Jak zajistit, aby vaše webové stránky byly mobilní

O této příručce

Infographic přátelské webové stránky pro mobilní zařízení
Zobrazit web přátelský pro mobily [Infographic]

V rychle se rozvíjejícím digitálním světě, ve kterém žijeme, neustálý pokrok v technologii otevírá dveře přetečení okamžitě přístupných informací. Lidé tak získají více informací a více služeb. Chtějí okamžitý přístup k požadovaným informacím, bez ohledu na to, kde jsou a jaký typ zařízení používají k prohlížení online světa.

Umožnit zákazníkům přístup k informacím na cestách se stalo jednou z hlavních priorit téměř každé obchodní organizace na světě. Poskytuje zákazníkům mnohem lepší uživatelský dojem, což může výrazně zlepšit podnikání na mnoha klíčových úrovních. Proto je důležité, aby každý vlastník firmy vytvořil web vhodný pro mobily, aby poskytoval mobilním uživatelům bezproblémový mobilní zážitek. Stejné pravidlo platí, pokud plánujete vytvořit blog. Musí to být mobilní.

Co je web vhodný pro mobily?

Web vhodný pro mobily je web navržený pro zobrazování obsahu webu na mobilních zařízeních, tj. Chytrých telefonech a tabletech. Je optimalizován pro mobilní zařízení, protože mobilním uživatelům výrazně usnadňuje čtení požadovaného obsahu a procházení webu, který si zvolí pro návštěvu..

mobilní web
67% uživatelů uvedlo, že je pravděpodobnější, že si zakoupí produkt nebo službu od firmy, která vytvořila web přátelský pro mobily
ne mobilní web
61% uživatelů uvedlo, že opustí web, který nebyl webem přátelským pro mobily

Konkrétně se web přátelský k mobilu snadno přizpůsobuje velikosti obrazovky a rozlišení mobilních zařízení, která návštěvníci webu používají. To jim umožní najít to, co hledají během několika sekund.

Formátováním rozhraní a obsahu vašeho webu způsobem, který je vhodný pro mobily, nejen zjednodušíte navigaci a text zvětšíte tak, aby byl snáze čitelný, ale optimalizujete také svůj web pro dotykové obrazovky přidáním dotykové prvky. A rychlost stahování vašeho webu bude měřitelně zlepšena.

Proč je důležité mít web vhodný pro mobily

Mít web vhodný pro mobily může mít velký dopad na vaši firmu a přidat do spodního řádku. Před více než rokem překročilo používání mobilních zařízení stolní počítače, což ukazuje, že více než polovina online provozu nyní pochází z mobilních zařízení.

To je určitě jeden z nejdůležitějších důvodů, proč začít uvažovat o tom, aby byl váš web vhodný pro mobilní zařízení, protože většina vašich zákazníků rozhodně navštěvuje váš web prostřednictvím svých mobilních telefonů a tabletů.

Dne 21. dubna 2015 společnost Google představila další z mnoha aktualizací algoritmů pro hodnocení a uvedla, že ve výsledcích mobilního vyhledávače budou upřednostňovány weby optimalizované pro mobilní zařízení, a naléhavě žádá majitele webových stránek, aby vylepšili své webové stránky a poskytli uživatelům lepší uživatelský dojem..

Proto, aby vaše webové stránky mobilní-přátelské může výrazně ovlivnit pořadí vašich webových stránek ve vyhledávačích. Může zlepšit viditelnost vyhledávání a zlepšit vaši identitu značky a uživatelský dojem, který poskytujete. Kromě toho vám může pomoci proměnit vaše webové stránky v stroj na výrobu olova.

mobilní zařízení na vzestupu
Mobilní zařízení nyní představují téměř 2 z každé 3 minut strávených online
čas strávený na mobilním zařízení
Průměrný uživatel utrácí 4-5 hodin za den v mobilu
mobilní digitální média
Čas mobilních digitálních médií v USA je nyní výrazně vyšší 51% ve srovnání s desktopem (42%)

Proč byste měli právě teď jít mobilní

jít mobilní

Vaše firma bude mít při optimalizaci svého webu pro mobilní zařízení řadu výhod. Pojďme se podívat na ty nejdůležitější, které vám mohou pomoci zlepšit vaše podnikání na dlouhou vzdálenost.

