для додавання багатого смислового значення до структури HTML-документа.

Документи HTML потрібно починати з декларації про тип документа (неофіційно “доктіп”). У браузерах доктіп допомагає визначити режим візуалізації. HTML5 не визначає DTD; отже, у HTML5 декларація doctype є простішою та коротшою.


Перш ніж ви зможете створити HTML-сторінку, вам потрібні основи.

Як правило, сторінка складається з трьох структурних елементів:

1. Заголовок: Заголовок містить вміст, релевантний для всіх сторінок вашого веб-сайту, наприклад, логотип чи ім’я веб-сайту та навігаційну систему. Заголовок видно на кожній сторінці.

2. Основний орган: Це займає найбільшу площу на веб-сторінці. Він містить вміст, характерний для сторінки, що переглядається.

3. Нижній колонтитул: Вміст нижнього колонтитулу зазвичай включає контактну інформацію, адресу доставки або юридичні повідомлення. Як і в заголовку, колонтитул з’являється на кожній сторінці, але він розташований внизу.

Ось як виглядають ці основні структурні елементи, коли вони збираються:


Ви можете помістити текст або код сюди, як
Код відстеження Google Analytics для
приклад.

Основна частина вашої сторінки розміщена
тут. Наповніть його текстом та зображеннями!

Ось ще один приклад використання тегів заголовка та тегу абзацу для естетичної структури вмісту. Крім того, ми кинули тег нижнього колонтитулу для вмісту під основним текстом сторінки:


Ви можете помістити текст або код сюди, як
Код відстеження Google Analytics для
приклад.

Мій перший заголовок

Ласкаво просимо на мій веб-сайт!

Контактна інформація може йти сюди


Теги HTML

Теги HTML

Відправним пунктом для будь-якого HTML-коду є окремі теги, за допомогою яких можна створити всі важливі елементи та допомогти структурувати ваші веб-сторінки. Нижче ми розглянемо найпоширеніші теги, перш ніж вивчити, як їх можна використовувати для створення конкретних елементів на сторінці:

Заголовок тегів

Усі онлайн-документи, включаючи веб-сторінки, починаються із заголовка. Вони побудовані за допомогою тегів HTML, при цьому мова в даний час дозволяє містити до шести елементів змінного розміру, які також дозволяють структурувати вміст за допомогою додаткових заголовків, субтитрів та виділених рядків жирного тексту. Щоб розпочати заголовок, ви просто приставте відповідний текст до

,

,

,

,

або
тег залежно від потрібного розміру.
Потім потрібно застосувати закриваючий тег в кінці заголовка, щоб капсулювати текст, і він буде відображатися наступним чином у форматі HTML:

Є 12 категорій тегів:


Це заголовок 1

Це заголовок 2

Це заголовок 3

Це заголовок 4

Це заголовок 5

Це заголовок 6

Провідні технології HTML-тегів
поділитися в Інтернеті

0,27%

HTML5
Полотно Тег

0,29%

HTML5
Аудіо тег

0,69%

HTML5
Тег відео

3,1%

HTML5
SVG тег

6,54%

HTML5
Вставити тег


Після підтвердження це перетвориться на наступну естетику на вашому веб-сайті’s цільова сторінка:

Це заголовок 1

Це заголовок 2

Це заголовок 3

Це заголовок 4

Це заголовок 5

Це заголовок 6

Тут зрозуміло, що різні розміри змінних заголовків зрозуміли, як і той факт, що браузер додає рядок до і після заголовка. Ви також помітите, що кінцевий тег в кінці тексту заголовка має дещо іншу естетику, але це буде висвітлено в наступній главі, оскільки ми будемо використовувати теги для визначення конкретних елементів.

Теги абзацу

Підтримка відео та аудіо
Забудьте про Flash Player та інші медіаплеєри сторонніх розробників, зробіть ваші відео та аудіо справді доступними за допомогою нового HTML5

Аналогічний принцип застосовується до початкових тегів абзацу, на яких зображено зображення

. Це дозволяє структурувати ваш вміст і розділяти його на відповідні абзаци, що, в свою чергу, перетворюється на простіший і більш легкий досвід читання. Ще раз

тег повинен бути розміщений на початку відповідного тексту, перед тим, як в кінці буде застосовано альтернативний тег закриття для завершення ефекту. На відміну від тегів заголовків, однак, немає чисельних чисел, які можуть змінити розмір тексту, який міститься в абзаці. Наприклад:

