Nejlepší zdarma Logo Maker 2020

Ať už hledáte skvělé logo pro kanál YouTube nebo vytváříte firemní logo – najít nejlepšího výrobce log na trhu není snadný úkol. Pokud jde o branding, vaše logo je v popředí vaší společnosti – a to je důvod, proč je dělat takový expanzivní úkol.


Představte si základní loga v historii. Jsou všude, kam se podíváte. Váš telefon, váš televizor a dokonce i toaletní papír mají odlišná loga ukazující společnost, která je vyrábí. Proto je důležité, aby vaše logo vystupovalo z davu. Logo by mělo mít mnoho různých věcí.

Dobré logo by mělo být chytlavé, nezapomenutelné, ale dostatečně jednoduché. Rozpoznání značky spočívá především na logech a službách, které společnost za grafikou poskytuje. Coca-Cola, Apple, McDonald’s mají zřetelná a rozpoznatelná loga. Studie ukazují, že zlaté oblouky jsou uznávány více než křesťanský kříž. Pokud jde o vytvoření chytlavého, zábavného a nezapomenutelného loga, možná byste se měli obrátit na tvůrce loga nebo návrháře. Druhou možností je navrhnout si vlastní logo sami, i když sílu tvůrce loga zdarma.

Zatímco prvotřídní nástroje existují a nabízejí mnoho výhod a výhod oproti jejich protějškům zdarma – dostupnost bezplatných log je nepřekonatelná. Většina prémiových nástrojů pro tvorbu loga vám umožní vytvořit logo od nuly, ale požádejte o platbu, jakmile se jej pokusíte exportovat do počítače. To je důvod, proč jsou bezplatní tvůrci logo tak slavní – umožňují ohromující design loga zdarma.

3 nejlepší výrobci log – květen 2020

DOPORUČUJEME
Logo společnosti Wix Logo MakerWix Logo Maker je výrobce loga bez větších potíží.Návštěva
Wix Logo Maker
Logo Tailor BrandsKrejčovské značky je nejmodernější nástroj pro tvorbu log.Návštěva
Krejčovské značky
Placeit logoUmísti to je nástroj, který umožňuje komukoli navrhnout profesionální logo během několika minut.Návštěva
Umísti to

10 nejoblíbenějších tvůrců loga

Ne každé logo na trhu je dobré a ne každá oblíbená možnost je životaschopná. I když existují miliony různých nástrojů, které vám pomohou vytvořit jednu ze základních grafik, které má vaše společnost, na trhu existuje malý počet dobrých nástrojů. Pokud hledáte tvůrce loga online, nechcete používat nic, co nebude odpovídat standardu..

Nejlepší nástroj by měl mít mnoho různých věcí, například:

 • Mnoho grafických možností
 • Filtry, předvolby a prvky CAD
 • Mnoho možností úprav a přizpůsobení
 • Mnoho možností úprav a přizpůsobení
 • Obrovská barevná paleta a návrh barev
 • Možnosti a nástroje tvaru, velikosti a tvaru

Prémiová loga nejsou rychlá loga, a pokud chcete vytvořit své firemní logo, budete muset investovat nějaký čas, peníze a úsilí. Když uvažujete o vytvoření takového loga, možná budete chtít najít osvědčené a nejoblíbenější možnosti na trhu.

Materiály pro kreslení postranních obrázků

Všechny tyto nástroje jsou nejmodernějšími možnostmi, které vám pomohou vytvořit profesionální logo. Pokud chcete, aby se vaše logo objevilo, budete se chtít trochu dozvědět něco o barvách, tvorbě loga a dokonce zvážit vytvoření vlastního loga od nuly. I když šablony mohou práci mnohem jednodušší, jednodušší a rychlejší – pokud hledáte zcela vlastní logo, budete chtít buď vytvořit zcela od nuly, aniž by obsahovali předem, nebo požádat o služby profesionálního designéra loga.