Zvýšený provoz na vašich webových stránkách

mobilní vyhledávání
Asi 60% provozu vyhledávání pochází z mobilních zařízení

Mezi Top 5 pro mobilní marketingy jsou nejvíce vzrušující příležitosti, mobilní optimalizace je na vrcholu, před začátkem zapojení do sociálních médií a cílení / personalizace

43% Mobilní optimalizace
35% Angažovanost v sociálních médiích
35% Cílení a personalizace
30% Obsahový marketing
30% Optimalizace obsahu

90% WEBOVÝCH STRÁN NENÍ PŘIPRAVENO NA OPTIMALIZACI!

Vzhledem k rostoucímu počtu mobilních uživatelů můžete přilákat poměrně velké množství zákazníků tím, že jim poskytnete dokonalý mobilní zážitek. To přinese mnohem větší provoz na váš web. Lidé dnes používají chytré telefony i při sledování televize, pomocí stolních nebo přenosných počítačů. I nadále je používají při cestování do práce a často během práce.

Google navíc uznává, že konkrétní web není vhodný pro mobily. Je méně pravděpodobné, že váš web zobrazí jako legitimní výsledek vyhledávání, pokud není optimalizován pro mobilní zařízení. To by samozřejmě mohlo negativně ovlivnit vaše hodnocení na stránkách s výsledky vyhledávače a nechat vás daleko za konkurencí, když se snažíte postavit cestu nahoru a zvýšit návštěvnost svého webu..

Proto mít web vhodný pro mobily může výrazně pomoci vašim organickým výsledkům vyhledávání a pomůže vám přilákat na váš web mnohem větší provoz, což nakonec zlepší hodnocení vašeho vyhledávače..

Lepší uživatelské prostředí

Pokud umožníte vašim cílovým zákazníkům, kteří používají mobilní zařízení, snadný přístup k vašemu webu a nalezení zboží nebo služeb, které hledají během několika sekund, značně zlepšíte jejich uživatelské prostředí.

Je mnohem pravděpodobnější, že většina vašich návštěvníků používá chytré telefony a tablety, aby zjistila, co nabízíte. Jednou z vašich hlavních priorit by proto mělo být zajištění lepšího uživatelského prostředí pro stolní i mobilní uživatele.

Lepší uživatelské prostředí znamená vyšší hodnocení SEO, protože Google indexuje uživatelské prostředí, aby určil pořadí webových stránek ve vyhledávačích. Pokud tedy můžete svým mobilním uživatelům poskytnout lepší uživatelský dojem, zlepšíte hodnocení SEO, což vám pomůže zlepšit viditelnost vyhledávání a zvýšit návštěvnost.

To samozřejmě neznamená, že byste měli zcela ignorovat své zákazníky a potenciální zákazníky, kteří používají stolní nebo přenosné počítače, protože stále představují značný objem provozu přicházející na váš web a stále jsou důležitou součástí vaší zákaznické základny.

špatný mobilní zážitek
40% zákazníků půjde na konkurenční web po špatném mobilním zážitku
97% webových stránek selže v UX. Webové stránky, které v UX selhají, trpí frustrovanými uživateli a nízkou mírou konverze

Zvýšená míra konverze

S větším provozem přicházejícím na váš web budete mít lepší příležitosti, jak oslovit cílené zákazníky svým obsahem a přilákat kvalitní potenciální zákazníky. Nakonec tyto potenciální zákazníky převedete na zákazníky. Váš web navštíví stále více lidí a poskytnutím skvělého uživatelského prostředí se vám podaří výrazně zvýšit míru konverze.

bezobslužný web
48% říkají, že když weby na svých chytrých telefonech nefungují dobře, způsobuje to, že se společnosti nestarají o své podnikání

Většina online nakupujících jsou skutečně mobilní uživatelé. A stále častěji procházejí internet pomocí svých chytrých telefonů a tabletů, zatímco jsou na cestách při hledání produktů nebo služeb..

Pokud jim toto pohodlí a snadnou navigaci neposkytnete, ztratíte stávající i potenciální zákazníky, protože s větší pravděpodobností opustí váš web a přejdou na přátelštější web konkurence..