Ваш перший абзац

Ваш другий абзац

Ваш третій абзац

Використання HTML5 відео тегів на веб-сайтах по всьому світу

Країна
Кількість веб-сайтів
Сполучені Штати
140,008
Росія
87,508
Німеччина
34,519
Об’єднане Королівство
26 609
Франція
25,697
Японія
23,578
Тайвань
19,798
Україна
19.204
Бразилія
16,773
Китай
16,523
Решта світу
265,371

За межами формату HTML це розбиває текст на наступній веб-сторінці:

Ваш перший абзац

Ваш другий абзац

Ваш третій абзац

Теги розриву рядків

Перші приклади являють собою найосновніші теги HTML, але є й інші, які використовують інший формат та альтернативне завершення. Візьмемо, наприклад, розриви рядків, які створюють відмінність, за якими рядки тексту розбиті та продовжуються у наступному рядку. Існує основна різниця між розривами рядків та абзацами в області HTML, оскільки, хоча останні є стандартними блоковими елементами, що містять текст, перший створює розділення в межах існуючого

елемент.

Через це розриви рядків представляють порожній елемент у HTML і тому не визначаються ні тегами відкриття, ні закриттями. Натомість їх зображує о
тег, який можна вставити в існуючий

елементи, щоб розбити текст і потенційно виділити важливі відомості. Єдиний простір між символом br та косою косою рисою має вирішальне значення, оскільки в іншому випадку тег не розпізнається у форматі HTML.

Ось приклад:

це малювальний тег HTML5 для малювання, який дозволяє використовувати навіть більше можливостей веб-інтерактивності та веб-анімації, ніж попередні багаті платформи Інтернет-додатків, такі як Flash.
Ви навіть можете розробляти ігри, використовуючи HTML5 тег. HTML5 забезпечує чудовий мобільний дружній спосіб розвивати веселу інтерактивну гру

Добрий ранок

Дякую за запит, ми з вами зв’яжемось, якщо нам буде потрібно щось інше.

З повагою

Містер Дж

Щойно застосовано, текст розбивається так:

Добрий ранок,

Дякую за запит, ми з вами зв’яжемось, якщо нам буде потрібно щось інше.

З повагою

Містер Джонс

Як бачите, ви можете застосовувати розриви рядків так часто, як вам подобається, у межах наявного елемента абзацу, доки вони додають значення та полегшують засвоювання інформації. Ви також побачите, що теги відкриття та закриття абзацу залишаються незмінними, а теги розриву рядків використовуються для внесення змін до тексту, включеного в.

Це один із прикладів використання тегів HTML для зміни існуючих елементів, який відіграє ключову роль у визначенні візуального макета веб-сторінок та вмісту..

Горизонтальні лінії

Категорії веб-сайтів, де використовується тег HTML5 Canvas

Категорії веб-сайтів, де використовується тег HTML5 Canvas

Так само є й інші теги, які можна використовувати в межах

елемент або для подальших окремих частин тексту на вашій веб-сторінці. Одним з найбільш широко використовуваних є


тег, який допомагає створити порожній елемент, який малює візуальну горизонтальну лінію між альтернативними розділами онлайн-документа. Ви можете розмістити рядок між двома елементами тексту, наприклад, щоб перефокусувати читача або просто ввести новий візуальний елемент. Ось як ви створюєте такий розрив у HTML:

Ваш перший абзац


Ваш другий абзац

Тут перерва між символами hr та прямою косою рисою підкреслює побудову порожнього елемента, в той час як для завершення ефекту ще раз не потрібний закриваючий тег.. Це створить наступний візуальний:

Ваш перший абзац
________________________________________

Ваш другий абзац

Ваш перший абзац
_______________________

Ваш другий абзац

Мобільні браузери повністю прийняли HTML5, тому створювати готові проекти для мобільних пристроїв так само просто, як розробляти та створювати для своїх менших дисплеїв сенсорний екран – звідси і популярність Respovable Design. Є кілька чудових метатегів, які також дозволяють оптимізувати для мобільних пристроїв
78% розробників вмісту погоджуються, що структура підходить для створення мобільних додатків, а 68% вважають, що вона підходить для створення будь-яких і будь-яких програм


Зображення Теги

Зображення тегів також представляють порожні елементи в HTML, що ще раз означає, що вони не містять закриваючий тег. Оскільки вони містять лише атрибути, що стосуються URL-адреси зображення, яке ви вкладаєте на сайт, вони визначаються просто тег на початку елемента. Вони можуть розміщуватися будь-де на вашому веб-сайті, хоча незвично їх включати до існуючих елементів, таких як абзаци чи заголовки. Ось як представить типовий тег HTML-зображення:

