Jak začít módní blog

založení vaší osobní značky

Dostáváte často pochvalu za svůj módní smysl? Obracejí se na vás vaši přátelé se svým šatníkem? Máte ve svém šatníku nejžhavější návrhářské oblečení?


Pokud je odpověď ANO, zvažte dnešní módní blog.

S komunitou módních bloggerů nebudete mít žádné potíže, protože jsou obecně velmi vítáni. Také zřízení vaší značky na internetu může být vynikajícím zdrojem příjmů.

Vytvoření blogu netrvá moc – ale v případě, že chcete podrobné pokyny, jsme vytvořili průvodce krok za krokem, jak úspěšně zahájit módní blog.!

Pět jednoduchých kroků k zahájení módní blog

 • Vyberte nejlepší platformu pro blogování
 • Vyberte název vaší domény
 • Nastavte si účet u poskytovatele hostingu
 • Získejte svůj módní blog online
 • Najděte perfektní téma

Vyberte nejlepší platformu pro blogování

platforma pro výběr nejlepších blogů


Existuje přibližně 76,5 milionu Blogy WordPress
Prvním krokem k tomu, abyste se stali módním bloggerem, je vypracovat technické aspekty – prvním z nich je CMS.

CMS, tj. Systém pro správu obsahu, vám ušetří úsilí o učení a programování blogu od nuly, místo toho vám poskytne hotový blogový server pro spuštění módního blogu. Je nezbytné pochopit, že módní blog závisí hlavně na vizuálech. Proto byste se měli rozhodnout pro kvalitní CMS, jako je WordPress, protože vám umožní přidávat grafiku a optimalizovat vaše stránky pro lepší výkon..

WordPress.org je důvěryhodný a šíleně uživatelsky přívětivý a hostuje několik milionů uživatelů po celém světě, což z něj dělá vedoucí postavení na trhu v tomto odvětví.

WordPress se stará o obrovské publikum, včetně slavných bloggerů, podniků a organizací. Jako CMS je neuvěřitelně přizpůsobitelný a flexibilní; proto i bez znalosti kódování můžete svůj blog vyladit podle svých preferencí. Poskytuje vám svobodu provozovat dynamický blog odkudkoli na světě bez jakýchkoli technických překážek nebo jazykových omezení.

Vyberte název vaší domény

Platformy pro blogování
Co lidé používají k blogu

jiný
6%


Výběr názvu domény může být nejdůležitějším krokem při zahájení úspěšného módního blogu; proto byste to měli promyslet.

Zde je několik tipů, jak začít s módním blogováním s perfektní adresou URL:

 • Krátký je lepší. Co je jedna věc společná na všech úspěšných módních webech? Všichni mají krátká, sladká a vtipná jména. Dejte svému blogu nezapomenutelné jméno; dlouhá a únavná jména je obtížné zapamatovat a hledat. Chceš něco chytlavého a nezapomenutelného.
 • Udržujte to konkrétní. U poměrně nového módního blogu ponechte jméno relevantní pro věci, o kterých budete blogovat, např. kancelářské oblečení, boty nebo večerní šaty. Ujistěte se, že v názvu jsou zahrnuta malá specifika, jako je například téma blogu, aby byl váš web snadno prohledávatelný.
 • Dělejte to víc. Pokud jste již slavný módní stylista nebo poradce, zkuste do domény zahrnout část svého jména. Pokud jste však relativně nový a vaše jméno dosud není masivní součástí identity blogu, nechte své jméno mimo doménu. Místo toho se můžete představit prostřednictvím blogu.

Doporučený nástroj:

Nastavte si účet u poskytovatele hostingu

set-účet

Přes 850 000 lidé si vytvořili blog WordPress s BlueHost

Nyní, když jste našli vynikající doménové jméno, dalším krokem je nalezení hostitelské služby. Nalezení spolehlivého hostitele webu je stejně důležité jako nalezení dobrého názvu domény.