1. Wix Logo Maker – design loga bez větších potíží
2. Tailor Brands – nejmodernější nástroj pro tvorbu log
3. Canva Logo Maker – bezplatný tvůrce log s mnoha možnostmi
4. Hatchful by Shopify – ideální nástroj pro generování loga pro podnikání
5. Logo Squarespace Logo Maker – jednoduchý, úhledný a efektivní nástroj
6. Ucraft Logo Maker – ohromující nástroj s mnoha předvolbami a šablonami
7. FreeLogoDesign – kreativní nástroj zaměřený na přizpůsobení
8. LogoMaker – profesionální, ale jednoduchý a rychlý nástroj pro vytváření log
9. NameCheap Logo Maker – horní část nástroje pro vytváření log
10. LogoMakr – rozsáhlý nástroj s předem navrženými šablonami
Wix Logo Maker

Domovská stránka Wix Logo Maker

Pokud hledáte generátor loga, který vám pomůže vytvořit logo online bez větších potíží, zjistíte, že tvůrce loga Wix splňuje všechny vaše požadavky. Toto logo tvůrce je vynikající nástroj. Kreativní potenciál tohoto nástroje je fantastický. Během několika minut můžete navrhnout logo pro svou firmu, vizitky, kanál YouTube a pro jakýkoli jiný účel. Nevyžadujete žádné předchozí zkušenosti s návrhem loga, pokud budete mít na paměti zlatá pravidla – nejlepší logo je úhledné, nezapomenutelné a široce použitelné.

Proces vytváření je stejně jednoduchý jako sdělit nástroji, co hledáte, co vaše firma znamená a jak má vaše logo vypadat. Poté už je vše, co zbylo, rychlé vyleštění a vaše fantastické logo můžete používat kdekoli.

Klíčové vlastnosti

 • Komerční využití – po vytvoření loga vlastníte práva k němu a můžete jej komerčně používat
 • Výkonné možnosti úprav – výběr z široké škály barev, písem a vzorů pro přizpůsobení vašeho loga
 • Vytváření loga zdarma – vytvořte si své logo zcela zdarma a vyzkoušejte si jej ve formátu s nízkým rozlišením
 • Vytvoření loga od nuly – S Wixem můžete vytvořit úplně vlastní logo jakýmkoli způsobem
 • Vytváření loga s průvodcem – pokud chcete rychlé logo, pomůže vám nástroj pro vytváření loga Wix automatizací některých procesů
 • Možnosti sdružování – vytvořte si své logo a svůj web pomocí balíčku Wix v balíčku, abyste získali další slevu

Ceny

 • Logo prototypu – zdarma
 • Základní logo – 12,99 $
 • Profesionální logo – 12,99 $
 • Profesionální logo + balíček webových stránek – 99,99 $

Krejčovské značky

Domovská stránka Tailor Brands

Nástroj pro tvorbu loga online značky Tailor Brands je docela samozřejmý. Je šitý na míru, aby pomohl značkám vytvořit poutavé a nezapomenutelné logo. Kreativní potenciál tohoto nástroje je stejně obrovský jako jakýkoli jiný na tomto seznamu a umožňuje vám rychle vytvořit logo pro vaši firmu.

Zadejte všechny požadované informace a získáte hrubý přehled o tom, jak bude vypadat váš konečný produkt. Poté je jen na vás, abyste své logo vyleštili a přizpůsobili. Jakmile je dostatečně vyleštěno, můžete si jej stáhnout ve dvou různých formátech. Nejlepší nástroj pro vytváření log, například Tailor Brands, vám umožní stáhnout rozšířenou verzi loga i průhledné pozadí. Průhledné pozadí vám umožní použít vaše nové logo na jakýkoli produkt, kartu nebo místo, které si přejete, bez ohledu na životní prostředí.

