Nejlepší WordPress Témata

WordPress je jednou z nejpoužívanějších platforem na světě pro vytváření webových stránek. Bez ohledu na to, jaký typ webu chcete vytvořit, má WordPress k dispozici všechny potřebné funkce. Témata WordPress jsou jednou z prvních věcí, které vás při spuštění blogu zajímají. Protože diktují celý vzhled a dojem z blogu, je důležité najít téma, které vyhovuje vašim potřebám a které se vám i vašim návštěvníkům bude líbit.


Nejlepší 3 tematické weby WordPress – květen 2020

DOPORUČUJEME
logo wordpressWordPress.org je adresář bezplatných témat WordPress z celého světaWordPress.org
studiopress logoStudioPress nabízí nejlepší prémiová témata a hosting WordPressStudioPress
logo elegantthemesElegant Themes je lídrem ve vývoji WordPress a vývoje pluginůElegantní témata

Výběr motivu pro web WordPress nebo blog není snadný úkol, pokud to chcete udělat správným způsobem. Protože výběr tématu WordPress je volba, kterou budete muset držet po značnou dobu, doporučujeme vám vzít si čas, zkontrolovat jejich ukázky, přečíst si popisy a konzultovat své vývojáře, pokud potřebujete provést konkrétní přizpůsobení.

Bližší pohled na nejlepší tematické weby WordPress

WordPress.org

Domovská stránka wordpress.org

WordPress založil v roce 2003 Mike Little a Matt Mullenweg. Platforma WordPress je i nadále nejpoužívanějším redakčním systémem, je platformou volby pro více než 34% všech webů na webu, a proto pro ni bylo vyvinuto mnoho nových témat. Existují také stará témata, která byla přepracována a vyrobena tak, aby vypadala ještě úžasněji.

Dobré je vědět, že návrháři a vývojáři motivů WordPress nadále dodávají vysoce kvalitní produkty. Díky tomu budete moci najít téma, které vyhovuje vašim osobním a obchodním potřebám a cílům. Budete si moci vybrat z celé řady témat, od stylových a profesionálních, po jednoduchá a čistá.

Podpěra, podpora

Pokud potřebujete podporu, existují oficiální fóra WordPress, kde můžete požádat o pomoc. Opět je to vše zdarma, ale mějte na paměti, že se jedná o komunitní úsilí, takže buďte zdvořilí!

Ceny

Všechna témata v oficiálním adresáři motivů WordPress jsou zcela zdarma. Nejprve však musíte nainstalovat WordPress na web hostitele podle vašeho výběru, abyste mohli stahovat bezplatná témata.

Klady

 • tisíce bezplatných témat
 • témata jsou oficiálně schválena WordPress a bezpečné použití
 • témata jsou kompatibilní s pluginy WordPress

Nevýhody

 • žádná podpora pro bezplatná témata
 • ne všechna témata jsou pravidelně aktualizována

StudioPress

Domovská stránka StudioPress

StudioPress je jedno z nejpopulárnějších jmen, když uvažujete o rozšířeném vesmíru WordPress. Jsou prémiovým poskytovatelem motivů, který byl zahájen v roce 2007. V současné době obsluhují prostřednictvím svých moderních témat více než 200 000 zákazníků.

Všechna jejich témata jsou postavena na jejich vlastním frameworku Genesis, díky kterému je váš web rychlejší, bezpečnější a více přátelský k SEO. Mají vynikající obrázky ve vysokém rozlišení a jejich návrhy jsou spárovány s písmeny, které vám nakonec poskytnou bezchybný výsledek. Na výběr je 60 témat a všechny vypadají jinak. Všichni reagují, rychle se načítají, jsou připraveni na SEO a padnou nádherní. A není obětování kódování pro získání hezkého designu.

Podpěra, podpora

Existují různé úrovně podpory v závislosti na tom, jaké je vaše finanční zapojení se StudioPress. Budete se muset zaregistrovat a potvrdit e-mailem. Mají také znalostní základnu, FAQ, systém prodeje vstupenek, vzdělávací webináře, pozvánky na regionální workshopy a setkání a pokyny pro každé z témat.