Proto uspokojením potřeb cílových zákazníků, kteří upřednostňují prohlížení na mobilních zařízeních, můžete přilákat mnohem více zákazníků a zvýšit míru konverze. S vyššími mírami konverze bude otáčení zisku mnohem snazší a uvidíte pozitivní výsledky v návratnosti investic.

rychlost procházení
Abychom mohli dnes skutečně konkurovat a udržet lidi na vašem webu, musí být schopni stejně podporovat připojení Wi-Fi i WiFi a v dokonalém světě, načíst stránku za méně než 4 sekundy.

Více než polovina mobilních uživatelů dnes očekává, že web načte toto množství času, a přibližně 80% je nespokojeno s rychlostí prohlížení na svých chytrých telefonech obecně.

optimalizovaný a lehký web
Několik věcí, které byste měli mít na paměti, je nejprve optimalizovat vizuální obsah (zmenšit velikost souboru bez ovlivnění kvality obrázku) a udržet celkový web velikost menší než 1 MB

Snížené míry okamžitého opuštění

Pokud váš web způsobuje, že uživatelé mobilních telefonů musí šplhat, přiblížit stránku nebo nainstalovat doplňky, aby jejich mobilní zařízení mohli váš web zobrazit, budete pravděpodobně mít extrémně vysokou míru okamžitého opuštění. Pro mobilní uživatele je snazší jednoduše opustit váš web a přejít na konkurenční web, který není takovým problémem.

Díky tomu, že vaše webové stránky jsou mobilní, můžete výrazně snížit míru okamžitého opuštění. A protože poskytujete uživatelům mobilních telefonů intuitivní zážitek, máte větší šanci zapojit je do vaší značky tím, že se vyplatí, aby zůstali na svých stránkách déle..

Webové stránky, které jsou optimalizovány pouze pro stolní použití, se v mobilních zařízeních nevykreslují dobře, což může způsobit, že mobilní uživatelé navštěvující váš web okamžitě odejdou a nikdy se nevrátí. Načtení takových webů na mobilních zařízeních navíc trvá mnohem déle. Nezapomeňte, že online nakupující očekávají načtení stránky do dvou sekund. Než uběhly tři sekundy, velké množství nakupujících zamířilo jinam.

Doba načítání stránky je jedním z nejdůležitějších prvků každého úspěšného webu, protože může výrazně ovlivnit míru okamžitého opuštění a míru konverze. Konkrétně jednosekundové zpoždění v době načítání stránky může snížit míru konverze o 7 procent, zatímco dvousekundové zpoždění v době načítání stránky může zvýšit míru okamžitého opuštění až o 87 procent.

Optimalizujte rychlost svého webu, abyste měli lepší uživatelský dojem, a ve spodním řádku vaší firmy uvidíte návratnost. Optimalizace webu pro mobilní zařízení vám toho pomůže také, protože váš web bude mnohem lépe fungovat na tabletech a chytrých telefonech vašich návštěvníků, což vám pomůže snížit míru okamžitého opuštění a rozšířit zákaznickou základnu..

věrnost zákazníků
90% mobilních vyhledávání vede k akci 50% vede k nákupu

Zvýšená loajalita zákazníků

Pokud svým zákazníkům poskytnete lepší uživatelský dojem, budete inspirovat loajalitu zákazníků, získávání celoživotních zákazníků a vyslanců vaší značky. Web, který je vhodný pro mobily, vám může pomoci právě toto a pomůže vám posílit vaši pověst a zlepšit image vaší značky.

Uspokojující zážitek z mobilního telefonu vám pomůže vybudovat důvěru se zákazníky a navázat větší zapojení do značky. Budete mít větší důvěryhodnost a stanete se důvěryhodným zdrojem pro své zákazníky, kdykoli budou potřebovat informace, které jim můžete poskytnout. Pokud svým zákazníkům neposkytnete mobilní zážitek, který hledají, riskujete, že je ztratíte, možná i trvale, své konkurenci.

Výběr přístupu k vytváření webových stránek vhodných pro mobily

výběr přístupu

Existují dva přístupy k vytváření webových stránek vhodných pro mobilní zařízení; který přístup zvolíte, závisí zcela na vašich obchodních prioritách. Konkrétně se můžete rozhodnout vytvořit web, který je zcela nový a mobilní, nebo si vytvořte svůj vlastní web, který se automaticky přizpůsobí různým mobilním zařízením, která se označuje jako responzivní design webových stránek..