Klíčové vlastnosti

 • Rychlé vytvoření loga – vytvořte rychlé logo zadáním názvu společnosti do automatického generátoru log
 • Vyberte si své preference – nástroj pro automatické generování loga vám umožní zadat vaše preference a dodat lépe optimalizované logo
 • Přizpůsobte si své logo sami – poté, co je nástroj vytvořen, můžete se do něj dostat a vyladit jej sami
 • Vyberte si z mnoha sektorů – Nástroj pro automatické generování loga vytvoří logo přizpůsobené vašemu odvětví
 • Možnosti změny velikosti – Po vytvoření zábavného loga můžete pro všechny jeho aplikace změnit velikost na 21 různých velikostí

Ceny

 • Nízké rozlišení – zdarma
 • Základní – 3,99 $
 • Standardní – 5,99 $
 • Prémium – 12,99 $
Další informace najdete na stránkách Tailor Brands >>

Canva Logo Maker

Domovská stránka Canva Logo Maker

Tvůrce loga Canva je jednou z nejlepších možností na trhu. Poskytuje vám všechny potřebné nástroje k vytvoření lákavého, vzrušujícího a skvěle vypadajícího loga během několika minut. Vytvoření loga pro sekci, produkt nebo něco, co není hlavní atrakcí, někdy nevyžaduje mnoho práce.

Vaše původní značka a logo společnosti by měly být vždy plně soustředěny. Proto je mocný reakční potenciál, který tvůrce online loga Canva přináší, tak užitečný. Pečlivě pečováno o lidi bez předchozích zkušeností s designem, přichází s množstvím předvoleb, šablon a možností přizpůsobení.

Až vytvoříte nové logo své firmy, můžete si jej stáhnout ve dvou různých formátech a dokonce je sdílet na sociálních médiích prostřednictvím e-mailu nebo jiné platformy. Když vytvoříte logo, chcete, aby se objevilo. Nejlepší způsob, jak zajistit, aby vaše logo bylo jedinečné, zábavné a nezapomenutelné, je představit jej kolegům, partnerům a přátelům. Po získání základní zpětné vazby od vašich vrstevníků vám výrobce logo Canva zdarma umožní upravit vaše logo podle vašich představ.

Klíčové vlastnosti

 • Mnoho šablon – pokud hledáte rychlé logo, budete milovat množství předvoleb a šablon, které tento program může nabídnout
 • Rychlý design loga zdarma – navrhování loga je stejně aktuální jako pár minut, což vám umožní vytvořit fantasticky vypadající logo bez velkého úsilí
 • Nejsou nutné žádné předchozí znalosti o designu – protože tento generátor loga se spoléhá hlavně na šablony a předvolby, nemusíte mít vůbec žádné znalosti o designu
 • Ruční vytváření podrobností – poté, co nástroj pro vás vytvořil logo, můžete se do něj dostat a vyladit ho podle svých osobních obchodních preferencí
 • Plně online – jedná se o zcela online nástroj, což znamená, že nemusíte nic stahovat, abyste vytvořili ohromující logo

Ceny

 • Volný, uvolnit
 • Pro – 9,95 $
 • Podnik – 30,00 $

Hatchful od Shopify

Hatchful by Shopify homepage

Shopify Logo Maker je jedním ze základních nástrojů jakéhokoli obchodního arzenálu. Hatchful, Shopify build Builder je výkonný online nástroj, který vám umožní vytvořit ohromující, zcela vlastní logo pro vaši značku, firmu nebo sociální média, zcela zdarma.

Dodává se se stovkami různých šablon, které vám pomohou při navrhování. Celý nástroj je velmi snadno použitelný, což znamená, že v žádném okamžiku nebudete vytvářet loga jako profesionál. Tento nástroj nepotřebuje žádné vysvětlení – jeho čiré funkce jsou samovysvětlující, a protože nástroj je sám o sobě bezplatný, doporučujeme vám jej pořídit sami, i když nepotřebujete logo. Obecně chcete hledat seriózní společnost, která má lepší přehledový list než Shopify?