Zde na FirstSiteGuide najdeme Bluehost nejlepší. Nabízejí exkluzivní zlevněné řešení, včetně ZDARMA doménové jméno a 30denní záruka vrácení peněz. Mohou vám pomoci dostat svůj módní blog na skvělý začátek, za přijatelnou cenu.

Dokonce i WordPress.org podporuje hostingovou společnost Bluehost jako „jednu z nejlepších a nejjasnějších na světě“..

WordPress Bluehost

Získejte svůj módní blog online

Proces instalace pro každou hostingovou službu je téměř stejný, navzdory několika rozdílům v grafickém uživatelském rozhraní (grafické uživatelské rozhraní). Takto se přihlásíte do Bluehost v několika jednoduchých krocích:

Krok první

Využijte exkluzivní zvýhodněnou nabídku od společnosti Bluehost a postupujte podle jednoduchých kroků uvedených v tomto odkazu. Poté klikněte na „Začínáme nyní“.

Krok první

Krok dva

Bluehost nabízí řadu balíčků a možností blogování, ze kterých si můžete vybrat. Ale jako nováček byste měli jít do základního plánu – zahrnuje všechny základy pro nové módní bloggery.

Až se seznámíte s tím, jak všechno funguje, můžete upgradovat na prémiové plány. Jakmile získáte podstatné sledování, upscale na nejlepší prodejce “Plus plán”, umožňuje vám používat neomezené služby se standardním výkonem.

Mají také mnohem větší plán Pro, má stejné klíčové funkce jako plán Plus, ale má další výhodu vysokého výkonu – díky tomu je vhodný pro blogy s masivním provozem.

krok dva

Krok tři

Jak jsme zmínili výše, výběr správného, ​​ale chytlavého názvu domény je nezbytný. Může to udělat nebo přerušit celou vaši kariéru v blogování. Pokud vaše jméno již používá někdo jiný, Bluehost vám poskytne podobné návrhy.

krok tři

Krok čtyři

krok čtyři

Krok pět

Je čas zaplatit poplatky. Můžete platit 12, 24 nebo 36 měsíců najednou; Čím více měsíců se zavazujete, tím méně musíte platit měsíčně. Ostatní boxy jsou jen doplňkové služby; nechte je zatím nezaškrtnuté, protože v případě potřeby se můžete vrátit později.

krok pět

Po odsouhlasení „Smluvních podmínek“ budete přesměrováni zpět na domovskou stránku. Přihlaste se odtud a zadejte přihlašovací údaje, poté vyberte a nainstalujte rozšíření WordPress.org.

Nakonec vlastníte blog WorPress.org – přizpůsobte si téma svého blogu nebo si prohlédněte módní téma WordPress. Můžete změnit rozvržení, návrhy, dělat absolutně cokoli chcete!

Krok šestý

Bude vám zaslán e-mail k ověření účtu. Ověřte svůj účet pomocí odkazu zadaného pomocí hesla. Bez hesla nebudete moci svůj účet ověřit ani k němu získat přístup.

Krok šestý
Krok šestý

Odkaz vás požádá o výběr nového hesla. Vyberte silné, ale nezapomenutelné heslo, abyste na něj nezapomněli.

Krok sedm

Jakmile vytvoříte nové heslo, můžete se pomocí něj přihlásit k novému účtu.

Krok sedm

Krok osm

Nyní je čas ukázat skutečnou kreativitu a přizpůsobit téma mého blogu podle vašich představ. Buď se rozhodněte pro jeden z předdefinovaných od Bluehost, nebo navštivte WordPress.org knihovnu a odtud si vyberte.

Krok osm

Krok devět

Po výběru motivu si můžete zobrazit svůj dashboard po přihlášení k dashboardu WordPress.org.

Krok devět

Krok 10

Módní blog výklenky

Ženy
70%

Muži
10,5%

Unisex
8,7%

Roleplay
5,9%

Děti
37%

Tělo
1,2%

Zde se můžete spojit s průvodcem Bluehost’s Chatbot, který vám pomůže s vytvářením skutečně módního webu – nebo to můžete udělat sami..

