Nejlepší online formuláře a průzkumové nástroje 2020

Online formuláře a nástroje průzkumu jsou nejlepším způsobem, jak se přímo spojit se svými zákazníky online. Prostřednictvím těchto dvou jedinečných komunikačních kanálů můžete na svých webových stránkách shromažďovat cenné informace o zákaznících a reagovat na ně. To je přesně důvod, proč se do-it-yourself online formuláře a průzkum nástroje se staly tak populární dnes.


Je důležité si uvědomit, že všechny tyto nástroje se liší, pokud jde o jejich snadné použití, jaké funkce nabízejí a jak bude vypadat forma a průzkum na konci. To je důvod, proč je důležité najít tu, která vyhovuje vašim potřebám a že vaši zákazníci budou považováni za atraktivní a snadno použitelný.

Co jsou online formuláře a průzkumy?

Kolíky bočních obrázků

Online formuláře mohou být celé webové stránky nebo mohou být použity jako prvek na vaší vstupní stránce. Obvykle se nacházejí na vstupních a kontaktních stránkách a umožňují uživatelům zadávat požadovaná data a poté je předávat prostřednictvím e-mailu. Lze je také použít k tomu, aby uživatelům umožnili přístup ke speciálnímu obsahu po odeslání formuláře, jako je bezplatný průvodce, ebook nebo předplatné e-mailového zpravodaje.

Online průzkumy jsou mladší příbuzní starých školních osobních a telefonických průzkumů. V jádru jsou stále stejné – používají se ke shromažďování názorů zákazníků na konkrétní záležitosti nebo jiné informace. V zásadě jde o online dotazník, který může vaše cílové publikum vyplnit na cestách nebo z pohodlí svých domovů.

Proč potřebujete online formulář a nástroje průzkumu?

Jak vidíte, online formuláře a nástroje průzkumu mají jedinečnou schopnost otevřít vaše podnikání až do konstantní zpětné vazby. Ale proč potřebujete nástroje? Abyste mohli vytvářet formuláře a průzkumy, musíte vědět, jak kódovat.

Základními požadavky na vytvoření dobře vypadající online formy jsou znalosti v HTML, CSS, Bootstrap a PHP. U online průzkumů budete muset přidat znalosti o správě databáze.

Na druhou stranu nástroje online formuláře a průzkumu nevyžadují žádné předchozí technické nebo kódovací znalosti. Jejich použitím můžete během několika minut vytvořit zcela funkční a skvěle vypadající online formuláře a průzkumy.

Seznam nejoblíbenějších online formulářových a průzkumových nástrojů

Online formuláře a průzkumy jsou velmi užitečné, pokud chcete požádat své zákazníky, aby zanechali osobní informace nebo poskytli jejich cenné zpětné vazby. Zde najdete seznam nejlepších online nástrojů pro vytváření formulářů a průzkumů, které lze použít pro vytváření výkonných formulářů a průzkumů.

SurveyMonkey

SurveyMonkey

SurveyMonkey je online průzkumový software, který vám pomůže vytvářet a provozovat profesionální online průzkumy. Je to velmi výkonná a dobře známá online aplikace.

Formstack

Formstack

Formstack je snadno použitelný online tvůrce formulářů, který umožňuje vytvářet a značkové formuláře bez znalosti kódování.

Navštivte Formstack
TypeForm

TypeForm

Typeform je webová platforma pro sběr a sdílení informací konverzačním, lidským způsobem. Můžete vytvářet poutavé a konverzační online formuláře, průzkumy, kvízy, vstupní stránky a mnohem více pomocí Typeform.

Formuláře Google

Formuláře Google

Google Forms je bezplatná služba, kterou můžete použít k vytváření online průzkumů a kvízů a jejich odesílání jiným lidem.

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey je jedinou platformou pro průzkum, která umožňuje zaznamenávat data kdekoli, dokonce i offline, ať už potřebujete sbírat data osobně nebo odesílat průzkumy online..

Srdeční tep klienta

Srdeční tep klienta

Client Heartbeat je řešení pro zpětnou vazbu a správu průzkumu, které vám umožní regulovat a automatizovat průzkumy pro vaše zákazníky

SurveyGizmo

SurveyGizmo

SurveyGizmo je online průzkum a software pro vytváření formulářů, který pomáhá obchodním profesionálům a vědcům odpovědět na jejich nejdůležitější otázky.