Klíčové vlastnosti

 • Stovky šablon – šablony a předvolby dělají proces návrhu loga mnohem jednodušším a rychlejším
 • Mnoho designových možností – každý nástroj tohoto tvůrce loga vám pomůže vytvořit vlastní, jedinečné a vysoce kvalitní logo
 • Sada sociálních médií – tento nástroj je dodáván s přidanou sadou velikosti loga sociálních médií, která je k dispozici za nízkou cenu
 • Přizpůsobeno průmyslovým odvětvím – své logo můžete založit na konkrétním odvětví s mnoha předvolbami oboru
 • Ohromující produkt s vysokým rozlišením – vytvořte své logo ve vysokém rozlišení a stáhněte si jej v mnoha formátech

Ceny

 • Vytvoření loga – zdarma
 • Stahování loga – 19,99 $

Logo pro tvorbu čtverců

Domovská stránka loga Squarespace Logo Maker

Vytvoření bezplatného loga není tak jednoduché, jak si myslíte, ale s nástrojem, jako je tvůrce loga Squarespace, je to jednodušší, než si dokážete představit. Tento nástroj je odolný vůči odrážkám a neutopí vás v nepříjemných reklamách o tom, jak je skvělý. Dostane se k věci. Jakmile navštívíte tento web, první věcí, kterou se chystáte udělat, je přidat název společnosti. Poté jste přivedeni do samotného nástroje pro návrh. To vám umožní přizpůsobit své logo a udělat si z něj zcela své vlastní.

Pod nástroji pro přizpůsobení uvidíte něco zásadního – jak vaše logo vypadá, když je použito na různých místech: košili, vizitce a webové stránce. Toto jsou kritické nástroje, pokud chcete experimentovat se svým zcela novým logem. Zašlete je k další kontrole od vašich přátel, partnerů a klientely. Po dokončení experimentů s mnoha nástroji pro přizpůsobení, které máte k dispozici, si můžete stáhnout své nové logo a poté jej začít implementovat do své značky, marketingové strategie nebo cokoli jiného, ​​na co je vaše logo předem určeno.

Klíčové vlastnosti

 • Zjednodušené vytváření loga – proces vytváření loga je stejně jednoduchý jako zadávání názvu společnosti a hraní v nastavení
 • Funkce vizualizace loga – jakmile je vaše logo vygenerováno, můžete si jej prohlédnout v tričku, na webu nebo na vizitce
 • Ohromující prvky návrhu – vytváření vašeho loga je dále zjednodušeno použitím ohromujících prvků návrhu, které jsou snadno dostupné při používání nástroje
 • Skvělé možnosti formátování – po dokončení vytváření ohromujícího obchodního loga ho můžete uložit do mnoha formátů

Ceny

 • Vytvoření loga, pokud jste zákazníkem služby Squarespace – zdarma
 • Vytvoření loga, pokud nejste zákazníkem služby Squarespace – 10 $

Logo společnosti Ucraft

Domovská stránka Ucraft Logo Maker

Tvůrce loga Ucraft je populární online nástroj pro vytváření log. Je to jako zbytek seznamu, protože vás na začátku požádá o zadání názvu společnosti. Po přidání názvu společnosti se dostanete do nástroje pro přizpůsobení.

Pokud jde o možnosti přizpůsobení loga, svítí nástroj pro návrh loga Ucraft zdarma. Není to revoluční, ale je to jednoduché a umožňuje vám vytvořit užitečné logo během několika minut. Pro plné využití tohoto nástroje nepotřebujete žádné předchozí znalosti o návrhu. V této aplikaci je neuvěřitelně univerzální, což znamená, že logo, které jste vytvořili pomocí softwaru Ucraft, můžete používat prakticky kdekoli.

Co odlišuje tento nástroj od konkurence, jsou jeho šablony. Přestože na tomto seznamu není mnohem více šablon než zbytek, samotná univerzálnost šablon je fantastická. Všechny šablony se hodí pro konkrétní firmu a všechny jsou dostatečně odlišné, aby vám pomohly při vytváření loga.