Vytvořte mobilní web

TOP 5 SMARTFONŮ 2019
top 5 smartphonů v roce 2016
Samsung 21,4%
Jablko 18,7%
Huawei 8,1%
Lenovo 5,1%
Xiaomi 4,6%
Všichni ostatní prodejci telefonů pokrývají 42,1% trhu s mobilními telefony

Vytvoření samostatného mobilního webu znamená hostování mobilní verze vašeho webu na samostatných adresách URL, což může být mobilní subdoména (m.example.com), podsložka na vašem webu (example.com/mobile) nebo úplně samostatný mobilní web doména (example.mobi).

Při používání samostatného mobilního webu byste měli začlenit prvky responzivního webového designu, protože to vašim webovým stránkám umožní přizpůsobit se malým rozdílům ve velikosti obrazovky.

Vytvoření samostatného mobilního webu má rozhodně své klady a zápory. Mobilní web je doplňkem vašeho hlavního webu a je optimalizován pro použití na cestách. Díky viditelnosti vyhledávání vám může hodně pomoci, protože je pravděpodobnější, že se objeví v mobilním vyhledávání než v běžné doméně. Využívá také minimální šířku pásma, což je důvod, proč je mnohem rychlejší než jiné webové stránky.

Z pohledu mobilních uživatelů je rozhodně výhodnější samostatný mobilní web, protože takový web může poskytovat vynikající použitelnost. Mobilní uživatelé, kteří navštíví váš web, jsou automaticky přesměrováni na vaši konkrétní webovou adresu pro mobily, ale uživatelé tabletů se zobrazují na straně stolního počítače, takže váš obsah není konzistentní ve všech zařízeních.

4 palcová obrazovka telefonu
4-palcové telefony jsou nejoblíbenější ve většině zemí včetně Velké Británie, Francie, Německa, Itálie, Austrálie, Japonska a USA. To je způsobeno obrovskou popularitou iPhone 5 a 5S

Z obchodního hlediska si však budete muset vybudovat samostatný mobilní web, který budete mít k dispozici dva weby, které vám mohou zabrat spoustu času, nemluvě o penězích. A budete muset udělat SEO pro svůj nový web od nuly. Další velmi důležitá věc je, že budete mít duplicitní obsah, za který vám Google může penalizovat. Tento problém však můžete vyřešit tím, že budete mít správné obousměrná anotace. Tímto způsobem se váš web nebude zdát mít duplicitní obsah, ale místo toho budou dvě vaše adresy URL považovány za stránky s rovnocenným obsahem..

populární rozlišení obrazovky
Pokud jde o rozlišení obrazovky, nejvíce populární jsou 640 × 1136, 750 × 1334, 1080 × 1920 a 720 × 1280
mobilní platby
20,2% Severoameričanů používat mobilní platby pravidelně – toto procento se promítá do 55 milionů lidí, což je počet, který společnost předpovídá v příštím roce o 39,2%.

Mnoho majitelů firem se rozhodlo pro vytvoření svých mobilních webů přistupovat k mobilnímu přístupu. V zásadě to znamená, že nejprve navrhnete svůj web pro mobilní zařízení a připravíte se na návrh pro stolní počítače. Je to určitě nejlepší přístup, který byste měli použít při vytváření webových stránek poprvé, protože pokud se vám podaří zajistit, aby váš web fungoval dobře na mobilních zařízeních, bude to fungovat ještě lépe na ploše.

Pokud však webové stránky nevytváříte poprvé a chcete jednoduše optimalizovat stávající web pro mobilní zařízení, můžete buď přidat mobilní verzi svého webu na jinou adresu URL, nebo změnit vzhled svého webu tak, aby se přizpůsobil každé zařízení pomocí responzivního webového designu.