Ceny

Genesis Framework vás bude stát 59,95 $. To vám umožní trochu přizpůsobit vaše témata bez kódování a nainstalovat podřízená témata Genesis.

Jediné téma vás bude stát kdekoli od 99,95 do 129,95 $.

Balíček Pro Plus All-Theme vás bude stát 499,95 $. Získáte neomezený přístup, podporu a aktualizace pro všechna témata vytvořená StudioPress a témata od vývojářů třetích stran.

Klady

 • cenově dostupné univerzální téma Genesis Framework
 • nádherná četná témata
 • velká podpora a komunita

Nevýhody

 • levnější tematické ceny, pokud používáte jejich web hostitele
 • drahý plugin Design Palette Pro
Navštivte StudioPress
Přečtěte si recenzi

Elegantní témata

Domovská stránka elegantthemes

Elegantní témata jsou poskytovatelem motivů WordPress třetích stran, který je na seznamu téměř všech. Pokud jste nevyužili jejich služby, alespoň jste o nich slyšeli, pokud jste někdy v této oblasti dabovali. S 85 členy týmu, téměř jedenácti lety v podnikání a více než 600 tisíci zákazníky, od doby, kdy byla zahájena operace jednoho člověka, se hodně rozrostli, protože Nick Roach začal.

Vizuální stránka věcí je oblastí, kde se Elegantním tématům daří. Jejich grafika a barevná schémata jsou úžasně kombinována a vaše oči udělají radost, jak mohou být. Můžete vylepšit svou hru a hrát si s Divi Builderem a vytvářet své stránky od nuly pomocí jejich drag and drop builderu.

Podpěra, podpora

Abych byl upřímný, při testování Elegantních témat jsem nepotřeboval žádnou podporu, ale kvůli recenzi jsem to musel vyhledat. K dispozici je několik standardních věcí, jako jsou fóra uživatelů, systém prodeje jízdenek a soukromé zprávy. Vše je prohledatelné a rozděleno do kategorií, takže se neztratíte.

Ceny

Roční přístup stojí 89 USD ročně. Poskytuje vám roční přístup ke všem tématům, všem pluginům, aktualizacím témat, prémiové podpoře a neomezenému používání webových stránek.

Celoživotní přístup stojí jednorázový poplatek 249 $. Poskytuje vám celoživotní přístup ke všem pluginům, ke všem jejich tématům, doživotním aktualizacím, prémiové podpoře a neomezenému používání webových stránek.

Klady

 • vynikající ceny
 • skvělé přizpůsobení
 • hvězdná grafika

Nevýhody

 • delší načítání řídicího panelu WP
 • možnost neúčinného demo obsahu
Přečtěte si recenzi

TemplateMonster

Domovská stránka templatemonster

TemplateMonster je jedním z nejznámějších poskytovatelů šablon webových stránek na globálním trhu. Poskytují funkční šablony od roku 2002. Společnost nabízí celou řadu šablon, které splňují požadavky jak nováčků, tak profesionálních vývojářů webu..

Jednou ze silných stránek tohoto poskytovatele je počet produktů nabízených pro různé účely. Najdete tisíce hotových témat WordPress, HTML šablon, elektronického obchodu a prezentačních šablon. Kromě toho existuje celá řada doplňků a grafických položek, z nichž můžete těžit. Za zmínku stojí, že všechny produkty mají nejvyšší kvalitu a funkčnost. Pokud jde o šablony, všechny z nich jsou citlivé, SEO přátelské a kompatibilní s různými prohlížeči.

Podpěra, podpora

Další silnou stránkou společnosti je jejich profesionální podpora zákazníků. Tým odborníků je k dispozici nepřetržitě. Navíc můžete požádat o pomoc pomocí různých komunikačních kanálů. Je možné vyřešit aktuální problém na telefonu. Můžete také použít lístkový systém nebo live chat.