Klíčové vlastnosti

 • Rychlé generování loga – zatímco většina nástrojů pro vytváření loga pro vás vygeneruje logo, žádná z nich to neurobí rychlostí Ucraft
 • Ruční přizpůsobení – Ucraft vám umožňuje plně upravovat vygenerované logo a vytvořit si tak své vlastní
 • Jednoduchost v horní části řádku – pokud nejste s generací spokojeni, můžete logo upravit. Úpravy nevyžadují žádné předchozí znalosti o designu a umožňují vám vytvořit ohromující produkt
 • Rozsáhlá možnost ikon – samotný počet ikon, ze kterých si můžete vybrat, je ohromující, dále urychluje vytváření loga a zvyšuje jeho kvalitu

Ceny

 • Stahování ve formátu PNG – zdarma
 • Stahování ve formátu HD SVG – 7,00 $

FreeLogoDesign

Domovská stránka FreeLogoDesign

Prémiový software pro návrh loga by měl rychle splnit všechny vaše kreativní potřeby, a to vše při vysoké kvalitě. Zde přichází do hry nástroj, jako je pěkný FreeLogoDesign. Je to jeden z nejpopulárnějších online nástrojů pro tvorbu loga.

Po zadání názvu společnosti se dostanete do nástroje pro přizpůsobení. Jedná se samozřejmě o průmyslový standard – ale to, co to skutečně dělá, jsou možnosti přizpůsobení samotné. Když používáte tento nástroj, máte mnohem větší svobodu, protože možnosti přizpůsobení se nespoléhají pouze na šablony, předvolby a další předem připravený obsah..

Když používáte nástroj, jako je FreeLogoDesign, můžete si své logo skutečně vytvořit vlastní. To vám umožní udělat zdarma logo online bez registrace a stáhnout si jej ihned po vytvoření vynikajícího loga pro vaši firmu.

Klíčové vlastnosti

 • Uživatelsky přívětivý – některé nástroje pro vytváření log mohou být trochu složitější, ale uživatelsky přívětivý design grafického uživatelského rozhraní FreeLogoDesignu umožňuje vytváření ohromujících log rychle, jednoduše a efektivně
 • Možnosti brandingu – když vytvoříte logo pomocí FreeLogoDesignu, můžete jej použít k dalšímu budování značky, k promo kampani nebo k použití ve vašem produktu / službě
 • Tisíce šablon – dobrý generátor loga vyžaduje více šablon a nástroj pro vytváření loga FreeLogoDesign má mnoho z nich co nabídnout
 • Různé velikosti a formáty – tento nástroj umožňuje ukládat soubory ve více velikostech a formátech, jako jsou PNG, JPG a SVG.
 • Není třeba žádný účet – pokud si chcete pomocí tohoto nástroje vytvořit zábavné, ohromující a snadné logo, nemusíte se ani registrovat.

Ceny

 • Nízké rozlišení – zdarma
 • Vysoké rozlišení – 34 $
 • Balíček webových stránek a log – 109 USD

LogoMaker

Domovská stránka LogoMaker

LogoMaker je jednou z nejpopulárnějších možností na trhu. Rychlost a jednoduchost jsou hlavními rysy tohoto tvůrce loga. To vám umožní vytvořit ohromující logo během několika minut a nástroje pro přizpůsobení s ním spojené jsou příkladné.

Tento software je vyroben pro rychlost a přichází s více než 10 000 různými předvolbami a šablonami, ze kterých si můžete vybrat. Hlavním bodem tohoto nástroje však není pouhý potenciál vytvoření loga a množství možností přizpůsobení.

Na rozdíl od jiných nástrojů, které vám umožňují pouze vytvořit logo, vám toto nabídne informace o tom, co děláte. Je dodáván s řadou elektronických knih o vytváření loga a několika důležitých článků o samotném procesu. I když si můžete vytvořit logo během několika minut, můžete také strávit hodiny navrhováním svého magnum opus, aniž byste si to vůbec uvědomili..

