Nejlepší WordPress Web Hosting

Sektor dat

V této příručce jsme shromáždili a analyzovali data ze tří zdrojů:


 • průzkum odborníků WordPress (176 odpovědí)
 • kompilovaná doporučení od nejlepších bloggerů (71 bloggerů)
 • analyzovaná data z top výsledků vyhledávání (hodnocení společností z top 50 výsledků vyhledávání)

Tato informace vám dá jasnou představu o tom, která webhostingová společnost je nejlepší volbou.

Nejlepší 3 tipy na základě výsledků průzkumu

Bluehost

66 krát
doporučeno

Průměrné hodnocení
4.19

Pojď tati

54 krát
doporučeno

Průměrné hodnocení
3,31

SiteGround

20krát
doporučeno

Průměrné hodnocení
4.58

Mějte na paměti, že čím větší společnost, tím více názorů získáte, a to by mohlo ovlivnit průměrné hodnocení společnosti. S ohledem na to jsou zde uvedeny výše uvedené společnosti:

 • BlueHost – hostovaných 2 156 823 domén
 • GoDaddy (registrovaná společnost, takže ne všechny domény jsou skutečné webové stránky) – hostuje 43 163 218 domén
 • SiteGround – 1 900 000 hostovaných domén

Data shromážděná z webu Webhostinggeeks.com 9. června 2018

Podrobnosti o výsledcích průzkumu


Diagram

Stanoviska + doporučení

Hodnocení

BlueHost

67

4.23

Pojď tati

57

3,31

SiteGround

24

4.58

HostGator

18

3,95

InMotion Hosting

15

4,43

LiquidWeb

4

4,39

a2 Hosting

3

4.52

DreamHost

3

4.27

NeamCheap

3

4,02

WebHostingHub

2

4.19

iPage

2

3,91

Malý pomeranč

2

3,58

1 a 1

1

3,03

Názor odborníků WordPress (Průzkum – 176 odpovědí)

Průzkum byl velmi přímý. Požádali jsme odborníky, aby doporučili jednu hostingovou společnost WordPress ze seznamu, nebo aby zahrnuli jinou, pokud není na seznamu. Požádali jsme o dvě možnosti Společnosti sdílené WordPress a Spravované WordPress. Mějte na paměti, že některé společnosti poskytující webhosting poskytují sdílené i spravované služby WordPress. Sdílený hosting stojí méně a bude stačit ke spuštění a spuštění blogu nebo webu. Jakmile návštěvnost vašeho webu vzroste, možná budete muset přejít na spravovaný hosting (není to však nutné). Pokud chcete uvést svůj názor, postupujte následovně odkaz.

36

Pojď tati

32

BlueHost

23

SiteGround

14

V pohybu

10

HostGator

51

jiný

Doporučení nejlepších bloggerů (71 názorů)

Zkontrolovali jsme webové stránky nejlepších bloggerů a zkontrolovali, které hostingové společnosti WordPress používají a doporučují. Můžete zkontrolovat seznam bloggerů tady, a výsledky této analýzy níže.

35

BlueHost

21

Pojď tati

8

HostGator

3

DreamHost

2

HostMaster

12

jiný

Hodnocení z 50 nejlepších výsledků vyhledávání

Vzali jsme seznam všech společností, které lidé uvedli v průzkumu, a získali jsme jejich hodnocení z 50 nejlepších výsledků vyhledávání Google. Můžete vidět shromážděná data tady a níže jsou informace s průměrným získaným hodnocením.

Mějte na paměti, že některé informace pocházejí z webů, na kterých lidé prezentují recenze editora. To znamená názor a hodnocení jedné osoby na konkrétní společnost. Některé weby však shromažďují uživatelské recenze a hodnocení, která by mohla odrážet veřejné mínění.

4.58

SiteGround

4.52

a2 hosting

4,43

V pohybu

4,39

LiquidWeb

4.27

DreamHost

4.19

BlueHost

Další informace ke kontrole

Cena

Obecně platí, že nakonec zaplatíte za svůj sdílený hostingový plán WordPress někde kolem 5–15 $ měsíčně plus roční poplatek za registraci domény. Najdete skvělé nabídky a nabídky, které pro webhosting dosahují pouhých 1,00 $ / měsíc. Pokud si přečtete podmínky této nabídky, pochopíte, že se jedná o promo cenu, pokud se zaregistrujete k víceletým balíčkům. Po uplynutí této doby se sazba obvykle zvýší. Viděl jsem lidi překvapeni, když přijde datum obnovy, takže chceme, abyste si toho byli vědomi. Pokud chcete jít na měsíční platební plány, pak se podívejte na průvodce nebo průvodce nejlepším měsícem na měsíc hostujícími plány WordPress.

Záruka vrácení peněz

Většina společností nabízí určité plné doby návratnosti (30, 45, 90 dní) a v tomto období získáte plnou náhradu. U některých společností se mohou zobrazit požadavky na záruku vrácení peněz kdykoli. Obvykle to znamená, že poměrnou částku dostanete zpět po uplynutí navrhovaného období. Přečtěte si jejich „Podmínky služby“.