Ceny

TemplateMonster nabízí bezplatné a prémiové šablony. Ceny prémiových produktů se liší, ale jsou docela přijatelné. Například téma WordPress nebo HTML šablona může stát 75 $. Pokud potřebujete šablonu Shopify, cena začíná od 118 $.

Pokud chcete ušetřit peníze a získat přístup k různým produktům, existuje taková možnost, jako je členství ONE. Je to Ultimate Web Development Kit, který zahrnuje různá témata, šablony, pluginy, grafické prvky, podporu a hosting. Musíte platit 19 $ měsíčně nebo 229 $ ročně. Existuje možnost získat celoživotní přístup, který stojí 849 $.

Klady

 • různé šablony a další položky pro různé CMS
 • profesionální zákaznická podpora, která je k dispozici 24/7

Nevýhody

 • ceny se mohou zdát trochu vysoké. Výrobky, které si koupíte, však stojí za jejich cenu

Jak vybrat perfektní téma WordPress

 • Co je to téma WordPress?
 • Zdarma WordPress témata
 • Prémiová témata WordPress
 • Vlastní motivy WordPress
 • Jak používat téma WordPress
 • 10 nejlepších témat WordPress v roce 2020
 • Kompletní seznam tematických webů WordPress
 • Tématické weby Srovnávací tabulka
 • Závěr

Co je to téma WordPress?

Kniha motivů

Téma WordPress je soubor souborů (PHP, JS, CSS, obrázky a další), které společně vytvářejí celkový design a vzhled a dojem z webové stránky. Tyto soubory zahrnují kód, který vytváří strukturu vašeho webu, styly, díky nimž je váš blog krajší a různé možnosti, které vám umožňují přizpůsobit web, aniž byste se museli přímo bavit se soubory motivů. Většina motivů WordPress má předdefinované barvy, písma, umístění widgetů, šablony stránek a další styly a podrobnosti, které společně vytvářejí vzhled vašeho webu. A bez ohledu na téma, které aktivujete, je dobré, že jej můžete upravit podle svých představ. Kromě toho vše získáte, aniž byste museli vědět, jak kódovat.

Zdarma WordPress témata

WordPress témata zdarma
Protože WordPress je platforma s otevřeným zdrojovým kódem, očekává se, že s ním bude přinejmenším několik bezplatných témat. Nebojte se; existuje více než několik. Oficiální úložiště WordPress obsahuje více než několik tisíc témat. Tato témata WordPress jsou zcela zdarma což znamená, že je můžete instalovat, upravovat a používat, jak chcete. Protože existují oddaní lidé, kteří monitorují úložiště a ručně schvalují každé téma WordPress a jeho aktualizace, můžete si být jisti, že každý z nich je plně funkční a bezpečně se instaluje.

Na druhé straně existuje nespočet webů, které nabízejí bezplatná témata mimo oficiální adresář WordPress. Některé nabízejí desítky témat ve svazcích a jiné pouze jedno nebo dvě, které vytvořily ve svém volném čase. Na rozdíl od témat z oficiálního úložiště byste neměli slepě důvěřovat každému zdroji na internetu. Proto buďte velmi opatrní při stahování všeho mimo oficiální web WordPress.org.

Prémiová témata WordPress

Prémiová témata WordPress

I když není nic špatného na tom, že máte zdarma téma WordPress (a existuje několik úžasných, to je jisté), je dobré vědět, že existuje více než jen několik prémiových. Na rozdíl od bezplatných témat musíte za prémiový produkt platit. V závislosti na vývojáři musí zákazníci zaplatit jednorázový poplatek (obvykle stojí až 150 $, kde průměrný je kolem 59 $) nebo se přihlásit k odběru měsíčního / ročního členství, aby mohli použít konkrétní položku. Platba měsíčních poplatků vám obvykle poskytne přístup k desítkám prémiových produktů (témat a pluginů). Ale to je něco, co závisí na každém poskytovateli / obchodě s tématem.