Klíčové vlastnosti

 • Unikátní logo – tento skvělý nástroj vám umožňuje vytvořit zcela jedinečné logo pro vaši firmu
 • Práce s návrhářem – Pomocí tohoto nástroje můžete kontaktovat profesionálního návrháře, který vám pomůže s vaším logem
 • Četné revize – pokud jste se rozhodli pracovat s funkcí návrháře, získáte neomezené revize, dokud nebudete spokojeni s produktem
 • Skvělý zákaznický servis – pokud nejste spokojeni s vaším logem, můžete kontaktovat zákaznický servis, který je přátelský, příjemný a pohotový
 • 10 000 předvoleb – zatímco některé nástroje mohou nabídnout několik tisíc předvoleb a šablon, online generátor loga LogoMaker vám poskytne 10 000 různých šablon a předvoleb, z nichž si můžete vybrat

Ceny

 • Zdarma, aby se co nejvíce log bez stahování
 • Základní – 39,95 $
 • Prémium – 59,90 $

NameCheap Logo Maker

Domovská stránka NameCheap Logo Maker

Logo Namecheap free je oblíbený online nástroj se zaměřením na tvorbu loga s průvodcem. Ne každý na světě je stejně kreativní jako designér a ani každý nemá na navrhování dárek. Zde přichází do hry NameCheap. Provede vás všemi kroky procesu vytváření loga a umožní vám skončit s high-end logem pro vaši firmu.

Na rozdíl od mnoha jiných nástrojů, které vám umožní vytvořit logo zdarma a poté vyžadovat platbu za jeho stažení nebo použití – proces vytváření loga NameCheap je od začátku do konce skutečně zdarma. Stejně jako nejlepší nástroje v okolí vám tento tvůrce loga umožňuje otestovat vaše logo na různých produktech a zjistit, jak to vypadá v 3D prostředí.

Klíčové vlastnosti

 • Absolutně zdarma – zatímco jiné „bezplatné“ nástroje se mohou inzerovat samy o sobě, tento vám ve skutečnosti umožňuje stahovat vysoce kvalitní vykreslení vašeho logu zdarma
 • Design podporovaný umělou inteligencí – pokud chcete vytvořit logo, pomůže vám generační nástroj umělé inteligence
 • Mobilní design – nemusíte být na svém počítači, abyste vytvořili ohromující logo, protože nástroj Logo NameCheap funguje na všech zařízeních a OS
 • Není nutná žádná registrace – Abyste mohli plně využívat výhody tohoto nástroje pro vytváření log, nemusíte si ani vytvářet účet
 • Možnosti SVG a PNG – zdarma si můžete stáhnout své logo ve formátu SVG a PNG

Ceny

 • Volný, uvolnit

LogoMakr

Domovská stránka LogoMakr

LogoMakr je snad jedním z nejzajímavějších bezplatných nástrojů pro logo na volné straně věcí. Na rozdíl od jiných zařízení, která pro vás většinu práce vykonávají, jde o nástroj pro vytváření log, který je zaměřen na amatérské návrháře.

Pokud se považujete za tvůrčího člověka, zamilujete si tento software. Nástroj pro návrh loga online LogoMakr umožňuje rychle vytvářet ohromující loga a dokonce vám na začátku procesu poskytne i instruktážní video..

Klíčové vlastnosti

 • Tisíce ikon akcií – pokud chcete pomocí tohoto nástroje vytvořit rychlé logo, budete mít obrovské množství materiálu, který vám pomůže s jeho vytvořením
 • Stovky písem – vytvoření loga obvykle zahrnuje určité nápisy a velké množství písem, které LogoMakr přináší do tabulky, jistě pomůže
 • Možnost asistovaného designu – pokud hledáte profesionála, který vám pomůže, můžete s LogoMakr
 • Přeskočte přímo do akce – když přejdete na web, nedostanete žádný nudný text, dostanete se přímo do akce vytvoření loga

Ceny

 • Volný, uvolnit
 • Vlastní design loga – 299 $

Nejlepší z nejlepších

Výběr nejlepšího loga nebude snadné, ale naštěstí pro vás jsme sestavili seznam creme de la creme softwaru na webu.

Nejlepší tvůrci logo zdarma

To nejlepší na trhu nemusí vždy stát malé jmění. Některé z nejlepších nástrojů pro vytváření loga online jsou zdarma, proto podrobujeme dva nejlepší tvůrce loga online podrobnější recenzi..