Krok 10

Krok jedenáct

Klikněte na ikonu Bluehost vlevo nahoře a objevte nástroje pro přizpůsobení. Hrajte si a měňte, co si myslíte, že by bylo vhodné pro vaše módní blogové téma – nebojte se, aby vaše stránky byly o módě.

Krok jedenáct

Budete muset přijít s zábavným a nepředvídatelným úvodem na svůj módní blogový web, aby zaujal publikum a vysvětlil ideologii vašeho blogu..

Jakmile je hotovo, máte svůj web.

Krok jedenáct

Gratulujeme! Váš módní blog je nyní aktivní a spuštěný.

Najděte perfektní téma

perfektní témata

Druhy módních bloggerů

Osobní bloggeri – nejoblíbenější ze všech zveřejňují oblečení a další oblečení

Váš módní blog je nyní aktivní a již jste dokončili většinu základních kroků.

Se všemi technickými překážkami se můžete volně soustředit na tvůrčí část, aka věci, které vás přiměly ke spuštění módní blog. Jedním z nejvýznamnějších faktorů úspěchu blogu je jeho koncept. Každý úspěšný módní blog má téma, které sledují.

WordPress má přednastavené téma pro každý blog na své platformě, který můžete upravovat podle svého blogu – nezapomeňte se zbavit všech výchozích ukázkových příspěvků a stránek.

Téma svého blogu sestavte tak pečlivě, jak byste si dali dohromady oblečení; vyberte si z více než 2 000 témat přítomných v úložišti WordPress. Pokud tato témata nevyhovují vašim přísným standardům, můžete si koupit na mnoha jiných stránkách na stránkách třetích stran.

Při výběru motivu zvažte své budoucí ambice pro blog, aby se tyto dva mohly správně zarovnat. Zde je důležité analyzovat všechny funkce a faktory výkonu vašeho blogu a zajistit, aby bylo vše kompatibilní. Pomůže to zefektivnit výkon vašeho blogu.

Zdarma nebo prémiové?

Pouliční blogeři – zveřejňují inspirativní pohledy, které fotografují na ulicích

Podnikání blogerů pro módní / módní zpravodajství – většinový příspěvek o módě
novinky a také pokrývají různá témata týkající se finančního a obchodního typu módy světa

Na WordPress je k dispozici velký výběr bezplatných i prémiových možností.

Najdete motivy v hodnotě 3 až 1 000 $ a všechny hodnoty mezi nimi. Proto je rozumným přístupem procházet nejprve bezplatná témata a poté se podívat na prémiová témata.

Stejně jako oblečení je lepší „vyzkoušet před nákupem“, proto si před zakoupením nebo stažením zkontrolujte náhledy. Úložiště WordPressu a další vývojáři motivů vám umožní vidět, jak by jejich témata vypadala na rozložení vašeho módního blogu, než si je koupíte.

Nakupování bloggerů – píšou o nejnovějších trendech a kurují krásné koláže se zapůjčenými kousky

Životní styl bloggerů – míchají módu
příspěvků s příspěvky na životní styl, můžeme mluvit o rodinných, stravovacích, cestovních a dekoračních příspěvcích

Módní fotografové bloggerů – nejnovější úvodníky, kampaně a inspirativní rozhledy

Obecné módní bloggery – jak už název napovídá, vše o módě, včetně vzhledu, editoriálů, zpráv, trendů, někdy pouličního stylu, krásy, nakupování a spolupráce

Víte, co chcete?

Prohledávání témat při hledání toho nejlepšího může být velmi vzrušující. Příliš mnoho rozmanitosti může zahltit začínajícího bloggera a může vést k nesprávným rozhodnutím. Proto je nutné přesně vědět, co v motivu chcete, a pak jej vášnivě hledat.

Uveďte seznam a upřednostňujte funkce, které chcete na svém blogu – mohly by to být cokoli od rozevíracích seznamů po sloupce, vizuální prezentace, náhledy atd. Rozdělte svůj seznam na dvě části; nejvyšší prioritu a volitelné úkoly.

V závislosti na seznamu vyberte téma, které je kompatibilní se všemi optimálními funkcemi a alespoň některými nepovinnými.