Citlivý design webových stránek

mobilní digitální reklama
Účet mobilních zařízení 50% veškeré vynaložené digitální reklamy v roce 2019

Responzivní návrh webových stránek znamená navrhnout váš stávající web takovým způsobem, který mu umožní změnit jeho rozvržení tak, aby se automaticky přizpůsobil různým mobilním zařízením. Váš web se proto bez ohledu na to, na kterém zařízení je zobrazen, automaticky přizpůsobí velikosti obrazovky a rozlišení tohoto zařízení, čímž výrazně zlepší uživatelské prostředí. Navíc responzivní webový design je designový vzor, ​​který společnost Google důrazně doporučuje.

MOBILNÍ OBCHOD RYCHLE RŮST
3 miliardy USD. 2010
6 $ 2011
10 $ 2012
14 $ 2013
19 dolarů 2014
25 $ 2015
31 dolarů 2016

Responzivní web rozpozná zařízení, na kterém je prohlížen, a automaticky se změní velikost pro optimální zobrazení. Díky responzivnímu webu budete moci lidem, kteří používají své chytré telefony a tablety, navštěvovat váš web s co nejlepším uživatelským dojmem. A zmírníte riziko, že je ztratíte svým konkurentům.

Určitě chcete dát svým stávajícím a potenciálním zákazníkům přesně to, co chtějí, a uspět v rozšiřování své zákaznické základny a generování většího příjmu. Díky responzivnímu webu tedy svým zákazníkům poskytnete rychlé načítání stránek, snadnou navigaci a efektivní web, kde mohou rychle a snadno najít to, co hledají.

Jak zajistit, aby vaše webové stránky byly mobilní

správa digitálního obsahu
Nejdůležitější faktory mobilní optimalizace podle zákazníků
přístupnost
Zpřístupněte jej

Mobilní weby by měly fungovat na všech mobilních zařízeních.
kliknutí
Veškeré informace jsou přístupné jedním nebo dvěma klepnutími
vyhledávací panel
Vyhledávací lišta se snadno najde a používá
jako ikona
Nechte web vypadat čistě a efektivně
stolní verze
Dejte možnost přejít na celý web pro počítače
tlačítka přátelská k prstu
Uživatelé dávají přednost velkým tlačítkům přátelským k prstu. Navrhněte si svůj web tak, aby s ním mohl snadno komunikovat kdokoli
design pro zviditelnění
Design pro zviditelnění
Usnadněte svým zákazníkům čtení obsahu.
nesouvislé formuláře
Vyplňte formuláře pro vyplnění, aby nebyly posouvatelné a pouze s několika poli
rolování jedním směrem
Většina uživatelů posouvá pouze jedním směrem, buď nahoru – dolů nebo doleva – doprava
provést nákup
Usnadněte převod
Vytvářejte jasné způsoby, jak mohou uživatelé nakupovat nebo vás kontaktovat.
umístění a provozní hodiny
Je důležité uvést vaši polohu a provozní dobu
Klikni pro zavolání
Představte si na svém webu funkci „click-to-call“
emailová adresa
Uveďte svou e-mailovou adresu
účty sociálních sítí
Uveďte své účty v sociálních sítích
přesměrování mobilních stránek
Přesměrování mobilních stránek
Zajistěte, aby návštěvníci, kteří navštíví váš web z mobilního zařízení, byli přesměrováni na váš web přátelský pro mobily.
testování a optimalizace
Poslouchejte, učte se a opakujte
Zajistěte, aby testování a optimalizace probíhaly.

přejděte dolů

Jak učiníte svůj web tak, aby byl mobilní web přátelský, záleží na tom, zda používáte ke správě digitálního obsahu jeden z mnoha systémů pro správu obsahu (CMS), nebo používáte tvůrce webových stránek.

CMS

Nejlepší výhodou je použití CMS k tomu, aby vaše webové stránky byly mobilní, protože nabízí řešení, která potřebujete, aniž byste museli vytvářet dvě samostatné verze svého webu..

Mezi nejoblíbenější platformy CMS patří WordPress, Joomla a Drupal. Nabízejí řadu mobilních pluginů, motivů a šablon, které vám pomohou proměnit váš web v citlivý, který se přizpůsobí každému možnému mobilnímu zařízení.

Bez ohledu na to, jaký typ systému pro správu obsahu používáte pro svůj web, je pro to, aby byl web přizpůsoben pro mobilní zařízení, třeba změnit a / nebo přizpůsobit téma svého webu. Téma, které vyberete, musí samozřejmě používat zásady reagujícího designu, aby se dokázalo přizpůsobit různým zařízením, na kterých se váš web zobrazuje..