Wix Logo Maker

Tam, kde nástroj Wix free skutečně svítí, je jeho naprostá jednoduchost. Poskytuje službu podobně jako prémii, zcela zdarma. Díky hlavním funkcím je výkonným nástrojem pro hlídání jak pro jednotlivce, značky, tak pro firmy.

To vám umožní použít různé šablony a předvolby k vytvoření vašeho loga. Wix má přísnou orientaci na značku, čímž se stává skvělým obchodním nástrojem.

Klíčové vlastnosti

 • Mnoho předvoleb a šablon
 • Obchodní orientovaný nástroj
 • Úplné přizpůsobení loga
 • Asistovaná tvorba loga
 • Zdarma od začátku do konce
 • Logo listy pro inspiraci

Logo pro tvorbu čtverců

Squarespace je velmi uznávaná online služba, která vám pomůže vytvořit spoustu věcí. Výkonný nástroj pro návrh loga není jen jednou kartou v balíčku Squarespace. Program Squarespace vám umožňuje vytvořit zajímavý přesvědčivý web s maximální lehkostí. Stejně jako software loga je celý proces vytváření webových stránek jednoduchý, racionalizovaný a přímo vpřed.

Pokud jde o vytváření loga, proces je rychlý, zábavný a efektivní. Jednou z největších funkcí tohoto nástroje pro vytváření log je ukázat, jak vaše logo vypadá v reálném prostředí. Můžete vidět, jak vaše logo vypadá na košili, zboží, vizitkách a při aplikaci na web. Toto zaměření na implementaci je zajímavý přístup, protože SquareSpace je sám o sobě nástrojem pro webový design a tvorbu webových stránek.

Klíčové vlastnosti

 • Jednoduchý proces vytváření loga
 • Robustní nástroje pro výběr a úpravy
 • Mnoho nálepek, šablon a předvoleb
 • Včasné vytvoření loga
 • 3D reprezentace na kartách, zboží a webových stránkách
 • Zdarma od začátku do konce

Nejlepší tvůrci prémiových log

Nyní, když mluvíme o tom nejlepším z nejlepších, budete chtít zaplatit nějaké peníze za skvělé logo. Skvělé logo se chystá založit vaše podnikání, a protože jej budete používat v mnoha aspektech své práce, mělo by vám to trvat celý život.

Skvělé logo může vytvořit určený designér, ale jeho nábor vyžaduje značné investice. Pokud chcete vytvořit své logo od nuly, ale stále máte profesionální koncový produkt, možná budete chtít použít placeného výrobce loga online.

Looka Logo Maker

Pokud jde o nástroje pro vytváření log, jednoduše se nemůžete s profesionálním softwarem, jako je Looka, pokazit. Looka je dodáván se všemi funkcemi, které potřebujete k vytvoření plně uživatelského loga, které je vázáno na jakoukoli společnost. Pokud chcete vybudovat svou značku nebo získat požadované obnovení, které si vaše společnost zaslouží, budete muset do svého obchodního arzenálu zahrnout nástroj jako Looka..

Program je také cenově dostupný, což znamená, že každá firma může těžit z relativně malé investice.
Klíčové vlastnosti

 • Spousta různých šablon a předvoleb
 • Zábavný, zábavný a efektivní návrhový proces
 • Export s vysokým rozlišením
 • Mnoho formátů pro export do
 • Vyberte velikosti pro sociální média

Umísti to

Placeit je jedním z nejpopulárnějších tvůrců placených firemních firem se zaměřením na vytváření loga pro podniky s vysokým rozlišením. Tento nástroj vám umožní bez námahy vytvořit ohromující logo, které se určitě postaví nejlepším logům na planetě.

Možnosti přizpůsobení nejsou standardní. Zaměřují se na vedení vás k vytvoření loga a umožnění osobního vyjádření, pouze pokud se tak rozhodnete. Umožňuje dokonce stahovat v mnoha velikostech, formátech a barvách. Dodává se s více než 8 000 různými šablonami, které všechny vytvořili profesionální návrháři.