Podpěra, podpora

V současné době většina společností nabízí technickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vždy je však dobré je vyzkoušet zasláním e-mailem o půlnoci a v sobotu večer, v neděli ráno atd. Podívejte se, jak dlouho budou reagovat. Kromě rychlosti odpovědí zkontrolujte, zda jsou technicky způsobilé. Nechtěli byste se přihlásit k hostiteli, který provozuje skupina prodejců, kteří vědí, jak prodávat a neopravovat problémy.

Instalace jedním kliknutím

Zatímco každý hostitel má různé ovládací panely, proces instalace WordPress bude podobný. Většina poskytovatelů hostingu nabízí instalaci WordPress jedním kliknutím a nastavení je velmi snadné. Obvykle se na ovládacím panelu hostitele zobrazí ikona „Instalovat WordPress“. a je to tak jednoduché, jak klepnout na tuto ikonu a podle pokynů krok za krokem nainstalovat nejnovější verzi WordPress.

Uptime

Většina společností nabídne 99,9% nebo 100% dostupnosti. Realita je taková, že každý server potřebuje čas na restart a opravu selhání hardwaru. Musíte pochopit, že 0,01% prostojů znamená, že váš server by mohl být v průběhu roku nedostupný asi osm a půl hodiny. 99,9% tedy není žádná bláznivá společnost s vysokým počtem, která vám slibuje, že by toto číslo mělo být ještě vyšší. Skutečností je, že servery jsou hardwarové součásti, a přestože jsou spolehlivé, vyžadují čas od času údržbu.

Rychlost načítání

Rychlost vašeho webu je zásadní a Google oznámil tato rychlost webu by měla dopad na hodnocení vyhledávání. Pokud prohledáváte internet, můžete najít některé weby, které provádějí testy rychlosti různých hostingových společností. Tyto testy jsou užitečné, ale výsledky se mohou lišit, protože všechny tyto testy se provádějí na základě výkonu jednoho jediného webu, který je hostitelem jediného serveru poskytovatele hostingu. Tyto testy jsou proto zbytečné a nedávají vám žádnou hodnotu, protože nevíte, jak by vaše stránky fungovaly. Jakmile nastavíte svůj web u poskytovatele hostingu, který si vyberete, bude to zkontrolovat váš web a pracovat na zlepšení tohoto faktoru. Zde je několik bezplatných nástrojů, které můžete použít k vyzkoušení vaší rychlosti Loadimpact, Pingdom, Google PageSpeed.

Zálohy

Jedna věc, které musíte věnovat pozornost, je záloha. Mezi možnostmi zálohování webových hostitelů může být obrovský rozdíl. Je důležité mít dobrý plán zálohování, takže nejlepší volbou by byl hostitel, který provádí denní zálohy. Nejhorší možností by bylo jít s hostitelem, který nemá plán zálohování. Mnoho webových hostitelů nabízí zálohy za příplatek, proto si to zkontrolujte. Pokud se cena jeví jako přiměřená, pak je to rozhodně za cenu. Pamatujte, že pokud váš web klesne a nemáte zálohu, neexistuje způsob, jak jej získat zpět. Opakovat ještě jednou: pravidelné zálohy jsou nutností!

SSL certifikát

Pokud plánujete prodej zboží nebo služeb prostřednictvím svého webu, možná budete chtít zjistit, zda vám webový hostitel umožňuje nastavit SSL (Secure Sockets Layer). Možná jste to viděli na jiných webech, kde jejich webová adresa začíná řetězcem „https: //“ namísto „http: //“. Pokud plánujete shromažďování informací o platbách kreditní kartou, budete potřebovat certifikát SSL. Protože však společnost Google oznámila, že jako hodnotící faktor použije „https: //“, znamená to, že pokud vaše webové stránky použijete, může se jejich umístění umisťovat na vyšší úroveň, stále více webů začalo přecházet na zabezpečená připojení. Je tedy důležité zkontrolovat, zda je k dispozici dříve, než se k hostiteli zavážíte.

Umístění serverů

Pokud v USA nezůstanete, máte možnost hostit své stránky u nějakého místního poskytovatele. Může být snazší vypořádat se s podporou a v případě potřeby je kontaktovat telefonicky nebo navštívit. Internet je globální a můžete otevřít libovolný web bez ohledu na to, kde se nachází. Pokud má například web francouzskou webovou adresu, neznamená to, že je web skutečně na serveru umístěném ve Francii. Ačkoli se data pohybují vysokou rychlostí, vždy dojde k většímu zpoždění a větší vzdálenosti mezi serverem a počítačem uživatele. Nejlepší řešení by bylo najít váš web na serveru, který je nejblíže vašemu publiku. Nezapomeňte tedy zkontrolovat, kde webový server umisťuje své servery.

Rychlý přehled nejlepších 3 tipů

Bluehost

Bluehost

66 krát
doporučeno

Průměrné hodnocení

4.19

BlueHost vyrostl bok po boku s internetem. Společnost byla založena v roce 1996 a je jednou z největších hostingových společností na světě a mnoho nejlepších bloggerů to doporučuje. Společnost nyní vlastní Endurance International Group a provozuje více než dva miliony webových stránek.

