Nejlepší webové nástroje pro návrh a grafiku do roku 2020

Jak web designer, tak grafik jsou velmi populární profese v digitálním věku. Úsilí obou těchto profesí má stejný účel – přináší úžasný uživatelský zážitek vytvářením úžasných a uživatelsky přívětivých webových stránek, nejsou však stejné. Každá z nich vyžaduje specifické znalosti, sadu dovedností a nástroje.


Co je to webdesign?

Side Image Horse

První asociace, které přicházejí na mysl, když se objeví slovo web design, jsou estetika a četné vizuální aspekty webové stránky. A přesně to je webdesign – vizuální prvky pro web klienta.

Webový design zahrnuje celou řadu různých dovedností, které jsou potřebné pro produkci všech vizuálů, které se nacházejí na webových stránkách. Aby tak mohli učinit, nemusí weboví designéři vědět, jak kódovat, ale musí být obeznámeni s koncepty grafického designu, osvědčenými postupy UX a vědět, které nástroje webového designu tuto práci zvládnou..

Webový design v podstatě zahrnuje procesy, které sahají od konceptualizace a plánování webových stránek až po vytvoření rozvržení webových stránek, výběr barev, typů písma a interaktivních funkcí. Aby návrháři vylepšili web, musí také vědět, jak používat loga, fotografie, ikony a kliparty, aniž by to negativně ovlivnilo rychlost načítání webových stránek..

Co je grafický design?

Prvky a zásady designu
Zobrazit prvky a zásady designu

[Tahák]

Grafický design, na druhé straně, je mnohem širší pole. To je také důvod, proč je také známý jako design komunikace, nebo umění s účelem. Zatímco weboví designéři se specializují na poskytování vizuálů, které se budou používat při tvorbě webových stránek, grafičtí designéři vytvářejí vizuální prvky, které lze použít v mnoha případech.

CMYK vs RGB
Zobrazit CMYK vs RGB [Cheat Sheet]

Jinými slovy, grafický design zahrnuje všechny akce, jejichž cílem je zprostředkovat velmi specifickou zprávu skrze návrh.

Forma grafického designu může být jak fyzická, tak virtuální. Grafický designér může vytvářet vizuální materiály pro webové stránky, ale může také navrhovat obrázky pro reklamy, plakáty, obaly, časopisy atd..

Grafický design zahrnuje všechny druhy prvků v mnoha kombinacích. Jedná se o čáry, tvary, barvy, řezy a textury. Spojením jejich talentu a technologie dokážou grafičtí designéři vytvářet působivé vizuální efekty a zcela ponořit diváky do nových světů..

99 návrhů

99 návrhů

Najděte správného návrháře pro svůj další projekt. Mají odborné designéry ve více než 90 kategoriích, takže si můžete najít perfektní zápas.

Vyberte svůj design

Seznam nejoblíbenějších webových návrhů a grafických nástrojů

Zatímco oblasti, ve kterých pracují, nemusí být stejné, jak weboví, tak grafičtí návrháři používají nástroje ze stejné sady nástrojů. Víme, že ten správný nástroj může doslova revoluci vašeho pracovního postupu. Proto jsme v roce 2018 vytvořili seznam nejlepších webových návrhářských a grafických nástrojů.

Nezávislý pracovník

Nezávislý pracovník

Freelancer je globální webová stránka crowdsourcingového trhu, která potenciálním zaměstnavatelům umožňuje zveřejňovat pracovní místa, která mohou na volné noze nabízet, aby dokončili.

Navštivte Freelancer
Upwork

Upwork

Upwork, dříve Elance-oDesk, je globální platforma na volné noze, kde se podniky a nezávislí profesionálové vzdáleně připojují a spolupracují.

Dribbble

Dribbble

Dribbble je online komunita pro předvádění uměleckých děl vytvořených uživatelem. Funguje jako platforma pro vlastní propagaci a vytváření sítí pro grafický design, webdesign, ilustrace, fotografie a další kreativní oblasti.

Fiverr

Fiverr

Fiverr je globální online trh nabízející úkoly a služby, počínaje cenou 5 $ za vykonanou práci, od které dostane své jméno.