Prémiová témata WordPress mají jednu důležitou výhodu – profesionální podporu. To znamená, že jsou vám k dispozici designéři a kodéry, kteří vyvinuli toto konkrétní téma. Pokud něco nefunguje nebo pokud se něco chcete změnit a vy prostě nevíte jak, můžete se vždy spolehnout na profesionální podporu, která vám pomůže. To je něco, na co můžete zapomenout při práci s bezplatnými tématy, protože podpora pro ně je založena na principu „pokud někdo pomáhá skvěle, pokud ne také skvěle“.

Vlastní motivy WordPress

vlastní motivy

Pokud chcete jedinečné téma WordPress, měli byste zvážit další možnosti. Protože bezplatná i prémiová témata jsou k dispozici každému, kdo za ně stahuje / platí, je pravděpodobné, že někdo jiný bude mít přesně stejný web jako váš. Pokud vás něco trápí nebo potřebujete jen několik jedinečných prvků a funkcí, které ve stávajících tématech nenajdete, je možné najmout si profesionálního vývojáře..

Poté, co promluvil s vývojářem a ukázal mu, co potřebujete a chcete, může vytvořit vlastní téma WordPress právě pro vás. I když je to lákavé, uvědomte si, že vývoj vlastního motivu je velmi drahý a že můžete snadno utratit několik tisíc dolarů za jedno téma..

Jak používat téma WordPress

Chcete-li nainstalovat, změnit nebo odstranit témata WordPress, přejděte na Vzhled -> Motivy z nabídky ovládacího panelu správce.

V horní části stránky je číslo, které ukazuje, kolik motivů WordPress jste nainstalovali. Hned vedle tohoto čísla najdete odkaz pro přidání nového motivu. Vedle toho je vyhledávací pole, které vám umožní najít jakoukoli položku podle jejího názvu nebo jiného detailu.

Témata WordPress

Níže WordPress vypíše všechna témata, která máte na svém webu aktuálně. První z nich bude téma, které je na vašem blogu aktuálně aktivní. Můžete to vidět z temného pruhu dole, který vám řekne, které téma je aktivní. Pokud umístíte kurzor myši na stejné pole, budete si moci zobrazit další podrobnosti a kliknout na tlačítko Přizpůsobit, čímž se otevře Přizpůsobitel.

Pokud jsou na vašem webu další témata, budou uvedena po aktivním. Umístěním kurzoru na některý z nich WordPress odhalí tlačítka „Podrobnosti motivu“, „Aktivovat“ a „Živý náhled“..

Kliknutím na tlačítko „Podrobnosti motivu“ můžete zobrazit další informace (snímek obrazovky, název motivu, jeho vývojář, popis a značky). Ve spodní části je také červené tlačítko pro smazání, které vám umožní zcela odstranit motiv z webu. Protože odstraněním motivu neztratíte žádný obsah, můžete odstranit ty, které nepoužíváte, klidně.

Před aktivací motivu se podívejte na náhled kliknutím na tlačítko „Živý náhled“. WordPress poté otevře vaši domovskou stránku načtením nových souborů. Takto bude váš web vypadat, pokud si vyberete konkrétní téma. Pokud se vám líbí, vraťte se a klikněte na tlačítko „Aktivovat“. Od tohoto okamžiku uvidí každý, kdo přijde na vaše stránky, nový design v akci.

10 nejlepších témat WordPress v roce 2020

wordpress témata

Noviny

Vyvinutý TagDiv

Získejte hosting / Více informací

Noviny

Noviny jsou populární zpravodajské téma WordPress, které přichází s citlivým a uživatelsky přívětivým rozhraním. Je univerzální a zcela přizpůsobitelný na frontendu. Unikátní ukázky, stylové designové šablony a prémiové widgety jsou jen některé z jeho silných funkcí.