Nejprve můžete zkontrolovat, zda téma, které již používáte, má k dispozici aktualizaci a zda je tato aktualizace vhodná pro mobily. Pokud ano, bude aktualizace tématu téměř vše, co musíte udělat. Ještě důležitější je, že aktualizace motivu poskytne vašemu webu nové opravy zabezpečení, které zlepší váš web i celkovou obchodní činnost.

WordPress

Pokud je váš web hostován na webu WordPress.com, nabídne vám WordPress automaticky téma přizpůsobené pro mobily pro váš web, v závislosti na tématu, které již máte. Pokud používáte WordPress s vlastní webhostingovou společností, můžete zkontrolovat téma a verzi WordPress jedním z následujících způsobů.

  • Podívejte se na svůj správní panel, kde můžete vidět číslo verze v horní části řídicího panelu nebo v zápatí, kde jsou nejnovější a starší verze instalací WordPress, resp..
  • Alternativně můžete přejít na web s nainstalovaným WordPress a pomocí funkce „zobrazit zdroj“ vašeho webového prohlížeče vyhledat na stránce metaznačku generátoru, která vám poskytne číslo verze. Číslo verze instalace WordPress je také umístěno v souboru /wp-includes/version.php.

Joomla

Pokud používáte Joomla jako svůj CMS můžete zkontrolovat, kterou verzi instalace používáte, a to kontrolou administračního rozhraní, kontrolou stránky systémových informací v administračním rozhraní nebo kontrolou souboru /version.php, který obsahuje číslo verze a obvykle se nachází v / knihovny / joomla / soubory.

Pokud vaše verze Joomla není nejnovější dostupná, můžete aktualizovat svou verzi a šablonu Joomla. Další možností je nainstalovat rozšíření Joomla přizpůsobené pro mobily, protože mnoho rozšíření umožňuje vašemu webu přizpůsobení pro mobily, aniž byste museli aktualizovat svou verzi Joomla..

Drupale

Pokud používáte Drupale jako svůj CMS a chcete převést celý svůj web na nové téma, které je přátelské k mobilním zařízením, můžete tak učinit návštěvou průvodce responzivním webovým designem poskytuje Drupal. Zde najdete seznam responzivních témat a vyberte to, které se přizpůsobí vašemu webu. Nainstalujte vybrané téma a je dobré jít.

Testování vašeho tématu

Po aktualizaci motivu vyzkoušejte jeho chování na stolních i mobilních zařízeních na živé ukázkové stránce vybraného motivu. Motivy obvykle obsahují odkaz, který vede na jejich demonstrační stránku, a je to nejjednodušší způsob, jak zjistit, zda má vybrané téma citlivý design, který vyhovuje vašim potřebám. Nejlepší způsob, jak zjistit, zda téma funguje tak, jak chcete, je použít mobilní zařízení k návštěvě ukázkové stránky.

Můžete však také navštívit Statistiky PageSpeed nástroj, který vám ukáže, zda vybrané téma bude dobře fungovat na mobilních zařízeních. Google Chrome nabízí další alternativu ke kontrole chování vašeho motivu. To zahrnuje použití nástroje „emulace mobilního zařízení“ v Nástrojích pro vývojáře Chrome. Nástroj najdete v nabídce Chrome Zobrazení> Vývojář> Nástroje pro vývojáře.

Pokud se ukáže, že zvolené téma je vhodné pro mobily a funguje dobře na stolních i mobilních zařízeních, ujistěte se, že provedete poslední test, abyste zkontrolovali, zda váš web reaguje a zda se dobře zobrazuje na všech zařízeních. Můžete provést svou poslední kontrolu pomocí Test pro mobilní zařízení nástroj, který vyžaduje pouze zadání adresy URL vašeho webu do pole, poté rychle analyzuje váš web a poskytne vám výsledek během několika sekund.

Pokud váš web stále není vhodný pro mobily, test Mobile-Friendly Test vám řekne proč a poskytne vám užitečné informace týkající se všeho, co je třeba opravit, aby se váš web mohl optimalizovat pro mobilní zařízení..