Navštivte Fiverr
Soutěž o design

Soutěž o design

„Design Contest je web, který je vytvořen s cílem spojit lidi, kteří hledají jakékoli služby webového designu s profesionálními designéry. Vše, co musíte udělat, je vypsat soutěž, vysvětlit, co potřebujete, a jednoduše počkat, až designéři přijdou s jejich nápady.

Navštivte soutěž Design
Behance

Behance

Behance je online platforma pro předvádění a objevování tvůrčí práce; je to místo, kde kreativní svět aktualizuje svou práci na jednom místě, aby ji šířil a efektivně šířil.

99 návrhů

99 návrhů

99designs je online grafický designový trh, který spojuje více než milion talentovaných nezávislých designérů s kreativními lidmi, geniálními podnikateli, důvtipnými podniky … kdokoli, kdo potřebuje jakoukoli práci na designu.

Navštivte 99designs
Codementor

Codementor

Codementor poskytuje okamžitou pomoc s vývojem softwaru 1: 1 – pro vývojáře je to mentorské tržiště na vyžádání. Usnadňují vývojářům okamžité spojení s odborníky prostřednictvím sdílení obrazovky / kódu, videa a chatu.

Navštivte Codementor
Designhill

Designhill

Designhill poskytuje interaktivní rozhraní, které umožňuje zákazníkům poskytovat zpětnou vazbu a hodnocení návrhářských prací v reálném čase, což pomáhá návrhářům lépe porozumět očekáváním zákazníků.

Navštivte Designhill
Zeplin

Zeplin

Zeplin je dokonalý nástroj pro spolupráci mezi designéry a vývojáři. Zkracuje schůzky na polovinu a zajišťuje, že návrhy jsou implementovány dokonale, i když složitě

Canva

Canva

Canva je bezplatná webová stránka nástroje pro grafický design, která poskytuje přístup k více než milionu fotografií, grafiky a písem. Používají ho designéři i profesionálové. Tyto nástroje lze použít pro návrh webových stránek i tiskových médií a grafiku.

Snadno

Snadno

Easel.ly je jednoduchý webový nástroj, který umožňuje každému vytvářet a sdílet výkonné vizuální prvky (infografiky, plakáty atd.)!

Infogr.am

Infogr.am

Infogr.am je bezplatný webový prohlížeč, který vyhledává tabulky a soubory CSV a vyplivuje nádherné interaktivní infografiky.

Grafy Google

Grafy Google

Google Charts je interaktivní webová služba, která vytváří grafické grafy z informací dodaných uživatelem.

MyEcoverMaker

MyEcoverMaker

„Nástroj, který vám pomůže snadno vytvářet krásné a profesionální obaly e-knih – i když jste ve svém životě nikdy nic nenavrhli –

Snappa

Snappa

Snappa je nástroj, pomocí kterého můžete sami vytvářet obrázky pro příspěvky na blogu a reklamy na Facebooku.

Navštivte Snappu
Vectr

Vectr

Vectr je bezplatný grafický software používaný k vytváření vektorové grafiky snadno a intuitivně. Jedná se o jednoduchý, ale výkonný nástroj pro více platforem pro webové a stolní počítače, který vaše návrhy realizuje.

Visme

Visme

Visme je jednoduchý nástroj, který vám pomůže převést vaše nápady do poutavého obsahu ve formě prezentací.

TinyPNG

TinyPNG

TinyPNG je nástroj, který optimalizuje vaše obrázky s dokonalou rovnováhou v kvalitě a velikosti souboru.

průvodce

Průvodce návrhem

Průvodce návrhem je jednoduchý grafický designový nástroj, který vám umožňuje vytvářet marketingová videa a grafiku během několika minut. Jejich snadno použitelné šablony vám umožňují snadno upravovat a vytvářet profesionální standardní návrhy bez jakýchkoli zkušeností.

logo crello

Crello

Crello.com je vizuální editor, který umožňuje vytvářet obrázky sociálních médií, reklamní bannery, plakáty, záhlaví e-mailů a další populární formáty.

Závěr

Výběr správného nástroje pro vaše webové nebo grafické úsilí je velmi důležitý úkol. Nejenže vám to pomůže pracovat efektivněji, ale také vám umožní vytvářet přitažlivější vizuální prvky. Doufáme, že tento seznam nejlepších webových návrhových a grafických nástrojů bude pro vás užitečný a pomůže vám najít nástroj, který vyhovuje vašim konkrétním potřebám..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map