Divi

Vyvinutý Elegantní témata

Získejte hosting / Více informací

divi

Divi je více než jen téma WordPress, jedná se o zcela novou platformu pro vytváření webových stránek, která nahrazuje standardní post editor WordPress mimořádně kvalitním vizuálním editorem. Může se těšit jak profesionálům designu, tak nováčkům, což vám dává sílu vytvářet velkolepé designy s překvapivou lehkostí a efektivitou.

Genesis

Vyvinutý StudioPress

Získejte hosting / Více informací

Genesis

Genesis Framework vám umožňuje rychle a snadno vytvářet neuvěřitelné webové stránky s WordPress. Ať už jste začátečník nebo pokročilý vývojář, Genesis poskytuje bezpečnou základnu optimalizovanou pro vyhledávače, která převádí WordPress na místa, o kterých jste si nikdy nemysleli..

Hestia

Vyvinutý ThemeIsle

Získejte hosting / Více informací

Omega

Hestia je jedním z nejoblíbenějších bezplatných víceúčelových témat WordPress. Je integrován s více než 100 pluginy a je aktualizován každé dva týdny. Je také skvělou volbou pro malé podniky, začínající podniky a živnostníky.

Julia Lite

Vyvinutý Témata PixelGrade

Získejte hosting / Více informací

Julia Lite

Julia Lite je téma blogů o potravinách vytvořené pro tvůrce, kteří chtějí snadno předvést své recepty a kulinářské příběhy. Se silným zaměřením na utváření příjemného zážitku pro vaše čtenáře, tento klenot WordPress vám dává prostor pro naplnění vaší vášně inteligentním a přitažlivým způsobem.

GrowthPress

Vyvinutý Proteus Themes

Získejte hosting / Více informací

GrowthPress

GrowthPress je všestranné marketingové téma WordPress, které je ideální pro téměř jakýkoli druh online obchodu. S krásným moderním designem a výkonnými funkcemi lze GrowthPress použít jako vstupní stránku pro vás firmu Saas (software-as-a-service), prezentační stránku vaší mobilní aplikace nebo jednoduše jako web pro vaši SEO agenturu.

Veřejný názor

Vyvinutý CSSIgniter

Získejte hosting / Více informací

Pricerr

Public Opinion je téma časopisu navržené tak, aby poskytovalo flexibilní řešení pro každou publikační potřebu.

Shoppe

Vyvinutý Themify

Získejte hosting / další informace

Shoppe

Shoppe je víceúčelové téma WooCommerce, které vám pomůže vytvořit profesionální stránky elektronického obchodu během několika minut. Dodává se s funkcí drag and drop Themify Builder a mnoha funkcemi elektronického obchodování, jako je vozík Ajax, seznam přání, lightbox s rychlým pohledem, rychlé vyhledávání v Ajaxu, zoom / galerie obrázků produktu a spoustu možností rozvržení.

Mai životní styl

Vyvinutý StudioPress

Získejte hosting / Více informací

mai životní styl

Ideální téma pro wellness, jídlo / recept, fitness a životní styl stránek. Vyberte si z flexibilních rozvržení bohatých na obrázky, včetně sekcí plné šířky a možností archivace, díky nimž bude váš obsah svítit.

Jason Lite

Vyvinutý Témata PixelGrade

Získejte hosting / Více informací

Jason Lite

Jason Lite je odvážné, ale velmi přátelské téma WordPress přizpůsobené potřebám a požadavkům bloggerů a vypravěčů. Má vše, co potřebujete, abyste vynikli a dali tam své nejlepší příběhy a vychovávali komunitu kolem nich. Nezáleží na tom, jestli chcete psát krátké kousky nebo dlouhé články, Jason Lite pojme veškerý obsah a zvýrazňuje je moderním způsobem.

Kompletní seznam tematických webů WordPress

V této části představím různé poskytovatele motivů WordPress. Pomůže vám vybrat správné téma pro váš budoucí web. Čím lepší volíte, tím méně problémů budete mít v budoucnu s webem. Zůstaňte naladěni a podívejte se na naše recenze; bude to pro vás docela užitečné.