Tvůrce webových stránek

recenze webového tvůrce
Recenze webového tvůrce

Existuje spousta responzivních tvůrců webu, kteří vám mohou pomoci učinit vaše webové stránky tak, aby byly mobilní, aniž byste museli psát jediný řádek kódu. Mají snadno použitelné nástroje a mohou vám pomoci vytvořit web vhodný pro mobily v žádném okamžiku. Tvůrci webových stránek mohou dokonce hostit a udržovat vaše webové stránky, takže v zásadě mohou za vás udělat veškerou práci. To vám umožní soustředit se na vytváření obsahu a usilovat o dosažení vašich obchodních cílů.

Mezi nejoblíbenější tvůrce webových stránek patří Wix, Weebly a Squarespace. Existuje však mnoho dalších tvůrců webových stránek s snadno použitelnými nástroji, které vám mohou pomoci vylepšit váš web, s responzivním designem, který se přizpůsobí kterémukoli zařízení použitému k zobrazení vašeho webu.

Tvůrci webových stránek mají nástroje, které vám umožní jednoduše přetáhnout obsah na web a okamžitě publikovat cokoli chcete. Mohou dokonce hostit váš web a spravovat všechny technické věci, takže se můžete soustředit na vytváření poutavého obsahu.

Nejdůležitější vlastností tvůrců webových stránek je to, že váš web automaticky přizpůsobí mobilnímu zařízení. Použitím kterékoli dostupné možnosti vytvoříte web s responzivním designem, který se automaticky přizpůsobí zařízením, která návštěvníci používají.

Při výběru tvůrce webových stránek je samozřejmé, že musíte vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Určitě vezmete v úvahu cenu, ale je důležité, abyste zkontrolovali návrhy a nástroje, které nabízejí různí weboví tvůrci, a také zákaznický servis, který poskytují.

Wix

logo wix na první stránce průvodce

Wix je jedním z nejlepších tvůrců webových stránek na trhu. Je to určitě nejinovativnější, s návrhy, které jsou aktuální s nejnovějšími trendy v oblasti webdesignu. Nemusíte vědět, jak kódovat; Jediné, co musíte udělat, je přetáhnout obsah a poskytnout návštěvníkům vašeho webu co nejlepší uživatelský dojem. Wix má také návrhy a nástroje, které jsou specifické pro dané odvětví a mohou pokrýt všechny možné mezery na trhu.

Weebly

weebly logo na první stránce průvodce

Na druhé straně má Weebly jednoduché a minimalistické uživatelské rozhraní a jeho design se výrazně liší od designu, který nabízí Squarespace. Ale pokud dáváte přednost jednoduchosti před designem, Weebly je správná cesta. Má méně nástrojů než Squarespace a je to zdaleka nejjednodušší webový tvůrce drag and drop. Je velmi uživatelsky přívětivý, všechny jeho šablony reagují a má více než 40 předem navržených rozvržení stránky, ze kterých si můžete vybrat.

Čtvercový prostor

logo squarespace v prvním průvodci webem

Čtvercový prostor nabízí elegantní a profesionálně vypadající designy, a proto je lídrem na trhu, pokud jde o vytváření responzivních webů. Všechny šablony šablon, které společnost Squarespace nabízí, jsou velmi leštěné a vedou k mnohem lepšímu uživatelskému prostředí. Squarespace poskytuje nepřetržitou zákaznickou podporu. Poskytuje také rozsáhlý seznam možností, které můžete vybrat pro stylizaci a přizpůsobení vašeho webu. Mnoho dalších tvůrců webu nenabízí možnosti přizpůsobení stylu svých stránek, které nevyžadují úpravy kódu.

Závěr

Dnes je nezbytné mít web přátelský pro mobily. Chystáte-li se na mobil, získáte svým návštěvníkům lepší uživatelský dojem. Proveďte změny a držte krok s tempem, protože Google vás odmění vyšším hodnocením ve výsledcích vyhledávání.

Existuje mnoho možností pro vytvoření webu, který bude optimalizován pro mobilní zařízení. Podívejte se, co je k dispozici, a vyberte tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Pokud nyní věnujete pozornost tomuto důležitému detailu, vyplatí se vám budování zákaznické základny, zvýšení prodeje a navázání věrných, dlouhodobých zákazníků..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map