Klady

 • přizpůsobitelný cPanel
 • dobrá dostupnost
 • velká podpora
 • specializovaný hosting WordPress

Nevýhody

 • nákladné další funkce
 • nedostatek možností tvůrců webových stránek
 • nejasné ceny za hostingové plány

Cena

Sdílený hosting (právo na WordPress) se zvýhodněnou nabídkou: Startovací plán začínající na 2,75 $.

Poznámka: Hosting balíčky mají sníženou sazbu pro první kupující a mají časová omezení.

Pojď tati

Pojď tati

54 krát
doporučeno

Průměrné hodnocení

3,31

Společnost GoDaddy byla založena v roce 1997 a začala jako doména registrátora a rozvětvovala se na webhosting. Dnes je jediným největším registrátorem akreditovaným ICANN a obsluhuje více než 12 milionů zákazníků. GoDaddy je také známý svými reklamami Super Bowl a NASCAR. Nelze popřít, že je to obří v hostitelském průmyslu.

Klady

 • mnoho hostingových plánů
 • vynikající dostupnost
 • Windows a Linux servery pro všechny plány

Nevýhody

 • tvůrce placených webových stránek
 • omezené e-mailové adresy
 • vytrvalý výprodej

Cena

Hosting WordPress se zvýhodněnou nabídkou: Základní tarif začínající na 3,99 $.

Poznámka: Hosting balíčky mají sníženou sazbu pro první kupující a mají časová omezení.

Siteground

SiteGround

20krát
doporučeno

Průměrné hodnocení

4.58

V roce 2004 byla soukromá společnost SiteGround založena v kolejní místnosti skupinou průvodců univerzitních technologií. Globální hráč, ústředí SiteGround se sídlem v Bulharsku, které nazývalo Silicon Valley zemí východního bloku. Společnost má servery v Chicagu, Amsterdamu a Singapuru. Je těžké na to najít stížnosti
hostitel; zákazníci jsou obvykle se službou spokojeni.

Klady

 • vynikající podpůrný servis
 • vysoká dostupnost
 • můžete zvolit umístění serveru
 • pomocí Weebly webového tvůrce

Nevýhody

 • omezené místo na disku pro nejméně nákladný plán sdíleného hostování
 • žádné volné doménové jméno

Cena

Sdílený hosting (právo pro WordPress) se zvýhodněnou nabídkou: Startup plán začínající na 3,95 $.

Poznámka: Hostingový balíček odráží 60% slevu z prvního termínu pro první kupující.

Další poskytovatelé hostingu WordPress

GreenGeeks

GreenGeeks

GreenGeeks byla založena v roce 2008 v Kalifornii. Je to jedna z nejprůhlednějších společností, se kterou jsme se setkali, a GreenGeeks poskytuje přímé informace o svých službách. V malém tisku není nic skryté.

Pokud sdílíte naše obavy o životní prostředí, budete rádi, když víte, že servery GreenGeek mají 300 procent větrné energie. To je staví na špici nejekologičtějších hostingových společností.

Klady

 • jeden z nejvíce ekologicky uvědomělých hostitelů
 • 99,99 procent uptime
 • elegantní palubní deska
 • jedno přihlášení pro všechno

Nevýhody

 • chybí podpora komunity
 • nekonzistentní doby načítání
 • neschopnost získat samostatné cPanel přihlášení

Cena

Hosting WordPress se zvýhodněnou nabídkou: Starterův plán začínající na 3,95 $.

Poznámka: Hosting balíčky mají sníženou sazbu pro první kupující a mají časová omezení.

Kinsta

Kinsta

Kinsta je prémiově spravovaný poskytovatel služeb WordPress s infrastrukturou využívající platformu Google Cloud Platform. V oboru podnikají více než pět let a poskytují prvotřídní služby. Jejich hosting je vhodný pro širokou škálu uživatelů, včetně malých podniků a podniků s vysokým provozem.

Kinsta má řadu pozoruhodných funkcí, kromě rychlosti obsedantní architektury a vysoké bezpečnostní sítě mají také tým odborníků na podporu WordPress, který pracuje nepřetržitě a postavili MyKinsta, vlastní řídicí panel webu od základů.

Klady

 • pravidelné kontroly dostupnosti, plné denní zálohy, skenování malwaru, bezplatná záruka opravy hacků
 • panel nástrojů pro správu webu vytvořený na míru
 • SSL zdarma
 • zdarma CDN
 • SSH přístup
 • migrace zdarma

Cena

Plány Kinsty začínají od 30 $. Nabízejí 2 měsíční slevu na všechny roční předplatné.

Závěr

Nalezení nejlepšího poskytovatele webhostingu WordPress pro váš nový web může být trochu náročné. Zvláště pokud je pro vás některá z terminologie nová. Doufáme, že výše uvedené informace vám pomohou vybrat nejspolehlivějšího a nejuznávanějšího hostitele WordPress na základě všech shromážděných údajů. Každá ze tří největších hostingových společností WordPress poskytuje vynikající služby a pomoc. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, protože jsme testovali všechny přední poskytovatele hostingu v oboru.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map