Témata WordPress.org

WordPress.org

Toto je adresář různých témat WordPress z celého světa.

ElegantThemes

ElegantThemes

Elegant Themes je lídrem ve vývoji WordPress a vývoje pluginů.

Navštivte ElegantThemes
Přečtěte si recenzi
TeslaThemes

TeslaThemes

TeslaThemes je společnost, která vytváří moderní WordPress témata s čistým designem, výkonnými funkcemi a prémiovou podporou.

Navštivte TeslaThemes
Přečtěte si recenzi
Studio Press

Studio Press

Studio Press je společnost nabízející hosting WordPress a skvělá témata optimalizovaná pro mobily.

Navštivte Studio Press
Přečtěte si recenzi
WP Zoom

WP Zoom

WP Zoom vytváří vysoce kvalitní a funkční témata WordPress, která se snadno používají a rychlá podpora.

Navštivte WP Zoom
Přečtěte si recenzi
WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce je open source e-commerce plugin určený pro malé až velké online obchodníky, kteří používají WordPress.

Navštivte WooCommerce
Přečtěte si recenzi
Themify

Themify

Themify nabízí citlivé WordPress témata připravená na sítnici. Každé téma obsahuje rámec Themify, vlastní widgety a snadno použitelný tvůrce drag & drop.

Navštivte Themify
Přečtěte si recenzi
Téma-feťák

Téma-feťák

Téma Junkie se specializuje na vytváření témat a pluginů WordPress. Jejich hlavním zaměřením bylo vždy usnadnit web všem.

Navštivte Theme-junkie
Přečtěte si recenzi
MyThemeShop

MyThemeShop

MyThemeShop vytváří prémiová témata WordPress a pluginy, které se snadno používají a jsou vysoce efektivní.

Navštivte MyThemeShop
Přečtěte si recenzi
ThemeFuse

ThemeFuse

ThemeFuse je tým zkušených nadšenců webového designu, který se specializuje na vytváření témat Premium WordPress z krabice.

Navštivte ThemeFuse
Přečtěte si recenzi
Graph Paper Press

Graph Paper Press

Graph Paper Press vytváří minimalistická témata WordPress pro fotografy, umělce a blogery.

Navštivte Graph Paper Press
Přečtěte si recenzi
logo velkého obchodu

BigCommerce

BigCommerce pro WordPress vám poskytuje přístup k špičkovým funkcím elektronického obchodování potřebným pro růst vašeho online podnikání v měřítku bez ohrožení obsahu webu nebo uživatelských zkušeností.

Navštivte BigCommerce
logo Anariel

Anariel Design

Anariel Design umožňuje snadné používání prémiových témat WordPress pro charitativní weby, restaurace a blogery. Vynikající podpora je něco, na co se můžete spolehnout.

Tématické weby Srovnávací tabulka

Zde si můžete prohlédnout podrobnou analýzu každé společnosti uvedené v následující tabulce. Dozvědět se o zkušenostech svých zákazníků je nesmírně cenné, a proto vám poskytujeme jedinečnou příležitost tak učinit. Tyto informace vám pomohou učinit informované rozhodnutí, pokud jde o výběr správného poskytovatele motivu WordPress, který splní vaše požadavky.

Tabulka porovnání WordPress Themes

Neváhejte použít tento srovnávací graf na svých stránkách:

Závěr

Témata WordPress jsou jednou z prvních věcí, které vás budou zajímat při spuštění blogu WordPress. Protože diktují celý vzhled a dojem z blogu, je důležité najít téma, které vyhovuje vašim potřebám a které se vám i vašim návštěvníkům bude líbit. Při stahování bezplatných témat buďte opatrní a při placení za ně buďte opatrní – jsou to vaše peníze. Po přečtení této příručky doufám, že najdete téma, které se vám líbí, a snáze se budete pohybovat po stránce Motivy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map