деякий_текст

Ви також маєте надати альтернативний текст для свого зображення, який допомагає людям переглядати його у випадку повільного завантаження або використання зчитувача екрана. Таким чином, якщо браузер не зможе знайти зображення, воно відобразить глядачам значення альтернативного атрибута. Це ще раз використовує тег зображення, але включає інший набір атрибутів:

 HTML5 Icon

Елементи HTML

елементи html

Раніше ми розглядали, як прості теги HTML використовуються для визначення елементів на сторінці, а також вивчаємо, як їх можна додатково налаштувати, використовуючи порожні елементи, що містять теги зображення та розриву рядків. Це допомагає нам зрозуміти зв’язок, який існує між тегами та елементами, і як їх можна використовувати для визначення різних типів вмісту на вашому веб-сайті.

Хоча всі аспекти мови HTML представлені тегом, наприклад, визначений елемент, що включає вміст, повинен мати як початковий, так і закриваючий тег. Отже, заголовки та абзаци є елементами HTML, оскільки вони використовують початкові та закривальні теги для інкапсуляції та збільшення відповідного тексту. На відміну від цього, порожні елементи або містять атрибути, або взагалі відсутні вміст, що дозволяє використовувати їх у існуючих елементах без необхідності закриття тегу.

Визначення елементів HTML

HTML5 нікуди не дінеться, і чим більше і більше елементів сприймається, тим більше і більше компаній почнуть розвиватися в HTML5

При використанні таких прикладів, як заголовки та абзаци, важливим є правильне застосування початкових та закритих тегів. Це початковий тег (наприклад,

або

), що визначає питання, про який йдеться, наприклад, тоді як тег закриття забезпечує те, що цей елемент не буде продовжено на іншій частині веб-сторінки. Якщо ви не користуєтеся закриттям тег в кінці потрібного абзацу, наприклад, текст з’явиться в одному блоці, який непривабливий і надзвичайно важко читати.

Усі теги, що закриваються, ідентичні початковим тегам, за винятком того, що в першому розміщено косу рису перед відповідними символами. Так у випадку з

Заголовок, закриваючим тегом буде , тоді як для абзаців ви завжди будете використовувати визначити перерву в тексті. Це вимагає уваги до деталей під час кодування, і важливо відзначити при програмуванні заголовків, що число, яке ви використовуєте (наприклад, h1 або h2), застосовується як у початкових, так і в кінцевих тегах.

Частота використання різних елементів HTML

Назва елемента XHTML
голова
назва
html
тіло
а
мета
img
стіл
тд
тр
бр
p
сценарій
шрифт
дів
б
посилання
центр
проліт
форма
вхід
стиль
год
сильний
i
хл
лі
носкрипт
карта
область
вул
виберіть
варіант
h3
h2
каркас
рамка
парам
вбудовувати
ем
у
об’єкт
блок-котирування
ні
кадри
tbody
iframe
малий
h4
база
nord

0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100

Використання вкладених елементів HTML

На цьому етапі зрозуміло, що HTML-документи та веб-сторінки утворюються деревом різних елементів, які служать складовими для масиву активів. Ми також розглянули, як ці елементи можуть бути сформовані та використані для побудови вмісту в Інтернеті, і ми продовжимо це зараз, переглянувши вкладені елементи HTML.

Так само, як порожні елементи та автономні теги (на кшталт
можуть бути включені до визначених елементів HTML, так звані вкладені елементи також можуть розміщуватися у вмісті, такому як заголовки та абзаци. Сюди входять приклади, такі як напівжирне та курсивне написи та підкреслений текст, тоді як вони можуть бути застосовані, щоб додати особистості до вашого вмісту та залучити погляд читача до конкретних точок інтересу.

Жирний, курсивний та підкреслений текст у HTML

Дозволяє’s скажіть, що ви хочете виділити слово в межах наявного елемента абзацу. Ви можете досягти цього, зробивши це сміливим, використовуючи прості теги в межах стандарту

елемент. Використовуючи HTML, ви запрограмуєте це наступним чином:

мені потрібно це слово бути сміливим.


Тут вкладений елемент має як початковий, так і закриваючий теги, кожен з яких дотримується формату, аналогічного формату, пов’язаному із заголовками та абзацами. Їх можна безперешкодно використовувати в межах існуючих елементів, і в цьому випадку це дасть такі результати:

мені потрібно це слово бути сміливим.

А тепер нехай’s скажіть, що ви також хочете змінити типографіку цього слова, щоб воно також було курсивом. Цього можна досягти, просто додавши ще один вкладений елемент, який слід закодувати так:

мені потрібно це слово бути сміливим.