Co budou vaši čtenáři chtít?

Velká část dnešní generace je stále na cestách, proto většina čtenářů dnes upřednostňuje čtení blogů na svých chytrých telefonech.

Z tohoto důvodu zajistěte, aby vybrané téma nebylo vázáno na platformu a aby reagovalo napříč všemi nativními platformami pro čtení blogů.

Co chcete dosáhnout?

Vytvořte mentální obrázek výhledu svého blogu a poté jej použijte jako standard při výběru motivu. Tímto způsobem ušetříte čas, úsilí a spoustu peněz.

S ohledem na konkrétní standardy se dostanete o krok blíže k vašemu vysněnému blogu – ať už se jedná o blog s módní radou nebo blog o recenzi módy. Proto vyberte téma, které se nejvíce shoduje s obrázkem ve vaší mysli.

Kdo jsou vaši čtenáři?

Znáte své publikum – může to vypadat jako stará rada, ale ujišťuji vás, že je nezbytné znát své čtenáře, abyste na ně mohli myslet a zároveň říci ano tématu.

Jejich udržování ve vaší mysli vám pouze pomůže zúžit výběr, takže zůstanete na trendu.

Na druhou stranu, pokud jste šíleně kreativní a jste trendy, pak se nebojte založit nové módní hnutí, kdo ví, že by to mohlo skončit v jiných vysoce módních blogech!

Špičkové módní bloggery, které sledují a inspirují

Už jsme vás naučili, jak zahájit módní blog, ale bohužel vám nemůžeme ukázat, jak blogovat o módě.

Takže jsme přišli s alternativním přístupem; namísto toho vám ukážeme několik špičkových bloggerů a doufejme, že byste si mohli vyzvednout několik tipů pro zahájení módního blogu.

Zde jsou tři blogerky pro krásu, módu a životní styl, které přijaly sociální média bouří:

Láska, Olia

podle Olia

Love, Olia - Screenshot webových stránek

Zámky a cetky

podle Enocha

Zámky a cetky - Screenshot webových stránek

Často kladené otázky

Kolik stojí spuštění módního blogu?

Můžete si zdarma vytvořit módní blog na platformách, jako je WordPress.com nebo Blogger. Důrazně však doporučujeme investovat několik babek a začít blogem WordPress s vlastním hostitelem, abyste mohli začít na pravé noze.

Chápeme, že může být náročné zaplatit, když máte omezený rozpočet, ale máme dohodu s lidmi v Bluehostingu a vy jste více než vítáni, abyste to mohli využít.

Za nízkou platbu pouhých 2,75 $ měsíčně můžete zakoupit nejlepší hosting WordPress, který zahrnuje bezplatnou doménu a SSL!

Za tak malou investici byste mohli svůj úspěšný módní blog snadno spustit. Poté můžete do svého podniku investovat vlastním tempem.

O čem bych měl blogovat?

Váš blog musí zdůraznit to, o čem silně cítíte. Vytvářejte obsah kolem věcí, o kterých si myslíte, že byste mohli pokračovat dál a dál, aniž byste se nudili. Nabídněte kvalitní obsah, který je jedinečný a zanechává dopad na vaše následovníky.

Pokud jste například nadšení pro boty, vytvořte kolem tohoto tématu obsah. Nebo pokud víte hodně o dětském oděvu nebo dokonce pánském oděvu, můžete o tom vždy také blogovat; na internetu není mnoho blogů o dětském oblečení nebo blogů pro muže. To by mohl být váš jedinečný pohled na témata!

Pokud jste stále uvízli s tím, co by mělo být vaše podřízené místo, zde je několik témat, která vám pomohou začít:

 • Musí mít sezónní výběr
 • Nedávné nákupy – boty, tašky, oblečení, líčení nebo šperky
 • Jak fotografovat OOTD
 • Nejlepší obchody pro šetrné nakupování
 • Musí se dívat na módní televizní pořady (o kterých jste mluvili, viděli jste přiznání Shopaholic ?!)
 • Kultovní plážové oblečení
 • Jak styl oblečení pro práci
 • Zkontrolujte novou linii pádu
 • Jak se oblékat na dovolenou s minimálním úsilím
 • Co je horké a co není v módě

Pamatujte, že originál je klíčem. Google i vaši čtenáři jsou dostatečně chytří, aby našli padělané blogy, stejně jako to děláte s designovými produkty!

