Nejlepší nástroje pro webovou analýzu 2020

Vaše firma nemůže na dnešním trhu správně fungovat, bez ohledu na vaše odvětví, pokud nevíte, jak udržovat aktivní web vytvořený v souladu se současnými trendy.


Chcete-li však vytvořit ziskový web, musíte jej umístit pod lupu. Jediným efektivním způsobem, jak vylepšit a přizpůsobit svůj web potřebám vaší cílové skupiny, je podrobit ho analytice.

Z tohoto důvodu se musíte naučit o nástrojích pro webovou analýzu, nahlédnout hluboko do jejich rozmanitosti a zjistit, jak je použít na svůj web..

Analytics

Příručka pro začátečníky k Google Analytics

V této příručce se chystáme diskutovat o různých analytických nástrojích a o tom, jak vám mohou pomoci zlepšit různé aspekty vašeho podnikání tím, že vám poskytneme důležité informace o uživatelských informacích..

Přečtěte si průvodce

Co je to analýza webových stránek?

Graf

Analýza webových stránek zahrnuje řadu procesů vyvinutých pro sledování chování návštěvníků na vašem webu.

Díky nástrojům pro analýzu webových stránek můžete svůj web změnit na mapu. Tato mapa vám ukáže nejoblíbenější regiony vašeho webu, ale může vás také upozornit na oblasti, které jsou zcela zanedbané a zřídka navštěvované..

Tato větev CRM vám také umožní sledovat klikání vašich návštěvníků. Jejich cestu můžete sledovat od první stránky, na kterou přistáli, až po dokončení nákupu nebo opuštění košíku.

Skvělá věc na těchto nástrojích je, že mohou předvést vaše data nikoli v rozsáhlém seznamu datových listů, které je obtížně interpretovatelné a obtížně čitelné, ale ve formě grafů, grafů a tabulek..

Proč potřebujete nástroje pro webovou analýzu?

Díky vraceným datům, výsledkům analýzy webových stránek, jste schopni provést určité upgrady, které zvýší provoz vašeho blogu nebo webu, vyvolají loajalitu k vašim stávajícím zákazníkům a pomohou vám sbírat nové..

Jakmile na svůj web použijete analytické nástroje, získáte cenné informace o chování návštěvníků vašeho webu. Budete moci vyvinout vzorce, které se točí kolem nejprodávanějších produktů, opouštění nákupu a oblastí, které vaši návštěvníci považují za problematické.

Až tyto informace shromáždíte, budete moci na svém webu provést účinné úpravy. Když se zbavíte závad na webu a optimalizujete své stránky pomocí příkladů nejpopulárnějších, budete moci zvýšit spokojenost zákazníků.

Kromě toho mohou být webové analytické nástroje použity také jako prostředek pro průzkum trhu. Po stopách návštěvníků vašeho webu se můžete dozvědět o jejich preferencích, zjistit, co ve vaší nabídce najdou nejvíce lákavé, a vylepšit je v souladu s těmito údaji.

Seznam nejpopulárnějších nástrojů webové analýzy

Je však nutné najít správné vybavení. Pouze s kvalitními nástroji můžete shromažďovat cenné informace o vašem webu, vašich návštěvnících a poptávce vašeho odvětví. Následující seznam obsahuje nejoblíbenější webové analytické nástroje, které se již osvědčily jako účinné, takže byste měli začít hledat jejich procházením.

Crazyegg

Crazyegg

Crazy Egg je online aplikace, která vám poskytuje nástroje pro sledování očí, jako je mapa horka, mapa rolování, overlay a Confetti ke sledování provozu webových stránek. Crazy Egg vám dává konkurenční výhodu při vylepšování vašich webových stránek v srdečním rytmu bez vysokých nákladů.

Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics je bezplatná webová analytická služba nabízená společností Google, která sleduje a hlásí provoz na webu. Umožňuje měřit návratnost investic do reklamy a sledovat vaše weby a aplikace Flash, videa a sociální sítě.

Clicky

Clicky

Clicky je kompletní webový analytický nástroj, který vám umožní vidět téměř vše, co byste kdy mohli chtít o provozu vašeho webu. Kombinuje historické zprávy s monitorováním webových stránek v reálném čase tak, aby bylo snadné a elegantní.

Navštivte Clickyho
Pingdom

Pingdom

Pingdom vám nabízí jediné platformové řešení pro sledování dostupnosti a výkonu vašich webových stránek, serverů nebo webových aplikací.

Podobný web

Podobný web

SimilarWeb je nástroj pro inteligentní webový provoz, který se odlišuje od ostatních konkurenčních nástrojů pro inteligentní zpravodajství a hodnocení webových stránek tím, že využívá obrovský trend datových toků pocházejících z jejich zásuvných modulů prohlížeče..

Statistiky PageSpeed

Statistiky PageSpeed

Google PageSpeed ​​je skupina nástrojů společnosti Google Inc, která je navržena tak, aby pomohla optimalizaci výkonu webových stránek.

ClickMeter

ClickMeter

ClickMeter je kompletní a definitivní nástroj, který vám umožní spravovat přesměrování, sledovat události a sledovat stav všech vašich externích odkazů (zdroje provozu).

Navštivte ClickMeter
Piwik

Piwik

Piwik je bezplatná softwarová platforma pro webovou analýzu ke stažení, která poskytuje podrobné zprávy o vašem webu a jeho návštěvnících, včetně vyhledávačů a klíčových slov, která používají, jazyka, kterým mluví, které stránky se jim líbí, souborů, které stahují, a mnohem více

Woopra

Woopra

Woopra je snadno použitelná aplikace pro sledování a analýzu webů v reálném čase, která vám umožní sledovat aktivitu a webovou a mobilní aktivitu vašich zákazníků, formuláře, e-maily, vstupenky na podporu a další, vše na jednom místě s analýzou zákazníků.

logo supermetrie

Supermetrie

Supermetrics je předním nástrojem pro automatizaci hlášení pro PPC, SEO, sociální a webovou analytiku. Pomáhá digitálním obchodníkům bez námahy reportovat, sledovat a analyzovat jejich marketingové metriky v Tabulkách Google, Google Data Studio, Excel a kdekoli chtějí data používat..

Navštivte Supermetrics

Závěr

Díky neustálému používání kvalitních nástrojů pro webovou analýzu můžete shromažďovat vysoce hodnotná a přesná data o vašem webu. Na základě informací o chování návštěvníků vašeho webu budete moci provést všechny potřebné úpravy, a tak uspokojit poptávku svého trhu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map