Як бачите, початкові та закриваючі курсивні теги просто були включені в

елемент. Тепер це перетворить вміст у елемент, щоб він виглядав так:

Заголовки HTML завжди були і залишаються найважливішим сигналом HTML, який пошукові системи використовують, щоб зрозуміти, про яку сторінку йдеться. Насправді, якщо ваші HTML-заголовки вважаються поганими або не є описовими, Google їх змінює
мені потрібно це слово бути сміливим.

Звичайно, ви можете вирішити, що ви хочете виділити це слово по-іншому. Тому ви можете використовувати альтернативний вкладений елемент, такий як підкреслення (який представлений символом і теги. Ці теги можна застосовувати однаково в межах

елемент, який відображається у HTML:

мені потрібно це слово підкреслити.

У цьому випадку на вашому документі або на цільовій сторінці текст з’явиться таким чином:

Введені HTML5 нові семантичні елементи полегшать читання для розробників-початківців. Замість того, щоб бачити рядок за рядком
і елементи, більш визначені теги, такі як
,
і
мені потрібно це слово підкреслити.

Це пропонує зрозуміти, що елементи можуть бути сформовані тегами, що в свою чергу визначає структуру ваших веб-сторінок і вміст, який вони містять. Не тільки це, але порожні та вкладені елементи також можна використовувати для подальшого визначення вашого вмісту.

Атрибути HTML

Глобальні атрибути – це атрибути, спільні для всіх елементів HTML; їх можна використовувати на всіх елементах, хоча атрибути можуть не впливати на деякі елементи. Глобальні атрибути можуть бути вказані для всіх елементів HTML, навіть тих, які не вказані в стандарті


Якщо теги – це будівельні блоки, які будують та визначають елементи, то HTML-атрибути можна використовувати для налаштування їхніх характеристик (таких як стиль, колір та мова. Усі елементи HTML мають основні атрибути, які надають основну інформацію та завжди задаються в межах тегу stat . Вони, як правило, складаються парами, тому часто з’являються у такому форматі: name =”значення.“

Простіше кажучи, ім’я представляє властивість, яку ви хочете встановити, тоді як значення стосується конкретних критеріїв, які ви хочете включити.

Існує велика кількість атрибутів, які можна застосувати до ваших HTML-елементів, але найбільш релевантними для молодих веб-майстрів є:

Атрибут “Lang”

Єдиний найосновніший атрибут, це визначає мову документа та його елементи. Це оголошено за допомогою ‘язик’ атрибут, і хоча його легко не помітити, він має перевагу зробити вміст більш доступним для читачів екрану та пошукових систем. Зазвичай він буде представлений на початку документа у такому форматі:

Визнано кілька основних типів атрибутів, зокрема:

необхідні атрибути, необхідний певному типу елементів, щоб той тип елементів працював правильно

необов’язкові атрибути, використовується для зміни функцій за замовчуванням типу елемента

стандартні атрибути, підтримується великою кількістю типів елементів

атрибути події, використовується для спричинення типів елементів для визначення сценаріїв, що запускаються при конкретних обставинах


Після атрибута lang, перші два букви вказують мову (яка в даному випадку є англійською). Після дефісу наступні дві літери встановлюють діалект, хоча це буде не для кожної мови. Важливо, щоб ви отримали цей атрибут правильно, якщо ви хочете успішно охопити свою аудиторію.

Атрибут “Вирівняти”

Ми вже торкнулися формату атрибутів HTML (name =”значення), і найкраще втілення цього відбувається, коли ви намагаєтеся вирівняти вміст у межах своїх елементів. Ви можете вирішити зосереджувати всі абзаци на певній сторінці, наприклад, вирівнювання є властивістю, яку ви хочете встановити. Згодом, ’центр’ – це значення атрибута, хоча у вас є вибір вирівнювання тексту вліво або вправо. Наприклад:

Цей текст вирівняний по центру

Типи додатків, створених за допомогою HTML5

Продуктивність
54%
Корисність
38%
Споживач
35%
LOB
22%
Соціальна мережа
18%
Розваги
17%
Спосіб життя
12%
Подорожі
9%
Ігри
8%
Інший
13%

Це вирівняє ваше

елементів у центрі сторінки та створити рівномірний макет відповідно до конкретного характеру вашого веб-сайту (див. нижче):

Цей текст вирівняний по центру
Цей текст вирівняний по центру
Цей текст вирівняний по центру

Атрибут ‘Href’

HTML5 також постачає чудові API, які дозволяють вам створити кращий досвід роботи користувачів, а також більш динамічний веб-додаток – ось короткий список власних API:
 • Перетягування (DnD)
 • Офлайн-база даних
 • Управління історією браузера
 • Редагування документів
 • Тимчасове відтворення медіа

Якщо ви збираєтеся створити видимий веб-сайт, важливо включити вхідні та вихідні посилання. Створення портфоліо посилань, що включає зворотні посилання на внутрішні цільові сторінки, також є життєздатною стратегією, тому вам потрібно буде навчитися кодувати їх у HTML.