Jak mohu propagovat svůj módní blog?

Navrhli jste ohromující blog. Váš obsah je poutavý a web také vypadá velmi roztomilý. Ale to stačí?

Ne, nyní je čas propagovat váš blog, aby mohl oslovit vaše cílové publikum. Existuje několik způsobů, jak to udělat, pomocí pokusu a chyby najít nejlepší pro vás:

 • Vytvořte stránky Facebook a Instagram a sdílejte odkazy na svůj blog na těchto platformách
 • Požádejte přátele, aby vám pomohli sdílením vašich blogů a příspěvků na sociálních médiích
 • Pošlete svůj blogový odkaz do vyhledávačů, přihlaste se ke svému účtu Gmail a zaregistrujte svou adresu URL
 • Připojte se ke komunitám módních bloggerů – můžete se zapojit a navazovat přátelství s lidmi stejných zájmů
 • Buďte aktivní na sociálních médiích – provádějte Q / A relaci s příběhy Instagramu, vytvářejte interaktivní příspěvky a hledejte způsoby, jak se spojit s následujícími
 • Pomozte ostatním růst – zanechte komentáře a lajky na jiných blogech, které se s nimi spojí
 • Spolupracujte s ostatními blogery, protože fanoušci rádi sledují, jak jejich oblíbení blogoři vytvářejí obsah společně
 • Začněte vytvářet seznam e-mailů tak, že návštěvníci vašeho blogu vyplní malý formulář pro předplatné

Jak jsou módní bloggerové placeni?

Módní blog můžete proměnit v práci na plný úvazek. Existuje několik způsobů, jak dostat zaplaceno za blogování – zde je seznam:

 • Grafické reklamy – použití Google AdSense umisťovat reklamy na svůj blog a dostávat zaplaceno
 • Partnerský marketing – spolupracujte se značkami, které odpovídají vašemu obsahu a odkazům na místa; pokud někdo zakoupí produkt, získáte provizi
 • Propagace značky – designéři a butiky vás někdy chtějí platit za propagaci svých produktů prostřednictvím vaší platformy
 • Sponzorované příspěvky – Nejezděte přes palubu sponzorovaných produktů, ale umožněte návrhářům příležitostně zveřejňovat informace o svých sbírkách na vašem fóru
 • Třídy– můžete nabídnout krátké kurzy a semináře, když se sami profíknete na blogování

Vždy pamatujte na používání těchto technik s moderováním, protože příliš mnoho placených a sponzorovaných příspěvků zabíjí důvěryhodnost blogu.

Kolik peněz můžete vydělat s módním blogem?

Pokud chcete odhadnout, kolik byste mohli vydělat, zvažte následující faktory:

 • Kolik práce věnujete?
 • Stojí za to investovat váš obsah?
 • Máte vlivnou přítomnost?

Několik příkladů je:

Stejně jako jakékoli jiné zaměstnání byste vydělali podle své dovednosti a schopností, takže neztrácejte naději a nezaměřujte se na hvězdy.

Užitečné zdroje

 • Příspěvek od blogerů pro módní módy
 • Naučte se, jak používat WordPress (s video tutoriály)
 • Jak psát a vytvářet skvělý obsah blogu
 • Jak propagovat svůj blog a jeho obsah
 • Jak vydělat peníze z vašeho blogu

Závěr

Dobrá práce, chlapi! Sledováním tohoto tutoriálu jste se naučili, jak zahájit módní blog. Mapujte své cíle a plány pro blog z dlouhodobého hlediska a začněte pracovat. Udělejte svůj smysl pro módu počítat a pečlivě pečujte o online módní přítomnost, stejně jako u offline!

Hodně štěstí s vaší novou kariérou, módní blogger!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Liked Liked