Přežít

Přežít

Survicate je nástroj, který pomáhá majitelům firem a obchodníkům identifikovat zákaznický trend, chování a další pomocí svých widgetů na webu, které fungují jako nástroje průzkumu, které pomáhají uživatelům spravovat krátké průzkumy a shromažďovat zpětnou vazbu spotřebitelů o webu, jeho produktech a službách..

Navštivte Survicate
Polldaddy

Polldaddy

PollDaddy je služba, která poskytuje polling widgety pro blogy, weby a sociální sítě.

Formsite

Formsite

Formsite je služba, která umožňuje netechnickým uživatelům vytvářet webové formuláře a průzkumy v profesionální kvalitě bez zkušeností s HTML nebo kódováním.

GetSiteControl

GetSiteControl

GetSiteControl je bezplatný nástroj, který pomáhá vydavatelům s generováním potenciálních zákazníků a zapojením uživatelů. Přináší 7 widgetů s výzvou k akci do jediného pluginu.

HubSpot Forms

HubSpot Forms

Tvůrce bezplatných formulářů HubSpot vám pomůže snadno převést anonymní návštěvníky webových stránek na potenciální zákazníky. Každý, kdo vyplní váš formulář, bude automaticky směrován do HubSpot CRM, což je také zdarma. Vztah s touto osobou můžete dále spravovat nastavením úkolů připomenutí, zavoláním nebo zasláním osobního e-mailu s osobními údaji.

Navštivte HubSpot Forms
logo formplus

Formplus

Formplus je webová aplikace, která pomáhá uživatelům vytvářet jednoduché online formuláře s výkonnými funkcemi. Netechničtí uživatelé mohou vytvářet formuláře s podmíněnou logikou, integracemi plateb, poli sběru podpisů, opakujícími se daty a analytikou. Formuláře lze vyplňovat offline i SMS.

Logo SGS

SoGoSurvey

SoGoSurvey je platforma pro správu zpětné vazby, která klientům pomáhá zlepšovat zkušenosti se zákazníky, shromažďovat zpětnou vazbu k produktům a zvyšovat zapojení zaměstnanců.

Logo odpovědi

Odpověď

Responsesuite – přeměna zpětné vazby na prodej. ResponseSuite využívá inteligenci průzkumů k tomu, aby si více vašich zákazníků častěji kupovalo více vašich produktů.

logo jotform

Mobilní formuláře JotForm

JotForm Mobile Forms je online tvůrce formulářů, který umožňuje vyplňovat formuláře a průzkumy, dokonce i offline. Formuláře si můžete přizpůsobit přidáním pokročilých polí formulářů a přiřadit formuláře, které jste vytvořili, svým spolupracovníkům pro snadnou spolupráci.

živější logo

Feedier

Feedier je nástroj pro zpětnou vazbu, který vyniká od konkurentů s všesměrovým přístupem, velmi atraktivním a gamifikovaným uživatelským zážitkem a schopností poskytovat odměny po dokončení zpětné vazby..

Navštivte Feedier
leadquizzes logo

LeadQuizzes

LeadQuizzes je online nástroj pro tvorbu průzkumů a kvízů, který umožňuje zvýšit zachycení olova a dozvědět se více o svém publiku. Ať už potřebujete dalších 50 potenciálních zákazníků měsíčně nebo 50 000, LeadQuizzes vám může pomoci růst.

logo průzkumu zisků

ProProfs Survey Maker

ProProfs Survey Maker je výkonný průzkumový software založený na SaaS, který profesionálům pomáhá vytvářet poutavé online průzkumy, jako je NPS, průzkumy s hodnocením, průzkumy v aplikacích, kvízy a průzkumy veřejného mínění..

Logo Engagebay

EngageBay Formuláře

EngageBay Forms je jednoduchý, výkonný a konečný tvůrce formulářů ZDARMA. Každý, kdo vyplní váš formulář, bude automaticky směrován do systému EngageBay CRM. Vytvořte citlivé a krásné formuláře během několika minut.

Závěr

Online formuláře a průzkumy jsou výkonné metody sběru informací o vašich zákaznících online. Díky výše uvedeným nástrojům je můžete začít používat dodnes. Doufejme, že tyto informace vám pomohou vybrat nástroj, který vyhovuje vašim konkrétním potřebám a který se vám i vašemu cílovému publiku bude líbit.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map