Посилання HTML визначаються за допомогою тег, який включає посилання призначення, а також пов’язаний текст якоря, в якому буде розміщена URL-адреса. Це ‘href ’ атрибут, який вказує адресу сайту, однак він включений як частина стартового тегу. Він кодується в HTML наступним чином:

Google

Це чітко підкреслює відмінність між початковим і закриваючим тегом і перекладається так, як на вашій цільовій сторінці:

HTML5 не контролюється однією компанією. Одна з найкращих його особливостей полягає в тому, що це відкритий стандарт. Розробники мають свободу пускати свою творчість і додавати якомога більше функцій та функцій


Атрибут “Колір”

Це ще один важливий атрибут, оскільки використання кольору може вдихнути життя на ваш веб-сайт, допомагаючи створити важливі контрасти та сильну естетику дизайну. У HTML колір можна вказати за допомогою його імені, хоча для досягнення цієї мети також можна використовувати значення RGB або HEX. Однак попередній варіант найпростіший для дотримання, хоча він також може застосовуватися до заголовків, абзаців та інших елементів на вашій сторінці.

Полотно HTML5
Переглянути полотно HTML5 [шпаргалка]

Це атрибут стилю, ваш вибір кольору представляє значення, яке ви хотіли б встановити. Наприклад, застосувавши червоний колір до основного заголовка, наприклад, це буде виглядати приблизно так:

Колір тла встановити за допомогою червоного

Після застосування цей елемент з’явиться наступним чином на вашому веб-сайті:

Колір тла встановити за допомогою червоного
Порівняно з іншими веб-переглядачами, кожне оновлення Google Chrome обов’язково включає підтримку HTML5. Крім того, програвач YouTube за замовчуванням тепер HTML5, а Flash-оголошення Google зараз перетворюються на HTML5


Ще раз є чітка відмінність між початковими та закривальними тегами, які визначають елемент, при цьому це один з найпростіших атрибутів, який можна застосувати в HTML. Це також додатково виділяє ім’я =”формат значень атрибутів HTML, що робить процес вивчення та застосування їх набагато простішим на вашому веб-сайті.

Перевірте себе

З базовим розумінням HTML та його окремих елементів, наступним кроком є ​​створення простих проектів та застосування теоретичних знань для вирішення практичних завдань..

У веб-переглядачах, що працюють під керуванням HTML5, проблем із використанням геолокації не виникне

У вправі, детально описаній нижче, ми містили текст, окрім цього, та просили відформатувати різні аспекти за допомогою HTML. Скористайтеся посібником та всім, що ви навчилися до цього часу, щоб виконати завдання, під час підготовки коду власного веб-сайту.
________________________________________

Головний заголовок

Ласкаво просимо на наш веб-сайт, example.com! Сподіваємося, вам сподобається читати наш вміст, не соромтесь звертатися до нас.

Дякуємо за відвідування!

Вивчайте більше.

Використання HTML5 розробниками
(за регіонами)

Північна та Латинська Америка
70%
Південна Америка
61%
ASPAC
60%
Австралія
60%
Європа
59%
Африка
50%

________________________________________

Запитання:

 1. Доповніть елемент заголовка правильним тегом закриття.
 2. Зробіть заголовок жирним.
 3. Вставте горизонтальну лінію під заголовок.
 4. Використовуйте кольоровий атрибут та відтінок ‘Дякуємо за відвідування’ в зеленому
 5. Вставити це гіперпосилання (https://www.w3schools.com/html/) в текст прив’язки “Дізнайтеся
  більше.”
 6. Вгорі сторінки використовуйте ім’я =”формат значення, щоб вирівняти абзаци зліва


Висновок

Хоча HTML був створений лише нещодавно в 1991 році (перша версія мови кодування згодом була запущена в 1995 році), він швидко став початковим інструментом при розробці функціональних і візуально привабливих веб-сайтів. Рівень впливу HTML продовжує розвиватися, і останнім ітерацією (HTML5) користується все більша кількість веб-сайтів по всьому світу.

У цьому відношенні вивчення основних елементів HTML та способів їх застосування – це найважливіший крок, який ви зробите у створенні успішного, видимого та в кінцевому рахунку конкурентоспроможного веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map