Klíčové vlastnosti

 • Mnoho přednastavených a profesionálně navržených prvků loga
 • Možnosti animovaného loga
 • Jednoduše exportujte do mnoha formátů
 • Řízený a efektivní proces
 • Vytvoření loga okamžitě

FAQs

K vytvoření zábavného, ​​atraktivního a použitelného loga pro vaši firmu můžete použít libovolný z bezplatných nástrojů pro vytváření loga v tomto seznamu. Můžete je dokonce použít k vytvoření loga pro vaše sociální média, osobní značku nebo váš produkt – nebe je limit.

Vytvoření loga zdarma je stejně jednoduché jako použití nástroje z tohoto seznamu – nebo poučení o úpravách fotografií z YouTube. K tomuto tématu existuje mnoho instruktážních videí a pro malé množství peněz je k dispozici ještě více kurzů.

Jaký je nejlepší bezplatný výrobce loga?

Všichni tvůrci bezplatných log v našem seznamu jsou schůdnými možnostmi, pokud chcete vytvořit skvěle vypadající logo pro vaši firmu, sociální média nebo značku. Pokud bychom museli vybrat dvě nejlepší možnosti bezplatného nástroje pro tvorbu loga, museli bychom jít s Wixem a Squarespace.

Jaký software je nejlepší pro návrh loga?

Veškerý software na tomto seznamu má jedinečné výhody a nevýhody. Chcete-li vytvořit rychlé a bezplatné logo, můžete použít kterýkoli z nástrojů uvedených v našem seznamu. Pokud chcete vytvořit profesionální logo s nejmodernějšími designovými prvky, můžete použít kteroukoli z placených možností z našeho seznamu.

Photoshop, AutoCAD, GIMP a mnoho dalších nástrojů jsou k dispozici za nízkou cenu nebo zcela zdarma. Pokud chcete vytvořit logo od nuly a máte plnou kontrolu nad tím, co děláte, budete chtít využít jeden z těchto programů. Jejich zvládnutí bude chvíli trvat, ale nakonec budete mít cenné dovednosti.

Ano. Photoshop je skvělý nástroj, který vám umožní vytvořit logo, ale na rozdíl od ostatních možností v tomto seznamu je používání Photoshopu obtížné. Chcete-li ve Photoshopu správně vytvořit logo, budete potřebovat nějaké zkušenosti s programem.

Photoshop je obrovský, rozsáhlý a velmi komplexní program. Nemusíte být absolutním mistrem photoshopu, abyste mohli vytvořit logo své společnosti. Vytvoření loga nebude snadný úkol, ale u photoshopu budete mít všechny úpravy, které se vám líbí.

Jak vytvořím logo s vysokým rozlišením?

Vytvoření loga s vysokým rozlišením znamená vytvoření loga ve vektorové podobě a jeho stažení v transparentním formátu s plným rozlišením, jako je PNG. Vždy chcete exportovat své logo v mnoha různých velikostech a proměnných.

Zásadní věcí procesu vytváření loga je to, že vždy chcete ponechat prostor pro zlepšení. Když vytváříte logo, je nezbytné získat zpětnou vazbu od vašich zákazníků, kolegů a partnerů. Prostřednictvím této zpětné vazby můžete své logo změnit tak, aby lépe plnilo svůj účel.

Profesionální logo může stát cokoli od několika do tisíců dolarů. Najmout umělce, aby si vytvořil vaše logo a provést mnoho revizí, bude stát docela hodně peněz. Pokud však uděláte logo sami pomocí online nástroje pro vytváření log, ušetříte spoustu peněz a uděláte to přesně tak, jak chcete.

Závěr

S jedním z nejlepších loga tam bude dělat zázraky pro vaši společnost. Dobré logo je nejlepší způsob, jak ukázat hodnoty vaší značky každému, kdo na něj vrhne i zběžný pohled. Vaše společnost se bude držet v hlavách lidí a vy budete první, o čem přemýšlejí, když potřebují konkrétní produkt nebo službu.

Pokud si chcete vytvořit logo sami, můžete použít nástroj nay uvedený v tomto seznamu. Použití nástroje z jeho seznamu vám poskytne mnoho možností, jak vytvořit poutavé logo bez předchozích znalostí o designu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map